BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Плашат ли ви обемните книги?

power_settings_newLogin to reply
+107
Diddyto1990
DimaG1
АВА
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
iliana772
svetli4ka
anetageo
katia_81
shosholina
Pipilotaeuforia
Сирена
Yoni
Moni-Boni
natali_al
vancheto620
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
Izida_
reni1520
veselyshko_123
GeOrGiPEEV123
bright71
IRGI
tonysof
xristina_zlateva
HopeA
megi83
Alliana
krisi555
Hades
Av4e
night_girl
dramanska
siapera
katichi
stefani70
Stefanika
mimmito
Радост
Jill Dragomir
Ralna
deynnaftw
verka77
alisa08
iv.ivaylova
iveto81
criminalz
sineoka1983
sharky
yoanas
st
me.loco
anita_geninska
Norts
Старшината
Razer
ninatralenekova
e4o1976
EvaMars
zori_84
renesme_cullen
milla71
penka1234
aleks_nm
biliana_911
Smile23
ghiata
ahmatova
Амарилис
teodd
stefani2402
Libertas
dragon.kiss
galileo414
gvv
silvyy
etia
Luse
silviareg
Ludetinata
orlinaw
renka_123
dfghjk
tuleva
belleville
eleos
pipi73
Ellendary
swetim
hrisi1
mishle55
~ i.LLusion
lioni
snegnik
Esk
tcecoo
memento_mori
mir4a
aranna
MuryG
Zaharka
нел-j
Thea
111 posters

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyПлашат ли ви обемните книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Въпросът по темата е ясен - моля споделете своето мнение по отношение на обемните книги и продължителните поредици. Натоварват ли ви повече, или четете с лекота? Привързвате ли се към създадения свят и герои, или предпочитате кратки и леки, неангажиращи книги?




______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 Dragon-Book

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Да. В повечето време искам нещата да се развиват бързо, защото в повечето дебели книги развиват локуми или първата половина е адски скучна. Чела съм и интересни, но тогава не ги определям на големина, а от анотацията Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 486223524 Но предпочитам кратките новелки Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 3569552857 По добре е като не е поредица, защото не е сигурно дали издателствата ще продължат да превеждат поредицата. Засега имам някъде 3-4 недовършени започнати поредици. Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 345477380

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Изобщо. Въпросът е в съдържанието. Някои обемни книги са ми доста интересни и докато ги започна съм ги свършила, но има и такива, в които действието започва някак си да се размива и ги зарязвам. Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 1089017131 Същата работа и с продължителните поредици, но пък тук се появява и проблема с възможното неиздаване на следващите книги.

______________________________
„ Не се фокусирай върху това, което може да бъде. Фокусирай се върху това, което е.“ - "Шефът", Ви Кийланд

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, важно е да допаднат и да са четливи Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, напротив дори ще имам да чета повече,че тези с по 200 стр. ми идват малко.Ако я започна сутринта и чета през повечето време ,може и да я завърша към 23:00 часа.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не! Предпочитам ги, стига да не свършват на никъде.... и да чакам следващата част Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 2903674814 !!!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не , стига да ми хареса .

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обемът не е от значение.Важно е съдържанието.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не напротив ако е интересна книгата се радвам че е обемна.Дългите поредици също ме радват,особено ако ме грабне се наслаждавам на факта че е дълга поредица,защото така по дълго време се наслаждавам на героите.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не,никога.И учебниците ,обичам да са ми по-дебели.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не напротив много са ми приятни.Дразнят ме такива книжлета само с 1 глава -визирам Кели Фрейвър.Напоследък книга е 17-20 страници.Май ще се отказвам да я следя.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
В никакъв случай.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не изобщо, напротив предпочитам една дебела книга, пред такива истории разделени в 20 книги по 20-30 страници.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Харесвам обемните книги,защото представят историята,която се разказва по-задълбочено!В тях действието се развива по-цялостно и може да се разберат размислите на героите.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не , стига обема да не е за сметка на локумите . Повече ме притесняват поредиците - обикновено за 2-3 книги интригата се изчерпва и следващите макар и очаквани с нетърпение са разочароващи .

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, напротив!

Sent from Topic'it App

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не дори предпочитам да ги чета

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, предпочитам тях дори.

Sent from Topic'it App

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обожавам ги, стига да са майсторски написани.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обичам големите книги.Не ме плаши обема, а качеството на съдържанието

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не ме плашат дебелите книги, плашат ме скучните дебели книги. Ако действието те държи под напрежение, е интересно, но ако чувстваш, че половината книга е пълнеж, тогава нещо в съдържанието й куца.
Вземете например книгите на Джордж Р. Р. Мартин. 1000 страници, а имаш чувството, че нищо не се случва. Вярно, че са интересни, но той и с тези огромни паузи между книгите...
Дългите поредици са добре, но ако изобщо се доиздадат до край, което доста често не се случва, не винаги са интересни в края. Някак май действието изглежда изсмукано от пръстите.
Например Братството на черния кинжал, уникална поредица, обожавам я, но хайде стига, не ги ли избиха тия лесъри вече? За съжаление май остана само още една книга и приключва.
Та така. Малко се впуснах в размишления и не мисля, че на някой ще му се занимава да чете какво съм написала, но така е като почна да говоря за книги, просто не мога да се спра. Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 909357165
Айде, приключвам! Плашат ли ви обемните книги?  - Page 6 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 6 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply