BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

Да съжалявам, моя грешка. 😏

Имам нейни приготвени за четене ,но не съм ги пробвала още

Оо това е страхотно , кажете мнение за тях после. Аз днес си изтеглих четири нови и си поръчах Разгневения бог на Л. Дж. Шен, а и трябва да довърша Дяволския дял на Уорд. Така че засега имам доста за четене. 😁😁

Започнах книгата ,но не знам защо нашите пак не издават подред.Преди тази поредица Падащи звезди има друга от 6 части,
като героите са свързани

Еми и накрая ще кажат че няма достатъчно читаемост и ще спрат да превевеждат поредицата .

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Хулиган 57 - има фен превод
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 Untit110
Една учителска грешка ще ги събере още като деца. Те никога не са се виждали, а всичко, което знаят един за друг е записано в искрените им писма.
Тя е Райън - самотно момиче без приятели, искащо да се впише в обстановката. Той е Миша - музикант и човек на изкуството, обича да пише текстовете за песните си, а тя се превръща в неговата муза.
Какво ще се случи, когато двамата се видят за първи път? Потопете се в ромнатичната история, разказана от Пенелъпи Дъглас.



Споделете мнение за книга /филм - Page 7 Untcit10


Ел Кенеди ще ни подари секси романтично изживяване с новия си роман „Грешката“ - продължение на бестселъра „Сделката“

Джон Логан може да вземе всяко момиче, което пожелае. За тази хокейна звезда животът е парад на купони и бурни връзки, но зад звездната си усмивка и спокойния чар, той крие нарастващо отчаяние от задънената улица, която ще бъде принуден да извърви след дипломирането си. Секси срещата с първокурсничката Грейс Айвърс е просто разсейване, от което се нуждае, но когато една необмислена грешка я отблъсне, Логан планира да посвети последната си година, за да й докаже, че си струва втори шанс.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Хулигана съм го чела отдавна и доколкото си спомням ми хареса, даже така съм си отбелязала в " читателския дневник " , който си водя.😜
Ел Кенеди ми харесва как пише и със сигурност ще се чете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Нова книга от поредицата "Рейвънел" дано и на български я видим
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 51tyxq10

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 56935710
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 27276310
Здравейте момичета, вижте на какво попаднах и двете книги изглеждат обещаващо защото и авторите са страхотни. Нямам търпение да ги прочета на български език.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Ще се издават на бг или просто са нови книги?

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
не са нови

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 Emptyкнига

more_horiz
[quote="Viki"]Ще се издават на бг или просто са нови книги?[/quote
Ами не се знае още, надявам се да ги издадът, ако разбера нещо повече ще пиша.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Хайде на намаленията в Озон

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
не са нови

Да видях на български тази на Хувър но другата не я намирам.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
не са нови

Да видях на български тази на Хувър но другата не я намирам.

Не е издавана на български, изобщо малко книги има от тези две авторки ,които са преведени.
А аз съм им изчела почти всичко и много ми харесват

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyКниги

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
не са нови

Да видях на български тази на Хувър но другата не я намирам.

Не е издавана на български, изобщо малко книги има от тези две авторки ,които са преведени.
А аз съм им изчела почти всичко и много ми харесват

Тази книга It ends with us я намерих на български. Ако искате мога да ви я изпратя. 🤗🤗

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз я искам viktoria_eremieva@abv.bg

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
не са нови

Да видях на български тази на Хувър но другата не я намирам.

Не е издавана на български, изобщо малко книги има от тези две авторки ,които са преведени.
А аз съм им изчела почти всичко и много ми харесват

Тази книга It ends with us я намерих на български.  Ако искате мога да ви я изпратя. 🤗🤗


It ends with us е издадена със заглавие Никога повече

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
ахаа.. мерси. Чела съм я

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 Emptyкнига

more_horiz
Viki написа:
Аз я искам viktoria_eremieva@abv.bg

Вики имаш поща 🤗😘

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
не са нови

Да видях на български тази на Хувър но другата не я намирам.

Не е издавана на български, изобщо малко книги има от тези две авторки ,които са преведени.
А аз съм им изчела почти всичко и много ми харесват

Тази книга It ends with us я намерих на български.  Ако искате мога да ви я изпратя. 🤗🤗


Не, на Хувър ги издават често ,и съм я чела ,но не съм чак такъв фен

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
venelinast написа:
Viki написа:
През април
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 Screen20



И аз го бях видяла и дебна, през ден проверявам. Вече е средата на април, а я няма дори на предварителна продажба :(
Дано ни зарадват поне за Великден!

Зарадваха ни за Великден. В ozone има pre-order

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Момичета здравейте, попаднах на тази авторка и искам да попитам дали някой е чел нещо нейно и по специално тази книга, и дали има нещо нейно на български

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 7 53608311

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 7 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply