BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кандидатстване за преводач?

power_settings_newLogin to reply
+35
ИваХимена
addie.dm
Dead_Girl
neskoy
naFarela
end1dream
yanitsa1
afrodita586
Nienore
Sanya
borito93
mishle55
Nagisa
admin999
vecka_sota
evil
kaley
xxavatarxx
rhin
escapingthesun
danitaaaaaa
Shinbi
MuryG
beatriche37
Lindor <33
Merry
Last_Man_Standing
Zaharka
milenaka
Thea
Bloody_Rose
Renesita
~ i.LLusion
The_Devil_herself
~ Mistery writer ~
39 posters

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyКандидатстване за преводач?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако някой има желание да превежда и да се присъедини към екипа на преводачите да пише тук

Запознай се с правилата /прочети непременно, преди да заявиш желание за кандидатстване/

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Renesita написа:
Zaharka написа:
Да си предложа помощта за редакция? :pardon:


Теб пренасочваме към Касандра Палмър, защото ти имам абсолютно пълно доверие.


Трогната съм. Само кажете какво, къде и за кога.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Мерни темата за Касандра в Екип.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Аз съм почти на 16 и съм навита да редактирам. Оправям се с английския, но не смятам, че имам нужното време за преводач, затова кандидатствам за редактор.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Last_Man_Standing написа:
Аз съм почти на 16 и съм навита да редактирам.


Ниво на английски? Или поне колко време горе-долу си учила :pardon:
Някакъв опит до сега. Превеждала ли си? Предпочитания към коя книга искаш да се включиш?
Като дойде Ренесита ще ти каже какво да поемеш Кандидатстване за преводач? - Page 2 909357165)

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Ами учила съм 4 години. Ниво B1 - B2.
Не съм превеждала. И нямам предпочитания.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Аз предлагам, само мое мнение естествено, да подлагате кандидатстващите за преводачи на тест. Примерно някой потребител казва, че иска да е преводач. Ок, супер. Давате му една страница текст на английски (художествен ще му е по-лесно. никой не харесва научните), връща ви го преведен на български и гледате дали става за работата. Така няма да избирате на сляпо и след това няма да има нервни и съжаляващи. 😄 Това го правеха в няколко форума, а и го казвам и от личен опит, тъй като към предната книга на Анита имаше едно момиче, което участваше в превода, което беше... меко казано Зле. Добре, че не ми се е падала тази чест аз да я редактирам :whew: Помислете за това.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Винаги съм била на това мнение, Мери :pardon:
Михи, избери какво да дадеш пробно на потребителя, който изяви желание да участва в преводите. 😄

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Dragon-Book

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Teia написа:
Винаги съм била на това мнение, Мери :pardon:
Михи, избери какво да дадеш пробно на потребителя, който изяви желание да участва в преводите. 😄


Аз доколкото знам винаги сме прилагали онова с пробния текст за превеждане. Ще пратя ЛС на желаещия.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
E, ти знаеш най-добре, нали ти даваш текстовете Кандидатстване за преводач? - Page 2 2115147716:

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Dragon-Book

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Аз исках да питам дали случайно имате нужда от още преводачи?
Уча английски от първи клас на школа и тази година ще вземам FCЕ. Имам известен опит, превеждах в един форум How to marry a millionaire vampire? ноо нямаше кой да го чете и го свалих. Не съм чела нищо от досега преведените неща, но ако ме одобрите, ще прочета, за да знам за какво става въпрос все пак. :smile1:

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Lindor <33 написа:
Аз исках да питам дали случайно имате нужда от още преводачи?
Уча английски от първи клас на школа и тази година ще вземам FCЕ. Имам известен опит, превеждах в един форум How to marry a millionaire vampire? ноо нямаше кой да го чете и го свалих. Не съм чела нищо от досега преведените неща, но ако ме одобрите, ще прочета, за да знам за какво става въпрос все пак. :smile1:


Още търсим нови преводачи Кандидатстване за преводач? - Page 2 909357165)
Няма проблеми. Само ще изчакаме да се появи Ренесита, за да каже с какво да се заемеш
П.П. Мерси за информацията :slynce: и наистина ли тази книга няма интерес? Аз много искам да я преведем ❌

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Ами той форума общо взето вървеше само заради тази книга, защото имаше 5-6 човека, които я четяха, ноо не знам. Аз се опитвах да си намеря още хора, с които да превеждам, обаче не стана ии сама докъдето съм я докарала. :bigsmile:

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Lindor <33 написа:
Ами той форума общо взето вървеше само заради тази книга, защото имаше 5-6 човека, които я четяха, ноо не знам. Аз се опитвах да си намеря още хора, с които да превеждам, обаче не стана ии сама докъдето съм я докарала. :bigsmile:


А навита ли си сега да правиш превод? На тази книга имам предвид :wasnotme: ?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Да постна преведеното тук и да продължа до края на книгата (поредицата)? Ами ако вие сте навити, за мен даже е по-добре, щото ще знам за какво става въпрос. :bigsmile:

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Добре тогава Кандидатстване за преводач? - Page 2 909357165) Аз съм навита да ти помогна. Предполагам другите от екипа няма да имат нищо против. Лора също искаше много да се преведе тази поредица ❤
Ренесита като дойде ще се разберем повече, а ти може да ми пишеш в скйап: изтрит от модератор.
Аз утре като влезна ще ти пиша :slynce:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Виждам, че мойто име се споменава на няколко пъти, та да кажа и аз мнението си. Относно превеждането на нова поредица - твърдо не. Първо, щом не е имало интерес в другия форум, защо тук да има? Второ, не е пускана анкета, за да се избере поредица, а се бяхме разбрали, че веднага щом останем по свободни от страна на превеждането, ще захванем нещо ново, което ние си изберем. Трето, ако започнете превод ще има страшно много недовършена работа, защото засега няма нито една поредица, която да сме завършили. Четвърто, нямате редактор.
Естествено, може и изобщо да не ме слушате. Ако кажете - отварям раздел, правя подраздели и ви оставям да си превеждате. Да не останете недоволни после, както някои преводачи вече останаха (визирам Тея и Зах с превеждането от тях).
Ще изчакам да чуя решението ви, за да обясня и другия вариант на момичето, което изявява желание, ако се наложи.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Ами казвам те, защото си много по-здравомислеща от мене Кандидатстване за преводач? - Page 2 2115147716: !!
Има и друг вариант, да пуснем анкета и да видим какво ще излезе от нея, а междувременно да ми помогне с една глава от Евърнайт, че имам нужда :haha: ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Добре, нека ти помогне. Тамън Зах като направи редакция ще каже какво е нивото на превода.
Сега друг е въпроса, ако ви се превежда нещо ново. Ако е така и се сформира екип + минимум един редактор, ще отворим анкета.

______________________________
Кандидатстване за преводач? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Аз не претендирам да си превеждам мойто си. Просто стана въпрос и го споменах. 😄

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
Тогава ще ми помогнеш ли с Евърнайт :)) Виж си личните съобщения

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКандидатстване за преводач? - Page 2 EmptyRe: Кандидатстване за преводач?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply