BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

power_settings_newLogin to reply
+76
EGeorgieva
ilzik
morgana666
meri
svetli4kad
criminalz
Pippa
mimzZityY
Izabel88
stefani70
viki12
Radost_09
ganinka
ves
mimmito
kristi1985
yanakifeva
Jill Dragomir
Did_ka
deynnaftw
iv.ivaylova
iveto81
lenitooo_
krissi4
waternimph
yoannak
Tais
chelsea88
mpetrowaxx
ninatralenekova
sharky
astarta_79
viktoriqP
mariva
me.loco
anita_geninska
Norts
luba
mAlice
plqsak
Nienore
Smile23
krissito
krisi11223
etia
gabimabi
kovak
Villy.Petroff
div
melopomena
mia_chan
swetim
Ametist
Streamers_98
hrisi1
Thea
nordenBlume
MuryG
Thэ Dark Girl
mi_mi
aranna
janeta7
passion..
Memento
nestinarka
kaaamzzz
~ Mistery writer ~
Renesita
alitox
ajvi
Ralna
Christina.
нел-j
Black_Cherry
Butterfly without wings
Zaharka
80 posters

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyКоя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
First topic message reminder :

Всеки има някоя книга, която е разпалила любовта му към четенето. Та коя е тази книга?



Аз си признавам, че навремето не четях и общо взето ме караха насила. С 300 зора прочитах книгите, които даваха за през ваканциите и то не всичките... докато не ми попадна "Хари Потър". Тази поредица ми отвори очите. Както не можеха да ме накарат да отворя книга, така и не можаха да ме накарат да ги оставя. Баща ми даже я беше намразил. Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 2115147716 Та десет години вече все съм забила нос в някоя книга, но Хари си ми е една от любимите. Все пак с тях съм израснала и продължавам да си ги препрочитам. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
"Индийски приказки"... поне така си мисля.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Някоя за Шерлок Холмс ще е била. Или Кучето, или Знакът на Четиримата. При всички случаи - това беше поредицата, която ми разпали яко интереса към четенето, изключая книжки тип Кума Лиса и Кумчо Вълчо, от които учех буквите.

______________________________
Every fairytale needs a good old-fashioned villain.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Миииии, или са Френски приказки или Пипи дългото чорапче, отдавна беше.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
''Ласи''. Бях на 4 Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 2115147716 Гледах филма и ми хареса идеята за кучето, което преминава през толкова премеждия за да се върне при стопаните си.
Това беше книгата, която ме запали по четенето и с която се научих да чета. Радвам се, че баща ми ми я подари, иначе не мисля, че любовта ми към книгите щеше да е такава без него. :love: 

______________________________
В първата целувка, в първото чукане имаше драма. Хората бяха по-интересни в началото. После бавно, но сигурно започваха да се проявяват всички недостатъци и лудостта.
~ Ч. Буковски

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Пипи дългото чорапче - свършвах я и започвах отново:reading: 

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Нямам такава книга. Чета откакто се научих. Започнах с приказки и задължителните детски книжки по списък за летните ваканции, след това се прехвърлих към библиотеката на майка ми. Имаше една поредица ''Среднощни романи", малки книжки с психо елементи, те бяха първите за възрастни, към които посегнах.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Честно казано първата книга ,която разпали много интереса ми беше "Старогръцки легенди и митове" .Нея и подобни на нея четях като бях малка вместо задължителните в списъка

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Не помня,като малка четях Доктор Дулитъл и Мери Попинз...някакви такива детски книжки.Не знам коя беше първата.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 Baner-10

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Първата книга, за която имам спомен да съм чела, беше "Патиланско царство". А иначе, първите книги, които ме накараха да чета без да вдигна глава, от началото до края, бяха на Емилио Салгари "Последната битка на Сандокан" и "Тайните на черната джунгла".

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
И аз ще си призная, че до преди малко повече от година никои не можеше да ме накарате да чета книги Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 909357165 . Книгата, която ме "научи да чета" е "Не без дъщеря ми" - невероятна книга и сега при всяка възможност гледам да чета Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 909357165

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
"Белият зъб" на Джек Лондон и "Петнистият сфинкс " на Джой Адамсън.Това са книгите, с които всъщност започнах да чета...

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Първата книга, която прочетох сама бяха приказките на Шарл Перо, тогава бях на 7 и честно казано започнах да я чета заради красивите картинки - беше много добре илюстрирана, но ми хареса да чета Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 909357165

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
При мен не книгата беше причината, а човек, научих се покрай съпруга ми  ❤ 

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
От малка чета много, книжки и така ... но това, което го направи мания. Срам ме е но Здрач.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Книгите, които ми показаха колко е хубаво да се чете са Пипи Дългото чорапче и Емил от Льонеберя. Просто уникални книги за деца. След тях просто започнах да изяждам всичко на хартия, което ми попадне пред погледа. За първи път прочетох Пипи като бях някъде на 6, Емил веднага след нея.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Бях на 7 години,"Приказки от близо и далеч" и "Мечо Пух" бяха първите книги и оттам се започна едно четене,разбира се с годините преминах на по-сериозно четиво от детски приказки.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Първата ми книга която прочетох, беше "Индийски приказки", бях запленена от приказките и илюстрациите към нея.

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Още от малка много обичам приказки и съм тормозела родителите ми непрекъснато да ми четат, а след това съм продължила сама. Извън приказките, книгата, която ме накара да се влюбя окончателно и да не спирам да чета дори и за ден е "Баскервилското куче" на сър Артър Конан Дойл. Прочетох я за първи път, когато бях малка и чрез нея открих магията от четенето Коя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 909357165

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Приказки на Шарл Перо

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
Чета от малка, общо взето откакто се научих да чета. Имам всякакви книжки с приказки, като изключа тях първата книга която прочетох извън приказките и задължителната литература в училище беше на Дан Браун - "Шифърът на Леонардо"

descriptionКоя е книгата, която ви "научи" да четете? - Page 3 EmptyRe: Коя е книгата, която ви "научи" да четете?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply