BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Предложения за превод

power_settings_newLogin to reply
+185
DidiP
Шеба
Cvetomira681
toni020460
fenkata
poli8009
Sisi1204
Drin
Naska8222
gigi123456
Stanimira123
teodorakatova
Butterfly without wings
LiglatA
nedadel71
Kalina
stanislava
Николче
Keti
g.krikoryan
magdalena96
marteoiv
DependentF
Miraii
dampir7
НадяАладжова
NataliyaAndreeva7
alexxx87
targomathias
mnm
Radoslava75
venelinast
Borisovacv
dianaa1962
pumbalaura
Fiorella78
Bojidara01
anton1aa
danielanikolova89
shosholina
tcecoo
victtoria
illy
eliana
lorita
Bobi555
Tolli
eleos
taniia
InnaV
Icheto
Vili81
matricata_rap@abv.bg
desska.t
petytodorova@gmail.com
noelia
Nikol4etoo
tvoqvalentinka
katia_ok
milenita87
Деница Крумова
gaaleetoo
radiva11
mimeto_1988
agiva123
miglenkaaa.1992
Viki
Mariya Georgieva
ivapivat
stelisim
barbara.2014
vesco2002
Бет Рандъл
sortisa
dobroslava
Antoniq Kamenova
агримония
Лунна светлина
danina823
Veseto
mir4eto98
кума лиса
hanibal
Diablo
kameliqni
elijojo
ibis1981
amcocker
yanavass
mg79mg79mg79
Любов
roccka
Pipilotaeuforia
silvar86
Av4e
Николова21
Дияна В.
in82qh
ekoleva
irka7842
beladonna89
vili_blagoeva
viyan
галина янева
persia123
Atanaska91
tedito1333
svetli4ka
rosita764
Doichinova
takiba
Аз222
magi_olq
yulmana
sunshinee__
svetlanab
byh4o
viktoriq_manolova2
e4o1976
jojo_20
KRASI71
Elly Mircheva
nk73
Shule
Zarazno_zlo
didalilova
vivalinka
Yoni
Василева
Shemetna
xristina_zlateva
plamenax
medusa
krasy
Phelan
desizlateva
ekin
roni78
love_or_not
katitomileva
Малчо
ИваХимена
vs_koleva
stelinia
Gergana Vasileva
eli142209
svetleto_16@abv.bg
Didiela
Beti2384
debora
Adriana0111
lunichkata90
Iva_to
DilyanaDiyanova
Laura_Sunny
martinm
Ralna
ubka17ubka
skorpionche8
ves
ladychar86
Radost_09
morgana666
weronika
repichka
Pippa
lubima8310
stefani70
perla333
kochsumaz
Evitta
IVL
fata_morgana
alabala
viki12
jekadi0246
Zaharka
nmk_262
Амарилис
Lux
sineoka1983
Alliana
mi666i
biliana_911
Renesita
189 posters

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyПредложения за превод

more_horiz
First topic message reminder :

Тук можете да давате своите предложения за нов превод. 

Изтрих предишната тема, защото в тази предложенията ще се дават по следния начин ЦЪК - необходимо е в мнението ви да е налична корицата, заглавието на всички книги от поредицата (ако е поредица) и резюме, за предпочитане на български език. Предложенията дадени с линк ще бъдат игнорирани.

И този превод, както и предишните, ще се избере чрез анкета, в която ще бъдат включени предложенията, които всеки член от екипа на преводачите избере и за които предостави първите две преведени глави. В тази анкета вие ще можете да гласувате и да изберете превода.

Моля, следете този първи пост за промяна относно срока, в който можете да давате своите предложения.

Последната промяна е направена от Renesita на Сря 25 Мар - 19:27; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Предложения за превод - Page 16 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
предлагам новите книги от поредицата "Братството на черния кинжал"

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Николче написа:
На Джанин Фрост книгите са уникални, но за жалост доста от тях не са преведени


Здравей, пиши ми на e.dimitrova90@gmail.com

Предложения за превод - Page 16 909357165

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Предложения за превод - Page 16 81jr4b11
Предложения за превод - Page 16 81ujfp11

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
nedadel71 написа:
Caroline Peckham-Zodiac Academy
Избрани сте да посещавате Зодиакална академия, където вашият звезден знак определя съдбата ви.

Ако сте един от феите, елементарната магия е в кръвта ви. И явно е в нашия. Като близнаци, родени в месеца на Близнаци, ние сме
рядка порода дори в тази академия на свръхестествените дупки.

Смените бяха забранени преди стотици години, но предполагам, че нашите рождени родители не са получили бележката. Което означава, че сме напълно неподготвени за безмилостния свят на феите.

Въздух. Огън. Вода. Земята.

Никой никога не е впрегнал и четирите, докато не пристигнахме. И досега не ни направи приятели.

Като най-редките елементали, познати някога, ние вече сме заплаха за четиримата небесни наследници; популярните, отмъстителни побойници, които са едни от най-горещите момчета, които сме виждали. Не помага, че те са най-опасните животни в Академията. А вероятно и на земята.

Съдбите ни са преплетени, но те искат да си отидем. Имат само до лунното затъмнение, за да ни изтласкат и няма да се спрат пред нищо, за да успеят.

Никога не сме знаели, че имаме право по рождение, което да живеем, но сега, когато го направим, възнамеряваме да претендираме за нашия трон.

Не можем да очакваме никаква помощ от факултета, когато става въпрос за защита. Така че, ако сменящите дракони искат някаква мишена практика, върколаците искат някой да ловува или вампирите искат лека закуска, тогава трябва да сме готови. Но ние се грижим един за друг от доста време и отвръщането е в кръвта ни.

Днешният хороскоп: тотално прецакан.







УНИКАЛНИ КНИГИ Предложения за превод - Page 16 1997570614 Предложения за превод - Page 16 1997570614 Предложения за превод - Page 16 1997570614 Предложения за превод - Page 16 976781486 Предложения за превод - Page 16 976781486 Предложения за превод - Page 16 976781486
Направо съм влюбена в тях Предложения за превод - Page 16 1513021971  Ах, велики герои. Едва издържам да дочакам следващата глава, при положение че всеки ден качват по нещо в сайта fantastichen-sviat.com.  АХ ТЕЗИ ВЕГА, близначките са страшни. А авторката е невероятна!!! В една книга може да се влюбиш и намразиш главните герои, така се завъртат обстоятелствата, че не знаеш какво ще стане! И на края на всяка книга искаш да "убиеш" някой от героите Предложения за превод - Page 16 1513021971 Предложения за превод - Page 16 1513021971 Предложения за превод - Page 16 1513021971
Нямам ърпение за "Дневната доза" Зодиакална академия!!!

Екипа на fantastichen-sviat.com е СТРАХОТЕН всеки ден качват глави от кнгите!!!

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Много благодаря за информациятя. Надявам се че сайта е това https://fantastichen-sviat.com/ .

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Леле страхотен е!  Предложения за превод - Page 16 1f60d Има доста книги от автори които търся . Много Ви благодаря отново за информацията!

Последната промяна е направена от nedadel71 на Чет 8 Сеп - 17:28; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Николче написа:
На Джанин Фрост книгите са уникални, но за жалост доста от тях не са преведени


Намерих книгите в един сайт който ми беше препоръчан https://fantastichen-sviat.com/.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
sineoka1983 написа:
Здравейте, аз бих ви предложила "Училище за вампири" . На пазара има издадени  осем книги , но май издателството няма да ги издаде другите. До колкото знам поредицата е от единайсет книги. Благодаря за вниманието ви  Предложения за превод - Page 16 1997570614

книгите ги има в https://fantastichen-sviat.com/

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyМоето предложение за превод е Никол Сноу с "Предложението".

more_horiz
Предложения за превод - Page 16 909357165

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Ако има желаещи да четат книги на Уляна Соболева-мога да започна с поредицата Президент...


Ето Анотацията за първата част.

Държанка  на Президента

Анотация:
   Продадох се сама.На него,непознатия,който пътувайки за някъде се спря в нашата провинциална гостилница-хотел в нощта на Еньовден.Но аз даже и не подозирах кой именно ще бъде моят купувач.И сега съм държанка на най-влиятелният човек в страната.Всъщност съм само една вещ-без право на любов,майчинство и свобода.Когато му омръзна,тогава просто ще ме убият.


              ПРОЛОГ

  -Моля,купете ме-нервно дърпам копчето на роклята,макар да разбирам,че мога да го откъсна и Корольова ще ми откъсне главата.Това е нейна рокля и тя ми я зае за една вечер.-Искам да замина с Вас.
Мъжът вдигна  глава от лаптопа и ме погледна ,леко присвил сини и много студени очи.Ах,какви са те отблъскващи,с тъмна ,плашеща дълбочина.И безразлични и  опасни ,като бездна на океан.Практически лицето му не изразява нищо.Само  погледът му е хищен и пронизителен,такъв какъвто е у много опасните и извратени богаташи.Поглед под който настръхнах и ми се прииска да стана мъничка и незабележима.Навярно подчинените му потръпват от страх,когато ги погледне.Защо ли  ми се  струва така,че той има много подчинени?Възможно е да е военен-генерал.Даже седейки в креслото,мъжът си държи изправен гърба.Погледнах на ръката му с чашата за вино и забелязах доста голяма халка на безименият му пръст.Толкова ме досрамя,и се изчервих силно,но вече не можех да отстъпя.А и какво значение има? Чумаков също е женен.
-Доведеният ми баща ще ме продаде на Чумаков за придобиване на документи за водоем.Ще ме продаде на стар,женен мъж като държанка тази вечер.
-И???
Равнодушно и леко раздразнен,гласът му просвуча така,сякаш казаното от менне го трогва,а и аз не мога да повярвам,че току-що казах това.Божеее,предложих да ме купят.На съвършенно неизвестен мъж,когото виждам за първи път и даже и името му не зная.Ако сега извика своята охрана или натисне копчето за повикване,вторият ми баща,ще ме убие за това,че вместо Нина,аз съм посмяла да прислужвам на госта.
-Купете ме от него.Аз искам да Ви принадлежа на Вас,а не на Чумаков.Вие можете,аз го знам!
-Защо аз,а не той?С какво се отличавам от него?
Написа нещо в лаптопа и погледна заинтересовано в екрана,отпивайки от уискито,после отново към мен.Огледа ме без емоции от глава до пети,така че чак крайчетата на ушите ми загоряха.И знаех че стоя пред него така зачервена,чак до алено и такава жалка...От увереността ми в собствената ми красота не остана и следа.
-Имате повече пари и сте  доста по-млад.А и Вие още можете да ме отведете от тук.
-И? Какво ще правиш по-нататък?Има ли при кого да отидеш в столицата?Имаш ли пари?
-НЕ! Нямам си ниго и пари съшо нямам.Искам да живея за Ваша сметка.
Казах го призивно и повдигнах леко брадичка...Ако ще умирам,нека да е поне с музика.Моите думи предизвикаха леката му усмивка,като че ли току=що изтропах нещо до невъзможност  нелепо и смешно.
-Защо реши,че се нуждая от услугите ти?
Нямаше какво да отговоря и неловко замълчах.И действително,защо така реших?Но трябва нещо да отвърна.Поне докато този човек,участвува в разговора.
-Не бива един такъв мъж в тази нощ на Еньовден да е сам.Жена трябва да грее постелята му.
Някъде бях прочела това,но къде-не помня...
-За какво си ми ти?Мога да купя много по-добра от тебе.
Прозвуча като плесница.Толкова силна ,че ми се стори че чух как изплющя.Честно и безцеремонно.
-Аз съм красива,с мен няма да Ви бъде и скучно, умея да буда покорна и да угаждам.
-Не си вдигай цената.Такива като теб са милиони в страната.С какво се отличаваш от тях?
Облегна се на гърба на креслотои поклати  между пръстите си чашата с янтарната течност.Имаше много красиви пръсти,но в същото време-голями,силни,и китката му със светло космено покритие и широка кост,обвита от каишката на часовник,изглеждаше мощна,когато се показваше изпод ръкава на тъмно-сивото сако.
  Седеше до камината и отблясъците на огъня танцуваха по кожата му.Оранжевите искри се преливаха в сини дъгички и отливайки се в бронзово,се губеха  в неговате елегантно сресана светла коса  със сребърни нишки по слепоочията.Не,той не е просто богат...Той е дяволски богат ...и не само.Той притежава власт.И то на много повече,отколкото във вторият ми баща и Чумаков.И тази влсат се чувства даже като ресниците му се движат и в твърдата линия на рязко очертаните му устни.Не е красив,но е невероятно мъжествен,подобен на изсечена от гранит-скулптора.Изглежда около 40годишен.Няколко бръчици в ъглите на очите,внимателно подстригана сива брадичка,снежно-бяла яка впивайки в масивната шия.Божееее,какво правя аз?Нямам и понятие,как се казва...
Трескаво преглътна,за да понамокря гърлото си с малкото ми останала слюнка,за да успея да произнеса решително:
Аз съм девственна и никой досега не ме е докосвал.Никъде.Даже не съм се и целувала.С това се отличавам от другите.Ще бъдете първи-във всичко.
-изложи своята девственост на продажба в Интернет,може би,ще я купят.Сега това е модерно.
Отпи от уискито и снова ме прониза с твърд,хладен мрачно-нечитаем поглед.Колко е унизително,гадно...противно.Нотова е моят единствен шанс.Ако ме отведе със себе си-това е вече победа.
-Няма да ме купят бързо,а на мен ми е нужно това сега.Ще направя всичко което поискате.Абсолютно всичко.Ще стана Ваша вещ.кукла,робиня.Ще изпълня всяко Ваше желание,само ме купете и отведете от тук,моля Ви.Нима никак не Ви харесвам?
Тутак си съжалих за своят въпрос,защото ако сега отговори,,НЕ‘‘,нямам повече аргументи и ще трябва да изляза от стаята.Но мъжът наведе глава встрании изведнъж отчетливо заповяда.
-Съблечи се чисто гола.
Неочаквах това и се разтреперих.Не повярвах на ушите си,че каза това.
-Свали дрехите си,разпусни си косата и застани на колене.Точно тук в краката ми.
-Защо?
-Ще те чукам.Нали затова дойде в моят хотелски  апартамент?
Сърцето ми така бързо заби,че ми се стори,че чувам всеки негов удар.
И как мога да вярвам,че ще изпълните своята част от сделката,след като...
-След като те изчукам?Никак.Ти искаше да станеш моя вещ,а пред вещите не се отчитат.Събличай се или си върви.

Глава 1
Простачка! Не виждаш ли че тук има прах? Прах! И тук и тук!
Вторият ми баща прокара тлъстият си показалец по най-горният край на вратата,показвайки ми слабият прашен полив и като ме хвана за тила,ме тикна с всичката си сила напред,така,че аз се ударих с рамо в рамката на вратата и мълчаливо си представих,как нежната кожа ще посинее.Не за първи и не за последен път.По-добре да мълча,докато този изверг не се вбеси съвсем и не влезе в своето амплоа и не свали ремъкът на панталона си.Той е по-склонен към такава постъпка,няма много да го мисли.
-Неблагодарна кучка!-замахна и ме удари по бузата.Винаги му харесва да ме удря по лицето.Както и да го прикривах,обезателно попадаше по лицето.-Аз те храня,поя,и твар такава-те търпя,а тииии?С език да го излижеш,така че всичко да блести ,като яйцата на котарак.Иначе ще ти сваля кожата.Колко жалко,че не послушах никого и не те дадох в детски дом,когато Даря,умря,а трябваше.Какво гледаш като вълчица?Бързо бърши,заминавай.Мислиш,че като имаш хубавичко личице,аз няма да го размажа?Мога и в урод да те превърна ако поискам.
Няма да го разбие,защото товарът ще загуби външният си добър вид.Но от обида и болка –очите ми се насълзиха,но не смея да противореча.Ако кажа само още една дума,ще ме пребие и запреза седмица в най-далечната стая или изгони навън да нощувам,както през изминалата зима.А сега е дъждовна пролет и такава влага,че даже кучетата са се свряли в колибките си.А и няма къде да отида.Градчето е много малко , клюкарско и всички се познават един-друг.Ще ме заловят и лично отведат при вторият ми баща.А той тук съвсем не е последният човекСвои гостилница за рибари и ловци,свой водоем.Много често всякакви хора пристигат да ловуват и отсядат тук.А и наблизо е един от най-голямите промишлени градове на Севевра.Тук даже съвсенм скоро и президента беше дошъл.Кортежът му мина покрай нашата гостилница и всички се залепиха на прозорците и щракаха със мобилните телефони.Аз никога не съм имала такъв.Вторият ми баща считаше,че не ми е нужен.Няма с кого да говоря,а и никой не може да ми се обажда.Докато се учех в училище,всички говореха какъв светъл,добър човек е той,как възпитава сирачето и не го е изгонил след смъртта на жена си,а го храни и обезпечава.Знают го и го уважаватИ няма при кого да избягам .Някога след поредният побой отидох в полицията,а те лично ме отведоха у дома и предадоха в ръцете на изверга.Даже казаха,да съм имала съвест и да не клеветя святият човек.Разбира се,такъв е за тях,та той всички ги храни и пои,а и лов безплатен и маси им слага,и те заради това и мълчат и за много неща си затварят очите.
Нищо друго не ми остава,освен да търпя и очаквам неизвестно какво.Чудо ли,Късмет ли?Но чудеса няма.Това разбрах,когато майка ми умря в ръцете ми,когато нямах още девет годинки.И този подлец скоро се ожени втори път за млада и капризна търговка на кожи от местният пазар.След погребението и 6 месеца не изминаха.Заедно те създадоха такъв тандем,че всичко у тях се получаваше чудеснои над мен издевателствуваха и двамата.А когато се появиха и децата им,то аз станах момиче за побоища,а освен това мащехата се дразнеше ужасно и я втрисаше само като ме видеше.Изгониха ме в малка избичка и заедно с персонала триех и бършех,бани и тоалетни,кухнята и стълбите.Товареха ме тройно.И съдове миех и разтребвах и чистех стаите и перях дрехите на господарските деца.
Глава 1
Простачка! Не виждаш ли че тук има прах? Прах! И тук и тук!
Вторият ми баща прокара тлъстият си показалец по най-горният край на вратата,показвайки ми слабият прашен полив и като ме хвана за тила,ме тикна с всичката си сила напред,така,че аз се ударих с рамо в рамката на вратата и мълчаливо си представих,как нежната кожа ще посинее.Не за първи и не за последен път.По-добре да мълча,докато този изверг не се вбеси съвсем и не влезе в своето амплоа и не свали ремъкът на панталона си.Той е по-склонен към такава постъпка,няма много да го мисли.
-Неблагодарна кучка!-замахна и ме удари по бузата.Винаги му харесва да ме удря по лицето.Както и да го прикривах,обезателно попадаше по лицето.-Аз те храня,поя,и твар такава-те търпя,а тииии?С език да го излижеш,така че всичко да блести ,като яйцата на котарак.Иначе ще ти сваля кожата.Колко жалко,че не послушах никого и не те дадох в детски дом,когато Даря,умря,а трябваше.Какво гледаш като вълчица?Бързо бърши,заминавай.Мислиш,че като имаш хубавичко личице,аз няма да го размажа?Мога и в урод да те превърна ако поискам.
Няма да го разбие,защото товарът ще загуби външният си добър вид.Но от обида и болка –очите ми се насълзиха,но не смея да противореча.Ако кажа само още една дума,ще ме пребие и запреза седмица в най-далечната стая или изгони навън да нощувам,както през изминалата зима.А сега е дъждовна пролет и такава влага,че даже кучетата са се свряли в колибките си.А и няма къде да отида.Градчето е много малко , клюкарско и всички се познават един-друг.Ще ме заловят и лично отведат при вторият ми баща.А той тук съвсем не е последният човекСвои гостилница за рибари и ловци,свой водоем.Много често всякакви хора пристигат да ловуват и отсядат тук.А и наблизо е един от най-голямите промишлени градове на Севевра.Тук даже съвсенм скоро и президента беше дошъл.Кортежът му мина покрай нашата гостилница и всички се залепиха на прозорците и щракаха със мобилните телефони.Аз никога не съм имала такъв.Вторият ми баща считаше,че не ми е нужен.Няма с кого да говоря,а и никой не може да ми се обажда.Докато се учех в училище,всички говореха какъв светъл,добър човек е той,как възпитава сирачето и не го е изгонил след смъртта на жена си,а го храни и обезпечава.Знают го и го уважаватИ няма при кого да избягам .Някога след поредният побой отидох в полицията,а те лично ме отведоха у дома и предадоха в ръцете на изверга.Даже казаха,да съм имала съвест и да не клеветя святият човек.Разбира се,такъв е за тях,та той всички ги храни и пои,а и лов безплатен и маси им слага,и те заради това и мълчат и за много неща си затварят очите.
Нищо друго не ми остава,освен да търпя и очаквам неизвестно какво.Чудо ли,Късмет ли?Но чудеса няма.Това разбрах,когато майка ми умря в ръцете ми,когато нямах още девет годинки.И този подлец скоро се ожени втори път за млада и капризна търговка на кожи от местният пазар.След погребението и 6 месеца не изминаха.Заедно те създадоха такъв тандем,че всичко у тях се получаваше чудеснои над мен издевателствуваха и двамата.А когато се появиха и децата им,то аз станах момиче за побоища,а освен това мащехата се дразнеше ужасно и я втрисаше само като ме видеше.Изгониха ме в малка избичка и заедно с персонала триех и бършех,бани и тоалетни,кухнята и стълбите.Товареха ме тройно.И съдове миех и разтребвах и чистех стаите и перях дрехите на господарските деца.
Глава 1
Простачка! Не виждаш ли че тук има прах? Прах! И тук и тук!
Вторият ми баща прокара тлъстият си показалец по най-горният край на вратата,показвайки ми слабият прашен полив и като ме хвана за тила,ме тикна с всичката си сила напред,така,че аз се ударих с рамо в рамката на вратата и мълчаливо си представих,как нежната кожа ще посинее.Не за първи и не за последен път.По-добре да мълча,докато този изверг не се вбеси съвсем и не влезе в своето амплоа и не свали ремъкът на панталона си.Той е по-склонен към такава постъпка,няма много да го мисли.
-Неблагодарна кучка!-замахна и ме удари по бузата.Винаги му харесва да ме удря по лицето.Както и да го прикривах,обезателно попадаше по лицето.-Аз те храня,поя,и твар такава-те търпя,а тииии?С език да го излижеш,така че всичко да блести ,като яйцата на котарак.Иначе ще ти сваля кожата.Колко жалко,че не послушах никого и не те дадох в детски дом,когато Даря,умря,а трябваше.Какво гледаш като вълчица?Бързо бърши,заминавай.Мислиш,че като имаш хубавичко личице,аз няма да го размажа?Мога и в урод да те превърна ако поискам.
Няма да го разбие,защото товарът ще загуби външният си добър вид.Но от обида и болка –очите ми се насълзиха,но не смея да противореча.Ако кажа само още една дума,ще ме пребие и запреза седмица в най-далечната стая или изгони навън да нощувам,както през изминалата зима.А сега е дъждовна пролет и такава влага,че даже кучетата са се свряли в колибките си.А и няма къде да отида.Градчето е много малко , клюкарско и всички се познават един-друг.Ще ме заловят и лично отведат при вторият ми баща.А той тук съвсем не е последният човекСвои гостилница за рибари и ловци,свой водоем.Много често всякакви хора пристигат да ловуват и отсядат тук.А и наблизо е един от най-голямите промишлени градове на Севевра.Тук даже съвсенм скоро и президента беше дошъл.Кортежът му мина покрай нашата гостилница и всички се залепиха на прозорците и щракаха със мобилните телефони.Аз никога не съм имала такъв.Вторият ми баща считаше,че не ми е нужен.Няма с кого да говоря,а и никой не може да ми се обажда.Докато се учех в училище,всички говореха какъв светъл,добър човек е той,как възпитава сирачето и не го е изгонил след смъртта на жена си,а го храни и обезпечава.Знают го и го уважаватИ няма при кого да избягам .Някога след поредният побой отидох в полицията,а те лично ме отведоха у дома и предадоха в ръцете на изверга.Даже казаха,да съм имала съвест и да не клеветя святият човек.Разбира се,такъв е за тях,та той всички ги храни и пои,а и лов безплатен и маси им слага,и те заради това и мълчат и за много неща си затварят очите.
Нищо друго не ми остава,освен да търпя и очаквам неизвестно какво.Чудо ли,Късмет ли?Но чудеса няма.Това разбрах,когато майка ми умря в ръцете ми,когато нямах още девет годинки.И този подлец скоро се ожени втори път за млада и капризна търговка на кожи от местният пазар.След погребението и 6 месеца не изминаха.Заедно те създадоха такъв тандем,че всичко у тях се получаваше чудеснои над мен издевателствуваха и двамата.А когато се появиха и децата им,то аз станах момиче за побоища,а освен това мащехата се дразнеше ужасно и я втрисаше само като ме видеше.Изгониха ме в малка избичка и заедно с персонала триех и бършех,бани и тоалетни,кухнята и стълбите.Товареха ме тройно.И съдове миех и разтребвах и чистех стаите и перях дрехите на господарските деца.
Гостите и не знаеха,че съм близка на хазяина.Поняко успявах да изкарам бакшш,но най-често и отмъкваха или Гордей или Лиля-децата на господарите.Обръщаха ми наопаки джобовете и просто ми прибираха парите.
-Тук нямаш нищо твое.Ти и така си ни длъжна.Бъди благодарна,че баща ни те храни и държи.
Нямаше смисъл да им се зъбя и карам с тях.Все едно ще ме накажат и то така,че няма да ми се иска да съм жива.По-просто е да им дам всичко.
Вторият ми баща отново ме удари по рамото и ми тикна парцал в ръцете.
_Нито власинки,нито прах! И довечера да се облечеш прилично.Ще дойде Чумаков.Иска да те види.Това е.Детството свърши-ще отработваш всичко,дявоско изчадие.Дълговете на мен и Раиса да върнеш.Ох,с какво нетърпение очаквах този ден.Да не би даром да съм отгледал такава красавицаааааааааа/асега вече мога и дивиденти да получавам...
-Исках да отида да уча,бих заминала и..не бих била в тежест.
-Да заминеш ли?Ще ти дам да се разбереш! Ето при Чумаков ще идеш да живееш и нека той да решава-какво да те прави.
-Там да живея?Не ме давайте,Константин Андреевич!Моля Ви и всичко каквото искате –ще направя.
-Ето,ето-това е истината.За толкова години,как поне веднъж не ми каза,,татко‘‘,а аз те възпитавам от раждането ти.Даже когато започна да говориш,ме назова,,чичо‘‘.Чумаков ще те купи и той ще решава ,какво да те прави.
-Няма да тръгна с него! Няма!
Стисна ми бузите на лицето с едната си ръка.
-Ще тръгнеш с него,омразна твар! И още как!И крачетата си,че разтвориш и за мен ще се разплатиш.И то така,че Антон да остане доволен.Иначе ще те удавя,гадино! Ще те пребия до смърт,а после потопя във водоема.
Вътрешностите ми се свиха от ужас,задави ме предчувствие,от разбирането,че няма къде да се скрия и избягна тази участ.Ще ме отдадат на местното царче Антон Чумаков,който отдавна ми е хвърлил око и още преди три години болно ме щипеше по бедрата и преследваше с лъснали от похот очи,когато идваше в града и се срещаше с Константин Андреевич.Винаги искаше аз да му прислужвам на масата.И все пак вторият ми баща имаше свое разбиране за намеците му.
-Като навърши 18,вземай и я ръгай във всички дупки,но сега да не си я пипнал...Аз не търгувам с деца.Нека да разцъфне още.И готви много пари,защото такава ягодка,струва много скъпо.Нали така? Иначе какава полза от нея-красива е каквато и майка й беше.Курвичка такава.Не ми се падна девственна,а на всичкото отгоре и бременна...Но аз така я исках,че и такава изпортена я взех.

Последната промяна е направена от Sheba113 на Вто 3 Яну - 14:57; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
1 ГЛАВА
Простачка! Не виждаш ли че тук има прах? Прах! И тук и тук!
Вторият ми баща прокара тлъстият си показалец по най-горният край на вратата,показвайки ми слабият прашен полив и като ме хвана за тила,ме тикна с всичката си сила напред,така,че аз се ударих с рамо в рамката на вратата и мълчаливо си представих,как нежната кожа ще посинее.Не за първи и не за последен път.По-добре да мълча,докато този изверг не се вбеси съвсем и не влезе в своето амплоа и не свали ремъкът на панталона си.Той е по-склонен към такава постъпка,няма много да го мисли.
-Неблагодарна кучка!-замахна и ме удари по бузата.Винаги му харесва да ме удря по лицето.Както и да го прикривах,обезателно попадаше по лицето.-Аз те храня,поя,и твар такава-те търпя,а тииии?С език да го излижеш,така че всичко да блести ,като яйцата на котарак.Иначе ще ти сваля кожата.Колко жалко,че не послушах никого и не те дадох в детски дом,когато Даря,умря,а трябваше.Какво гледаш като вълчица?Бързо бърши,заминавай.Мислиш,че като имаш хубавичко личице,аз няма да го размажа?Мога и в урод да те превърна ако поискам.
Няма да го разбие,защото товарът ще загуби външният си добър вид.Но от обида и болка –очите ми се насълзиха,но не смея да противореча.Ако кажа само още една дума,ще ме пребие и запреза седмица в най-далечната стая или изгони навън да нощувам,както през изминалата зима.А сега е дъждовна пролет и такава влага,че даже кучетата са се свряли в колибките си.А и няма къде да отида.Градчето е много малко , клюкарско и всички се познават един-друг.Ще ме заловят и лично отведат при вторият ми баща.А той тук съвсем не е последният човекСвои гостилница за рибари и ловци,свой водоем.Много често всякакви хора пристигат да ловуват и отсядат тук.А и наблизо е един от най-голямите промишлени градове на Севевра.Тук даже съвсенм скоро и президента беше дошъл.Кортежът му мина покрай нашата гостилница и всички се залепиха на прозорците и щракаха със мобилните телефони.Аз никога не съм имала такъв.Вторият ми баща считаше,че не ми е нужен.Няма с кого да говоря,а и никой не може да ми се обажда.Докато се учех в училище,всички говореха какъв светъл,добър човек е той,как възпитава сирачето и не го е изгонил след смъртта на жена си,а го храни и обезпечава.Знают го и го уважаватИ няма при кого да избягам .Някога след поредният побой отидох в полицията,а те лично ме отведоха у дома и предадоха в ръцете на изверга.Даже казаха,да съм имала съвест и да не клеветя святият човек.Разбира се,такъв е за тях,та той всички ги храни и пои,а и лов безплатен и маси им слага,и те заради това и мълчат и за много неща си затварят очите.
Нищо друго не ми остава,освен да търпя и очаквам неизвестно какво.Чудо ли,Късмет ли?Но чудеса няма.Това разбрах,когато майка ми умря в ръцете ми,когато нямах още девет годинки.И този подлец скоро се ожени втори път за млада и капризна търговка на кожи от местният пазар.След погребението и 6 месеца не изминаха.Заедно те създадоха такъв тандем,че всичко у тях се получаваше чудеснои над мен издевателствуваха и двамата.А когато се появиха и децата им,то аз станах момиче за побоища,а освен това мащехата се дразнеше ужасно и я втрисаше само като ме видеше.Изгониха ме в малка избичка и заедно с персонала триех и бършех,бани и тоалетни,кухнята и стълбите.Товареха ме тройно.И съдове миех и разтребвах и чистех стаите и перях дрехите на господарските деца.
Гостите и не знаеха,че съм близка на хазяина.Поняко успявах да изкарам бакшш,но най-често и отмъкваха или Гордей или Лиля-децата на господарите.Обръщаха ми наопаки джобовете и просто ми прибираха парите.
-Тук нямаш нищо твое.Ти и така си ни длъжна.Бъди благодарна,че баща ни те храни и държи.
Нямаше смисъл да им се зъбя и карам с тях.Все едно ще ме накажат и то така,че няма да ми се иска да съм жива.По-просто е да им дам всичко.
Вторият ми баща отново ме удари по рамото и ми тикна парцал в ръцете.
_Нито власинки,нито прах! И довечера да се облечеш прилично.Ще дойде Чумаков.Иска да те види.Това е.Детството свърши-ще отработваш всичко,дявоско изчадие.Дълговете на мен и Раиса да върнеш.Ох,с какво нетърпение очаквах този ден.Да не би даром да съм отгледал такава красавицаааааааааа/асега вече мога и дивиденти да получавам...
-Исках да отида да уча,бих заминала и..не бих била в тежест.
-Да заминеш ли?Ще ти дам да се разбереш! Ето при Чумаков ще идеш да живееш и нека той да решава-какво да те прави.
-Там да живея?Не ме давайте,Константин Андреевич!Моля Ви и всичко каквото искате –ще направя.
-Ето,ето-това е истината.За толкова години,как поне веднъж не ми каза,,татко‘‘,а аз те възпитавам от раждането ти.Даже когато започна да говориш,ме назова,,чичо‘‘.Чумаков ще те купи и той ще решава ,какво да те прави.
-Няма да тръгна с него! Няма!
Стисна ми бузите на лицето с едната си ръка.
-Ще тръгнеш с него,омразна твар! И още как!И крачетата си,че разтвориш и за мен ще се разплатиш.И то така,че Антон да остане доволен.Иначе ще те удавя,гадино! Ще те пребия до смърт,а после потопя във водоема.
Вътрешностите ми се свиха от ужас,задави ме предчувствие,от разбирането,че няма къде да се скрия и избягна тази участ.Ще ме отдадат на местното царче Антон Чумаков,който отдавна ми е хвърлил око и още преди три години болно ме щипеше по бедрата и преследваше с лъснали от похот очи,когато идваше в града и се срещаше с Константин Андреевич.Винаги искаше аз да му прислужвам на масата.И все пак вторият ми баща имаше свое разбиране за намеците му.
-Като навърши 18,вземай и я ръгай във всички дупки,но сега да не си я пипнал...Аз не търгувам с деца.Нека да разцъфне още.И готви много пари,защото такава ягодка,струва много скъпо.Нали така? Иначе какава полза от нея-красива е каквато и майка й беше.Курвичка такава.Не ми се падна девственна,а на всичкото отгоре и бременна...Но аз така я исках,че и такава изпортена я взех.
И жестоко я биеше през цялото ми детство и аз помня как се гавреше с моятта мама.И тя умря след поредният побой.Но разбира се ,причината за смъртта й,беше друга.

Като ме хвана за брадичката се ухили похотливо.Всъщност Константин Андреевич не беше педофил,а просто жестока и жадна за пари и власт-твар.Беше решил да ме продаде на Антон Чумаков- за да лапне с подправени документи-държавна земя покрай неговият водоем и заради това беше готов на всичко.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Здравейте!
Аз бих предложила поредицата " Мъртви игри" на Елена Звездная.
Великолепна поредица, иска ми се някой да я преведе.
Струва си да се прочете.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Здравейте!
Започнала съм  поредицата Президент,защото също е страхотна и съвременна...Може би някой друг ще преведе книги на Елена Звездная? Аз не съм купувала книгите й,само съм прочела някои в безплатните руски сайтове...

Ако има интерес към Соболева-ще продължа с превода! Купила съм тази поредица...

descriptionПредложения за превод - Page 16 Emptyотносно превод

more_horiz
Здравейте-Аз имам интерес.Ще се радвам да я преведете..Предложения за превод - Page 16 909357165)))

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Здравейте!
Понеже всяка от 4-те книги е над 250 страници-се надявам да се съберат поне 5-6 желаещи и с удоволствие ще я преведа.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Здравейте! Аз също бих прочела поредицата с огромно удоволствие.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Даже като превеждам поредицата изпитвам такова удоволствие,сялкаш я чета за първи път...А съм прочела над 1000 книги през живота си.( Аз съм на 70)

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Нина,приятелка от прислугата,ме утешаваше,когато ридаех от ужас и разбирането,че няма как да се скрия и избягна това унижение.Плачех докато времето неумолимо летеше и се приближаваше към залез, а нв кухнята готвеха разкошена вечеря за по-отдавнашни и новите гости.Ухаеше на пържено и печено месо и риба,на зеленчуци и то така,че чак стомасите ни къркореха.Обслужващият персонал също можеше да похапне късно вечерта,след като гостите се разотидат по стаите на гостилницата.
-
Нищо,Мариш.Малко ще трябва да изтърпиш.Боли само първият път,докато разкъса девствената ципа и защото е без любов,но главното е-ти да се отпуснеш и мислиш за нещо друго.Гледай в тавана и ахкай,охкай така,че той да се прехласне.Ще попъшка,потрепери и ще ще омекне.Не е вече млад,не може дълго да издържи,а ти пък ще се измъкнеш от тази каторга,може да те заведе и в столицата,ще те облече и обуе.А то ти носиш някакви галоши от преди няколко години и пухенката на дъщерята на собственика,а Чумак ще ти купи шуба и обици и...Казват че е добър човек,разбран.
-Ако е разбран,не би изменял на жена си.И е толкова стар,по-стар и от вторият ми баща.Само като го погледна и ми се приповрща...
-еее,много разбираш ти.Всички мъже изневеряват,а и какво ти пука?Нека е неверен,но да е добър за теб.
-не мога аз така...не мога да се продам,като някаква проститутка.Така ми е гадно,а и мама не би го позволила,ако беше още жива.
-А какво майка ти,Марин?Той бия пребил и пак ще постигне своето.А колкото до проститутката..знаеш ли,че над 80% младите така живеят.Проститутки,държанки,любовници.Какво да се парави?Толкова животът е жесток,че...На всеки му яде по-добра храна,иска му се лаптоп, да живеят в разкош,коли,дрехи и затова си намират някой по-богатичък и като го обслужват,направо изкопават пари от него,така че когато цицките поувиснат,да има с какво да карат нататък...Почни с Чумаков,събери пари и заминавай за столицата,там може и да ти провърви и да намериш някой още по-богат.Ти си много красива,Марин,мнооогооо.Разкошни коси,зелени очи,които потъмняват чак до черно като при вещиците,тяло като у моделите по журналите.Но това е всичко което имаш-само красотата.Е ползвай се от нея,хайде!Продай се по-скъпо.Е,наистина е много жалко,че най-скъпото ще се падне на този мърморко,а можеше с това че си още невинна,да си намериш такъв мъж,но...не тук ,разбира се.Не в нашата забравена дупка.
-Не мога с тоя Чумаков,не мога и това е ...не могааааа,стар е,тлъст.Фуууу,по-скоро щве се удавя в рекичката.Ще надяна камък на шията си и ..във водоема проклетият ще се хвърля.Не искам да живея така-не искам и това е..Само като си представя как ще ме опипва с тези свои набръчкани лапи,как ще ме целува,как ще легне между караката ми и...
-Глупачка!-разтърси ме Нина за рамената.-Ах каква си тъпа! Живей!На пук на Константин Андреевич и мащеха ти,на пук на всички.Ние сме женуря,по-умни сме,по-хитри.А и все едно нямаш избор.
-Може и да не се домъкне този Чумаков.Гледай каква буря е навън,как бушува и какъв проливен дъжд,ураган.Казват че даже и самолетите не летят.
-Та той няма и да лети , а на своят ситроен ще добръмчи.Оооо, чуваш ли? Звънчето дрънна,няко е пристигнал,а за тези почивни дни,никой не е ангажирал престой.Гостилницата е празна.Лошо време.
Тя отиде до прозореца и повдигна щорите:
-Хмм,не е Чумаков.Някой друг е,ето две коли паркирват.Или са ловували или просто преминават наблизо.По дяволите!Реално са някакви големци.Ела тук,Марин и погледни.Аз такива машини съм виждала само по телевизията.Май ще да е някакъв олигарх с охраната си.
Тя е виждала,а аз и телевизия не мога да гледам.Колкото до компютър-хазяинът смята ,че ттова е само за мързеливци.Ако има време за отдих,значи работиш малко.Разбира се,понякога когато него и женаму,отсъстват и разтребвам апартамента им,включвам телевизора и даже и филми гледах...Истински празник беше тогава за мен.Колкото до новини,обикновено ги научавах в кухнята и като хвърлех бърз поглед на вестник забравен от някого.Но всъщност не ме интересуваха новините.Повече четях книги,които вземах от огромната библиотека на вторият ми баща и през нощта под завивката на фенерче ги поглъщах.Той събираше всичко и класика и съвременни и фантастика....Макар да не четеше,колекционираше книги.Един от постоянните гости-някакъв виден столичен писател –му ги носеше безплатно.Затова пък аз много четях.
-Ела погледни.Днес ще вечеряме вкусно и до насита.Такива гости ще поръчат освен другото и есетра и скъпо уиски и редки сладкиши,а после само огризки,но ...ще има и за персонала.
От думите йстомахът ми закурка и ме сви под лъжичката.Размазах сълзите си с пръсти по бузите и се приближих до прозореца.Долу стояха няколко тонирани джипа,като от единият изтича мъж,прибяга до предната врата и услужливо разтвори чадър над главата на друг човек в черно палто с вдигната яка.В полумракът се виждаха само руси коси и мощен силует.Той се огледа и тръгна към главният вход.От двете му страни се строиха още 5-6 мъже без чадъри и сложили ръце отзад на гърба,съпроводиха този мъж в гостилницата.
-Сега ще настъпи паника и ще съдерат кожите ни от бачкане.Бягам в кухнята да разбера какво става с вечерята.А ти недей да тъгуваш,ами се готви за довечера.Каквото има да става-то ще стане

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
Здравейте!
Признавам си, нищо не съм чела на Уляна Соболева, и най - малко съм чувала за тази поредица, но началото изглежда многообещаващо  Предложения за превод - Page 16 2115147716
Благодаря за превода Sheba113, ще продължавам да следя.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
2
Предложения за превод - Page 16 Ppblankthumbcopy
глава
Ако се случи нещо с роклята,ще те пребия,разбра ли?
Кимнах като се гледах в огледалото,чувствайки как потреперват пръстите ми и ми се искаше да се обърна и отблъсна Королева Раиса и да избягам.Навън в дъжда,където и да е.Но вместо това аз вързах  косата си отзад на възел и продължих да се оглеждам.
-Сега ще отидеш в залата за хранене и ще прислужваш,а после ще идеш с Чумаков  в стая 25,където е приготвено за вас всичко.На сутринта,той ще те отведе в своята квартира.И благодари,мерзавка такава,че така отлично сме те устроили.На такъв свестен човек те даваме.Добър.А можехме да те изхвърлим и какво щеше да стане с теб?Щеше да проституираш,курва да станеш.На такива като теб мястото им е край пътя или на  гарата.С тази коса невчесана и къдрава  като купа сено и тези нагли очи.Вечно искащи и чакаши нещо.Мамка му-княгиня-да бе.Само фамилията такава от майка ти-Князева,а всъщност селската курва Марина.И не си мисли,че си нещооо.Не струваш и пукната пара.
 Така обидно ми стана,че отвътре всичко ми завря.Никога нищо не съм искала от тях и не съм им се оплаквала.
-Ами да ме бяхте изгонили-озъбих се аз,защото не можах да преглътна това.
-А дълговете кой ще връща?За толкова години изплюска милиони.Като се разплатиш върви където щеш.Това е.Така си ми омръзнала..Марш долу,при гостите.И с роклята много внимателно,разбра ли?
Чумаков беше организирал истинска вечеринка,угощаваше и познати и приятели и гости със скариди,есетра,сьомга и бира.Масата  беше претрупана с деликатеси,а дъртият пръч,не сваляше алчни и похотливи очи от мен.Когато поднасях нови блюда,ме хвана с две ръце за бедрата.
-Тази вечер...нямаш на представа какъв подарък съм ти приготвил.Мери,моя Мери.Ще те направя княгиня.Целият град ще е в краката ти.
Само при мисълта за подарък от него ми премаля.С краят на очите си забелязах как в залата се спуска компания мъже.По-точно самият гост от джипа и охраната му.Гостът леко наведе главата сикогато мина под свода.Той беше много висок и мощен и ВИП зоната изведнъж като че ли се смали.Всичко това проследих когато вземах мръсните чаши от масата.Направиха ми впечатление и лъснатите  до блясък обувки и как уверено,наперено върви.Навярно е висш офицер.Набива крачки с прав гръб и високо вдигната брадичка,като едната му ръка е зад гърба,а другата  стисната в юмрук на кръста.
 Един от заобиколилата го ограна,услужливо му дръпна столът за да седне.Королева лично  му прислужваше и то сама.Лицето и така светеше,като че ли той беше американският президент или Датски принц.Този факт потвърди предположенията на Нина,че този мъж е много,много богат и влиятелен,иначе Раиса не би се суетила около него и даже не би слязла долу.Но гостът даже не й обръщаше внимание,а прелистваше менюто.От моето място се виждаха светлите му коси,резките черти на лицето,елегантната малка брадичка и толкова непоносимият единствен  поглед,който хвърли на мащехата,под който се видя как тя потръпна и настръхна.И в същото време е много красив.Мъжествен,груб,мощен,магнетичен.
-Какво си застанала? Носи рибата.Застанала ми тя,като...-дръпна я леля Таня,главната помощница на раиса.Аз изскочих от залата към кухнята,а главата ми пулсираше.
 ,,Богат и много влиятелен...Олигарх от столицата.Такива само преминават по нашите краища.Много жалко,че най-ценното ми,моята девственност ще се падне на онзи  дърт пръч.Иначе можех да си потърся такъв мъж,но не и в нашата дълбока дупка,разбира се.‘‘
 Когато излязох в  коридора,изведнъж усетих как отзад ме сграбчиха две ръце за талията и в тила ми се натикаха нечии мазни устни.Вонята от алкохола и тлъста храна ме задуши и накара да ми се повдигне,затова и се намръщих и застанах нащрек,когато Чумаков  ми се навря под долнището на роклята.
-Мамицата му,колко си красива,Мери,кукличке моя.Ще те позлатя.
-Пуснете ме! –опитах се да се измъкна,но той ме блъсна и заклещи в стената,като продължи да опипва дупето ми.
-Аз за теб...каквото поискаш,толкова години те сънувах.Чаках те.
-Пусниии мееее!-извивайки се успях да го отблъсна и побягнах.
-Не ми се прави на интересна,простачко! Вече заплатих за теб.Чуваш ли?-успя в последният момент да ме хване болно за косата.-Квартира купих и дрехи за теб и тази нощ ще ми благодариш.И то така,че да ми се хареса иначе ще те удуша като мишка.Моя си вече.Ще те дера и то така,че..Ууууххх!
Успях да го ударя с лакът и изтръгна и този път побягнах с всичка сила нагоре.
-Бягай,бягай,кучко! Все едно ще те домъкнат при мен.Ако не си сговорчива,ще те имам насила.Ако трябва и ще те държат! Разбра ли?
 Избягах в моята  избича и се подпрях на стената,задъхвайки се.Треперейки,затворих очи,а пред тях приятното лице на олигарха,неговите лъснати обувки,косата,в която проблясваха сребърни кичури и школуваната охрана,изпъната като струна.Все по тежко дишах,мислите ми се гонеха,но аз вече се усетих за какво мисля.И ми е страшно,защото вече знам чче Чумаков само ако ме докосне,сама ще стана храна на рибите в рекичката.По-добре непознатият,отколкото онзи трол с порочните очи,кресливият глас и тлъсто,старо,сбръчкано тяло.Щом ще се продавам,то поне за съвсем други пари и условия,ако ли не,ей къде е рекичката.Твърдо няма да бъда с Чумаков.
И нека съм простачка,нека много да ме наречат курва и продажница,аз нямам друг избор или по-точно-остава ми само този,който току що направих.
 
 ,,Богат и много влиятелен...Олигарх от столицата.Такива само преминават по нашите краища.Много жалко,че най-ценното ми,моята девственност ще се падне на онзи  дърт пръч.Иначе можех да си потърся такъв мъж,но не и в нашата дълбока дупка,разбира се.‘‘
 Когато излязох в  коридора,изведнъж усетих как отзад ме сграбчиха две ръце за талията и в тила ми се натикаха нечии мазни устни.Вонята от алкохола и тлъста храна ме задуши и накара да ми се повдигне,затова и се намръщих и застанах нащрек,когато Чумаков  ми се навря под долнището на роклята.
-Мамицата му,колко си красива,Мери,кукличке моя.Ще те позлатя.
-Пуснете ме! –опитах се да се измъкна,но той ме блъсна и заклещи в стената,като продължи да опипва дупето ми.
-Аз за теб...каквото поискаш,толкова години те сънувах.Чаках те.
-Пусниии мееее!-извивайки се успях да го отблъсна и побягнах.
-Не ми се прави на интересна,простачко! Вече заплатих за теб.Чуваш ли?-успя в последният момент да ме хване болно за косата.-Квартира купих и дрехи за теб и тази нощ ще ми благодариш.И то така,че да ми се хареса иначе ще те удуша като мишка.Моя си вече.Ще те дера и то така,че..Ууууххх!
Успях да го ударя с лакът и изтръгна и този път побягнах с всичка сила нагоре.
-Бягай,бягай,кучко! Все едно ще те домъкнат при мен.Ако не си сговорчива,ще те имам насила.Ако трябва и ще те държат! Разбра ли?
 Избягах в моята  избичkа и се подпрях на стената,задъхвайки се.Треперейки,затворих очи,а пред тях приятното лице на олигарха,неговите лъснати обувки,косата,в която проблясваха сребърни кичури и школуваната охрана,изпъната като струна.Все по тежко дишах,мислите ми се гонеха,но аз вече се усетих за какво мисля.И ми е страшно,защото вече знам чче Чумаков само ако ме докосне,сама ще стана храна на рибите в рекичката.По-добре непознатият,отколкото онзи трол с порочните очи,кресливият глас и тлъсто,старо,сбръчкано тяло.Щом ще се продавам,то поне за съвсем други пари и условия,ако ли не,ей къде е рекичката.Твърдо няма да бъда с Чумаков.
И нека съм простачка,нека много да ме наречат курва и продажница,аз нямам друг избор или по-точно-остава ми само този,който току що направих.
Като дишах тежко ,се спуснах долу в кухнята и намерих Нина,която готвеше поръчките по стаите и ги възлагаше на сервитьорките.
-Нин...
-Ооо,Божееее,ама си бледа като смъртник.Какво става?Истеричката наказа ли те?Нахока ли те?Като че ли днес дяволът се е вселил в нея..Пред олигарха стои на задни лапки,а нас така тормози.Кучка!Нареди ми да ида в апартамента му и да мълча и изпълнявам каквото той ми каже.Даже и да не вдигам поглед към него,сякаш президентът е дошъл при насЕ,добре,постой тук,а аз ще донеса копринени салфетки от склада.
Нина побягна за салфетки,а аз подхванах подносът с кафе и тръгнах нагоре,в западното ВИП крило,нагоре и напред към своята Съдба.-Моля,купете ме-нервно дърпам копчето на роклята,макар да разбирам,че мога да го откъсна и Корольова ще ми откъсне главата.Това е нейна рокля и тя ми я зае за една вечер.-Искам да замина с Вас.
Мъжът вдигна  глава от лаптопа и ме погледна ,леко присвил сини и много студени очи.Ах,какви са те отблъскващи,с тъмна ,плашеща дълбочина.И безразлични и  опасни ,като бездна на океан.Практически лицето му не изразява нищо.Само  погледът му е хищен и пронизителен,такъв какъвто е у много опасните и извратени богаташи.Поглед под който настръхнах и ми се прииска да стана мъничка и незабележима.Навярно подчинените му потръпват от страх,когато ги погледне.Защо ли  ми се  струва така,че той има много подчинени?Възможно е да е военен-генерал.Даже седейки в креслото,мъжът си държи изправен гърба.Погледнах на ръката му с чашата за вино и забелязах доста голяма халка на безименият му пръст.Толкова ме досрамя,и се изчервих силно,но вече не можех да отстъпя.А и какво значение има? Чумаков също е женен.
-Доведеният ми баща ще ме продаде на Чумаков за придобиване на документи за водоем.Ще ме продаде на стар,женен мъж като държанка тази вечер.
-И???
Равнодушно и леко раздразнен,гласът му просвуча така,сякаш казаното от менне го трогва,а и аз не мога да повярвам,че току-що казах това.Божеее,предложих да ме купят.На съвършенно неизвестен мъж,когото виждам за първи път и даже и името му не зная.Ако сега извика своята охрана или натисне копчето за повикване,вторият ми баща,ще ме убие за това,че вместо Нина,аз съм посмяла да прислужвам на госта.
-Купете ме от него.Аз искам да Ви принадлежа на Вас,а не на Чумаков.Вие можете,аз го знам!
-Защо аз,а не той?С какво се отличавам от него?
Написа нещо в лаптопа и погледна заинтересовано в екрана,отпивайки от уискито,после отново към мен.Огледа ме без емоции от глава до пети,така че чак крайчетата на ушите ми загоряха.И знаех че стоя пред него така зачервена,чак до алено и такава жалка...От увереността ми в собствената ми красота не остана и следа.
-Имате повече пари и сте  доста по-млад.А и Вие още можете да ме отведете от тук.
-И? Какво ще правиш по-нататък?Има ли при кого да отидеш в столицата?Имаш ли пари?
-НЕ! Нямам си ниго и пари съшо нямам.Искам да живея за Ваша сметка.
Казах го призивно и повдигнах леко брадичка...Ако ще умирам,нека да е поне с музика.Моите думи предизвикаха леката му усмивка,като че ли току=що изтропах нещо до невъзможност  нелепо и смешно.
-Защо реши,че се нуждая от услугите ти?
Нямаше какво да отговоря и неловко замълчах.И действително,защо така реших?Но трябва нещо да отвърна.Поне докато този човек,участвува в разговора.
-Не бива един такъв мъж в тази нощ на Еньовден да е сам.Жена трябва да грее постелята му.
Някъде бях прочела това,но къде-не помня...
-За какво си ми ти?Мога да купя много по-добра от тебе.
Прозвуча като плесница.Толкова силна ,че ми се стори че чух как изплющя.Честно и безцеремонно.
-Аз съм красива,с мен няма да Ви бъде и скучно, умея да буда покорна и да угаждам.
-Не си вдигай цената.Такива като теб са милиони в страната.С какво се отличаваш от тях?
Облегна се на гърба на креслотои поклати  между пръстите си чашата с янтарната течност.Имаше много красиви пръсти,но в същото време-голями,силни,и китката му със светло космено покритие и широка кост,обвита от каишката на часовник,изглеждаше мощна,когато се показваше изпод ръкава на тъмно-сивото сако.
  Седеше до камината и отблясъците на огъня танцуваха по кожата му.Оранжевите искри се преливаха в сини дъгички и отливайки се в бронзово,се губеха  в неговате елегантно сресана светла коса  със сребърни нишки по слепоочията.Не,той не е просто богат...Той е дяволски богат ...и не само.Той притежава власт.И то на много повече,отколкото във вторият ми баща и Чумаков.И тази влсат се чувства даже като ресниците му се движат и в твърдата линия на рязко очертаните му устни.Не е красив,но е невероятно мъжествен,подобен на изсечена от гранит-скулптора.Изглежда около 40годишен.Няколко бръчици в ъглите на очите,внимателно подстригана сива брадичка,снежно-бяла яка впивайки в масивната шия.Божееее,какво правя аз?Нямам и понятие,как се казва...
Трескаво преглътна,за да понамокря гърлото си с малкото ми останала слюнка,за да успея да произнеса решително:
Аз съм девственна и никой досега не ме е докосвал.Никъде.Даже не съм се и целувала.С това се отличавам от другите.Ще бъдете първи-във всичко.
-изложи своята девственост на продажба в Интернет,може би,ще я купят.Сега това е модерно.
Отпи от уискито и снова ме прониза с твърд,хладен мрачно-нечитаем поглед.Колко е унизително,гадно...противно.Нотова е моят единствен шанс.Ако ме отведе със себе си-това е вече победа.
-Няма да ме купят бързо,а на мен ми е нужно това сега.Ще направя всичко което поискате.Абсолютно всичко.Ще стана Ваша вещ.кукла,робиня.Ще изпълня всяко Ваше желание,само ме купете и отведете от тук,моля Ви.Нима никак не Ви харесвам?
Тутак си съжалих за своят въпрос,защото ако сега отговори,,НЕ‘‘,нямам повече аргументи и ще трябва да изляза от стаята.Но мъжът наведе глава встрании изведнъж отчетливо заповяда.
-Съблечи се чисто гола.
Неочаквах това и се разтреперих.Не повярвах на ушите си,че каза това.
-Свали дрехите си,разпусни си косата и застани на колене.Точно тук в краката ми.
-Защо?
-Ще те чукам.Нали затова дойде в моят хотелски  апартамент?
Сърцето ми така бързо заби,че ми се стори,че чувам всеки негов удар.
И как мога да вярвам,че ще изпълните своята част от сделката,след като...
-След като те изчукам?Никак.Ти искаше да станеш моя вещ,а пред вещите не се отчитат.Събличай се или си върви!

И всичко.И така бързо и безапелационно,така че на този етап играта свърши,както и детството и надеждите за голямата и красива любов.Свършиха мечтите за принца,който властно ще ме отнесе в постелята и нежно лиши от девственност.Аз ще преспя с непознатв замяна на пълна неизвестност и  е възможно утре той да си замине,а аз да остана.Тогава Чумаков и вторият ми баща съвместно ще ме пребият до смърт.
-Върви си!
-Не!-отвърнах решително и свалих  ластикът от косата си и тръснах виещите се къдрици  така,че  те да паднат под кръста ми.Вдигна си главата и отново ме погледна,леко притворил лявото си око в цинично очакване.Отблизо очите му са много тъмни и действително напомнят океан.Страшен,бесен,мноого дълбок,а на дъното му...на дъното му живеят най-страшните чудовища,които може да породи мрачната бездна.И аз се готвя доброволно да вляза в нея.Но същевременно има нещо неуловимо притегателно и мамещо в нея.Като че ,и вървиш по краят над пропастта и някаква част от теб изпитва непоносимата жажда да прекрачи в нея.Никога не съм виждала такива мъже в нашият край.Като че ли са от друг мир,от паралелна вселена,оттам където за такива като мен входът е забранен.
 Растегнах копчетата на роклята едно след друго,смъкнах ръкавите,дадох възможност на тъканта да се свлече по бедрата мии падне в моите крака.Тъмно червена от смущение,разтегнах сутиена,като продължих да го крепя на гърдите си със скръстени ръце.После ги разтворих и преглътнах трескаво,когато очите на олигарха още повече потъмняха,разглеждайки ме подробно.
Давай нататък-заповедно,устройвайки се по-удобно в креслото,каза той-протягайки безцеремонно дългите си крака.
Смъкнах и гащите,много неумело,като на няколко пъти се спъвах и залитах.Толкова съм далече от стриптийза,че....И изглеждам така нелепо.Бельото падна при глезените ми и аз го прескочих,чувствайки как треперя и се покривам с мравчици.И ми е хладно и жарко едновременно.Той се вгледа в моите слабини и по-надолу към моите крака.
-Помниш ли още какво трябваше да направиш?
Пристъпвам към него,червена като варен рак,с горящи бузи и почти в несвяст.Отпуснах се на колене и склоних така глава,че косата ми да ми закрие лицето.Страшно и срамно е да го  гледам.Той прокара пръсти през косата ми,махайки я от лицето и я отметна гърбът ми,повдигна ми брадичката.Прокара  палецът си по устните ми.Надави на долната,като ме принуди да открия устни и прокара показалецът и средният си пръсти по езикът ми до самото гърло.Аз се дръпнах ,но срещнах очите му,как  увлеченно гледат  пръстите си как се потопяват в устата ми.В същото време прекрасно разбирах-ако направя или кажа нещо напреки- ще се озова извън вратата.Затова покорно позволявам на пръстите му да проникнат навътре,да излязат и отново да се приплъзнат към гърлото ми.Макар повикът за повръщане да ме спохожда все по-често,аз се старая да търпя.
-Смучи!- и аз послушно всмуквам фалангите дълбоко,и видях как се навъсиха неговите вежди и гърдите му под сивото сако започнаха да се вдигат по=бързо.Явно му харесва,интуитивно разбирам,че не грешаИзмъкна си пръстите,стана от креслото и ме повдигна рязко от пода.
-Легни на кревата и си разтвори краката.

descriptionПредложения за превод - Page 16 EmptyRe: Предложения за превод

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply