BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Вече има 8 серии,не знам дали ще направят сезони за всички братя и сестри

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 3 16089410

Има го в замунда,но за жалост няма бг суб

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Да ви кажа аз ще пропусна сериала. Не съм чела книгите, но скоро ще го направя. Обикновенно филм към книга не е ок. За пример се сещам Дивергенти, Джурасик парк, След...Единствените за които се сещам да са по книгите(и то ако имате разширената версия) е поредицата Властелина на пръстена. Доколкото четох мнения филма 365дни пак се разминавал от книгата.
За Адът на Гейбриъл мога да кажа, че едвам докарах до началото на втора книга и ги зарязах. Ако поне филма става, може и да се пробвам да го гледам

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Филма е добре направен, не е някой евтин и претупан.Плюс това е добре като можеш да изгледаш 8 серии по 1час без прекъсване.Сега ще трябва внимателно да се промъквам в спалнята,че ще ми се карат ,че пак не съм спала 😃😃😃

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
За любителите на Аз вещицата вече е качен целия втори сезон в HBO Go

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
И аз го гледах от там,но и в замунда са го пуснали и има бг суб

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Сега е интересно кога ще пуснат 3 сезон ,като са снимани едновременно

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
НадяАладжова написа:
И аз го гледах от там,но и в замунда са го пуснали и има бг суб


За Бриджъртън ли става въпрос, че и в Замунда го има с Бг-субтитри ? Споделете мнение за книга /филм - Page 3 613795249

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Дияна В. написа:
НадяАладжова написа:
И аз го гледах от там,но и в замунда са го пуснали и има бг суб


За Бриджъртън ли става въпрос, че и в Замунда го има с Бг-субтитри ? Споделете мнение за книга /филм - Page 3 613795249


Аз вещицата 2сезон в HBO GO има и субтитри

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Следващата ми покупка, хареса ми антонацията

Споделете мнение за книга /филм - Page 3 Screen13
Ема Скот е талантлива и реализирана млада жена със собствен бизнес. От две години притежава и развива успешно сватбена и парти агенция. Тя е активна, успешна, красива и постоянно се стреми да привлича чудеса в живота си. Заедно с двете си най-близки приятелки Ади и Мила редовно обсъждат клюките и историите около тях. Трите са много различни, но в постоянно търсене на истинския мъж. Ема и Ади посещават редица семинари за самоусъвършенстване и работят върху себе си, докато Мила не вярва в подобни „щуротии“ и непрекъснато се оплаква от живота си.

Една събота телефонът на Ема звъни и приятен мъжки глас се представя като Александър Стоун - той иска да я наеме, за да организира парти изненада за рождения ден на най-добрия си приятел. 

Ще се случи ли нещо между двамата или любовта им е невъзможна? Ще намерят ли Ади и Мила нови мъже в живота си или характерите им и този път ще им попречат? Какво е нужно на една жена, за да задържи правилния мъж? Книгата не е просто поредният еротичен роман, а пътеводител на всяка жена как да се справи с нелесната задача да намери и да задържи своята идеална половинка. Комични и изненадващи ситуации, много еротика, секс, смях и сблъсък на различни индивидуалности.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Това бг автор ли е

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някоя интересна книга от Лидъл купували ли сте скоро,че ще хода натам

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Последно бяха заредили на Софтпрес, но нищо не харесах.
Аз си дебна третата от Греховни удоволствия

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Това бг автор ли е

Нямам си на идея. Поръчах я и ще пиша като я прочета

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
https://tsvetelale.com/catalog.html
това е страницата, намерих я от фейсбук. Като гледам телефона за контакт и постовете във фейсбука - май е бг автор

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Сега е интересно кога ще пуснат 3 сезон ,като са снимани едновременно



Проверих в IMDb пишеше,че 1епизод от 3 сезон ще е през тази година,но сигурно няма да е скоро Споделете мнение за книга /филм - Page 3 909357165
Може би чак на края на годината Споделете мнение за книга /филм - Page 3 909357165

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyГотина книга

more_horiz
Книгата, която ме развълнува силно е Човек на име Уве" на Фредерик Бакман. Много въздействащ роман. Рядко плача на книги, но тази ти изважда душата. Препоръчвам!

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой да ги е чел?
Споделете мнение за книга /филм - Page 3 Screen14

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
НадяАладжова написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 3 16089410

Има го в замунда,но за жалост няма бг суб

Тук има някои преведени
https://filmi7.com/filmi/drami/55451-bridgerton-season-1-bridzhrtn-sezon-1-2020.html

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Благодаря много, reneta2005 ! Гледам го вече, връща ме във времето на "Гордост и предразсъдъци"

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 3 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply