BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Тази поредица е за родителите. От хора, които са я чели знам че е по-хубава от Разгневения бог. Би следвало първо за родителите да издата и после за децата, но ги подкараха на обратно. Вишъс е първа книга от поредица. Playing with Fire била самостоятелна

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 Emptyкнига

more_horiz
Viki написа:
Тази поредица е за родителите. От хора, които са я чели знам че е по-хубава от Разгневения бог. Би следвало първо за родителите да издата и после за децата, но ги подкараха на обратно. Вишъс е първа книга от поредица. Playing with Fire била самостоятелна

Принципно да, Раненият Рицар ми хареса най-много до сега, но ще видим какво ще стане с родителите. Мисля че само в нея до сега се споменава някаква история с майката на Найт.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Тази книга изглежда интересна. Нямам търпение да я пуснат от Егмонт. Също така има една нова авторка ЕЙ Ел Джаксън, която изглежда обещаващо.Споделете мнение за книга /филм - Page 6 52124010

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Тази книга изглежда интересна. Нямам търпение да я пуснат от Егмонт. Също така има една нова авторка  ЕЙ Ел Джаксън, която изглежда обещаващо.Споделете мнение за книга /филм - Page 6 52124010

Поредица е от 3 книги и ми харесаха,но не знам ,колко още ще се бавят ,за да ги издадат на български

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Тази книга изглежда интересна. Нямам търпение да я пуснат от Егмонт. Също така има една нова авторка  ЕЙ Ел Джаксън, която изглежда обещаващо.Споделете мнение за книга /филм - Page 6 52124010

Поредица е от 3 книги и ми харесаха,но не знам ,колко още ще се бавят ,за да ги издадат на български

Дано да не е много, отдавна не съм чела нещо нейно а е една от любимите ми автори и нямам търпение

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyКниги

more_horiz
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз я прочетох преди ден, прочела съм и предходните и ,не съм чела това което вие сте написала .Сюжета не е лош ,чете се бързо книгата .

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Аз я прочетох преди ден, прочела съм и предходните и ,не съм чела това което вие сте написала .Сюжета не е лош ,чете се бързо книгата .

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Спароу я има и в нета , аз също смятам ,че не си заслужава да се взима на хартия Споделете мнение за книга /филм - Page 6 909357165 Може да си я свалите от рулит Споделете мнение за книга /филм - Page 6 909357165

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyКниги

more_horiz
Стаси написа:
Аз я прочетох преди ден, прочела съм и предходните и ,не съм чела това което вие сте написала .Сюжета не е лош ,чете се бързо книгата .

Благодаря за мнението, има ли нещо на тази авторка на български?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Има там където ви насочих , всичките книги съм ги изтеглила от там и съм ги прочела , https://www.rulit.me/books/all/1/date?search=%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%83

Пращам ви линк за книгата , ако искате да видите и другите през името може да ги намерите , може и да изберете език за четене . Хубав ден

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Стаси написа:
Спароу я има и в нета , аз също смятам ,че не си заслужава да се взима на хартия Споделете мнение за книга /филм - Page 6 909357165 Може да си я свалите от рулит Споделете мнение за книга /филм - Page 6 909357165

Благодаря,но поста е от миналата година и вече е четена

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 Emptyкнига

more_horiz
Стаси написа:
Има там където ви насочих , всичките книги съм ги изтеглила от там и съм ги прочела , https://www.rulit.me/books/all/1/date?search=%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%83

Пращам ви линк за книгата , ако искате да видите и другите през името може да ги намерите , може и да изберете език за четене . Хубав ден

Благодаря ви, но аз се интересувах от E. L. Jackson понеже не съм я срещала като автор.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Не съм ви разбрала извиняваите Споделете мнение за книга /филм - Page 6 909357165

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

Да съжалявам, моя грешка. 😏

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

Да съжалявам, моя грешка. 😏

Имам нейни приготвени за четене ,но не съм ги пробвала още

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 Emptyкнига

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

Да съжалявам, моя грешка. 😏

Имам нейни приготвени за четене ,но не съм ги пробвала още

Оо това е страхотно , кажете мнение за тях после. Аз днес си изтеглих четири нови и си поръчах Разгневения бог на Л. Дж. Шен, а и трябва да довърша Дяволския дял на Уорд. Така че засега имам доста за четене. 😁😁

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Viki написа:
Егмонт са обещали през май да издадат първата и каза, че ще издават и трите книги.

Това е страхотно, а за тази другата авторка знаете ли нещо? Не съм чела нищо от нея, а вие?

Да не бъркате с A. L. Jackson, инъче в нета не ми излиза такава авторка

Да съжалявам, моя грешка. 😏

Имам нейни приготвени за четене ,но не съм ги пробвала още

Оо това е страхотно , кажете мнение за тях после. Аз днес си изтеглих четири нови и си поръчах Разгневения бог на Л. Дж. Шен, а и трябва да довърша Дяволския дял на Уорд. Така че засега имам доста за четене. 😁😁

Започнах книгата ,но не знам защо нашите пак не издават подред.Преди тази поредица Падащи звезди има друга от 6 части,
като героите са свързани

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 6 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply