BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

power_settings_newLogin to reply
+85
optimeon
nikoll1991
barbara.2014
flexiblexy
Victor17
shosholina
nikinik
Viktoria
АВА
Phelan
dani-97
Pipilotaeuforia
lubityyy
mira
Димяна
Mirena_Yo
sineoka1983
sote
villlig
KRASI71
kameliq_1977
Hara_K
desa53
Marchinka
jastrata
Lexy_
Axeniq
hercoles
magi_olq
art30
xristina_zlateva
Iv_dn
mirkkata
марти7074
gerganak
milenatt
G.Conkova
rraina84
кума лиса
repichka
marinka76
Favorite1
stelinia
ronkata87
Nikol
Gabriela123456789
galya_1977
Skith
djordan
petya_ninova
palavata_sjuzan
stefani70
bright71
nasya90
Bilie Gean
romina76
toni6910
mawmy
krisi555
alex79
Amphibia
verka77
alabala
Zarazno_zlo
Мис Дарси
desika83
Kaili
Радост
Ralna
biliana_911
Nachita90
Elena Gilbert
Christina.
escapingthesun
Chocolate
oganche
ruru
Thea
Koen
pri
devil degu
puFF
~ Mistery writer ~
Zaharka
Renesita
89 posters

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
На мен лично ми се е случвало. Помня, че на филм съм плакала на Тетрадката, Титаник... и този с Брат Пит дето се ражда като възрастно бебенце (забравих му името) :wait: А на книга - "С дъх на канела" и "Здрач" (вече не помня коя книга, ама май беше "Новолуние").

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Случвало се е и продалжава да се случва, по-често отколкото ми се иска :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Ами на последния филм, на който се разплаках беше Tangled.. Бяхме на кино и романтичната сцена ми се стори наистина трогателна и просто не се сдържах :pardon: Иначе корейските сериали от време на време ме разчувстват, такива драми трябва да се правят.. Ако една драма не може да ме разплаче значи не струва Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: Разтройх се на книгата "Последната песен", не се разплаках, ама ми се искаше Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:
Иначе не намирам нищо лошо в това да плача на филми или сериали, все пак това показва, че филма ми е въздействал по някакъв начин и че си заслужава да се гледа..
А на филма "A walk to remember" плача всеки път щом го гледам.. Никълъс Спаркс си знае работата и го бива!!

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 4965902g

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Ами доста плаках на Академия за вампири особено на 3-та част..а на филм 3 пъти съм ревала Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Bg_top_logo10

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Никога не съм плакала, когато съм гледала филм, нито когато чета книга. :pardon: Нз защо. Може би просто не мога да се настроя на вълната на това което гледам или чета.

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Ооо да!При това доста често с мама си плачем на някой филм,а баща ми само ни се смее ❌ Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: За най-голям плач май е бил за Титаник,но това си е класика все пак Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 909357165

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
pri написа:
Ооо да!При това доста често с мама си плачем на някой филм,а баща ми само ни се смее ❌ Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: За най-голям плач май е бил за Титаник,но това си е класика все пак Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 909357165


А питаш ли какъв смях му удря баща ми, когато мама се разреве на някой турски сериал? Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Аз като малък винаги на Цар лъв. И винаги на един и същ момент...

______________________________


 
         
       

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Zaharka написа:
Случвало се е и продалжава да се случва, по-често отколкото ми се иска :pardon:

Същата работа...

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Dragon-Book

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
На мен много често ми се случва. И на книги, и на филми да плача. :wasnotme:

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Доста често, стига само любимият ми герой да се натъжи или да пострада за да се разрева.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Преди плачех постоянно на филми. На Remember Me лятото какъв рев беше, малиии ;D Сещам се с една приятелка седяхме у нас и пилеехме носни кърпички в продължение на половин час след като свърши филма ;dd
Иначе миналия ноември като изтрещявах по здрач и четях книгите, също доста съм плакала. Откачена история. Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Tumblr_loimw7n3kC1qf9fr7o1_r2_500
[ eating us alive . . ]

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Cohen написа:
Аз като малък винаги на Цар лъв. И винаги на един и същ момент...

Не ми говори направо ❌ Болна тема.

По принцип не съм човек, който се разчувства лесно. Изключително рядко рева, независимо от причините, по-скоро го удрям на нерви и викане.
Заради книга досега не ми се е случвало да се разхлипам, но пък, признавам си, на Black hawk down, Saving private Ryan и Legends of the fall тотално се обезводних Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 . Може и да има още 2-3 филма, но в момента наистина не се сещам. Като цяло се броят на пръстите на едната ми ръка.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Animated_gif_024_hippo

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
oganche написа:
Доста често, стига само любимият ми герой да се натъжи или да пострада за да се разрева.


+1 Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Лесно се разчувствам. :pardon: Ако някой от филма се разплаче, и аз с него. :lmao2:

Даже и на "Хрониките на Ридик" съм плакала. :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 7389738n


Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Badge1

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Доста често ми се случва.
Първият филм, на който помня, че плаках беше Цар лъв и то направо се съдрах от рев.
Плакала съм на филми като PS: I love you, A walk to remember, Keith, Dear John, имаше един руски филм Black lightning, The last song.
Драмата обаче беше на Титаник Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Веднъж братовчедите ми бяха на гости и решихме да гледаме Титаник, но те бяха по-големи от мен и все ми се присмиваха като плачех, затова реших да си щипя ръката, когато имаше тъжни моменти, за да не плача и то взе, че проработи :lmao: След това ходих с насинена ръка два-три дена.
А на книга не си спомням да съм плакала. :slynce:

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Да плакала съм и на двете, но такъв рев като на филма "Хачико" с Ричард Гиър просто няма, историята е страшно трогателна и сърцераздирателна.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Постоянно ми се случва, но напоследък плача повече на книги отколкото на филми.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
О и аз все рева. На тъжни, трогателни или щастливи моменти яко си поплаквам винаги съм била емоционална. Не мисля, че за едно момиче това е недостатък. Ние сме нежни същества имаме нужда да си поплакваме.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Да случвало ми се е и то доста често,но като че ли повече на книги отколкото на филми.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Повече на книга се разчувствам, от колкото на филм.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply