BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Не съм я взела още. Не се продава през озон за да комбинирам с други книги и една доставка

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
📣 Очаквайте на 2 март: "Лейла" от Колийн Хувър.

Ако харесвате истории за истинска любов, със сюжетни обрати и неочаквани разкрития, мистерия и елементи на трилър, преплетени със свръхестественото, то този роман е тъкмо за вас!

Споделете мнение за книга /филм - Page 5 20210210

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 20201110
Аз разбрах, че ще я има в хартиен вариант.
Благодаря за мнинието, не ми стигна времето да я прочета, но щом казваш, че е хубава ще си я купя. Бг таланти трябва да се подкрепят

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 20201110
Аз разбрах, че ще я има в хартиен вариант.
Благодаря за мнинието, не ми стигна времето да я прочета, но щом казваш, че е хубава ще си я купя. Бг таланти трябва да се подкрепят

За тези,които още не са я чели има игра в страницата на авторката ,където може да я спечелите

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Screen19

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чете ли вече Нищо повече и Нищо по-малко на Анна Тод?
споделете мнение
качени са в рулит за желаещите

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз прочетох първата, нещо не ме впечатли, дадох си време, преди да започна втората.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
И аз още не съм я почнала, надявам се да е по-добра от предишната поредица.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
През април
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Screen20

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Това е предстоящо или вече си чела

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Предстоящо,Април трябва да излезе книгата

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чел ли е "Законът на безсмъртните" на Джули Кагава

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
тя не пише ли фентъзи

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Ако искате да разнообразите аз много харесвам този сайт
http://4eti.me/
Има автобиографии, пътеписи и приключения,исторически други

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Screen21

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чел ли е Саванти на Джос Стърлинг?
отдавна я отлагам и и се чудя

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
През април
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Screen20



И аз го бях видяла и дебна, през ден проверявам. Вече е средата на април, а я няма дори на предварителна продажба :(
Дано ни зарадват поне за Великден!

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Ми хайде де! И аз само ровя из сайта, още не са я пуснали, а нямам търпение вече

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
За сега няма дата
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Untitl18
РЕЗЮМЕ
Очаквайте новия събуждащ въображението роман на Л. Дж. Шен - автор на „Спароу“ и „Крадецът на целувки“

Емилия

Казват, че любовта и омразата са едни и същи чувства, изпитвани при различни обстоятелства, и е вярно. Мъжът, който идва при мен в сънищата ми, също ме преследва в кошмарите ми. Той е брилянтен адвокат. Квалифициран престъпник. Красив лъжец. Побойник и спасител, чудовище и любовник.

Преди десет години ме накара да избягам от малкия град, в който живеехме. Сега той дойде за мен в Ню Йорк и не си тръгва, докато не ме вземе със себе си.

Вишъс

Тя е гладна артистка. Красива като черешов цвят. Преди десет години тя нахлу в живота ми обърна всичко с главата надолу. Тя плати цената.

Емилия ЛеБлан е напълно забранена, бившата приятелка на най-добрия ми приятел. Жената, която знае най-тъмната ми тайна, и дъщерята на прислугата, която наехме да се грижи за нашето имение. Това би трябвало да ме възпира да я преследвам, но не го прави. Така че тя ме мрази.  По-добре да свикне с мен.

и още една
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Untitl20

РЕЗЮМЕ
Очаквайте нова огнена романтична история, разказа майсторски от Л. Дж. Шен

Потопете се в една любовна история, изсечена в тайни, омастилена с болка и запечатана с лъжа.

Оригинално заглавие: Playing with Fire, L.J. Shen;

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
За сега няма дата
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Untitl18
РЕЗЮМЕ
Очаквайте новия събуждащ въображението роман на Л. Дж. Шен - автор на „Спароу“ и „Крадецът на целувки“

Емилия

Казват, че любовта и омразата са едни и същи чувства, изпитвани при различни обстоятелства, и е вярно. Мъжът, който идва при мен в сънищата ми, също ме преследва в кошмарите ми. Той е брилянтен адвокат. Квалифициран престъпник. Красив лъжец. Побойник и спасител, чудовище и любовник.

Преди десет години ме накара да избягам от малкия град, в който живеехме. Сега той дойде за мен в Ню Йорк и не си тръгва, докато не ме вземе със себе си.

Вишъс

Тя е гладна артистка. Красива като черешов цвят. Преди десет години тя нахлу в живота ми обърна всичко с главата надолу. Тя плати цената.

Емилия ЛеБлан е напълно забранена, бившата приятелка на най-добрия ми приятел. Жената, която знае най-тъмната ми тайна, и дъщерята на прислугата, която наехме да се грижи за нашето имение. Това би трябвало да ме възпира да я преследвам, но не го прави. Така че тя ме мрази.  По-добре да свикне с мен.

и още една
Споделете мнение за книга /филм - Page 5 Untitl20

РЕЗЮМЕ
Очаквайте нова огнена романтична история, разказа майсторски от Л. Дж. Шен

Потопете се в една любовна история, изсечена в тайни, омастилена с болка и запечатана с лъжа.

Оригинално заглавие: Playing with Fire, L.J. Shen;

Нямам търпение. Аз съм горяма фенка на авторката и досега всички нейни книги ми харесват. Вчера си поръчах Разгневеният бог и нявам търпение да пристигне

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 5 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply