BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

power_settings_newLogin to reply
+85
optimeon
nikoll1991
barbara.2014
flexiblexy
Victor17
shosholina
nikinik
Viktoria
АВА
Phelan
dani-97
Pipilotaeuforia
lubityyy
mira
Димяна
Mirena_Yo
sineoka1983
sote
villlig
KRASI71
kameliq_1977
Hara_K
desa53
Marchinka
jastrata
Lexy_
Axeniq
hercoles
magi_olq
art30
xristina_zlateva
Iv_dn
mirkkata
марти7074
gerganak
milenatt
G.Conkova
rraina84
кума лиса
repichka
marinka76
Favorite1
stelinia
ronkata87
Nikol
Gabriela123456789
galya_1977
Skith
djordan
petya_ninova
palavata_sjuzan
stefani70
bright71
nasya90
Bilie Gean
romina76
toni6910
mawmy
krisi555
alex79
Amphibia
verka77
alabala
Zarazno_zlo
Мис Дарси
desika83
Kaili
Радост
Ralna
biliana_911
Nachita90
Elena Gilbert
Christina.
escapingthesun
Chocolate
oganche
ruru
Thea
Koen
pri
devil degu
puFF
~ Mistery writer ~
Zaharka
Renesita
89 posters

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
First topic message reminder :

На мен лично ми се е случвало. Помня, че на филм съм плакала на Тетрадката, Титаник... и този с Брат Пит дето се ражда като възрастно бебенце (забравих му името) :wait: А на книга - "С дъх на канела" и "Здрач" (вече не помня коя книга, ама май беше "Новолуние").

______________________________
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Понякога

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
О,разбира се и на книга ,и на филм.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Ооо плача си най-редовно !

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
О, това ми се случва много често ,но както с ''Аз преди теб''.... след като свърших книгата сигурно 1 час не можех да се спра да плача. Скоро след това гледах и филма като си мислех че всичко е преживяно вече ,но не ....макар образите и карините да не са толкова силни във филмите както когато четеш отново доста си поплаках.Така де ревла съм признавам сиСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 909357165

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Оооо иска ли питане, романтична душичка ;)

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Охооо! Направо ме заковахте с тоя върос! Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 2115147716 Ми че аз постоянно се разплаквам на хубавите книги и филми. Особено за книгите, които успеят до толкова да ме разчувстват, че даже да си поплача, директно се борят за повторно препрочитане. Има книги, които съм чела по 10 пъти. Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 909357165
Благодаря за въпроса.

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Да, доста често

______________________________
"Исках да те нямам завинаги, а не да те имам за кратко." Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 1786223778

("Лавина", Блага Димитрова)

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
И аз съм от редовните

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Наи-редовно и на песни и музика също .Голяма ревла съм

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
дам, доста често (за последно плаках на Красавицата и звярът)
онлайн супермаркет,cell broadcast app,кучегон,пробиотик


Последната промяна е направена от optimeon на Пет Сеп 11, 2020 10:57 am; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
ОО най - редовно

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Офффф, и на книги, и на филми ! Така се разчувствам, че някой път ми държи влага продължително време

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
Редовно -даже тази седмица препрочитам книгите на Пенелъпи Уорд ,а на тях винаги плача.
Имам моменти когато искам да изкарам всичко от себе си ,а дъщеря ми ми се смее ,че съм ревла

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
О да, когато ми докосне изказване или самия сюжет..
Аз и без това съм си ревла...

descriptionСлучвало ли ви се е да плачете на филм или книга? - Page 5 EmptyRe: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply