BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

поредица "КРОСФАЙЪР"

power_settings_newLogin to reply
+59
qncheto093093
Violeta__1990
Phelan
milenatt
petqnen
silviq.georgieva
dimyorman
tm2016
GD444
meri
галина янева
ginka_zheko72
bobihak
Verji
korneliya85
knigiteee
DoTo
ves
bee123
viki12
Стефанина
bebals_69
iveto81
moni88
Alliana
nikoletayankova
cveti11
mandi
polin4eto
Амарилис
milla71
matsa1978
karbonara
Smile23
biliana_911
achka
naFarela
vivi86
ive_ivelina
stasi
Christina.
mimi1221
sortisa
eleos
n.de4eva
becky13
monaliza
isark
desistela
galileo414
beni1979
reni78
Ralna
mir4a
biskit
mi666i
Zaharka
Thea
liusi
63 posters

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 Emptyпоредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте "Открита пред теб" - Силвия Дей
книга първа


поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 169219z

Страници: 352
Дата на издаване: 29-11-2012
Корици: меки
Размери: 13x20
Цена: 15.99


Чувствена и страстна, поредицата „Кросфайър“ поглъща жадно читателя и го обсебва напълно. Докрай.
- New York Times
Тази книга е провокативна, възбуждаща, разкрепостено еротична, откровено сексуална и изключително добре написана. „Петдесет нюанса сиво“ ми хареса, но в „Открита пред теб“ се влюбих!
- Swept Away by Romance

Гидиън Крос се появи в живота ми като светкавица, раздрала мрака – ослепителен, първичен, убийствено секси и... обгърнат от тайнствен тъмен ореол. Може би трябваше да се изплаша от свирепата жажда, с която ме искаше, но аз изпитвах същото страстно безумие. Желаех го достатъчно, за да наруша всичките си правила. А това означаваше да платя цената и да се разкрия. Да го допусна в най-тъмните кътчета от своето минало... Но дали той щеше да е също толкова открит пред мен?

Силвия Дей e автор #1 на New York Times и USA Today и има зад гърба си повече от десет романа, отличени с престижни награди. Отдавна получила признание отвъд Океана, днес тя се превръща в световен феномен.
С челни места в класациите на Великобритания и САЩ, първите две книги от нейната поредицата Кросфайър са бестселъри в 34 страни и държат рекорд по електронни продажби в Англия, надминат единствено от „Вакантен пост“ на Дж. К. Роулинг и „Изгубеният символ“ на Дан Браун.

Последната промяна е направена от liusi на Чет 15 Яну - 17:19; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 20799210

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Оф, значи има някаква надежда да я видим на бг. до края на годината....:wasnotme:
А дано ама надали!поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 909357165

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Нищо не е ясно направо гъста лондонска,ще видим.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
До колкото сега прочетох в блога на Силвия Дел следващите две книги ще засегнат живота на Гидион. В първите 3 книги авторката проследява живота на Ева и как се е справила с трудностите ,а в предстоящите две ще се разгърне мистерията около миналото на главния и как точно двамата ще се справят с това. Честно казано се ядосах като разбрах че книгите от 3 станаха 5 ама сега като го прочетох това и ми стана интересно. Уфф то се видя че и те ще се купуват и четат :pardon: :pardon: 

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
ако сте фенове, които не търпят да се каже и една лоша дума за поредицата, тогава моля ви не четете долуизложеното от мен мнение .. нямам намерение да се карам с никого или да изпадам в безкрайни полемики разводняващи темата!!!

не съм убедена, че ще страдам и тъна в мъки, ако не изчета поредицата до край независимо колко добре е написан текста .. още по-бруталното е, че този иначе добре подреден и духовито написан лирически текст, е фасада за една плоска побираща се в едно единствено изречение фабула .. и не стига това, ами и вместо да ни остави да се понапънем и да се опитаме да си изясним и формулираме сами този гордиев възел, около който се върти всичко, след като сме се занимавали да четем цели три .. оп, извинете вече пет книги, та авторката ни отнема това удоволствие, като го прави вместо нас, а именно:

Повечето двойки не прекарваха заедно всяка свободна минута, но ние не бяхме като повечето двойки. И двамата имахме своите си комплекси, чувствахме се несигурни и бяхме толкова пристрастени един към друг, че ни беше нужен непрекъснат контакт, за да можем да функционираме.

или иначе казано двама комплексирани, ревниви до безумие маниаци на тема контрол, се опитват да изградят нормална връзка без ни най-малка готовност да се опитат да се променят /като по този начин се приближат поне на една малка крачка от нормалността/ и да направят компромис за каквото и да било, и поради която причина не могат нито да живеят заедно, нито да живеят разделени един от друг .. леле!!! и ако това не е Параграф 22, здраве му кажи!!!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
имах идеята да я прегледам тази поредица, но пет книги май са ми в повече

виждам че мнението и на тези които вече са я чели е сходно





Писането на няколко последователни коментара е забранено!
Edit: Zaharka

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
achka, ако проявяваш наистина поне мъничко интерес към тази поредица ти препоръчвам да прочетеш първите две книги.Мисля, че не срещнах отрицателно мнение за тях,а и са си завършени сами за себе си.Напълно достатъчни за тази поредица.Третата книга просто е леко допълнение към тях и врата към  другите предстоящи. Освен това не е толкова добра.Така че спокойно може и без нея, а и без другите четвърта и пета или там колкото ще бъдат.
    naFarela , не смятам, че с мнението си обиждаш феновете на поредицата, нито създаваш повод за да се скараш с тях.
Всеки си има право на мнение и има право да го изрази. Всеки си има своите виждания,гледа по различен начин на нещата и не само в книгите ами и в живота като цяло. Аз съм  голям фен на поредицата и особено на първите две книги, но и аз имам отрицателно мнение за някои моменти и за неща, които очаквах да се случат, но не се случиха и т.н.
Мисля, че и за това е тази тема, всеки да си каже дали му харесва или не и да сподели мнението си,  без значение положително или отрицателно. Ако срещне сходно мнение и подкрепа добре,ако не  не, но никой не трябва да се сърди на другия,че има различно мнение.Освен това като цяло доста дипломатично е мнението ти. Не видях нищо чак толкова  лошо да  пишеш за поредицата. Бих се подразнила ако се пишат мнения,  с цел да се наложат и на останалите, да се прави опит да се убеждават другите колко е правилно и вярно дадено мнение и как и те трябва да мислят по същия начин. Без право мнението да бъде обсъждано (категоричните мнения нетърпящи възражение).
Твоето мнение е далече от това и си е точно на място според мен.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz


или иначе казано двама комплексирани, ревниви до безумие маниаци на тема контрол, се опитват да изградят нормална връзка без ни най-малка готовност да се опитат да се променят /като по този начин се приближат поне на една малка крачка от нормалността/ и да направят компромис за каквото и да било, и поради която причина не могат нито да живеят заедно, нито да живеят разделени един от друг .. леле!!! и ако това не е Параграф 22, здраве му кажи!!![/quote]
+1:wait: Ама да си кажа правичката аз вече им свикнах на тези книги - двама умопобъркани които не могат един без друг:lmao2: и честно казано в повечето книги е така. Явно авторите се опитват да наблегнат на ъъъъъъ обсебваща любов.:1: 

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
sortisa благодаря за това, което си казала, просто след като ми се случи да бъда въвлечена в дебрите на няколко умопомрачителни спора относно мои мнения за книги, които бяха далеч по-невинно написани от този и бях обвинена, че по-черногледо същество, нехаресващо нищо, от мен не може да бъде намерено, вече предохранително поставям този текст .. пък и да ти кажа има много хора, които са на принципа - ако не си с мен, си против мен и не търпят инакомислещи:wasnotme: 
Виви бе то обсебваща, обсебваща, ама някои докарват малко на клинична литература по психология поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
naFarela написа:

Виви бе то обсебваща, обсебваща, ама някои докарват малко на клинична литература по психология поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 2115147716


Ааа, ето го значи къде бил скрит тънкият психологичен смисъл, дето все ми го разправят. Пък аз все не успявам да го докопам. Тц-тц-тц. Поредна издънка. поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 2115147716 поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 2115147716 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
безсрамие! и кат си представи човек, че си човек с висшУ психологическо образУвание .. на къде отива тоя свят!:p2: :p2: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Харесва ми поредицата, нямам търпение да излезе следващата книга. Но на мен лично повече ми харесва "петдесет нюанса" поредицата.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Обожавам трилогията и нямам търпение за 4 книга.:love: 

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
И аз, съм от нетърпеливите за следващата която според мен ще е по интересна все пак Ева и Кари ще се прибират у дома поне за малко и се очертава най-сетне да се запознаем с д-р Травис и не на последно място да узнаем повече за г-н Тъмен и Опасен Гидиън Крос!😊
Знае ли  се вече нещо или още ще се чака като в небрано лозе кога аджеба ще вземат да ни светнат евентоално поне за дата и година за да я очакваме все пак......:dry: 

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
beni1979 написа:
И аз, съм от нетърпеливите за следващата която според мен ще е по интересна все пак Ева и Кари  ще се прибират у дома поне за малко и се очертава най-сетне да се запознаем с д-р Травис и не на последно място да узнаем повече за г-н Тъмен и Опасен Гидиън Крос!😊
Знае ли  се вече нещо или още ще се чака като в небрано лозе кога аджеба ще вземат да ни светнат евентоално поне за дата и година за да я очакваме все пак......:dry: 
Авторката не искала да казва предварително дата,за да не излъже феновете.Но и аз мисля,че това мълчание се проточе...:(

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
пък може и да няма абсолютно никаква идея какво да напише и ся да си го смуче от пръстите ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
С нетърпение очаквам продължението на историята.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
naFarela написа:
пък може и да няма абсолютно никаква идея какво да напише и ся да си го смуче от пръстите ..
Дано не е така.Мисля,че ще си заслужава чакането поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 909357165

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Хайде и аз да си кажа моето :wub: 
Още като четях първата част взех, че се разрових, какво ли аджеба представляват втора и трета книга от трилогията и признавам - разочаровах се, че не е според очакването ми, че щом е поредица ще се отнася за герои, които по някакъв начин са свързани с тези от книга 1. Така съм свикнала , като прочета за трилогия, защото никъде не се казва ,че това са просто продължения...
Не казвам ,че Ева и Гидиън не ми харесват като персонажи, напротив, сюжета също е добър и разнообразен, но въпреки че самата съм психолог по образование патологията в сексуалните им отношения ми идва в повече някак си. Сега съм на втората книга и не мога да твърдя по никакъв начин ,че първата може да си се чете сама по себе си и има някакъв завършек, и именно за това продължих , но имам съмнения, че ще подхвана и трета част. Само да отбележа и личното си мнение за един от основните проблеми на Ева във връзката й : Абсурдно е просто да иска Гидиън да й казва и разказва абсолютно всичко. Такова нещо като липса на каквито и да е тайни в една връзка е направо абсурд, за което вероятно ще получа доста критични мнения от останалите ;)
Аз ще си я дочета тая втора книга, защото наистина е добра, но съм привърженик на по - НЕ толкова проблемни и изцеждащи емоционално връзки в романите, които си избирам да чета

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Прочети и третата.Има леко слягане на напрежението.Само не очаквай чудеса.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
matsa1978 написа:
Хайде и аз да си кажа моето :wub: 
Още като четях първата част взех, че се разрових, какво ли аджеба представляват втора и трета книга от трилогията и признавам - разочаровах се, че не е според очакването ми, че щом е поредица ще се отнася за герои, които по някакъв начин са свързани с тези от книга 1. Така съм свикнала , като прочета за трилогия, защото никъде не се казва ,че това са просто продължения...
Не казвам ,че Ева и Гидиън не ми харесват като персонажи, напротив, сюжета също е добър и разнообразен, но въпреки че самата съм психолог по образование патологията в сексуалните им отношения ми идва в повече някак си. Сега съм на втората книга и не мога да твърдя по никакъв начин ,че първата може да си се чете сама по себе си и има някакъв завършек, и именно за това продължих , но имам съмнения, че ще подхвана и трета част. Само да отбележа и личното си мнение за един от основните проблеми на Ева във връзката й : Абсурдно е просто да иска Гидиън да й казва и разказва абсолютно всичко. Такова нещо като липса на каквито и да е тайни в една връзка е направо абсурд, за което вероятно ще получа доста критични мнения от останалите ;)
Аз ще си я дочета тая втора книга, защото наистина е добра, но съм привърженик на по - НЕ толкова проблемни и изцеждащи емоционално връзки в романите, които си избирам да чета

поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 909357165 До някаде съм съгласна с твоето мнение,но силната любов между Ева и Гидиън компенсира всички недостатаци.А пък и малко разнообразие в сюжета.Не може всички романи да са еднакви поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 909357165така мисля аз.

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 5 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply