BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 3 976781486 СББ Медия АД - Page 3 976781486 СББ Медия АД - Page 3 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 3 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Абе не са им брилянтни, ама поне няма разни отрязани и осакатени крайници при неумело боравене с фотошоп, като при някои корици, които съм виждала. Ама корицата няма грам нищо общо с книгата.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
 Ама корицата няма грам нищо общо с книгата.


И аз на това най-много се дразня,корицата да няма нищо общо със съдържанието. Как може да сложат този косматко на исторически роман,като повечето,които съм чела са гладко избръснати и добре поддържани.

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Нали имам слабост към кориците, много лично приемам грозни такива. Ама се преглъща ако има поне общо със сюжета. Преди години така Гледаш на корицата изтипосан рус викинг, с руска мацка до него, око тях се плискат вълните на морето, а в книгата, главния с черна, главната с кестенява коса, действието се развива в Англия, той пират, тя лейди, и цялата книга премина как търчаха из една гора. Тогава много се дивих, кой може да направи корица, без да се замисли какъв аджеба е сюжета на книгата. Та както изглежда и тук някой е проспал пейзажа.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Докато си ровичках в регистъра, който ми показа Ели, видях, че ще има и нова книга на Лоръл Маккий. "Една палава нощ", планираната дата е 30.01.2016 и тъй като мина, очаквам скоро да ни изскочи в някое списание. Ако я надушите викайте силнооо да не я изтървем.


Тя ще излезе на 14 април........със списание Журнал.

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 3 10632674_10153945812859732_1688592131044192506_n
„Абигейл издаде уплашен звук, когато наклони главата й, но разтвори устни и му позволи да я вкуси – толкова сладка и топла, че той се опита да си заповяда веднага да спре. Ала неговата сдържаност и самообладание, веднъж нарушени, започнаха да се разпадат като прах. Бастунът му издрънча на пода, когато той я обгърна и с другата си ръка. Тя се повдигна на пръсти, здраво хванала жакета му, и плъзна език по неговия. Той потръпна при тази невинна, но дръзка покана. Ръцете му се спуснаха до талията й, притискайки я още повече, но вместо да се възпротиви, тя въздъхна и изви гръб, за да му помогне. И продължаваше да го целува, издавайки най-възбуждащите нежни стонове, на които една жена е способна. Пръстите й се вплетоха в косата му. Почти загубил разсъдък, Себастиан най-сетне се отдаде на неустоимите пориви на тялото си. Обхвана ханша й с длани и я притегли рязко към себе си, към еректиралия си член.
Тя пое смаяно въздух, все така обгърнала врата му. Мозъкът му гореше трескаво; някакъв дявол му нашепваше за всички начини, по които може да достави удоволствие и на двамата, без да отнема девствеността й. Кожата му бе пламнала. Ръцете му пареха там, където я докосваше. Той също изви гръб, притискайки се към нея.”

До какво ще доведе опасното привличане между богатата наследница и разорения, обвинен в кражба и убийство благородник и какви изкушения ще им предложат порочните брошури на мадам Констанс?

Търсете втория роман от колекция „Любов и страст” с новия брой на любимия си „Журнал за жената” от 15.03

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аууу Иве, как ги изравяш такива?  :crazy: Този път поне корицата е хубава, а и леглото ще им трябва. СББ Медия АД - Page 3 1089017131

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз вече си я взех, а да не ви говоря какви вкусотии има в журнала, направо ме сърбят ръцете да вляза в кухнята. Много е хубаво така, храна за душата и за тялото. :bravo: :bravo:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Купили са ми я, но още не ми е доставена. Аз понеже останах доволна от няколко рецепти от броевете с предната книга, взех, че си направих абонамент за Журнал за жената.

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Танче, те ме намират, не аз тях СББ Медия АД - Page 3 Haha - шегувам се. Всичко, което е свързано с книги го следя във ФБ и така се информирам.

Ине, аз пък да ти кажа честно даже и не ги разглеждам списанията, директно на майка ми ги давам. По предния път като излезе пак  Кулинарния с книга, звъня на моя мъж и му казвам да ми вземеш Кулинарен журнал. Пък той учуден ме пита, ти пък кога си се интересувала от готварски рецепти?! Викам не бе мой човек, те пак не ме интересуват, с книга е, която ме интересува СББ Медия АД - Page 3 1089017131

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
По предния път като излезе пак  Кулинарния с книга, звъня на моя мъж и му казвам да ми вземеш Кулинарен журнал. Пък той учуден ме пита, ти пък кога си се интересувала от готварски рецепти?! Викам не бе мой човек, те пак не ме интересуват, с книга е, която ме интересува СББ Медия АД - Page 3 1089017131


Е на тва нещо бях като котката от подписа ти. :lmao:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:

Е на тва нещо бях като котката от подписа ти. :lmao:


СББ Медия АД - Page 3 Biglaugh

Момичета, я да ви питам нещо. Понеже сега имам друго за четене, само поразгледах книгата. Та нали книгата е от поредица и тази Аби е една от приятелките на Джоун от "Скандална любов"?

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Здравейте, от къде получавате информация кои ще бъдат следващите исторически любовни романи, издавани от списание Журнал :)?

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Reneta написа:
Здравейте, от къде получавате информация кои ще бъдат следващите исторически любовни романи, издавани от списание Журнал СББ Медия АД - Page 3 909357165?


Във Фейсбук на страницата на Кулинарен Журнал са обявени заглавията. Следващата е "Любов по време на скандал" и излиза на 16 април. Засега са само тези три заглавия,като силно се надявам да продължат с издаването на още исторически романи с Кулинарен Журнал  СББ Медия АД - Page 3 1351334953

Също така следващата книга със списание "Журнал" е "Една палава нощ" на Лоръл Маккий,която ще излезе на 14 април. Във Фейсбук на страницата на списание "Журнал" обявяват книгата ден преди да излезе списанието.

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета,книгите на Каролайн Линдън поредица ли са или самостоятелни романи?

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Gergana Vasileva написа:
Момичета,книгите на Каролайн Линдън поредица ли са или самостоятелни романи?


Тези от "Кулинарен журнал" са поредица,като 4-тата сигурно ще я видим другата година на бг пазар.

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Gergana Vasileva написа:
Момичета,книгите на Каролайн Линдън поредица ли са или самостоятелни романи?


Тези от "Кулинарен журнал" са поредица,като 4-тата сигурно ще я видим другата година на бг пазар.
Имам "Една нощ в Лондон" и "Скандална любов",та се чудя каква е връзката помежду им и с коя да почна СББ Медия АД - Page 3 2326183677

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Gergana Vasileva написа:
ves написа:
Gergana Vasileva написа:
Момичета,книгите на Каролайн Линдън поредица ли са или самостоятелни романи?


Тези от "Кулинарен журнал" са поредица,като 4-тата сигурно ще я видим другата година на бг пазар.

Имам "Една нощ в Лондон" и "Скандална любов",та се чудя каква е връзката помежду им и с коя да почна СББ Медия АД - Page 3 2326183677


"Една нощ в Лондон" също е от поредица и са обещали да я издадат цялата,но не се знае кога,мисля,че тази година ще има поне още една книга от тази авторка. "Скандална любов" е първа от поредица,като втората излезе вчера с "Кулинарен журнал", а третата другия месец.

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета миналата седмица с журнал за жената, коя историческа беше? На Джонсън грозната ли?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Момичета миналата седмица с журнал за жената, коя историческа беше? На Джонсън грозната ли?

 
Да,Ине,Забраненият плод,а другия месец ще е "Една палава нощ" на Лоръл Маккий

______________________________
СББ Медия АД - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Оооо супер, значи тази ще я взимаме. СББ Медия АД - Page 3 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 3 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply