BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 14 976781486 СББ Медия АД - Page 14 976781486 СББ Медия АД - Page 14 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 14 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 14 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
3дравейте, момичета! Някой да си е купил списание днес? Моля, споделете, коя е книжката, да знам дали да си я взема. Да не изпусна случайно някоя интересна книжка СББ Медия АД - Page 14 2115147716

Може вече да си разбрала, ама пак да напишаСББ Медия АД - Page 14 909357165

Книжарница Найтингейл - Вероника Хенри / от серията Световни бестселъри /

______________________________
СББ Медия АД - Page 14 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Да, днес реших да си я купя, пък дано ми хареса СББ Медия АД - Page 14 2115147716 , а в списанието има историческото романче, което ще е другата седмица. На Джейн Федър е "Неукротимо сърце". Само, че не разбрах дали е от поредичката, от която е "Брак по сметка", или е друга поредица, или пък самостоятелна? Ако сте запознати, моля за разяснение СББ Медия АД - Page 14 2115147716

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
"Неукротимо сърце" е втората книга от поредицата „Виктори“ (V).

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ясно. Благодаря за разяснението. От тази поредица съм чела само "Дивата хризантема" и ми хареса много. Със сигурност ще видя и тази. СББ Медия АД - Page 14 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
"Неукротимо сърце" на Джейн Федър е един от добрите романи на авторката!
Жалко, че пак ще преиздават стара и позната книга!

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз се надявах на нещо ново. Мечтиии .... : )
А иначе от тази поредица харесвам най-много "Теменужени очи".

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз още чакам Джулия Куин ама... явно ще си почакам СББ Медия АД - Page 14 613795249

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 14 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Някой взел ли си е вчерашната книга с журнала хубава ли е?
Авторката не ми е позната 👼

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес видях в Била, че с единия журнал върви някакъв световен бестселър. С другия беше "Дъщерята на пчеларя":

"Дорсет, 1932г. Грейс Хамблин израства в прекрасно провинциално имение.Единствена дъщеря на потомствен пчелар, тя отлично знае мястото си в обществото и бъдещето, което я очаква, докато баща й не загива неочаквано, оставяйки я напълно сама. Сама, ако не броим мъжа, когото обича, но знае, че никога не би могла да има.
Масачузетс,1973г. Дъщерята на Грейс, Трикси Валантайн е влюбена в неподходящото момче.Див и романтично обаятелен,той е звездния вокал на изгряващата младежка група, докато неподозирана трагедия не го принуждава да се прибере в родната Англия. Ще изпълни ли обещанието си да се върне за Трикси? Обгърнати от спомени и несбъднати копнежи, майка и дъщеря трябва да открият отдавна изгубения път към любовта, помирявайки се с миналото и заличавайки лъжите, разделили ги от любимите им хора."

Резюмето го взех от БГ Мама. От там разбрах и кои ще са книжките за юни:
На 8 юни ще излезе книгата "Лорд Найтингел" от Катрин Каултър от поредицата "Исторически любовни романи". На 15 юни излиза "Лицето на убиеца " от Дейвид Линдзи  - колекция "Страсти и куршуми"
Както и че от месец юни излиза ново списание с подарък книга - DIVA, а първата книга ще бъде "Гордост и предразсъдъци". Списанието ще излиза веднъж месечно и ще струва 7лв.

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Охххх Имам го лорд Найтингейл СББ Медия АД - Page 14 3382520118 Няма ли да пуснат нещо дето не е издаванооо СББ Медия АД - Page 14 345477380 СББ Медия АД - Page 14 345477380 СББ Медия АД - Page 14 345477380 Гордост и предразсъдъци може да си я взема с Дива, само да улуча кога точно излиза СББ Медия АД - Page 14 675148475

Корекциа, списание Дива излиза на 9-ти :2:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 14 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
За Гордост и предразсъдъци и аз се триумя. Имам я, но ако тази е с твърди корици ще си я взема. А на Каутър я има цялата поредица. Уффф, искам нещо историческо дето го нямам, но много искам да го имам. Не е лесно. СББ Медия АД - Page 14 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
debora написа:
За Гордост и предразсъдъци и аз се триумя. Имам я, но ако тази е с твърди корици ще си я взема. А на Каутър я има цялата поредица. Уффф, искам нещо историческо дето го нямам, но много искам да го имам. Не е лесно. СББ Медия АД - Page 14 909357165


Като се има предвид, че само едни Калпазанов пускат в момента нови исторета, всеки път щом видя че СББ преиздават книга съм супер разочарована. В края на миналата година, казаха, че ще има нови книги на Джулия Куин, Катрин Каултър и Вирджиния Хенли, но видимо е няма нова. Особено с трепет чаках Куин, ама както върви, може да ни изненадат неприятно с някоя от книгите дето пуснаха Тиара Букс СББ Медия АД - Page 14 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 14 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И преиздадени ... ако бяха във вида в който бяха книгите издавани с в.Труд -твърди корици, добро оформление, щях да си ги купувам наред без да се оплаквам. Така се бях сдобила с втори екземпляри на Дракула, Дориан Грей, Quo Vadis, и бях невероятно щастлива от този факт.
Но тези .... Остава ни само да се надяваме за нови книжки.

За да не се чувствам съвсем нещастна си купих няколко от миналогодишните книжки, серия "Майсторите на трилъра" - от Айрис Йохансен, Джули Гарууд и Елизабет Лоуел. Тези тричките пишат много добри трилъри.

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Гордост и предразсъдъци може да си я взема с Дива


Взех го, ама никак не съм очарована от изданието. Тая корица е чисто отбиване на номера и колкото да е подвързано с нещо... Обаче не видях да пише дали ще има нещо и със следващия брой. Та, ако някой има инфо, да сподели с другарчето.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
Ralna написа:
Гордост и предразсъдъци може да си я взема с Дива


Взех го, ама никак не съм очарована от изданието. Тая корица е чисто отбиване на номера и колкото да е подвързано с нещо... Обаче не видях да пише дали ще има нещо и със следващия брой. Та, ако някой има инфо, да сподели с другарчето.


Видях я аз. Била специално за тяхното издание. То няма буквално корица ама айде. И много грозно са се държали с приятелката ми, като поискала обяснение. Щом си взимала списанието им заради розовата корица на книгата и щом била за 7лв щели да й ги върнат. Ама да си им върне списанието и книгата. Супер грозно държание от това, което четох. Може да се замисля, дали въобще да следя какво пускат. СББ Медия АД - Page 14 1786223778

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 14 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ми то и списанието им не е кой знае какво, тъй че без книга директно ме губят.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Дали някоя благородна душа има инфо какво ще издават този месец в Поредицата „Исторически любовни романи“?! Божичко, моля се да е нещо ново и не издавано до сега!!!  СББ Медия АД - Page 14 Cdb3f84874e6e716fb235bfc74ea2d5c

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
bobych написа:
Дали някоя благородна душа има инфо какво ще издават този месец в Поредицата „Исторически любовни романи“?! Божичко, моля се да е нещо ново и не издавано до сега!!!  СББ Медия АД - Page 14 Cdb3f84874e6e716fb235bfc74ea2d5c


Джулия Куин - Великолепно

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
Джулия Куин - Великолепно


Ооооо, неееее!!!  :headbang: Толкова силно се надявах, че този път ще е нещо ново, неиздавано досега на БГ! Уффф, сигурно не съм стискала достатъчно силно всичките палци! СББ Медия АД - Page 14 509644de2e60712c2d66077359a62725

Ох, нямам нищо против това, което издават - романът е прекрасен и забавен от една от гранд-дамите на историческите любовни романи, а само съм покрусена, че отдавна го имам.
Затова ще продължа да издирвам на руски новия исторически любовен роман на една от най-любимите ми авторки Амелия Грей (тип Джулка Куин от свежарския й период), за да си го закупя в е-вариант. Нямам търпение да го докопам!СББ Медия АД - Page 14 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз пък я нямам (знам, знам, голям срам...), та съм доволна и на това. Но пък аз си купувам и онези, на които имам вече стари издания, че някои особено са ми доволно поизносени СББ Медия АД - Page 14 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 14 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply