BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Плашат ли ви обемните книги?

power_settings_newLogin to reply
+107
Diddyto1990
DimaG1
АВА
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
iliana772
svetli4ka
anetageo
katia_81
shosholina
Pipilotaeuforia
Сирена
Yoni
Moni-Boni
natali_al
vancheto620
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
Izida_
reni1520
veselyshko_123
GeOrGiPEEV123
bright71
IRGI
tonysof
xristina_zlateva
HopeA
megi83
Alliana
krisi555
Hades
Av4e
night_girl
dramanska
siapera
katichi
stefani70
Stefanika
mimmito
Радост
Jill Dragomir
Ralna
deynnaftw
verka77
alisa08
iv.ivaylova
iveto81
criminalz
sineoka1983
sharky
yoanas
st
me.loco
anita_geninska
Norts
Старшината
Razer
ninatralenekova
e4o1976
EvaMars
zori_84
renesme_cullen
milla71
penka1234
aleks_nm
biliana_911
Smile23
ghiata
ahmatova
Амарилис
teodd
stefani2402
Libertas
dragon.kiss
galileo414
gvv
silvyy
etia
Luse
silviareg
Ludetinata
orlinaw
renka_123
dfghjk
tuleva
belleville
eleos
pipi73
Ellendary
swetim
hrisi1
mishle55
~ i.LLusion
lioni
snegnik
Esk
tcecoo
memento_mori
mir4a
aranna
MuryG
Zaharka
нел-j
Thea
111 posters

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyПлашат ли ви обемните книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Въпросът по темата е ясен - моля споделете своето мнение по отношение на обемните книги и продължителните поредици. Натоварват ли ви повече, или четете с лекота? Привързвате ли се към създадения свят и герои, или предпочитате кратки и леки, неангажиращи книги?




______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 Dragon-Book

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, само дето не мога да оставя книга, докато не я прочета цялата и понякога осъмвам :reading:

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Интересна ли ми е книгата мога да чета до безкрай,колкото и да е дебела толкова по-се радвам,че има още история.Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 909357165 Същото с поредицата.Интересна ли е чакам с нетърпение па ако ще да са 10 книги.:reading: 

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, щом е интересна за мен няма значение колко е дълга.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не ,щом е интересна я прочитам на един дъх направо. Не обема пречи да се прочете една книга-съдържанието трябва да е качествено.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Щом е интересна може и да е от 1000 страници.Винаги ще намеря време да я прочета.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 83727eu-960

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не!Ако е интересна и увлекателна колкото и да е голяма ще се радвам да я прочета.Колкото е по-дебела толкова повече време ще бъда в компанията на любими герои,макар че някои автори просто разпъват съдаржанието колкото да запълнят необходимия брои страници .

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
milla71 написа:
Не!Ако е интересна и увлекателна колкото и да е голяма ще се радвам да я прочета.Колкото е по-дебела толкова повече време ще бъда в компанията на любими герои,макар че някои автори просто разпъват съдържанието колкото да запълнят необходимия брои страници .

+1.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако книгата ми харесва това, че е повече страници само ме радва, защото по-дълго време се намирам в света, в който тя ме пренася и се наслаждавам повече.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Приемам ги за предизвикателство! ;)
Ето например поредицата ''Песен за огън и лед'' - огромни са, но са страхотни! :love: 

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
много ми беше тегаво с големите книги, но откато съм с киндъла - нямам проблем

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Единствената книга, която ми е отнела доста време и просто трудно вървеше, беше Властелина на пръстените - много описания, малко диалози - доста мудно я четях, но пак бих я прочела. А кат обем, дори предпочитам да са по- дебели книгите, иначе тези от по 200-300 стр докато запомниш имената на героите и тя свършва.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
напоследък доста често ми се случва да се стресна от някоя "позакръглена" книга :wub: 

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
никак.даже още по добре.1000 страници ги изчитам в рамките на деня без проблем.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 Ywkb

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, напротив. Плашат ме книги, които са твърде тънки - хем бързо ги прочитам, хем се притеснявам, че са плоски и с неразвит сюжет.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Norts написа:
Не, напротив. Плашат ме книги, които са твърде тънки - хем бързо ги прочитам, хем се притеснявам, че са плоски и с неразвит сюжет.



Абсолютно съм съгласна!И също така по-обемните книги много често са в поредици и по този начин се удължава удоволствието Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Оообичам големите книги.Има и много хубави малки книжки,както и много тъпи големи книги,но все пак между тънка и дебела книга,ще избера дебелата.Макар,че още настръхвам като си спомня как се мъчих да чета Шогун това лято...но пък всичките ми любими книги са дебели.Не като снощи...почнах да чета една книга,аз докато зацепя кой и какво...тя свърши.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 Baner-10

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не напротив радват ме. Обичам да чет по цели дни без да спирам ,така заживявам в друг свят.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, не ме плашат, а ако са и поредица, тип "Богат-беден" - Чудно! Плашат ли ви обемните книги?  - Page 3 909357165 

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обичам дебелите книги, обичам и дългите поредици, когато са добре написани. Видях в коментарите, че има колебаещи се за "Песен за огън и лед". Според мен, поредицата е по-добра от сериала и си струва да се изчете цялата.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако книгата е интересна колкото по голяма толкова по добре за мен . А ако е поредица нямам нищо против само да не е от сто части , че почва да се размиват нещата .

______________________________
КНИГИТЕ СА КАТО ОГЛЕДАЛА
В ТЯХ ВИЖДАШ ТОВА,КОЕТО ТИ
САМИЯТ
НОСИШ В СЕБЕ СИ !!!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 3 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply