BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
villlig написа:
Radoslava75 написа:
Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват


Чела съм поредицата на руски преди година може и повече и да си кажа честно не помня за какво ставаше дума.В папката ми с добри книги е,значи ми е харесала,но чак новите 50 нюанса поне за мен не е.Стил Кендал Раян книгите са приятни,интересни,някои забавни,но след прочетени 1 -2 книги (от други автори)ги забравяш лично мое мнение.

Приликата с 50 нюанса е далечна ,но ми хареса.
До сега всичко нейно ,което съм чела ми харесва ,не защото е супер оригинално и запомнящо се ,
а защото са по кратки ,без прекалени описания и не те натоварват

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
villlig написа:
Radoslava75 написа:
Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват


Чела съм поредицата на руски преди година може и повече и да си кажа честно не помня за какво ставаше дума.В папката ми с добри книги е,значи ми е харесала,но чак новите 50 нюанса поне за мен не е.Стил Кендал Раян книгите са приятни,интересни,някои забавни,но след прочетени 1 -2 книги (от други автори)ги забравяш лично мое мнение.

Приликата с 50 нюанса е далечна ,но ми хареса.
До сега всичко нейно ,което съм чела ми харесва ,не защото е супер оригинално и запомнящо се ,
а защото са по кратки ,без прекалени описания и не те натоварват


Споделяме еднакво мнение за книгите на Кендал Раян,но изразено по различен начин и с различни думи.На мен също доста ми харесва и чета всичко от нея което намеря на БГ и руски(с английския съм на вие)

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чете ли вече Обичай ме с лъжи: Мръсно червено

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Само аз ли пак съм разочарована от 2част на филма 365 дни - нищо общо с книгата .
Не ,че тя е за Пулицър ,но все пак... Поне Симоне е готин та да изплакнеш очите 😆

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой чете ли вече Обичай ме с лъжи: Мръсно червено


Сега я прочетох и ми се струва незавършена. Ти проверявала ли си за не преведено продължение?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
reneta2005 написа:
Radoslava75 написа:
Някой чете ли вече Обичай ме с лъжи: Мръсно червено


Сега я прочетох и ми се струва незавършена. Ти проверявала ли си за не преведено продължение?

Третата от поредицата е Крадецът ,но не съм я чела още

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Благодаря много за информацията.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Потресена съм от 3 част на филма 365 дни.
Не, че предните са кой знае какво ,ама двамата и мъже да се натискат беше абсурдно.
Нищо общо с книгата и края беше още по тъп

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Потресена съм от 3 част на филма 365 дни.
Не, че предните са кой знае какво ,ама двамата и мъже да се натискат беше абсурдно.
Нищо общо с книгата и края беше още по тъп

Аз все още не съм го гледала. Ти къде го намери.
Споделям мнението ти за 2-рия филм. А тази актриса незнам защо ама никак не ми хареса.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
Потресена съм от 3 част на филма 365 дни.
Не, че предните са кой знае какво ,ама двамата и мъже да се натискат беше абсурдно.
Нищо общо с книгата и края беше още по тъп

Аз все още не съм го гледала. Ти къде го намери.
Споделям мнението ти за 2-рия филм. А тази актриса незнам защо ама никак не ми хареса.

Филма излезе вчера в Нетфликс

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Предстои излизане на филм по книгата Красиво бедствие (Beautiful Disaster) на Джейми Макгуайър.
Лошото е ,че е от продуц.компания ,която направи Афтър,а според мен филмите са много зле.
Не ,че книгата не може да се събере в 2 тома,но сценария и продукцията изобщо не стават.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой да е челвече Предложението -Никол Сноу?
Ще споделите ли мнение

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Предстои излизане на филм по книгата Красиво бедствие (Beautiful Disaster) на Джейми Макгуайър.
Лошото е ,че е от продуц.компания ,която направи Афтър,а според мен филмите са много зле.
Не ,че книгата не може да се събере в 2 тома,но сценария и продукцията изобщо не стават.

Това звучи доста интересно. Токущо прочетох една статия да филма. Очевидно и той ще се снима в България.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой гледа ли филма по Красиво бедствие -става ли?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой гледа ли филма по Красиво бедствие -става ли?

Актьора е сладък -филма смотан

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз лично не съм очарована. Филмът не представя така добре историята на книгата.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 9 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply