BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

поредица "КРОСФАЙЪР"

power_settings_newLogin to reply
+59
qncheto093093
Violeta__1990
Phelan
milenatt
petqnen
silviq.georgieva
dimyorman
tm2016
GD444
meri
галина янева
ginka_zheko72
bobihak
Verji
korneliya85
knigiteee
DoTo
ves
bee123
viki12
Стефанина
bebals_69
iveto81
moni88
Alliana
nikoletayankova
cveti11
mandi
polin4eto
Амарилис
milla71
matsa1978
karbonara
Smile23
biliana_911
achka
naFarela
vivi86
ive_ivelina
stasi
Christina.
mimi1221
sortisa
eleos
n.de4eva
becky13
monaliza
isark
desistela
galileo414
beni1979
reni78
Ralna
mir4a
biskit
mi666i
Zaharka
Thea
liusi
63 posters

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 Emptyпоредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте "Открита пред теб" - Силвия Дей
книга първа


поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 169219z

Страници: 352
Дата на издаване: 29-11-2012
Корици: меки
Размери: 13x20
Цена: 15.99


Чувствена и страстна, поредицата „Кросфайър“ поглъща жадно читателя и го обсебва напълно. Докрай.
- New York Times
Тази книга е провокативна, възбуждаща, разкрепостено еротична, откровено сексуална и изключително добре написана. „Петдесет нюанса сиво“ ми хареса, но в „Открита пред теб“ се влюбих!
- Swept Away by Romance

Гидиън Крос се появи в живота ми като светкавица, раздрала мрака – ослепителен, първичен, убийствено секси и... обгърнат от тайнствен тъмен ореол. Може би трябваше да се изплаша от свирепата жажда, с която ме искаше, но аз изпитвах същото страстно безумие. Желаех го достатъчно, за да наруша всичките си правила. А това означаваше да платя цената и да се разкрия. Да го допусна в най-тъмните кътчета от своето минало... Но дали той щеше да е също толкова открит пред мен?

Силвия Дей e автор #1 на New York Times и USA Today и има зад гърба си повече от десет романа, отличени с престижни награди. Отдавна получила признание отвъд Океана, днес тя се превръща в световен феномен.
С челни места в класациите на Великобритания и САЩ, първите две книги от нейната поредицата Кросфайър са бестселъри в 34 страни и държат рекорд по електронни продажби в Англия, надминат единствено от „Вакантен пост“ на Дж. К. Роулинг и „Изгубеният символ“ на Дан Браун.

Последната промяна е направена от liusi на Чет Яну 15, 2015 3:19 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 99671110

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Не искам да влизам в полемика , но на мен повече ми хареса "Кросфайър" пред "50 нюанса сиво".Доста са сходни,но стила на Силвия Дей е по-добър.Със сигурност ще прочета и следващите книги,но щеше да бъде по-добре да не се разпъва толкова историята.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
milla71 написа:
Не искам да влизам в полемика , но на мен повече ми хареса "Кросфайър" пред "50 нюанса сиво".Доста са сходни,но стила на Силвия Дей е по-добър.Със сигурност ще прочета и следващите книги,но щеше да бъде по-добре да не се разпъва толкова историята.
На същото мнение съм и аз.поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Аз наскоро прочетох първо " 50 нюанса ", а след това поредицата на Силвия Дей. Като цяло историите са повече от еднотипни по отношение на героите и сюжета. Секс - сцените на места ми дойдоха в повече и в двете, но няма да се оплаквам за това, защото все пак става дума за еротични романи! И в едната и в другата поредица ми липсваше по нещо. Може би по - пълно изграждане на образите, развитие в едно или друго отношение и т.н. ( не, че нямаше никакво развитие в характерите и поведението им, в чувствата им един към друг, но нещо определено ми липсваше ). Относно стила на писане обаче категорично мога да кажа, че Силвия Дей държи първенството, макар и с много малко!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Кросфайър въобще не ме грабна. За първи път в живота си съжелявам, че съм купила дадена книга и това е тази. За всяко нещо все пак си има първи пътпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Ужасно блудкава, много секс, сякаш инсторията се гради само на това. Не мислете, че отсъждам на база еротиката напротив чела съм много такива книги харесвам ги дори, но от тази ми се догади. Не знам защо е така не казвам, че книгата е лоша просто на мен не ми допадна, но явно има много други хора на които им харесва щом е издаденапоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Приятно четене на всеки решил да я прочете!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
polin4eto написа:
Кросфайър въобще не ме грабна. За първи път в живота си съжелявам, че съм купила дадена книга и това е тази. За всяко нещо все пак си има първи пътпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Ужасно блудкава, много секс, сякаш инсторията се гради само на това. Не мислете, че отсъждам на база еротиката напротив чела съм много такива книги харесвам ги дори, но от тази ми се догади. Не знам защо е така не казвам, че книгата е лоша просто на мен не ми допадна, но явно има много други хора на които им харесва щом е издаденапоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Приятно четене на всеки решил да я прочете!

Моето скромно мнение е подобно на твоето , но само за книга първа. Сега съм на втората и там нещата наистина вече започват да се развиват като любовна връзка. Мен изключително много ме издразваше тая червена стая. Само да я споменеше авторът и ми се свиваше стомаха. Отблъскващо във всеки смисъл за моята психика и разбирания и вероятно и теб точно тези доминантно-подчинени отношения са ти дошли в повече👅 
Но пък за хора с по-....разкрепостена психика и наклонности, дори и неосъзнати в това отношение вероятно романа много ще им хареса.
Пак повтарям - втората книга я чета с удоволствие, докато при първата се чувствах като изнасилвана:lmao2: 

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Различни хора,различни вкусове.поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 аз лично чакам с нетърпение!:love: Четвъртата книга.поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
matsa1978 написа:
polin4eto написа:
Кросфайър въобще не ме грабна. За първи път в живота си съжелявам, че съм купила дадена книга и това е тази. За всяко нещо все пак си има първи пътпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Ужасно блудкава, много секс, сякаш инсторията се гради само на това. Не мислете, че отсъждам на база еротиката напротив чела съм много такива книги харесвам ги дори, но от тази ми се догади. Не знам защо е така не казвам, че книгата е лоша просто на мен не ми допадна, но явно има много други хора на които им харесва щом е издаденапоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Приятно четене на всеки решил да я прочете!
Моето скромно мнение е подобно на твоето , но само за книга първа. Сега съм на втората и там нещата наистина вече започват да се развиват като любовна връзка. Мен изключително много ме издразваше тая червена стая. Само да я споменеше авторът и ми се свиваше стомаха. Отблъскващо във всеки смисъл за моята психика и разбирания и вероятно и теб точно тези доминантно-подчинени отношения са ти дошли в повече👅 
Но пък за хора с по-....разкрепостена психика и наклонности, дори и неосъзнати в това отношение вероятно романа много ще им хареса.
Пак повтарям - втората книга я чета с удоволствие, докато при първата се чувствах като изнасилвана:lmao2: 
Опс, изцяло моя грешка :pardon: 
Понеже в момента чета "50 нюанса" и акъла ми е там ,за това рецензирам и първата книга от поредицата погрешка. Иначе за Кросфайър ....прочетох и втората и спрях до там , но като цяло не съжалявам че съм прочела 1 и втората книга от трилогията, А все някога ,може би когато излязат и останалите книги от поредицата ще прочета и 3 😄 

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Различни хора,различни вкусове. аз лично чакам с нетърпение! Четвъртата книга.



+1

За съжаление нищо още не се знае за 4-та книга...:wasnotme: 

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Разбрах, че говориш за нюансите поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Нея я харесах, пак има малко повече секс (повтарям, че харесвам секс сцените, това е част от живота все пак,но понякога ми идват много като бройка за 1 книга) но мн ми харесва любовната история в нея. И обсебването на Крисчън от Ана. поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 909357165 Няма да коментирам повче за нея понеже мисля, че не сме в правилната тема на форума. Хубав ден.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Една от любимите ми поредици.
Нямам търпение да излезне 4-та книга.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
грабна ме и с нетърпение чакам 4-та книга

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
4-та излиза в Щатите на 18 ноември да се надяваме да я видим на бг скоро след това!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Приятелка, която тръпнеше в очакване на книгата онзи ден ми каза, че издателството е закупило правата за нея!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Здравейте, може ли някой ако има трилогията на файлове да ги сподели с мен, моля ви! Нямам възможност да си ги купя сега, а много искам да ги прочета! Благодаря ви предварително!!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Ами то вече не е трилогия засега книгите се очертават да са 5 като книга номер 4-ри се надявам скоро да излезе вече но няма проблем да ти ги изпратя пиши ми на л.с....

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
beni1979, съжалявам, но не мога да ти пиша на лс, защото няма 7 дни откакто съм се регистрирала...
Много ще се радвам, ако можеш да ми изправиш файловете на скайпа Milen133143

Благодаря ти предварително!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
"Обсебена от теб" четвъртата книга от поредицата Crossfire.
Очаквайте в началото на декември.



поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 10003107_660476867398269_3052917236656590452_n

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 99671110

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Най-на края дългоочакваната книга се ''появи'',а аз все още я нямам! поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 613795249 До нова година надявам се да я получа.Нямам търпение.Няма ли някой,който я е прочел вече за да разкаже малко или да даде просто оценка? поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 486223524

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Може ли да помоля знаещите английски да преведат това, от български на английски, тъй като много искам да го постна на авторката, никъде не видях някой да я пита първите два въпроса. Благодаря, после ако има отговор отново ще го споделя тук .

Здравейте, аз съм страстен фен (може и пристрастен) на поредицата "Кросфайър". Искам да попитам книга пет последна ли е или ще има още ? Авторката продължава ли да работи по пета книга или е приключила ? Ще чакаме ли повече от година докато излезе ?

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Аз я имам който я иска да ми пише на лс ще му я пратя на скайп....

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 6 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply