BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кандидатстване за преводач?

power_settings_newLogin to reply
+35
ИваХимена
addie.dm
Dead_Girl
neskoy
naFarela
end1dream
yanitsa1
afrodita586
Nienore
Sanya
borito93
mishle55
Nagisa
admin999
vecka_sota
evil
kaley
xxavatarxx
rhin
escapingthesun
danitaaaaaa
Shinbi
MuryG
beatriche37
Lindor <33
Merry
Last_Man_Standing
Zaharka
milenaka
Thea
Bloody_Rose
Renesita
~ i.LLusion
The_Devil_herself
~ Mistery writer ~
39 posters

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyКандидатстване за преводач?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако някой има желание да превежда и да се присъедини към екипа на преводачите да пише тук

Запознай се с правилата /прочети непременно, преди да заявиш желание за кандидатстване/

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Амии нямам предпочитания..Съгласна съм за 4тата книга,стига да може,разбира се.. :] Пък и така ще ми е по-спокойно с времето за превод.. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Кандидатстване за преводач? - Page 4 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Shinbi написа:
Амии нямам предпочитания..Съгласна съм за 4тата книга,стига да може,разбира се.. :] Пък и така ще ми е по-спокойно с времето за превод.. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

Писах ти лично. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Dragon-Book

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Ако Shinbi бъде одобрена, може да вземе някои от моите глави от 4-та книга. Вие си правите разпределението, но аз нали официално съм към превода на Анита, така че може да ми се наложи малко помощ, а ако тя бъде причислена към екипа, помощта ѝ може да ми е добре дошла.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
бих искала да пробвам да помогна за анита

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
danitaaaaaa написа:
бих искала да пробвам да помогна за анита


Надявам се някой от преводачите на поредицата да се отзове в темата Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Последно Мери ми беше казала, че не търсят повече хора, те са пет преводачки на този етап и се редактират взаимно. Не знам дали нещата са се променили на този етап, те ще кажат...

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Dragon-Book

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Не, не са се променили. Благодарим за проявения интерес, но за сега не търсим нови попълнения. Главите, които останаха от 9-та книга са малко и смятаме да си я довършим сами. Ако нещо се промени за десета книга, ако все още имаш интерес, ще те уведомим. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
ок /всъщност аз си мислех направо за 10 / Кандидатстване за преводач? - Page 4 2115147716 мерси за бързия отговор ако имате нужда от човек тук съм Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
danitaaaaaa написа:
ок /всъщност аз си мислех направо за 10 / Кандидатстване за преводач? - Page 4 2115147716 мерси за бързия отговор ако имате нужда от човек тук съм Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

Писах ти на ЛС, но явно не си го видяла Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165 Какво ще кажеш за Братството на черния кинжал? Ако имаш интерес пиши ми на ЛС да се разберем за подробностите Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Кандидатстване за преводач? - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Проявявам желание да помогна. Не съм убедена, че ще ми се занимава за постоянно, но смятам, че може да ми се разчита за няколко глави от нещо. Нямам предпочитания за проект. Бутнете ме където искате(стига да ме одобрите Кандидатстване за преводач? - Page 4 2115147716 )
22 годишна, езика го владея отлично.

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
rhin написа:
Проявявам желание да помогна. Не съм убедена, че ще ми се занимава за постоянно, но смятам, че може да ми се разчита за няколко глави от нещо. Нямам предпочитания за проект. Бутнете ме където искате(стига да ме одобрите Кандидатстване за преводач? - Page 4 2115147716 )
22 годишна, езика го владея отлично.


Предстои започването на нов превод до няколко седмици. Ще се пусне анкета за избора му. Когато стане ясно какво ще се превежда, ще се търсят желаещи за екип. Ако проявиш желание към конкретната поредица ще говорим пак. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165 За повече информация можеш да ми пишеш на ЛС или на скайп (има го в профила ми).

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Ели има нужда от помощ в Касандра Палмър. Според мен трябва да бъде пренасочена направо там Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Renesita написа:
Ели има нужда от помощ в Касандра Палмър. Според мен трябва да бъде пренасочена направо там Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165


Мда, това го забравих лекинко :wasnotme:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Аз мога да бъда редактор, бих искал преводач, но това си е много работа, а за редактор не се изисква чак толкова мноог въпреки че пак се изисиква .. доста ...
На 14 съм и съм 8 - ми клас бил съм в Англия 4 пъти .. и като завърша ще живея там

______________________________

Кандидатстване за преводач? - Page 4 124k

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Здравейте. Имате ли все още нужда от преводач/редактор? Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for? Not the expression, no, literally give an arm for? When they know they're your heart and you know you were their armour and you will destroy anyone who would try to harm them?





Elemental witches translate team

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Във форума ще се избира скоро нова поредица за превод, може за нея да се пробвате, или пък за Касандра Палмър. По ваше желание.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Dragon-Book

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Мисля за новата поредица да се пробвам.

______________________________
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for? Not the expression, no, literally give an arm for? When they know they're your heart and you know you were their armour and you will destroy anyone who would try to harm them?





Elemental witches translate team

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
kaley написа:
Мисля за новата поредица да се пробвам.


За новата поредица аз съм човека с проблемите. Кандидатстване за преводач? - Page 4 2115147716 Още не се знае коя точно ще е поредицата; скоро ще се пусне анкета сред потребителите. Когато се избере поредицата, ще имам задачата да те уведомя и да ти дам пробен текст, ако все още имаш желание. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Мдобре. Благодаря. Кандидатстване за преводач? - Page 4 909357165

______________________________
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for? Not the expression, no, literally give an arm for? When they know they're your heart and you know you were their armour and you will destroy anyone who would try to harm them?





Elemental witches translate team

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Винаги имаме нужда. За сега само от преводачи.

П.П Какво стана с предното момиче, което искаше да се пробва? Одобрена ли е? Къде превежда?

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 4 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply