BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица: The 100 EmptyПоредица: The 100

more_horiz
Очаквайте книгата "THE 100" от Kass Morgan, по която тази есен стартира новия сериал на телевизия CW.

След опустошителна ядрена война, цивилизацията на Земята е унищожена. Единствените оцелели са екипажите на 12 международни космически станции (общо 400 души), които тогава са летели в околоземни орбити. В космоса се раждат и израстват три поколения и оцелелите вече наброяват 4000, но ресурсите на загиващия им кораб „Ноев ковчег” се изчерпват. Корабът е построен след скачването на дванайсетте станции, за да се поддържа животът на оцелелите. За да се осигури бъдещето им, водачите им предприемат драконовски мерки, включително сурови наказания и безмилостно ограничаване на раждаемостта.
Сто малолетни престъпници са изпратени на изключително рискована мисия – отново да колонизират Земята. След тежко аварийно кацане, тийнейджърите пристигат на планета с дива красота, която са виждали само от космоса.
За пръв път след почти цял век хората се връщат на Земята. Стоте заточеници са изправени пред трудни решения за живота, смъртта и продължението на човешката раса. За стоте младежи, планетата, която виждат за пръв път, е като загадъчно царство, в един миг - магическо, а в следващия - смъртоносно. Тъй като оцеляването на човечеството е изцяло в ръцете им, стоте младежи трябва да намерят начин да превъзмогнат различията си, да се сплотят и да поставят основите на нов живот, който да облагороди подивялата природа на Земята, в която навсякъде дебнат неподозирани опасности.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: The 100 7389738n


Поредица: The 100 Badge1

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
Звучи много обещаващо!

Кога излиза?

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Поредица: The 100 P_d_10 Поредица: The 100 A_k_e_10

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
kovak написа:
Звучи много обещаващо!

Кога излиза?

Още няма точна дата, но може би ще я пуснат с излизането на филма. Поредица: The 100 909357165 

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: The 100 7389738n


Поредица: The 100 Badge1

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
Дори не знаех, че има и книга. Първият сезон на сериала ми допадна, но втория нещо не ме грабна и го зарязах.

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
Книгата е страхотна (не съм гледала сериала), прочетох я за два дена и естествено завърши с отворен финал. Втората част също излезе , но все още не съм я чела(май я няма в електронен вариант) Усещам ,че ще се превърне в една от любимите ми поредици Поредица: The 100 909357165

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
От сериала гледах само до 4 епизод,не ми хареса,не ме грабна.Колкото до книгата може да е по завладяваща Поредица: The 100 486223524

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
Изгледала съм всички сезони и много ми харесва сериала

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
сериалът става, много е вероятно книгите повече да ми харесат

descriptionПоредица: The 100 EmptyRe: Поредица: The 100

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply