BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 4 976781486 СББ Медия АД - Page 4 976781486 СББ Медия АД - Page 4 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 4 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, утре / 14.04. / да не забравите на Лоръл Маккий - Една палава нощ с "Журнал за жената" , а в събота / 16.04. / с Кулинарния журнал на Каролайн Линдън третата книга от поредицата.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ей добре, че напомняш бях забравила. СББ Медия АД - Page 4 1997570614

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много благодаря,за напомнянето.Че то кое по напред да помним,вече не сме първа младост:)))))

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 4 12967888_1054199724647861_3208678318843628574_o



„- Каквито и да са талантите ми – прошепна тя, - сигурна съм, че не могат да се сравняват с твоите, Ейдън.
- О, аз съм абсолютно безполезен. Попитай семейството ми – отвърна той с груб тон. Втренченият поглед на сините като небето очи се плъзна от ръцете им към дантеленото деколте и набъбналите над него гърди. Белотата на кожата й светлееше в полумрака. Жадният му поглед беше като физическо докосване – страстно и така желано.
Лили не можеше да се владее. Повдигна се на пръсти, обхвана лицето му с длани, очерта линията на скулите му, на веждите. С нежна ласка го накара да затвори очите си, после ги целуна. 
Никога не беше копняла толкова силно за целувка. Ейдън имаше вкус на шампанско и мента, от него се излъчваше онзи тайнствена, извираща от най-дълбоката му същност мъжественост, и това беше той, само той. Тя прекара езика си по деликатната му и чувствена долна устна, замаяна от желание. Той проникна в разтворените й устни и преплете езика си с нейния. Но целувката не беше колеблива, нежно търсеща. Ейдън се нахвърли с неутолимо желание, обсипа я с целувки, искаше я, искаше да бъде негова. И тя изгаряше за ласките му. Вкусът му като че ли я опияняваше и нещо нажежено до бяло избухна в нея. Почувства как я притиска и повдига до тялото си.”
Ще бъде ли това единствената нощ на палави удоволствия за Лили и Ейдън, или страстта им ще ги накара да преодолеят страховете си и да се обрекат един на друг завинаги?
Очаквайте развръзката на пленителната им любовна история в новия роман на Лоръл Маккий – „Една палава нощ”, който ще откриете този четвъртък с любимия си „Журнал за жената”.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Определено книжката ще е доста палава.

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много благодаря за информацията.

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Oooooo то тая седмица и тая и книжката в кулинарен журнал май пуснахаааа. Утре ще тичам да търся.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине,утре е тази,а в събота с кулинарния е другата :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Ине,утре е тази,а в събота с кулинарния е другата СББ Медия АД - Page 4 909357165


Омота ме, журнала не беше ли във вторник? СББ Медия АД - Page 4 613795249

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
ves написа:
Ине,утре е тази,а в събота с кулинарния е другата СББ Медия АД - Page 4 909357165


Омота ме, журнала не беше ли във вторник? СББ Медия АД - Page 4 613795249


Не,в първия четвъртък на месеца излиза със съвременни романи,а във втория с исторета. Предните две книжки от кулинарния бяха във вторник,но Ивето вчера ги пита във фейса и казаха,че в събота ще излезе третата.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аааааааааааааааа е значи не съм се зашеметила много де, предишните с били във вторник. Много им се радвам на тея исторически журналчета СББ Медия АД - Page 4 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Следващия месец на 12-ти ще пускат "Див и влюбен" на Джоана Линдзи. Този път корицата е много яка. :bravo: Дано повече не виждаме ужасии като корицата на Сюзън Джонсън. СББ Медия АД - Page 4 675148475

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ехе,Ине ти кога свари и аз сега бягам да я взема :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аааа ей преди малко си я взех и веднага я огледах. СББ Медия АД - Page 4 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз я огледах. Установих, че книгата е свързана с другата на Лоръл Маккий -Греховни тайни. Като "Една палава нощ" е първата книга.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 4 12936773_10154078968644732_6315535721781127649_n



Може ли брак, започнал като скандал, да се превърне в истинска любов?
Пенелопе Уестън не харесва Бенедикт Ленъкс, Лорд Атертън. Той може да е вежливия и очарователен наследник на граф, както и най-привлекателният мъж на земята, но тя не може да забрави как е изоставил приятел в нужда, нито как навремето е ухажвал сестра й, Абигейл. Бен е последният мъж, за когото тя би се омъжила. Само да не се чувстваше толкова неустоимо привлечена от арогантния негодник…
Преди време Бенедикт смяташе, че с Пенелопе се разбират добре. Въпреки че се нуждае от заможна булка, за да се спаси от жестокия контрол на баща си, енергичната Пенелопе просто не пасва на плановете му за идеален брак – докато скандални слухове не свързват името му с нейното. Тя може да не е кротката, разумна съпруга, която той си мисли, че иска, но тя е прекрасна… изменчива… и много по-страстна, отколкото той някога си е представял. Ще успее ли обаче да плени сърцето му?
Преживейте едни от най-порочните удоволствия на лондонското общество през ХІХ век с третия чувствено съблазнителен роман от поредицата "Любов и страст" - "Любов по време на скандал", който ще откриете тази събота с новия брой на любимия си "Кулинарен журнал".

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Още в предната книга ми направиха впечатление Пенелопе и Бенедикт и нямам търпение за тяхната история. Имам чувството, че от трите, историята на Пенелопе ще е най- интересна.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много ми хареса"Любов по време на скандал". Някой знае ли дали ще издадат на български следващата книга от поредицата-за Оливия и брата на Аби и Пенелопе?

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Gergana Vasileva написа:
Много ми хареса"Любов по време на скандал". Някой знае ли дали ще издадат на български следващата книга от поредицата-за Оливия и брата на Аби и Пенелопе?


Предполагам,че към края на годината /ако не са си направили плана за цялата година вече/ или другата,понеже книгата излезе март месец и е още "прясна" за бг издателствата. Аз пак ще ги питам и когато имам информация ще пиша.

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 4 13076580_1070074826393684_8217669116062299579_n

„– Обърни се. Искам да си с лице към мен.
– Защо?
– А ти как мислиш?
Тя знаеше отговора. Сякаш за потвърждение пръстите му ловко се раздвижиха дълбоко в нея, а другата му ръка стисна гърдите й, за да сломи по-нататъшната й съпротива. Джоселин просто не можеше да повярва, че наистина сериозно възнамерява да я обладае върху гърба на коня.
– Защо не спреш коня?
– И да губя време? За целта ще трябва да отделя ръцете си от теб, а не мисля, че съм в състояние да го направя. А и точно така си го представях, херцогиньо, когато издаваше онези сладки звуци в съня си. Ти яздеше пръстите ми в ритъма на коня. Сега искам да яздиш мен в същия ритъм.
Тя преметна крака си още преди той да замълчи. Колт й помогна да прехвърли и другия си крак. И преди да успее да се зачуди как ще го направят, младият мъж я повдигна, проникна в нея и заби пети в хълбоците на коня. Джоселин ахна смаяно и се вкопчи в него.”

Колко още страстни изживявания ще споделят Колт и Джоселин, преди да се изправят лице в лице със смъртната опасност, която ги преследва, и ще успеят ли да се измъкнат невредими? Отговорите на тези въпроси ще откриете в новия роман от поредицата „Исторически любовни романи” – „Див и влюбен” от Джоана Линдзи.

Търсете книгата от утре 12. 05. в комплект с любимия си „Журнал за жената".

______________________________
СББ Медия АД - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 4 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply