BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
От Сиела Излиза на17.05.2021 г.
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Untitl21
РЕЗЮМЕ
Спиращо дъха, завладяващо и драматично – продължението на световния бестселър „365 дни“ е тук

Животът на Лаура прилича на приказка: бляскава сватба; съпруг, който изпълнява всяко нежно желание; величествена вила на брега на морето и лукс, какъвто не е познавала досега. Всичко щеше да бъде идеално, ако мъжът до нея не беше дон Масимо Торичели – глава на могъща мафиотска фамилия.

Любовта на Лаура и Масимо гори като огън!

Да си омъжена за един от най-опасните мъже в Сицилия си има своите последствия и младата жена скоро ще разбере това. Защото Масимо има много врагове, които няма да се спрат пред нищо, за да го наранят. И само една слабост – Лаура.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
https://jasmin.bg/2016/lubopitno/kauza/brazilzski-bibliotekari-pozirat-samo-po-kniga/
ей така да ви върви в библиотеката

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

Да аз го гледах, по точно и двата във filmisub го има. Не е лош, не съм чела книгите но не беше кой знае какво. Трябва да излезе и трети филм.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Vishas10

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Screen10
Момичета попаднах на тези книжки. Звучат много интересно. Тази сутрин видях, че тази на Тижан вече е излязла в книжарница Сиела. Прочетох резюмето и според това което научих за авторката обещава да е вълнуващо , а за книгата на Ел Кенеди нямам какво да добавя, до сега всичко което прочетох ми хареса.Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Fb_img11

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз чакам да излезе филмът "Игра на омраза" и се надявам да е хубав, защото книгата много ми хареса. Макар, че се научих да нямам големи очаквания. Рядко филмите, базирани на книги, се получават добре... кого залъгвам, развълнувана съм дори в крайна сметка да остана разочарована. Има и добри филми по книги и се надявам, този да е един от тях. 🥰

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311

не е лоша
ще я пускат на български ли

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyКниги

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311

не е лоша
ще я пускат на български ли

Тази е сравнително нова и няма превод. Прочетох откъси от книгата и звучи добре. Пратих запитвате на Егмонт дали имат план да превеждат нейни книги. Доколкото видях има нейни преведени на руски в рулит.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311

не е лоша
ще я пускат на български ли

Тази е сравнително нова и няма превод. Прочетох откъси от книгата и звучи добре. Пратих запитвате на Егмонт дали имат план да превеждат нейни книги. Доколкото видях има нейни преведени на руски в рулит.

Аз я имам на английски ,ако някой иска

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
И аз с голяма мъка прочетох първата книга. Втората до половината и реших да я оставя.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyКниги

more_horiz
НадяАладжова написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза


Днеска четох в сайта на Егмонт че я има за pre order, а следващата ще излезе края на Юни а третата в началото на Юли. Няма да се налага да чакаме много да цялата поредица

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
НадяАладжова написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза


Днеска четох в сайта на Егмонт че я има за pre order, а следващата ще излезе края на Юни а третата в началото на Юли. Няма да се налага да чакаме много да цялата поредица

Това е добра новина.Не обичам да чакам през половин или една година ,а книгите ми харесват, и ще ги препрочета с удоволствие,този път на български

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ





Четох някъде, че ще е в разгара на лятото. Споделете мнение за книга /филм - Page 8 486223524

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
gerganasto написа:
Radoslava75 написа:
Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ





Четох някъде, че ще е в разгара на лятото. Споделете мнение за книга /филм - Page 8 486223524

Като го гледам туй лято хич неще да се разгори Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165 Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165 Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чел ли е Причината от Изабел Овчарова

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чувал ли е дали скоро ще издадат и останалите книги на Л Дж Шен след Вишъс
чела съм ги ,но друго си е на роден език

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват


Чела съм поредицата на руски преди година може и повече и да си кажа честно не помня за какво ставаше дума.В папката ми с добри книги е,значи ми е харесала,но чак новите 50 нюанса поне за мен не е.Стил Кендал Раян книгите са приятни,интересни,някои забавни,но след прочетени 1 -2 книги (от други автори)ги забравяш лично мое мнение.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 8 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply