BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 13 976781486 СББ Медия АД - Page 13 976781486 СББ Медия АД - Page 13 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 13 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 13 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Момичета знае ли се какво чакаме този четвъртък?


9-ти март "Покорителят" на Джоана Линдзи. СББ Медия АД - Page 13 486223524

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
mi666i написа:
Ralna написа:
Момичета знае ли се какво чакаме този четвъртък?


9-ти март "Покорителят" на Джоана Линдзи. СББ Медия АД - Page 13 486223524


О, чудесна книга. СББ Медия АД - Page 13 976781486 Мерси. За жалост си я имам.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 13 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Девойки, купихте ли си Покорителя тази седмица?
Ако има такива, може ли да споделят какво да очакваме следващия път? СББ Медия АД - Page 13 976781486

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Пак не казват. Обаче в списанието пише, че ще има бонус серия "Страст и изкушение" от три книжки:
16 март - "Изкушение" - Дъглас Кенеди
20 април - "Искам да ти вярвам" - Хейзъл Озмънд
18 май - "Да се остане между нас" - Джейн Фалън

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
Пак не казват. Обаче в списанието пише, че ще има бонус серия "Страст и изкушение" от три книжки:
16 март - "Изкушение" - Дъглас Кенеди
20 април - "Искам да ти вярвам" - Хейзъл Озмънд
18 май - "Да се остане между нас" - Джейн Фалън


"Изкушение" - Дъглас Кенеди - https://www.goodreads.com/book/show/169790.Temptation

"Да се остане между нас" - Джейн Фалън - https://www.goodreads.com/book/show/27773784-strictly-between-us

Намерих 2 от 3, ама не ми изглеждат много интересни СББ Медия АД - Page 13 613795249

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 13 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Не е това, което очаквах, но благодаря за инфото. СББ Медия АД - Page 13 1997570614

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Еееех, тайничко и с трепет, ужасно мнооого се надявах да издадат някой исторически любовен роман, дето досега не е издаван на БГ! Мили дами, дали случайно имате някакво обнадеждаващо инфо (като изключим книжките на Каролайн Линдън) за Джулка Куин или някоя неиздавана досега авторка на БГ? Има толкова прекрасни красоти, толкова свежи, великолепно пишещи авторки - Valerie Bowman, Sophie Barnes, Julie Anne Long, Patricia Cabot, Suzanne Enoch, Christina Brooke , Tracy Warren,Valerie King, Vicky Dreiling. Толкова неистово много ми се искаше да прочета на български език нещо ново от жанра, че чак ми се плаче от разочарование!СББ Медия АД - Page 13 C668ad071e03c4073491bf618dfc6c9c

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Боби и аз тръпна за Джулия Куин, може да им драсна два реда да понахалствам СББ Медия АД - Page 13 909357165

Иначе аз пак имам мейл с предложенията за този месец. Освен Изневярата на Ивън Хънтър и Покорителя на Джоана Линдзи, ето другите 2 книжки:

СББ Медия АД - Page 13 D0756ce40c1f91f8

Скандални уроци

След като младежко увлечение завършва много унизително, лейди Саманта си навлича гнева на своя строг баща и се оказва сгодена за мъж, когото никога не би могла да обича. Саманта бяга в Лондон, където за малко да бъде отвлечена, но самоотвержената намеса на художника лорд Джордж Чърчил–Грей я спасява. Лордът е покорен от нейното лице, от усмивката й, от нея самата.
Лейди Саманта с удивление открива, че скандалното й поведение може да провокира любов, която тя никога не се е надявала да открие...

Цена: 4 лева

СББ Медия АД - Page 13 0fe4686cc8e71940

Изкушение

Дейвид Армитидж - баща, съпруг и нереализиран сценарист – внезапно получава своя шанс в живота, когато негов сценарий е закупен за ТВ продукция. Плуващ в свои води сред холивудските знаменитости, Дейвид заживява в паралелен свят на бляскав лукс, разкошни жени и безкрайни купони далеч от съпругата и детето си. Но скоро получава предложение, способно да преобърне живота му отново.
Дали ще устои на изкушението?

Цена: 5 лева

П.П. Ама кориците им стават все по-готини. СББ Медия АД - Page 13 976781486 СББ Медия АД - Page 13 976781486 СББ Медия АД - Page 13 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 13 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес си взех Скандални уроци , явно книжката е новела от 118 сранички , едно кафе и край . Сигурно и третата ще е в този вариант . Можеха трите заедно да ги издадат , но друго си и да вземеш по 4 лева за книжле от 120 страници . Малко разочароващо , но ще си взема и третата СББ Медия АД - Page 13 909357165 СББ Медия АД - Page 13 909357165 СББ Медия АД - Page 13 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Привет на всички!
В Кулинарния журнал, който си купих, са "споделили" СББ Медия АД - Page 13 909357165 какво и кога да очакваме в "Любов и страст" и "Страст и изкушение".
СББ Медия АД - Page 13 20170311

Лимитирана колекция "Любов и страст" представя още три "скандални любовни истории от аристократичните салони на лондонското общество от XX век. Този път ще се насладим на любовните перипетии на една недостъпна и мистериозна дама, предмет на чести залози, дама в беда и нейния рицар на бял кон и бягаща от преследвача си дама, срещнала своята първа любов...

СББ Медия АД - Page 13 20170312

Лимитирана серия "Страст и изкушение" предлага три великолепни романа за вечните човешки изкушения - любов, пари, слава... три блестящо разказани истории за избора, който правим, и за последиците с които трябва да живеем...


Ех, ако можеха и за исторето да бъдат така отзивчиви...  СББ Медия АД - Page 13 1513021971

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичетааа купихте ли си "Още по-скандално" СББ Медия АД - Page 13 2903674814 Аз днес си я купих, бях забравила. Поредната вдовица май май, ама ще я видим.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 13 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Здравейте, момичета.
Купихте ли си "Арабският принц" със списанието от четвъртък? - Още една преиздадена книга.
А знае ли се коя ще е следващата? Дано да е някоя нова.

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Греховни тайни - забавна и увлекателна история

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
la gitana написа:
Здравейте, момичета.
Купихте ли си "Арабският принц" със списанието от четвъртък? - Още една преиздадена книга.
А знае ли се коя ще е следващата? Дано да е някоя нова.


Нищо не пише в списанието. Има информация само за тази на 20-ти - "Искам да ти вярвам".

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
От серията "Страст и изкушение" на 18-05-2017 - " Да си остане между нас" на Джейн Фалън. Но за историческата нищичко. : (

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
А кога изобщо би трябвало да излезе с историческа книга? Вече им загубих следите на тези!
Преди как хубаво имаше инфо в книгите, а сега нищо!

______________________________
СББ Медия АД - Page 13 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Преди на 13-то число пращаха имейл с новите предложения за месеца. За м.4/2017 сме с два имейла, но за отстъпки в цената на предходни книги и колекции. Няма нищо за новите предложения през месец април, да не говорим пък за идния месец.

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
А кога изобщо би трябвало да излезе с историческа книга? Вече им загубих следите на тези!
Преди как хубаво имаше инфо в книгите, а сега нищо!


Първият четвъртък е съвременна, вторият четвъртък е историческа.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
iveto81 написа:
А кога изобщо би трябвало да излезе с историческа книга? Вече им загубих следите на тези!
Преди как хубаво имаше инфо в книгите, а сега нищо!


Първият четвъртък е съвременна, вторият четвъртък е историческа.


Благодаря Зах. Значи май месец ще чакаме. Дано каквото и да пуснат да не е издавано.

______________________________
СББ Медия АД - Page 13 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
3дравейте, момичета! Някой да си е купил списание днес? Моля, споделете, коя е книжката, да знам дали да си я взема. Да не изпусна случайно някоя интересна книжка СББ Медия АД - Page 13 2115147716

descriptionСББ Медия АД - Page 13 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply