BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД EmptyСББ Медия АД

more_horiz
Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД 976781486 СББ Медия АД 976781486 СББ Медия АД 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Автор: Каролайн Линдън, Издателство: СББ Медиа АД
Eдна нощ в Лондон

СББ Медия АД 8334179o

Нито богатството, нито обаянието ще помогнат на лейди Франческа Гордън да получи попечителството на своята млада братовчедка Джорджина и да я спаси от жестоката й мащеха. Нужни са й уменията на най-добрия лондонски адвокат. Но когато Едуард де Лейси отстранява единствения човек, който е в състояние да й помогне, тя решава, че самият Едуард трябва да разреши проблема й… ако успее да трогне каменното му сърце.

Едуард има своите мотиви да бъде резервиран. Лондонските таблоиди току-що са разкрили тайна, която може да унищожи цялото му семейство. Когато Франческа му предлага елегантно и сигурно решение за справяне с проблема, той е принуден да приеме… и сега всеки момент заедно подхранва опасното привличане, което той изпитва към чувствената и непокорна вдовица. Колко дълго ще издържи, преди да се поддаде на изкушението?


Тази книга е първа от поредицата, отново неиздавана у нас. Излязла е в средата на миналият месец отново със списание Журнал. Обикновено от списанието, първите 2 седмици на месеца пускат нови книги, а вторите две седмици пускат стари книги. Затова оглеждайте сеее СББ Медия АД 1513021971

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Да не те разочаровам, ама утре е 03.09.2015 г. СББ Медия АД 2115147716 И е ред на серията им със съвременни световни и трилърската серия.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ахахаха мале аз вървя със седмица напред от мерак

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД 12006433_951434618257706_6042187881088933733_o

Да се влюбиш в изкусител-Лиз Карлайл

Има ли значение, че Кейт, лейди д’Алене, няма никакви шансове да се омъжи? Все пак трябва сама да поддържа цял замък, да се грижи за семейното имение и да отглежда по-малката си сестра, което не й дава никаква възможност дори за момент да бъде безразсъдна и разкрепостена. Докато неприятен инцидент не довежда в дома й привлекателен непознат, на чиито греховно сладки целувки Кейт все по-трудно успява да устои.

Отхвърлен от аристократичното си семейство, лорд Едуард Куотърмейн е насочил всички усилия на гениалния си ум към просто оцеляване. Опозорен и отритнат като собственик на най-популярния салон за игра в Лондон, той безуспешно се опитва да възвърне изгубените си спомени. Сигурен е само в едно – иска всичко, което Кейт може да му предложи, и много повече.

Духовито, изискано, чувствено и порочно пристрастяващо четиво. – New York Times

Скандалната им страст заплашва да унищожи световете им. Готови ли са да ги пожертват, за да бъдат заедно? – Good Reads

Любовта й му даде всичко, което обществото й семейството му хладнокръвно се опитаха да му отнемат. Но ще бъде ли достатъчна да продължат живота си заедно?

Завладяваща история, пленителни характери и очарователно чувство за хумор, които ще ви доставят истинско удоволствие!

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
"Една нощ в Лондон" на Каролайн Линдън и "Греховни тайни" на Лоръл Маккий страшно много ми харесаха,дори съм питала списанието дали ще издадат и другите от поредиците :) Отговорът беше,че ще ги издадат през 2016. Но "Да се влюбиш в изкусител" на Лиз Карлайл ме разочарова,прекалено съвременна ми се стори за исторически роман.

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много им се радвам на книгите. И на мен ми казаха, че ще издадат всички от поредиците и че са подготвили и още чужди за българския пазар автори. Нямам търпение СББ Медия АД 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
О,да и аз ги чакам с нетърпение :) Миналата година си пуснаха заглавията предварително,обаче тази година не мога да ги открия за 2016 :)

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Идният четвъртък за феновете на историческите романи ще преиздадат "Преди да те срещна" на Джудит Макнот. Продължението на "Уитни, моя любов". Едно време беше адски трудна за намиране, аз така и си останах без нея. Нямам търпение да я докопам. СББ Медия АД 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД 12495167_1010261452375022_6183940684905084923_n

Дива и непокорна ирландска амазонка успява да покори сърцето на легендарен граф, готов да рискува живота си, за да спечели още дори само един миг в нейните прегръдки. Преживейте вълнуващата история на пламенната им любов с „Тъмна луна” от Карин Робърдс. Книгата ще откриете с новия брой на любимия си „Журнал за жената”

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД 01-Caroline-Linden---COVER---Love-and-Other-Scandals-219936-300x0

Автор: Каролайн Линдън, Издателство: СББ Медиа АД


Една целувка бе достатъчна да покори сърцата им завинаги…


Скандална любов

Джоун Бенет е уморена да бъде единствената дама без кавалер за баловете. Благодарение на няколко изкусително провокативни – и заради това доста популярни истории, тя решава, че е крайно време да опознае в детайли греховно чувствените отношения между мъж и жена. И какъв по-подходящ партньор за първия урок от съблазнителния приятел по чашка на брат й?

Тристан, лорд Брук, прозира същността на Джоун от пръв поглед – тя е огнено бедствие. Не просто е сестра на най-близкия му приятел, но сякаш винаги успява да съзре и използва слабите му страни.

Единственият начин да спечели спор с нея е, като я целуне до безсъзнание. Ала след това единственото му желание е да я освободи от безформените й рокли и да се наслаждава на пробудената й женственост. Дори това да коства безценния му ергенски живот.

Целувката бе единственият начин да укроти бурния й нрав и единственото изкушение, способно да го откъсне от палавия му ергенски живот. Но ще бъде ли достатъчна да го примами да се посвети на безоблачно семейно щастие? – Amazon

Духовит, чаровен, магнетичен и порочно, порочно съблазнителен – флиртът между Джоун и Тристан ще нагорещи атмосферата още преди устните им да са се докоснали в целувка. - Goodreads

Провокативна книга с пикантни истории, скандализирали лондонското общество, дава на една млада лейди опасни идеи за чувствената роля на жената в любовта, брака и греховните наслади. Ще открие ли тя достатъчно смел мъж, да отвърне на пробудената й женственост?


"Скандална любов" от Каролайн Линдън излиза с брой 4 на сп. "Кулинарен журнал" на 16.02.

Книгата е част от нова колекция историчски любовни романи "Любов и страст", която ще излиза три поредни месеца на 2016 г. (февруари, март и април, общо 3 книги) със сп. "Кулинарен журнал". Цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Юхуууу нова книга, ама с Кулинарен журнал, не го очаквах СББ Медия АД 613795249 Щях да я изпусна.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Честно казано съм изненадана в добрия смисъл от книжките, които издават, не говоря за тези издавани вече като на Джудит Макнот, Сюзън Джонсън, Катрин Каултър- тях си ги знаем, че са хубави. Говоря за новите автори, които издават. Само това не ми харесва, че книгите им са с много ситен шрифт :(
В момента чета "Тъмна луна" на Карин Робърдс и ми допада начина, по който е написана.
Струва ми се, че и "Скандална любов" от Каролайн Линдън ще е интересна, така че ще се купува.

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Тъмно луна е преиздадена, и на мен ми допада, че преиздадоха някои от най-старите и най-хубавите книги. Едно време, щях фойерверки да запаля, защото ги намерих много трудно. Но сега с новите книги, направо къртят мивки и лепят плочки. Сега ще следя и новата поредица с кулинарен журнал. Жалко, че ще е само 3 месеца, не може ли всеки месеееец СББ Медия АД 1089017131 Иначе той шрифта е ситен, по очевидна причина, за да може книгите да са на толкова достъпна цена, трябва да се правят жертви и предполагам, че именно това е една от жертвите. По-ситния шрифт. 👅 Честно казано, още не съм имала време да чета книжките, само си ги трупам както чичо Скруч трупа жълтици и от време на време си ги проверявам, дали са настанени добре в библиотеката ми СББ Медия АД 1513021971 Ама ще им дойде и на тях реда да ги изчета. Лятоска вероятно :dance:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине, и аз съм така,само си ги трупам,но историческите,които не са издавани ги прочитам СББ Медия АД 909357165
Тази ще си я взема със сигурност,защото ми харесва как пише авторката. Благодаря за споделената информация  СББ Медия АД 1997570614

Иначе аз знам работните заглавия на другите две книжки СББ Медия АД 909357165
За март е "Цената на един скандал", а за април "Любов по време на скандал",но сигурно ще ги променят,защото тази трябваше да се казва "Любов и други скандали".
Знаете ли дали са поредица?

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Даааа поредица са. Тази която излиза на 16-ти е 1-ва, значи като гледам заглавията дето си написала са втора и трета книга от поредицата, макар че има 2,5 и 4. Но книга 4 още не е излязла. Ели то отде докопа това инфо, кои ще са в другите месеци? Имаш ли инфо и за други книги дето ще излизат с журнала? Жалко че не ползват оригиналните корици, уникални са.

http://www.goodreads.com/series/114934-scandalous

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%9A%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB-156594499731/

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Мерсиииии, ще го погледна довечера, че на работата са ни забранили достъп до фейса СББ Медия АД 4098588861

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз информацията я взимам от Националния регистър на издаваните книги в България. Там в планирани издания има и заглавия,които ще излязат с Cosmopolitan и не само. Ще има нова книга на Барбара Делински,Луиз Бегшоу и др. от други издателства. Ето линк:

http://www.booksinprint.bg/Home/Index/

______________________________
СББ Медия АД Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Аз информацията я взимам от Националния регистър на издаваните книги в България. Там в планирани издания има и заглавия,които ще излязат с Cosmopolitan и не само. Ще има нова книга на Барбара Делински,Луиз Бегшоу и др. от други издателства. Ето линк:

http://www.booksinprint.bg/Home/Index/


Боже елиии жива да не бях, не знаех че има такъв регистър СББ Медия АД 613795249 Почвам да се ровя, като книжно червейче, уиии СББ Медия АД 1513021971

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply