BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Плашат ли ви обемните книги?

power_settings_newLogin to reply
+107
Diddyto1990
DimaG1
АВА
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
iliana772
svetli4ka
anetageo
katia_81
shosholina
Pipilotaeuforia
Сирена
Yoni
Moni-Boni
natali_al
vancheto620
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
Izida_
reni1520
veselyshko_123
GeOrGiPEEV123
bright71
IRGI
tonysof
xristina_zlateva
HopeA
megi83
Alliana
krisi555
Hades
Av4e
night_girl
dramanska
siapera
katichi
stefani70
Stefanika
mimmito
Радост
Jill Dragomir
Ralna
deynnaftw
verka77
alisa08
iv.ivaylova
iveto81
criminalz
sineoka1983
sharky
yoanas
st
me.loco
anita_geninska
Norts
Старшината
Razer
ninatralenekova
e4o1976
EvaMars
zori_84
renesme_cullen
milla71
penka1234
aleks_nm
biliana_911
Smile23
ghiata
ahmatova
Амарилис
teodd
stefani2402
Libertas
dragon.kiss
galileo414
gvv
silvyy
etia
Luse
silviareg
Ludetinata
orlinaw
renka_123
dfghjk
tuleva
belleville
eleos
pipi73
Ellendary
swetim
hrisi1
mishle55
~ i.LLusion
lioni
snegnik
Esk
tcecoo
memento_mori
mir4a
aranna
MuryG
Zaharka
нел-j
Thea
111 posters

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyПлашат ли ви обемните книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Въпросът по темата е ясен - моля споделете своето мнение по отношение на обемните книги и продължителните поредици. Натоварват ли ви повече, или четете с лекота? Привързвате ли се към създадения свят и герои, или предпочитате кратки и леки, неангажиращи книги?




______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 Dragon-Book

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обичам всякакви книги - обемни или не, важно е съдържанието. Когато е интересно, страниците се изчитат неусетно!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обема на книгата не ме плаши, плаши ме по-скоро безсънието, до което този обем води. Защото "захапя" ли веднъж интересна книга и... няма спиране!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
понякога да, особено ако действието се развива бавно

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не се плаша от дебели книги. Ако е хубава даже ще е удоволствие да си удължа четенето.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако книгата е интересна - няма какво да ме плаши. Значи дъъълго удоволствие.
Но да се разтягат излишно книгите и това ме дразни.
Игра на тронове - хубава книга, но автора в последните книги прекали в разтягането. като излязат последните книги от поредицата ще ги дочета на инат, за да видя развръзката, но иначе позагубих интерес.
А и той да се взема в ръце, че не е в първа младост.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не - дори им се радвам много Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако успее да ме грабне една книга, мога да я прочета за отрицателно време, без значение от колко страници е.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, даже ги предпочитам. Затова тухличките на Братството на... ми доставят неизразимо удоволствие.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Преди нямаше никакво значение колко голяма е книгата стига да ме увлече. Сега - безсънието и липсата на свободно време са много важен фактор в избора ми на четиво.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 288181y

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Напротив. Плаша се ако книгата е под 200 страници и дори не си купувам такива.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Колкото по обемна е книгата, толкова по-интересна и по-лесно се чете. Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
dragon.kiss написа:
Преди нямаше никакво значение колко голяма е книгата стига да ме увлече. Сега - безсънието и липсата на свободно време са много важен фактор в избора ми на четиво.


и аз така

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Колкото повече страници има дадена книга, особено, ако обещава да е интересна, толкова повече се радвам! Обичам да чета както самостоятелни романи, така и поредици, стига да са все така вълнуващи, както пилотната.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обожавам ги! Колкото повече, толкова по-добре! Стига книгата да е интересна. В противен случай няма сила, която да ме накара да я чета.

______________________________
За хубава книга време винаги има!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, само дето не мога да оставя книга, докато не я прочета цялата и понякога осъмвам :reading:

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Интересна ли ми е книгата мога да чета до безкрай,колкото и да е дебела толкова по-се радвам,че има още история.Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 909357165 Същото с поредицата.Интересна ли е чакам с нетърпение па ако ще да са 10 книги.:reading: 

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, щом е интересна за мен няма значение колко е дълга.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не ,щом е интересна я прочитам на един дъх направо. Не обема пречи да се прочете една книга-съдържанието трябва да е качествено.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Щом е интересна може и да е от 1000 страници.Винаги ще намеря време да я прочета.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 2 83727eu-960

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 2 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply