BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

поредица "КРОСФАЙЪР"

power_settings_newLogin to reply
+59
qncheto093093
Violeta__1990
Phelan
milenatt
petqnen
silviq.georgieva
dimyorman
tm2016
GD444
meri
галина янева
ginka_zheko72
bobihak
Verji
korneliya85
knigiteee
DoTo
ves
bee123
viki12
Стефанина
bebals_69
iveto81
moni88
Alliana
nikoletayankova
cveti11
mandi
polin4eto
Амарилис
milla71
matsa1978
karbonara
Smile23
biliana_911
achka
naFarela
vivi86
ive_ivelina
stasi
Christina.
mimi1221
sortisa
eleos
n.de4eva
becky13
monaliza
isark
desistela
galileo414
beni1979
reni78
Ralna
mir4a
biskit
mi666i
Zaharka
Thea
liusi
63 posters

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Emptyпоредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте "Открита пред теб" - Силвия Дей
книга първа


поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 169219z

Страници: 352
Дата на издаване: 29-11-2012
Корици: меки
Размери: 13x20
Цена: 15.99


Чувствена и страстна, поредицата „Кросфайър“ поглъща жадно читателя и го обсебва напълно. Докрай.
- New York Times
Тази книга е провокативна, възбуждаща, разкрепостено еротична, откровено сексуална и изключително добре написана. „Петдесет нюанса сиво“ ми хареса, но в „Открита пред теб“ се влюбих!
- Swept Away by Romance

Гидиън Крос се появи в живота ми като светкавица, раздрала мрака – ослепителен, първичен, убийствено секси и... обгърнат от тайнствен тъмен ореол. Може би трябваше да се изплаша от свирепата жажда, с която ме искаше, но аз изпитвах същото страстно безумие. Желаех го достатъчно, за да наруша всичките си правила. А това означаваше да платя цената и да се разкрия. Да го допусна в най-тъмните кътчета от своето минало... Но дали той щеше да е също толкова открит пред мен?

Силвия Дей e автор #1 на New York Times и USA Today и има зад гърба си повече от десет романа, отличени с престижни награди. Отдавна получила признание отвъд Океана, днес тя се превръща в световен феномен.
С челни места в класациите на Великобритания и САЩ, първите две книги от нейната поредицата Кросфайър са бестселъри в 34 страни и държат рекорд по електронни продажби в Англия, надминат единствено от „Вакантен пост“ на Дж. К. Роулинг и „Изгубеният символ“ на Дан Браун.

Последната промяна е направена от liusi на Чет 15 Яну - 17:19; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 20799210

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Това е качено на страница във фейсбук
Петата част на поредицата "Кросфайър" дебютира на първо място в британските книжни класации. Очаквайте българското издание на 23 май - а скоро и линк за предварителна поръчка. 😉 😉 😉
Скоро чакането ще свърши.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Най - после и дата имаме поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 . Между другото прочетох това онова от тук от там и не съм очарована. Но както и да е поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 1089017131 , важното е, че сагата ще приключи.

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Това последната книга ли ще е ? Брейй аз си мислех, че още части ще има поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 Дано да излезне точно на тази дата, че не винаги успяват в уречения срок да я пуснат в продажба. И азз четох някакви откъсчета от книгата и аз не съм впечатлена много много, но се надявам,че като за последна книга от поредицата няма да се изложи Силвето поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o5ozhrJQlW1ud4tq1o1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Уж е последна Стефи поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 , но доста читатели не са очаровани от финала. Та не се знае дали Силвето няма да реши още една да напишепоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Haha . Ама какъвто и да е края на тази 5-та книга, се надявам наистина да е последна, че с нейното темпо на писане....

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Най- сетне чакането свърши ама вие сега пък ме притеснихте че не и бил хубав края значи ако е направила някаква мизерия с главните Силвето не знам ще изхвърля цялата поредица на боклука.. поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 3777512026

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Аааа Бени спокойно не е това, заедно са поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Хахахахахаха Бени ти ме уби поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 И аз мисля, че са си заедно, ама тази Корин кой знае какво е намислила с онази книга, която е написала за любовния живот между нея и Гидиън, но Силвето ако е решила да ги раздели двамцата с Ева, повярвайте ми и аз ще си изхвърля книгите и най-интересното е, че са ми на компютъра, което следва, че лаптопа ще го изхвърля поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716 Само дано не се стигне до там 👼 :strelbaa: поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 1089017131

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o5ozhrJQlW1ud4tq1o1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Не само че искам да са заедно ами и бебета искам да си народят та с Кари да си ги дундуркат заедно даже искам след такава бурна връзка Гидиън най малко близнаци да и направи... поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Заедно ще са, нали се ожениха.
Spoiler :

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
iveto81 написа:
Заедно ще са, нали се ожениха.
Spoiler :

Е това е гадно. :strelbaa: :strelbaa: :strelbaa:

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Obrechena_na_teb_hrm


Страстен, затрогващ и емоционален, романът „Обречена на теб“ е дългоочакваният финал на изпепеляващата романтична сага „Кросфайър“, покорила милиони читатели по света.

Гидиън Крос. Най-лесното нещо в живота ми бе да се влюбя в него. Случи се мигновено. Изцяло. Безвъзвратно.

Сватбата ни беше сбъдната мечта. Запазването на брака ни е битката на живота ми. Любовта се променя. Нашата е едновременно убежище от бурята и най-стихийната вихрушка. Две наранени души, преплетени в една.

Споделихме един на друг най-дълбоките си и тъмни тайни. Гидиън отразява като огледало хубавите неща, които аз не виждам у себе си. Той ми даде всичко. Сега е мой ред да докажа, че мога да съм негова опора и утеха. Заедно ще се изправим срещу онези, които се опитват да ни разделят.

Най-важното предизвикателство за нас навярно се крие в клетвите, които ни дават сила. Отдадохме се на любовта си, но това бе само началото. Борбата за нея или ще ни освободи… или ще ни раздели завинаги.

На книжния пазар от 23.05.2016 г.

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
супер, но на български ли излиза на 23?

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
DoTo написа:
супер, но на български ли излиза на 23?


Да,на български,корицата го показва :)

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
ves написа:
DoTo написа:
супер, но на български ли излиза на 23?


Да,на български,корицата го показва :)



ахаха да, благодаря ;)

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Е най сетне удържаха си на обещанието Софтпрес евала!
Остава само Силвето да не ни разочарова с финала.....

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
някой знае ли от къде може да се свали книга 5 от поредицата Кросфайър.Благодаря предварително

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
От рафта в книжарницата! поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 2115147716

Аман! Стига вече с това на готово бе, хора поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 758663567

______________________________
поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 Vghphf

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Много ми хареса цялата поредица

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
Поредицата беше върховна ..Страшно много ми хареса поредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 909357165

______________________________
Dreams are our escape from reality!

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
И аз се присъединявам, много, много ми харесаха всички книги, нито за миг не ми доскуча.

descriptionпоредица "КРОСФАЙЪР" - Page 8 EmptyRe: поредица "КРОСФАЙЪР"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply