BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

power_settings_newLogin to reply
+94
Бет Рандъл
sonq_9955
el1ncet0
misstequila
mim3to
misha_p
yoana0608
Дори Димитрова
pandora1
Viki
Vili81
tannq74
Jenq123
Luuna62
vasilka.getzova
MuryG
Nikol4etoo
stasvas
АВА
svetka74
barbara.2014
petqnen
byh4o
Диадри
dazacha
anitra
Дани67
kiara_gs
d.chiperkova
annii86
Василева
Jo
kameliq_1977
VeniTo
iva1999
Shule
mg79mg79mg79
tani_w
katia_81
Vyara
aivlis
Атанаска
linche
Деница Крумова
Yoni
JenyaJu
Luseto
Veseto
vasilisa td
Edje
taniia
volver85
Atanaska91
Orgideq
gerivassileva
lki99
Cherisa
batval
reidgi
десистанева
mimi_zl
dfghjk
anetageo
annаyordanova0
Stefanika
mikeymik
Zaharka
Skith
DoTo
kotkata33
Evitta
Lux
pokopok
iojeni83
krasy
peri meri
milla71
stefani70
stoqnowa64
vaniasv
nmk_262
liusi
ivapivat
Avis
dori4on
beni1979
Rosenrot
viki12
ganinka
yyyana
biliana_911
midnight__sun
mi666i
Ralna
98 posters

pollКоя книга искате да бъде преведена? Как искате да бъде пускана книгата?

Книга 4 - Fourth Grave Beneath My Feet
30
40%
Книга 5 - Fifth Grave Past the Light
9
12%
Искам да се пусне цялата книга наведнъж
33
44%
Искам да се пуска глава по глава
3
4%
Общо гласове:
75
Poll closed

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz

   Здравейте, мили дами. Тъй като получихме доста запитвания и молби за превод на останалите книги от поредицата за Чарли Дейвидсън на Даринда Джоунс, нашата преводачка Lux реши да зарадва феновете на Чарли и Рейес и реши да подхване следващите книги от поредицата като допълнителен проект измежду другите преводи, които е планирала за тази година.

   Тъй като обаче имаме някои колебания, решихме да се обърнем към вас за съвет и за помощ.
Първата питанка е с коя книга искате да започне? У нас са издадени първите 3 книги, а  за 4-тата - Fourth Grave Beneath My Feet - разбрахме, че я има преведена в нета.
Втората питанка е как бихте искали да се процедира с превода. Тъй като, както споменах, преводачката си има набелязани други книги и тази ще е като почивка от останалите, дали искате да я получите цяла след време, или ще имате сили да изтърпите да я пускаме глава по глава.

   Искам да помоля всеки, който желае, да гласува в анкетата от коя книга иска да се започне и как да я пускаме.


Последната промяна е направена от Ralna на Сря 3 Фев - 23:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Охооооо страхотна новина! Благодаря, благодаря, благодаря! Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 976781486 Страхотни сте момичета, бях загубила надежда, че ще видя следващата част от поредицата преведена. Понеже не съм попадала на фен превод на 4-та книга, гласувам тя да бъде преведена и да се пусне цялата книга наведнъж. Още веднъж огромно благодаря за страхотната новина! Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 1997570614

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Чудесна новина, много ме зарадвахте. :) Аз също гласувах за 4 книга и да се пусне наведнъж.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Новината наистина е страхотна. Гласувах за 4та книга, та да са подред книжките. Аз също я предпочитам цялата. Така ми е по-удобно. Като седна и да си чета докато мога. Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 2115147716

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Супер! Аз също гласувам за 4 книга и да се пусне наведнъж.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Аз също гласувах за 4 и цяла. То отделните книги от дадена поредица обичам да чета една след друга по възможност, та к'во остава глава по глава.

______________________________
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" I5ojk3

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
И аз обичам да чета хубавите поредици подред -така че , избирам 4-та цялата е после ако може и петата . Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 486223524 Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 1997570614 :bravo: :bravo: :bravo:

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
И аз гласувам за 4-та книга. Намерих превода в нета (там има превод и на 5-та книга), но от това което зачетох, не ми се видя много добър. Затова гласувам за 4-та книга.
За разлика от останалите предпочитам да се пуска глава по глава.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Само да кажа, че на мен ми бяха пратили 4 и 5 част от сайта чети ме, но превода е автоматичен и е ужасен, неточен и няма никаква логика и смисъл в повечето изречения, но ако искате ще ги кача. Аз лично пробвах да прочета 1 страница от 4 част и се отказах, а 5 въобще не я отворих

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Аз гласувам за 4-та книга и наведнъж. Не мога да устискам да чета глава по глава, защото стане ли ми интересно, крастата ще ме накара да я изчета на англе. И за да не съм неосведомена, два часа рових в нета, да търся книгата. Вероятно наистина поне 4-тата която видях, е гугъл превод. Казва се "Четвъртият гроб между краката ми" Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 1089017131

Метнах едно оченце на последната страница и попаднах на следното изречение:

Този поглед е изпълнен с обещания и желания. Секунда по-късно Рейес отстъпи назад и затвори вратата. Тримата стояха в коридора, челюстите напълно залепени за пода. Първо дойде баба Лиз. Ми изпълзяват в ребрата с лакът, промърмори тя с възхищение.
- Необходимо е да сте, мимичета, често фурна шоколадови бисквити. Честно казано, гладен поглед на момичето.


Та в заключение, без значение дали превода е машинен или не, може да не се насладим на историята, но определено ще падне много смях. Катурнах се от стола, като прочетох само заглавието, щотоооо ами признавам, имам мръсно подсъзнание. :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Супер! Аз също гласувам за 4 книга и да се пусне наведнъж.

+1 :bravo:

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Благодаря ви мили момичета, за труда който полагате да могат такива като мен,които не знаят английски да се насладят на любимите си книги.Гласувам за 4 книга и да се пусне наведнъж

______________________________
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Усещам, че ще се почне с четвърта книга и цялата наведнъж... Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 68599210e5bfac9b25b6f0e1b7e6e284

______________________________
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" I5ojk3

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Присъединявам се към мнозинството - 4-тата и цялата наведнъж. Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 2115147716
Така че ще си чакаме кротко и тихо да ни изненадате някой хубав ден.
Благодаря на Lux, че ще се захване с тази поредица, която е прекрасна и ще зарадва много хора. Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 1997570614

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Благодаря ви. Невероятни сте ;)

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
И аз съм за 4тата книга и да се пусне наведнъж. Благодаря ви за тази изненада.

______________________________
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 20799210

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Ами както се вижда, народа иска 4-та книга пусната наведнъж, тъй че чакаме Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
И аз гласувам за четвъртата и наведнъж.

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
и моят глас е за 4-та книга пусната наведнъж

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
Аз гласувях за 5-та, но превода на 4-та наистина не е добър. Така, че и аз съм за 4-та книга цялата наведнъж

descriptionПревод на поредицата "Чарли Дейвидсън" EmptyRe: Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply