BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 2 976781486 СББ Медия АД - Page 2 976781486 СББ Медия АД - Page 2 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 2 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Уффффф, такова главозамайващо сърцебиене получих от ужас, че съм изтървала заветната дата за сдобиване с нова Каролайн Линдън! СББ Медия АД - Page 2 509644de2e60712c2d66077359a62725  Докато видя, че ще излезе на 16.02., щях да се капична от бяс!!! СББ Медия АД - Page 2 7afd66e9573c0ca5a962b1bf239a61db

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Хаха Боби спокойно, дори да я изпуснеш от сайта на издателството се купува без проблем. Аз така изпущих да си взема Една нощ в Лондон и я чаках чаках, докато я изпуснах като са я пуснали със Стори, та влейнах си като пръв пич в сайта и си я поръчах. Още на другия ден ми беше в ръчичките.
Иначе за който не е разлистил кулинарния журнал и не е видял сам, Цената на един скандал излиза на 15ти март, а Любов по време на скандал излиза на 16ти април :bravo: :bravo: :bravo:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес успях да довърша прочита на Скандална любов. Харесва ми. Очаквам другите с нетърпение.

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Докато си ровичках в регистъра, който ми показа Ели, видях, че ще има и нова книга на Лоръл Маккий. "Една палава нощ", планираната дата е 30.01.2016 и тъй като мина, очаквам скоро да ни изскочи в някое списание. Ако я надушите викайте силнооо да не я изтървем.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Задължително Ине. Обаче не винаги изнесената информация в регистъра си отговаря.

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
да забелязах, та предполагам, че датата не е вярна. Но все пак, ще си се оглеждам. Доколкото разбрах, през март ще пускат книгата на Сюзън Джонсън - Забранения плод, която ако не се лъжа беше третата книга от поредицата "Блейз" СББ Медия АД - Page 2 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Да на корицата на Скандална любов има реклама, че на 10 март ще излиза Забранения плод на Сюзън Джонсън. Според Читанка обаче е първа от поредицата.

Последната промяна е направена от iveto81 на Вто Фев 23, 2016 12:13 am; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Има много лоша практика в България да се издава избирателно или да не се довършват поредици и имам предвид издателствата, от колко време чакам останалите книги на Алис Клейтън, Принц на нощта издадоха само първа книга и това беше Бет Кери дано да продължат с поредицата, ох толкова са много, аз все такива си ги купувам, но най много ме е яд за Лена Валенти/Книгата на Хаде/ господи колко ми хареса тази книга, но уви СББ Медия АД - Page 2 675148475

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Поредицата на Сюзън Джонсън е така:
1. Блейз
2. Сребърен пламък
3. Забраненият плод
4. Заложник на греха
За подредбата съм на 1000% сигурна,защото точно така съм ги чела и наистина са последователни.
За Алис Клейтън Бард ми отговориха,че засега не е в плановете им,но не са се отказали от авторката.
За Лена Валенти/Книгата на Хаде/ тук Бард си противоречи,защото веднъж каже,че няма промяна в продажбите,а друг път че е с изчерпан тираж,но едно е ясно няма да се издава продължение.
За Бет Кери Прозорец ми отговориха,че в момента преговарят правата за книгата.
За датите в регистъра,не винаги си отговарят,но пък винаги заглавията са излизали.

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Така е но Бард направо се излагат, Книгата за Хаде поредицата е забравих точно, но около 10 книги, какъв е смисъла да започваш нещо като нямаш планове занапред, и аз все им пиша, но полза няма едни уклончиви отговори.....

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
На 18.02.2016 отправих питане на Бард за поредицата на  Алис Клейтън, все още нямам отговор. Ще ви информирам за отговора им, ако изобщо благоволят да ми отговорят.

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
bee123 написа:
На 18.02.2016 отправих питане на Бард за поредицата на  Алис Клейтън, все още нямам отговор. Ще ви информирам за отговора им, ако изобщо благоволят да ми отговорят.


Вчера пак има питане на стената във фейса и днес са отговорили така: "Здравейте,
Най-вероятно ще издадем следващата книга, когато напреднат малко продажбите на вече излезлите две заглавия.
Хубав ден."

А вижте аз какво им отговорих,че ми писна вече от тях: "Извинявайте Бард,но ако разсъждавате така,никога няма да сте напред в продажбите.Едва ли някой ще иска да си купи книга,ако няма да може да прочете края на историята. Извинявам се за грубия пост,но ми писна от издателства,които не уважават читателите си,това което правите да зарязвате поредици е неуважение към нас и едва ли след зарязана поредица бих си купила книга от даденото издателство. Успехи!"

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Вчера не съм го видяла, но много хубаво си им отговорила. Има още три книги от поредицата и те много гадно я зарязаха. Поне да си кажат направо че няма да я продължат.

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves, хубаво си ги насолила.

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
bee123 написа:
На 18.02.2016 отправих питане на Бард за поредицата на  Алис Клейтън, все още нямам отговор. Ще ви информирам за отговора им, ако изобщо благоволят да ми отговорят.


Вчера пак има питане на стената във фейса и днес са отговорили така: "Здравейте,
Най-вероятно ще издадем следващата книга, когато напреднат малко продажбите на вече излезлите две заглавия.
Хубав ден."

А вижте аз какво им отговорих,че ми писна вече от тях: "Извинявайте Бард,но ако разсъждавате така,никога няма да сте напред в продажбите.Едва ли някой ще иска да си купи книга,ако няма да може да прочете края на историята. Извинявам се за грубия пост,но ми писна от издателства,които не уважават читателите си,това което правите да зарязвате поредици е неуважение към нас и едва ли след зарязана поредица бих си купила книга от даденото издателство. Успехи!"



Много хубаво, това заслужават, какви са тези врели некипели, те ако до сега нямат продажби, какво чакат, хората именно поради тази причина не си купуват техни книги, то няма смисъл....

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 2 12790848_1025567917511042_2318809217308358912_n

По-късно същата нощ, докато залагаше в Жокейския клуб, херцог дьо Век откри, че макар и съзнателно да бе освободил мислите си от сприхавата студена госпожица Блек, черните ѝ очи го преследваха непрекъснато, както и споменът за изключителната ѝ уравновесеност и арогантност, толкова нехарактерни за една жена. […]
„Като се изключат сприхавостта и грубостта ѝ – помисли Етиен, – не може да ѝ се отрече, че е красива.“ […]
Тя определено беше събудила любопитството му, принуди се да признае той, тъй като в основата си бе човек на логиката. Но това, което истински го бе привлякло, бе очевидният ѝ имунитет към чара му. Всеки друг, който не бе чак толкова уверен в себе си, разумно би се отказал от всякакви следващи контакти с Дейзи Блек. Повечето хора гледаха на дъщерята на Хейзард Блек като на негово женско копие и благоразумно се оттегляха от бойното поле.
Етиен Мартел, херцог дьо Век и носител на още десетина по-малки титли, не беше като „повечето хора“ и с годините бе свикнал да гледа на себе си като на човек, способен да изпълни почти всяко свое желание. А той желаеше, внезапно реши младият мъж, да вкара студената мадмоазел Блек в леглото си.”

Дейзи и Етиен ще рискуват сърцата, душите си, дори живота си за една страст, толкова гореща, че би могла да бъде единствено любов. Но ще бъде ли жертвата им достатъчна да убеди консервативното парижко общество в правото им да бъдат задно?

Търсете третата книга от поредицата „Исторически любовни романи” с новия брой на любимия си „Журнал за жената”

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Въх мъри майкоооо, Етиен мяза на клошар, а не на изискан джентълмен, а Дейзи е индианка, ЗА БОГА СББ Медия АД - Page 2 3807526781 Пуууу любимците ми как се изложиха с тая корица. :headbang:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Хахахаха,Ине на мен Дейзи ми прилича на героиня от турски сериал,с тея изцъклени очи СББ Медия АД - Page 2 Rotlaugh

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ели аз такиви НЕ ГЛЕДАМ ама каквото съм засичала по рекламите, има истина в думите ти. Аз, нали съм си с мръсно подсъзнание, се сетих за оная сцена, със зърното грозде, в книгата, и като си го представих тоз брадатко при оная сцена как ли би му се омазала брадата, направооооо.... СББ Медия АД - Page 2 3807526781

Иначе той гледа много объркано, а тя към него подозрително, кой знае какво си мислят :lmao:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
се сетих за оная сцена, със зърното грозде, в книгата, и като си го представих тоз брадатко при оная сцена как ли би му се омазала брадата, направооооо.... СББ Медия АД - Page 2 3807526781

Иначе той гледа много объркано, а тя към него подозрително, кой знае какво си мислят :lmao:


Тук направо се потресох.
Аз нали съм почитател на корици, да си кажа честно на СББ Медия, много рядко ще ми хареса някоя

______________________________
СББ Медия АД - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 2 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply