BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Също и тук
https://filmisub.com/55451-bridgerton-season-1-bridzhrtn-sezon-1-2020.html

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Razgne10

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
жалко, че са сменили корицата Споделете мнение за книга /филм - Page 4 613795249

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Идеалният мъж на Айше Айдън в Wattpad-
на мен ми харесва как пише момичето ,но качва много бавно.
Ако искате да прочетете качените вече 15 глави и да я поощрите ,може да получи повече увереност

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чел ли е Collen Hoover - "Layla" На англ. език? Гледам вече я има из нета, от Ибис са обещали да я издадат, но кой знае кога...може и към края на година

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 20210110

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Screen15
Очаквана дата на излизане - 30.01.21

За бившия мотоклуб „Тенекиени номади“ всички жители на Клъфтън Фордж, Монтана, вярват, че са хлопнали кепенците и са окачили жилетките си завинаги. Всички, освен Брайс Райън.

В гаража към мотоклуба се случват много повече неща, освен смяна на масло и реставриране на колекционерски коли. Инстинктът ѝ подсказва, че има история. И тази история е нейна.

Единственият, който стои на пътя ѝ е Даш Слейтър. Той е решен да запази скелетите от миналото на всяка цена, особено от адски привлекателната нова репортерка. Но тя се оказва достоен опонент – успява да достигне до едни от най-строго пазените тайни на клуба. И точно когато Брайс е на път да спечели битката с Даш, той променя правилата на играта.

Кралят на номадите е на път да открадне не само историята ѝ, но и сърцето ѝ.

Книга първа от поредицата ТЕНЕКИЕНИ НОМАДИ.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Сделката - предстоящо
Очаквайте красивата ромнатична история на Ел Кенеди, затрогнала хиляди читатели по света

За първи път на български излиза още една от най-популярните авторки на романтични романи в света Ел Кенеди с пламенна история за любов и съблазняване.
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Untitl17

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Бях я почнала на английски, но с това онлайн училище и още един дребосък едва смогвам нещо на български да прочета. Интересна е и със сигурност ще се чете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой пробвал ли е сериала Сандитън?
Харесвам Тео Джеймс ,а и е по недовършен роман на Джейн Остин ,но му се чудя

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой пробвал ли е сериала Сандитън?
Харесвам Тео Джеймс ,а и е по недовършен роман на Джейн Остин ,но му се чудя



Аз съм го гледала. Хареса ми и аз като теб много харесвам Тео Джеймс и затова го гледах Споделете мнение за книга /филм - Page 4 909357165
но за жалост романа е незавършен и не се знае дали ще има продължение на сериала (силно се надявам да направят друг сезон нищо че няма да е по романа)

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
НадяАладжова написа:
Radoslava75 написа:
Някой пробвал ли е сериала Сандитън?
Харесвам Тео Джеймс ,а и е по недовършен роман на Джейн Остин ,но му се чудя



Аз съм го гледала. Хареса ми и аз като теб много харесвам Тео Джеймс и затова го гледах Споделете мнение за книга /филм - Page 4 909357165
но за жалост романа е незавършен и не се знае дали ще има продължение на сериала (силно се надявам да направят друг сезон нищо че няма да е по романа)

Аз видях реклама на 2 сезон и се разрових да видя за какво става дума

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Попадна ми Лариса Йон - Демоника, но не съм чувала за тази поредица. Някой чел ли ги е?

И Сватбената рокля на Д. Стийл намерих, но не съм чела нищо от автора, какъв стил е?



Прочетох първата книга от Демоника. Отначало в първите глави ми беше трудно заради термините,но после се свиква.
Интересна е,но е жалко че има само 2 книги издадени

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
НадяАладжова написа:
Radoslava75 написа:
Някой пробвал ли е сериала Сандитън?
Харесвам Тео Джеймс ,а и е по недовършен роман на Джейн Остин ,но му се чудя



Аз съм го гледала. Хареса ми и аз като теб много харесвам Тео Джеймс и затова го гледах Споделете мнение за книга /филм - Page 4 909357165
но за жалост романа е незавършен и не се знае дали ще има продължение на сериала (силно се надявам да направят друг сезон нищо че няма да е по романа)

Аз видях реклама на 2 сезон и се разрових да видя за какво става дума


Изгледах сериала - много ми хареса, но свърши неудовлетворяващо за мен. Естествено, щом и книгата е недовършена и е дотам. Намерихте ли нещо за втори сезон ?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
В IMDb за жалост няма обявен 2 сезон
Но попаднах на това - "Освен това натискът от спестяващата шоу кампания в социалните медии „#SaveSanditon“, създадена от феновете, нараства с всеки изминал ден, поради което Amazon Prime Video UK изрази интерес да вземе шоуто за тяхната стрийминг платформа. Следователно, ако нещата се развият по съответния начин и шоуто все пак се поднови, можем да очакваме „Sanditon“ сезон 2 да излезе някъде в края на 2021 или началото на 2022.
Така че, може и да направят и 2 сезон. Стискам палци

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Много благодаря, Надя !

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Ако си спомняте бяхме коментирали от wattpad книгите The shadows, авторката излиза с нова поредица вече на книжния пазар  много се радвам като видя бг автор
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Screen16

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Screen17

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
За почитателите на Саманта Иънг, писах на издателство Orange Books да попитам кога ще има нова книга на авторката,и ми
отговориха че през април ще издадат нова книга

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Ако си спомняте бяхме коментирали от wattpad книгите The shadows, авторката излиза с нова поредица вече на книжния пазар  много се радвам като видя бг автор
Споделете мнение за книга /филм - Page 4 Screen16


Някой чете ли я вече

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 4 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply