BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

power_settings_newLogin to reply
+76
EGeorgieva
ilzik
morgana666
meri
svetli4kad
criminalz
Pippa
mimzZityY
Izabel88
stefani70
viki12
Radost_09
ganinka
ves
mimmito
kristi1985
yanakifeva
Jill Dragomir
Did_ka
deynnaftw
iv.ivaylova
iveto81
lenitooo_
krissi4
waternimph
yoannak
Tais
chelsea88
mpetrowaxx
ninatralenekova
sharky
astarta_79
viktoriqP
mariva
me.loco
anita_geninska
Norts
luba
mAlice
plqsak
Nienore
Smile23
krissito
krisi11223
etia
gabimabi
kovak
Villy.Petroff
div
melopomena
mia_chan
swetim
Ametist
Streamers_98
hrisi1
Thea
nordenBlume
MuryG
Thэ Dark Girl
mi_mi
aranna
janeta7
passion..
Memento
nestinarka
kaaamzzz
~ Mistery writer ~
Renesita
alitox
ajvi
Ralna
Christina.
нел-j
Black_Cherry
Butterfly without wings
Zaharka
80 posters

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyКоя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
First topic message reminder :

Всеки има някоя книга, която е разпалила любовта му към четенето. Та коя е тази книга?



Аз си признавам, че навремето не четях и общо взето ме караха насила. С 300 зора прочитах книгите, които даваха за през ваканциите и то не всичките... докато не ми попадна "Хари Потър". Тази поредица ми отвори очите. Както не можеха да ме накарат да отворя книга, така и не можаха да ме накарат да ги оставя. Баща ми даже я беше намразил. Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 2115147716 Та десет години вече все съм забила нос в някоя книга, но Хари си ми е една от любимите. Все пак с тях съм израснала и продължавам да си ги препрочитам. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Така моята история е от близкото минало преди малко повече от две години, винаги съм чела каквото трябва в училище, но никога с огромно желание, после ходех на работа и учех за изпити в университета, та за мен четенето си беше натоварване, а не удоволствие. Исках да видя как е историята на Здрач и моя близка и стаааааашна книгоманка(няма да пиша потребителското и име от тук,тя си знае 👅 ) ми ги изпрати електронни, е така стояха поне година две. Гледах я как си купува книги и си виках еееее какви красиви корици, но нямам време за такива неща, по-добре някакво сериалче Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 1089017131 И така около мен все говореха за 50 нюанса и си викам ,чакай да видя какво толкова има в нея, аз си изтеглих първа книга, после тя ми даде другите 2 и още много други,ееееее тогава разбрах, че те романите не са като онези, които четях насила Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 1513021971 и не съм спряла да чета от тогава прочела съм много много много книги,( колко стотин не мога да кажа,но средно през ден два по една :headbang: ) за мен това е мания, сега купувам и чета и така. Благодаря и, че ме светна в това удоволствие

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Въпреки ,че обичам да чета ,преди гледах и много филми;а сега предпочитам да прочета книгата вместо да я гледам.Първо защото ми харесва да прочета мислите на героите,а не само диалога ,а и във филмите променят много неща ,което ме дразни.И второ- не винаги подбират подходящи артисти.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Брат ми ме "научи" да чета. По- голям е от мен с 4 години. Той беше човека, който ме насочи от приказките към криминалните романи и фантастиката. Едва по- късно открих любовните романи. Спомням си, че първия любовен роман беше "Отнесени от вихъра"- той ми я купи :). После, като започнаха да излизат исторически любовни романи или нещо такова беше поредицата, пак той ми купи "Шана" :). Първият ми сблъсък с фентъзи беше "Малки богове" на Пратчет. Нея вече ми я даде един колега :). Монолога за костенурката и орела :) ....  можех да го цитирам по памет почти 2 години след това. Чак по-късно прочетох, че от "Света на диска" това бил най-слабия му роман, но за мен той е и си остава номер 1. :). Иначе друг любим автор ми е Л. Бюджолд (фантастика, фентъзи- всичко от нея) и С.Е.Филипс (поредицата "Чикаго старс")

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Винету..:)

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
''Друговремец'' на Диана Габалдон

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Като малка съм чела доста детски книжки, но в тийнейджърските си години се запалих по четенето, откакто прочетох "Здрач".

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
"Момиченцето от земята",а втората беше "Винету".

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
"Братята с лъвските сърца" и " Мили мои Мио" на Астрид Линдгрен

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 5 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply