BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 8 976781486 СББ Медия АД - Page 8 976781486 СББ Медия АД - Page 8 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 8 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Има трета книга, но все още на български език я няма.

______________________________
СББ Медия АД - Page 8 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Благодаря за отговора!
Остава ми надеждата, че ще разбера кой е изнудвача, докато все още си спомням книгите :)

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
А можете ли да ми кажете на 01.09 коя книга излиза, тъй като в момента не мога да проверя.

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
la gitana написа:
А можете ли да ми кажете на 01.09 коя книга излиза, тъй като в момента не мога да проверя.


Ето, това е книгата от днес /01.09./ :)

СББ Медия АД - Page 8 14141549_1152301388171027_6214174784890533555_n


„Приятелството с Чърчил, разговорите, които водехме над масичката за маникюр, ме превърнаха в прицел едновременно на завист и на възхищение в салона. Разбирах спекулациите по отношение на взаимоотношенията ни и това, че според общото мнение той не търсеше компанията ми, за да му давам мнението си за пазара на акции. Явно всички смятаха, че помежду ни се е случило нещо, че се случва често или че неизбежно ще се случи. Зенко със сигурност допускаше така и се отнасяше към мен с учтивост, която не показваше към другите служители на моето ниво. Явно смяташе, че дори да не бях единствената причина Чърчил да посещава салон „Едно“, присъствието ми несъмнено не вредеше.
Най-накрая един ден попитах:
– Възнамеряваш ли някой ден да започнеш да ме сваляш, Чърчил?
Той се слиса.
– Не, по дяволите! Твърде си млада за мен. Предпочитам жените ми да са по-зрели. – Пауза, след това почти комично смаяно изражение. – Нали не искаш?
– Не. Но не разбирам защо ми обръщаш внимание – продължих аз, – ако не възнамеряваш да… нали разбираш…
– Някой ден ще ти кажа защо – отвърна той. – Но не сега.”

Каквато и да е истината, клюката, че богатото „татенце” е хвърлил око на красавицата с мексиканска кръв, а тя няма нищо против да се умилква около него, плъзва бързо като змийска отрова… Ще успее ли Либърти Джоунс да се спаси от пагубното й влияние и да осигури спокоен живот за сестра си и себе си, или ще бъде поредната невинна жертва на сладките мечти за по-добър живот?


Книгата е издавана под името "Захарче" :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 8 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Книгата е издавана под името "Захарче" :)

Значи затова ми звучи познато имам я и съм я чела преди време цялата поредица добре че не се набутах да си я купя отново благодаря за пояснението че е тя...

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
четено,

и подарена...

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ох, не знам защо тоя "захар" ми е една от най-омразните книги. Нямам идея, но просто, всичко в нея ме дразни. Та ще се пропуска.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Ох, не знам защо тоя "захар" ми е една от най-омразните книги.


Хееей! Не така към захарчетата. Ние сме прекракни! 👅

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
Ralna написа:
Ох, не знам защо тоя "захар" ми е една от най-омразните книги.


Хееей! Не така към захарчетата. Ние сме прекракни! 👅


Присъстващите са рядко изключение СББ Медия АД - Page 8 1997570614

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
За жалост се оказах права за книгата на Джули  СББ Медия АД - Page 8 345477380 Джудит е, но пък който няма тази страхотна книга ще си я добави в колекцията. :1:

СББ Медия АД - Page 8 Jude-Deveraux---COVER---The-Velvet-Promise-248950-300x0

Копринено обещание
Автор: Джуд Деверо, Издателство: СББ Медиа АД


Ще бъде ли любовта й достатъчна да разтупти пресметливото му сърце?

Робърт Рейвдаун търси подходящ съпруг за единствената си дъщеря Джудит. Изборът му пада върху Гевин Аскот, който обаче възприема тази женитба единствено като добре уреден брак по сметка.
За ужас на всички, по време на сватбената церемония се появява Лилиан, любимата на Гевин, която той е изоставил, за да се ожени за Джудит. Твърдо решена да си върне мъжа на своите мечти тя ще трябва да се изправи пред неочаквано пламналата страст между съпрузите и да подложи на тежко изпитание крехкия им съюз.

Кехлибарените й очи разпалиха страстта му както никоя друга преди, но сърцето му бе откраднато от друга. Ще успее ли да помири демоните в себе си и да се пребори за любовта й? – Goodreads

Покорен от тялото и страстта й, той падна в плен на собственото си желание и непокорната й дива любов. – Romantic Times

Битката за сърцето на един мъж никога не е била по-коварна, страстна и завладяваща. - Amazon


„Копринено обещание“ от Джуд Деверо излиза с брой 36 на сп. „Журнал за жената“ на 08.09.2006 Книгата е част от поредица „Исторически любовни романи“, цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Копринено обещание - купена. Ура!
Сега остава само да намеря време да я прочета.

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Който си е взел книгата на Джуд ще сподели ли, коя е следващата?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Който си е взел книгата на Джуд ще сподели ли, коя е следващата?


Следващата е "Цената на рая" на Катрин Каултър. СББ Медия АД - Page 8 486223524

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Хммм хубава книга, ама я имам СББ Медия АД - Page 8 345477380 Все пак мерси за инфото мила СББ Медия АД - Page 8 1997570614

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 8 10-Rosie-Thomas---COVER---Sun-at-Midnight-252430-300x0

Колкото и да бягаш, рано или късно отново се изправяш пред страховете и тайните си…

Слънце в полунощ
Алис Пийл е геолог. Подреденият й свят е основан на методични изследвания и безкрайни измервания, но сега, от палубата на разнебитен чилийски кораб, пред нея се разкрива суровият пейзаж на Антарктида – непознат, неизследван и опасно непредсказуем.

Джеймс Рукър бяга. Животът му е непрестанно бягство от себе си и другите и сега пътят го отвежда опасно близо до ръба на света – Антарктида, където приема да работи за малка група полярни изследователи.

Нищо не може да подготви Алис и Джеймс за красотата на замръзналия континент, нито за клаустрофобичното усещане да споделяш една малка база с още седем мъже и една жена. Постепенно изолацията изличава белезите на миналото и въздухът се изпълва с напрежение. Помежду им пламва искра, по-силна и неконтролируема от всичко познато досега, а пламъкът й ще промени живота им завинаги… ако успеят да оцелеят.


Епична любовна история и спиращо дъха приключение на фона на зашеметяващи картини от дивото царство на Антарктида – истински пътешественически шедьовър! – New Books

Величието и враждебността на природата предизвикват сетивата и съобразителността ви както никога досега. Привличането и сблъсъците на силни характери съвършено допълват композицията и ще ви държат будни до малките часове на нощта. – Daily Mail

Откровена и очарователна. Роузи Томас брилянтно съчетава надеждата и огорчението, за да покаже, че човешкото сърце е много по-сложно от всички познати и непознати правила. – Mail on Sunday


 „Слънце в полунощ“ от Роузи Томас излиза с брой 40 на сп. „Журнал за жената“ на 06.10.2016 Книгата е част от поредица „Световни бестселъри“, цена списание + книга = 3,99 лв.


СББ Медия АД - Page 8 10-Catherine-Coulter---COVER---The-Wyndham-Legacy-252431-300x0


Само усмивката й бе достатъчна да плени сърцето му завинаги…

Цената на Рая
Един подслушан разговор решава съдбата на малката Джозефина, наречена Херцогинята заради изключителната си красота. Тя ще воюва с братовчед си Маркъс, ще понася ударите на съдбата – смъртта на близките си и бедността.
Но колелото на живота се завърта. Херцогинята наследява огромно богатство и се среща отново с Маркъс – но вече като лейди Уиндам, - за да се бори за него и срещу него.

Цената на рая“ е роман, написан духовито и с вкус, изпълнен с очарователни и нестандартни герои и много любов. – Publishers Weekly

Поддържани с години навици и прегради рухват под напора на силни чувства, страст и неустоимо привличане. Чувствено, прелъстително, тайнствено и просто задължително четиво за почитателите на жанра! – Booklist

Той я спаси, устоя на чара й и после я покори, за да я направи завинаги своя – каква по-романтична любов може да си пожелаете?- Library Journal


„Цената на Рая“ от Катрин Каултър излиза с брой 41 на сп. „Журнал за жената“ на 13.10.2016 Книгата е част от поредица „Исторически любовни романи“, цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
СББ Медия АД - Page 8 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аууу корицата на Цената на Рая е страхотна. А книгата е една от любимите СББ Медия АД - Page 8 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
"Цената на Рая"- звучи интересно. Ще си я купя. Благодаря! СББ Медия АД - Page 8 1997570614

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Тя е издавана, имайте предвид, със същото заглавие е и първото издание. СББ Медия АД - Page 8 1089017131

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 8 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Някой който вече си е купил книгата "Слънце в полунощ" може ли да каже какво да очакваме следващия месец? Знам че е рано, но изгарям от любопитство..... СББ Медия АД - Page 8 486223524

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
mimi1221 написа:
Някой който вече си е купил книгата "Слънце в полунощ" може ли да каже какво да очакваме следващия месец? Знам че е рано, но изгарям от любопитство..... СББ Медия АД - Page 8 486223524


Книгите са:
На 3-ти ноември "Изгубената Мадона" от Кели Джоунс.
На 10-ти ноември "Херцогиня по неволя" от Маделин Хънтър. СББ Медия АД - Page 8 486223524

descriptionСББ Медия АД - Page 8 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply