BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

power_settings_newLogin to reply
+94
Бет Рандъл
sonq_9955
el1ncet0
misstequila
mim3to
misha_p
yoana0608
Дори Димитрова
pandora1
Viki
Vili81
tannq74
Jenq123
Luuna62
vasilka.getzova
MuryG
Nikol4etoo
stasvas
АВА
svetka74
barbara.2014
petqnen
byh4o
Диадри
dazacha
anitra
Дани67
kiara_gs
d.chiperkova
annii86
Василева
Jo
kameliq_1977
VeniTo
iva1999
Shule
mg79mg79mg79
tani_w
katia_81
Vyara
aivlis
Атанаска
linche
Деница Крумова
Yoni
JenyaJu
Luseto
Veseto
vasilisa td
Edje
taniia
volver85
Atanaska91
Orgideq
gerivassileva
lki99
Cherisa
batval
reidgi
десистанева
mimi_zl
dfghjk
anetageo
annаyordanova0
Stefanika
mikeymik
Zaharka
Skith
DoTo
kotkata33
Evitta
Lux
pokopok
iojeni83
krasy
peri meri
milla71
stefani70
stoqnowa64
vaniasv
nmk_262
liusi
ivapivat
Avis
dori4on
beni1979
Rosenrot
viki12
ganinka
yyyana
biliana_911
midnight__sun
mi666i
Ralna
98 posters

pollКоя книга искате да бъде преведена? Как искате да бъде пускана книгата?

Книга 4 - Fourth Grave Beneath My Feet
30
40%
Книга 5 - Fifth Grave Past the Light
9
12%
Искам да се пусне цялата книга наведнъж
33
44%
Искам да се пуска глава по глава
3
4%
Общо гласове:
75
Poll closed

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
First topic message reminder :


   Здравейте, мили дами. Тъй като получихме доста запитвания и молби за превод на останалите книги от поредицата за Чарли Дейвидсън на Даринда Джоунс, нашата преводачка Lux реши да зарадва феновете на Чарли и Рейес и реши да подхване следващите книги от поредицата като допълнителен проект измежду другите преводи, които е планирала за тази година.

   Тъй като обаче имаме някои колебания, решихме да се обърнем към вас за съвет и за помощ.
Първата питанка е с коя книга искате да започне? У нас са издадени първите 3 книги, а  за 4-тата - Fourth Grave Beneath My Feet - разбрахме, че я има преведена в нета.
Втората питанка е как бихте искали да се процедира с превода. Тъй като, както споменах, преводачката си има набелязани други книги и тази ще е като почивка от останалите, дали искате да я получите цяла след време, или ще имате сили да изтърпите да я пускаме глава по глава.

   Искам да помоля всеки, който желае, да гласува в анкетата от коя книга иска да се започне и как да я пускаме.


Последната промяна е направена от Ralna на Сря 3 Фев - 23:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте! И аз току що се регистрирах в сайта заради тази поредица. Благодаря за страхотната работа, която вършите! С нетърпение ще чакам следващата книга. Жалко, че от издателството решиха да прекратят поредицата.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здр. Цялата книга най добре

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Тази поредица ми е една от най-любимите. Ще съм много много щастлива, ако излезе превод на шестата книга. Опитах се да я чета на руски език, но за съжаление нивото ми на разбиране не е чак толкова високо.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте, преведени ли са останалите книги (5,6 и т.н.) Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 909357165

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyДаринда Джоунс

more_horiz
Здравейте. Има ли надежда да се преведат и останалите книги. Намерих ги до 5та част

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
mim3to написа:
Здравейте. Има ли надежда да се преведат и останалите книги. Намерих ги до 5та част


Присъединявам се към въпроса!!!

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 976781486 ух колко ме зарадвахте! Обожавам поредицата авторката пише страхотно и съм се смяла и съм се страхувала и дори съм се разстройвала, докато съм чела! Друга авторка, която може, така да пише_не, съм срещала. За постването "бих се радвала на цяла книга, но както Ви е удобно като цяло. Благодаря Ви за усиленият труд❤

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте!
Както се казва, "нова година, нов късмет", така че да попитам дали преводът на останалите книги все още е във вашите планове? Ако някъде вече е обявено нещо подобно, предварително се извинявам, че не съм го видяла.
Благодаря на всички преводачи за целия ви труд! Уникални сте! Това ми е най-любимият форум за фен преводи! Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 909357165

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Страхотни сте! Благодаря за двата превода ! Започвам ги още сега 💝🤩

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Страхотна авторка. обожавам книгите и'!

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Надявам се проекта да не е пректатен и някой ден да ни зарадвате със следващата книга от поредицта. Толкова ме забавлява, Чарли има уникално чувство за хумор, на глас съм се смяла докато чета. А и заради нея пропих кафе- лате макиато. До преди това дори мирисът на кафе ме дразнеше.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Аз също съм ЗА пускане на цялата книга.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте,някой знае ли какво се случва с поредицата "Чарли Дейвидсън",ще се превеждат ли останалите книги?

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Някакво развитие с превода?

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 Empty

more_horiz
Здравейте група.. Изчетох 5те книги за Чарли и Рейес, но из Интернет пространството виждам че има 8 от поредицата, та въпроса ми е ще има ли превод на останалите 3 части... Благодаря ви предварително и благодаря, че ви има. Усмихнат ден на всички

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте, може би спамя, за което предварително се извинявам, но нещо не мога да се ориентирам за тази поредица. Можете ли да ми помогнете с инфо? Има ли във форума превод на книгите след 5-та и краткия разказ или не? Някой не беше ли предложил да продължи превода? Пак се извинявам, но просто доста дълго време нямах възможност да посещавам чудесния ви форум и съм позабравила това-онова.
Благодаря предварително и весели празници!

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Здравейте! Благодаря ви за положения труд! Аз също съм голям почитател на Даринда Джоунс. Дали ще продължите да превеждате книгите от поредицата й "Чарли Дейвидсън" след пета книга? Извинявам се, ако вече сте отговарял!

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" - Page 7 EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply