BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Плашат ли ви обемните книги?

power_settings_newLogin to reply
+107
Diddyto1990
DimaG1
АВА
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
iliana772
svetli4ka
anetageo
katia_81
shosholina
Pipilotaeuforia
Сирена
Yoni
Moni-Boni
natali_al
vancheto620
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
Izida_
reni1520
veselyshko_123
GeOrGiPEEV123
bright71
IRGI
tonysof
xristina_zlateva
HopeA
megi83
Alliana
krisi555
Hades
Av4e
night_girl
dramanska
siapera
katichi
stefani70
Stefanika
mimmito
Радост
Jill Dragomir
Ralna
deynnaftw
verka77
alisa08
iv.ivaylova
iveto81
criminalz
sineoka1983
sharky
yoanas
st
me.loco
anita_geninska
Norts
Старшината
Razer
ninatralenekova
e4o1976
EvaMars
zori_84
renesme_cullen
milla71
penka1234
aleks_nm
biliana_911
Smile23
ghiata
ahmatova
Амарилис
teodd
stefani2402
Libertas
dragon.kiss
galileo414
gvv
silvyy
etia
Luse
silviareg
Ludetinata
orlinaw
renka_123
dfghjk
tuleva
belleville
eleos
pipi73
Ellendary
swetim
hrisi1
mishle55
~ i.LLusion
lioni
snegnik
Esk
tcecoo
memento_mori
mir4a
aranna
MuryG
Zaharka
нел-j
Thea
111 posters

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyПлашат ли ви обемните книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Въпросът по темата е ясен - моля споделете своето мнение по отношение на обемните книги и продължителните поредици. Натоварват ли ви повече, или четете с лекота? Привързвате ли се към създадения свят и герои, или предпочитате кратки и леки, неангажиращи книги?




______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Dragon-Book

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Никак. (Стига да са стойностни.) Даже ме привличат, а ако са част от поредица - още по-добре. Обожавам да наблюдавам разитието на греоите, как второстепенните се превръщат в главни, как "добрият" става "лош" и така на татък...

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Hkyjaw5xpi1ze4mpci31y75ecizny6mxqwo8g3mfrb4go3jyptwsh3jcrbhs67jyqtwg15umrbwzej5urbo1y35xp71ny4mrcio1y7dxrbtzr55uqcog17byfwo8k5uwpfsny6mxqwoge53qhkyj4
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Hkyjkenmcf4g13jyjitwqam1qjh1aenoqi3so4mqcho8e4dfrbgg15mjqt3o

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Категорично не. Обичам всякакви книги-независимо от формат и обем

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Разбира се, че не. Но водещото при мен е съдържанието. Ако то ме грабне съм на принципа колкото повече, толкова повече. Поредицата на Джордж Мартин "Песен за огън и лед" я изчетох за месец и половина. А някои от книгите достигаха близо 1500 страници.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Vghphf

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако книгата е хубава по-добре да е обемна, защото обикновено, когато много ме грабне, не искам да свършва.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, дори ги предпочитам пред по-тънките. Когато една книга е по-обемна авторът може спокойно да разгърне действието с всичките му пластове и възможно най-добре да 'нарисува' облика на героите. В същото време колкото е по-обемна една история, толкова по-дълго време ще й се наслаждавам (стига да е достатъчно добра). А ако е достатъчно добра - колкото повече 'тухлички' толкова по-добре. Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Неее ,ако хубава не искаш да свършва!!!

______________________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f8/ee/ed/f8eeed9f06da3599b28bd2b033beddcc.jpg

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Важно е съдържанието, а не обема.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обичам да чета! "Грабне"ли книгата, тогава няма значение дебела или тънка.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
обичам дългите, засукани сюжетни линии, но не обичам протяжни и нелогични описания

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не ме плашат Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 2115147716 Даже и харесвам да са по-обемисти и по-разточени и динамични откъм сюжет, въпреки че в края на поредицата колкото е по-голяма, толкова повече боли, че няма повече. Пример за такава е поредицата, която в момента чета. Не мога да си представя как ще превъзмогна края на Мъглороден на Брандън Сандърсън /сбора на страниците на първите три книги е 1841 страници!/. Но ако е някоя дори и кратка, но не по вкуса ми, изобщо няма да се замисля да я зарежа, па какво остава да е дълга. Но ако всичко ми харесва... предпочитам да няма край

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, дори напротив, предпочитам ги. За мен съдържанието има предимство пред формата и обема Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 909357165 Ако ми е интересна искам да няма край Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
не, даже ги предпочитам

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, ни най-малко. Всъщност всичко зависи от това, какво е искал да сподели авторът и до колко споделеното може да те пренесе на друго място.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Категорично не!

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Signat10

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не. Плашат ме само ако не са интересни, но тогава избягвам изобщо да ги започна.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не ме плаши обема на книгите, а скучното съдържание.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Смятам, че обемните книги са по-съдържателни и затова ги предпочитам.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Нямам проблем с дебелина и обема на дадена книга много обичам да чета поредици особено когато героите от първата книга продължават да се развиват

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не особено,стига да е с интересна история

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не. Даже ми харесват отнема ми повече време да я чета 2-3 дни така е по-интересно. Тези които са по 600-800 страници ги прочитам за 6-8 часа и не остава време въпроса: Какво ще стане после?

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 5 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply