BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 9 976781486 СББ Медия АД - Page 9 976781486 СББ Медия АД - Page 9 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 9 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
mi666i написа:
mimi1221 написа:
Някой който вече си е купил книгата "Слънце в полунощ" може ли да каже какво да очакваме следващия месец? Знам че е рано, но изгарям от любопитство..... СББ Медия АД - Page 9 486223524


Книгите са:
На 3-ти ноември "Изгубената Мадона" от Кели Джоунс.
На 10-ти ноември "Херцогиня по неволя" от Маделин Хънтър. СББ Медия АД - Page 9 486223524


"Херцогиня по неволя" от Маделин Хънтър? Тази май е 4-та книга и последна от поредицата СББ Медия АД - Page 9 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Първата ще я пропусна...Издавана е вече преди години и за мен не беше нищо особено
Ине, що се учудваш за "Херцогинята", специално СББ досега си карат без никакъв ред. А в случая тази книга е с най-висок рейтинг от поредицата, та са решили с нея да започнат СББ Медия АД - Page 9 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине, Иве, метнете ми на лично във фейса или тук, линк към тая херцогиня, че не мога да я намеря в Goodreads. Благодаря ви предварително СББ Медия АД - Page 9 1997570614

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Ине, Иве, метнете ми на лично във фейса или тук, линк към тая херцогиня, че не мога да я намеря в Goodreads. Благодаря ви предварително СББ Медия АД - Page 9 1997570614


Метнаха ли ти или да мятам? СББ Медия АД - Page 9 2115147716
Иначе аз не че имам нещо против реда, малко е терсене, ама като цяло съм доволна, че поне се пускат исторически романи неиздавани у нас, ако ще на зиг заг да ги карат ще ги купувам. СББ Медия АД - Page 9 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
ves написа:
Ине, Иве, метнете ми на лично във фейса или тук, линк към тая херцогиня, че не мога да я намеря в Goodreads. Благодаря ви предварително СББ Медия АД - Page 9 1997570614


Метнаха ли ти или да мятам? СББ Медия АД - Page 9 2115147716
Иначе аз не че имам нещо против реда, малко е терсене, ама като цяло съм доволна, че поне се пускат исторически романи неиздавани у нас, ако ще на зиг заг да ги карат ще ги купувам. СББ Медия АД - Page 9 2115147716


Метна ми я Ивето, благодаря и на двете СББ Медия АД - Page 9 1997570614
Иначе напълно ти подкрепям думите, не е важно как ги издават, важното е да е ново и исторе :bravo:

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Дивойкиииии, абе вчера излязла ли е книга? Щото в инфото горе пише На 10-ти ноември "Херцогиня по неволя" от Маделин Хънтър или ще е утре. Нали утре излизат, в четвъртък или се бъркам? Вестникарката ми затвори и ми е много мъка, трябва да диря от къде да си взимам книжките. Споделете моля, да ходя ли в тоя кучи студ утре заран да търся нещо?

Едит: Боже простотии пиша, пак съм с 2 седмици назад. СББ Медия АД - Page 9 1089017131 Да, ще изчакам до 10-ти. 👼

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 9 14947678_1207489322652233_1784716749588071099_n


„Вече не издържах да не съм до него и един ден го помолих да ме изпрати. Той прие. Заедно слязохме по хълма – не се докосвахме, дори не се поглеждахме. Говорихме, както обикновено, за наводнението, за работата си, за изкуството. Стигнахме до пансиона и го поканих да влезе. Хвана треперещата ми ръка и с преплетени пръсти изкачихме стълбите до третия етаж. Ръката му беше топла и ласкава. За мен той представляваше целия свят: моят ментор, учител, приятел и първата ми истинска любов.
Бавно се разсъблякохме един друг, разговаряйки единствено с погледи и допир. Същата вечер станахме любовници. Беше 4 май – точно шест месеца след наводнението и един месец преди двадесетия ми рожден ден.”

Трийсет години след като е напуснала Флоренция с разбито сърце, Сюзън Кънингам няма търпение да се върне в Италия и да преподава история на изкуството. Докато се подготвя за курса си, тя попада на нещо неочаквано: книга, в която се твърди, че една малка, но ценна картина – „Мадоната с младенеца” на прочутия ренесансон художник Мазолино –е унищожена по време на голямото наводнение през 1966 г. Сюзън обаче е сигурна, че това не е вярно, тъй като заедно с бившия си любим Стефано е спасила картината след злощастното наводнение...

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Някой може ли да ме просветли за тази Херцогиня по неволя от Маделин Хънтър ако може да метнете едно резюменце примерно?
За сефте я чувам тази авторка бива ли я? 👼

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
beni1979 написа:
Някой може ли да ме просветли за тази Херцогиня по неволя от Маделин Хънтър ако може да метнете едно резюменце примерно?
За сефте я чувам тази авторка бива ли я? 👼

На български все още няма резюме. Най - вероятно ден преди да излезе книгата ще пуснат.
Иначе няма друго издадено на български език от нея.

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 9 11-Madeline-Hunter---COVER---The-Accidental-Duchess-258367-300x0
Херцогиня по неволя
Автор: Маделин Хънтър, Издателство: СББ Медиа АД


Пожела да я има, опитоми и обича, докато смъртта ги раздели…


Херцогиня по неволя

Изнудвана заради скандалното съдържание на отдавна написан от нея ръкопис, лейди Лидия Алфритън е принудена да прибегне до отчаяни мерки, за да откупи оскърбителния текст – да приеме облога, предложен от арогантния и опасен херцог на Пентхърст. Той определено е мъж, чиито пари би спечелила с удоволствие – а тя е напълно уверена, че ще спечели.
Отдавна разпознал хазартния дух на Лидия, Пентхърст все пак е изненадан, когато тя пристига в дома му, готова да заложи невинността си срещу десет хиляди паунда – облог, който самият той й е предложил, за да я сплаши и откаже от хазарта. Неочакваната загуба изправя Лидия пред двойно предизвикателство – изнудвач, който очаква тя да му плати обещаната сума, и херцог – твърдо решен да сломи непокорния й нрав. Има ли по-малка злина от двете?

Една погрешна стъпка може да я погуби завинаги… или да я обвърже с неустоим мъж, готов да я направи своя херцогиня. Залозите рядко са били по-високи и интересни. – Booklist

Безразсъдна, жадна за приключения героиня и честен, но властен герой влизат в зрелищен сблъсък, когато страстта между тях се разгаря и желанието ги оплита в своя чувствен танц. – Library Journal

Духовито, чувствено, очарователно и изящно написано – води до опасно и необратимо пристрастяване! – Publishers Weekly


„Херцогиня по неволя“ от МаделинХънтъризлиза с брой 45 на сп. „Журнал за жената“ на 10.11.2016 Книгата е част от поредицата „Исторически любовни романи“, цена списание + книга = 3,99 лв

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Следващите книги със списание Журнал за жената:
Световни бестселъри на 1 декември: Ръдърфорд Парк - Елизабет Кук
Исторически любовни романи на 8 декември: Като пепел във вихъра - Катлийн Удиуиз

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
Следващите  книги със списание Журнал за жената:
Световни бестселъри на 1 декември: Ръдърфорд Парк - Елизабет Кук
Исторически любовни романи на 8 декември: Като пепел във вихъра - Катлийн Удиуиз



Юхуууу! Сега ако вземат да й преиздадат всичките на кака Катлийн, много ще ги обичам! СББ Медия АД - Page 9 976781486 :dance: :yess:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Елизабет Кук не я познавам тази авторка има ли книги на бг?

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:

Юхуууу! Сега ако вземат да й преиздадат всичките на кака Катлийн, много ще ги обичам! СББ Медия АД - Page 9 976781486 :dance: :yess:


Ха, дано! И аз много ще се радвам на това, но ще съм най доволна, ако вземат да издадат последните й две The Reluctant Suitor и Everlasting.
Защото "Ирис" така и не го направиха.
Много се надявах някоя добра душа поне фен-превод да спретне, ама още няма такъв мераклия. (А може и да помогна, ако някой се заеме 😉 )

Така че продължавам да "чакам и се надявам" както е казал един много известен автор в края на една много известна книга.

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Zaharka написа:
iveto81 написа:
Следващите  книги със списание Журнал за жената:
Световни бестселъри на 1 декември: Ръдърфорд Парк - Елизабет Кук
Исторически любовни романи на 8 декември: Като пепел във вихъра - Катлийн Удиуиз



Юхуууу! Сега ако вземат да й преиздадат всичките на кака Катлийн, много ще ги обичам! СББ Медия АД - Page 9 976781486 :dance: :yess:


Зах, за теб и за тези, които искат да си запълнят поредиците от Катлийн, ей тука: ЦЪК ТУК Може да намерите нейни книги от 0,22ст. до 1,30лв СББ Медия АД - Page 9 909357165

Иначе утре който си купи книжката, моляяя нека доприпка да каже януари кво да чакаме, защото аз тази книга я имам в първото издание и няма да я купувам.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз половината поне ги имам. И другите могат да се намерят на старо. Ама предпочитам да си ги имам от една серия. Аз и тази имам де. Ама пак ще я взема. Колекционерът в мен няма озъптане. СББ Медия АД - Page 9 909357165 То с това преиздаване на старите класики се отказах да купувам на старо. Вече не една ми се повтаря покрай списанията, ама все кяр. А колкото до неиздаваните на Катлийн - ооо, да, с две ръце и два крака!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Някой знае ли дали предварително публикуват коя книга ще излезе

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
zaraki написа:
Някой знае ли дали предварително публикуват коя книга ще излезе

От време на време има изтичане на информация. Може да следиш и тази тема. Първият, докопал се до информация, обикновено споделя с другарчетата.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз днес си взех списанието с книга от серията "Световни бестселъри", но за съжаление не е представена книгата за януари, нито от тази серия, нито от историческите. Ако не ме лъжа паметта май и предната година беше така. Но за следващата година май са подготвили тези заглавия, като разбира се, заглавията може да бъдат променени.

Любовникът - Сюзън Джонсън
Лорд Найтингейл - Катрин Каултър
Излъжи ме нежно - Аманда Куик

Това са от познатите, за непознатите автори ще бъдем напълно изненадани СББ Медия АД - Page 9 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 9 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ООоооооо искам нещо не издавано. Тея ги имаааам СББ Медия АД - Page 9 613795249

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 9 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 9 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply