BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Задай въпрос на екипа

power_settings_newLogin to reply
+185
SmileyDoom
reneta2005
Iv_dn
byh4o
Дори Димитрова
Бойка
Hot_chocolate72
НадяАладжова
Ели2008
bogoridi
Viki
r.simova
Phelan
Sonia MITOVA
mg79mg79mg79
Vilito
Лунна светлина
indianka
кума лиса
KinGio
nikinik
Fanihllv
vivalinka
DanielaSivileva
barbara.2014
IVL
Димнидора
ivaivanova
VeniTo
shosholina
Denica84
Диди
РЕНАТА
RumiP
diana_kantarska
p_svetla
Nikolova7
nikola2014
defne
gat81
Uniquemer
mira_me4o
ggudjou
roni78
svetka74
ema231
siapera
sido37
Yoni
scorpionche
vivi86
Elik
liny
Малчо
Lexy
debora
Veniiiiiiiii
InnaV
Skith
netinka
stelinia
Av4e
laska
janati75
dianaa1962
ivcan
Bavnata123
Zarazno_zlo
love_or_not
Atanaska91
limmpski
ZiDiTee
renitodorova
десистанева
djordan
zaraki
Armagedon
Yana_Gray
addie.dm
Nuriko
ani82
yuliqna
gupekmop
stefani70
Gergana Vasileva
debilgates
ladychar86
Hades
night_girl
Тони87
ves
asayva
varnam
meri
dalouf
jijerota
svetli4kad
milena6
katevp
iveto81
Ralna
tuleva
viki12
Zerita
peri meri
ognendar
Evitta
nmk_262
moppie
hellen_law3
desika83
sineoka1983
viks
repichka
mandi
Pippa
fata_morgana
orlinaw
bonbon4e
plqsak
rosi_sk
anitoradeva
RiverHunter
EvaMars
me.loco
Maria Asenova
sortisa
kovak
ANAANA
pampurka
Christina.
Старшината
stefani2402
teodora_5552
naFarela
Бикънекд
milenaka
aleks_nm
ira.bebeto
desi_dragancheva
jjanet
emili_13
YDG
Villy.Petroff
lunichkata90
lidia1359
poli8009
koleva
Tudda5552
stanislava
Коди Мартин
BunnyBugs
linkabs
snejana_78
crazy_lazy_M33
sookie
Todomodo
Gery8818
lindt
Emily_Nuel
yanitsa1
Starkiller_*
krassy123
pufilina80
lili_hrisi
beni1979
bubzz
veskuuuuu
Paroles
debidi20
hekuba
yanakk
Sisiliya
LoveEsmeralda
desistela
nyx
Ashlie
Koen
Zaharka
escapingthesun
Thea
krasy
~ i.LLusion
mishle55
Renesita
189 posters

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyЗадай въпрос на екипа

more_horiz
First topic message reminder :

По идея на нашата активната администраторка, Тея, правя тази тема, в която всеки от вас може да задава въпроси покрай форума и самите нас - екипът. Може да питате лични неща (предполагам), стига да са зададени към конкретен човек от екипа.
Можете също да задавате въпроси относно историята на форума. Още от стария форум България, после как станахме България Свят. Екипът ще състави статия базирана на вашите въпроси - "История на форума". В нея ще можете да прочетете всичко, което ви е любопитно.

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Честно да ти кажа, хабер си нямам. Сутринта съм ги пробвала и двата сайта. От TinyPic успях да прекача без проблем Direct Link-а (щото там дава 4-5 възможни, ама те са и с други цели). За Prikachi и аз днес го видях, макар че го пише като съобщение на заглавната им страница.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Zaharka написа:
Честно да ти кажа, хабер си нямам. Сутринта съм ги пробвала и двата сайта. От TinyPic успях да прекача без проблем Direct Link-а (щото там дава 4-5 възможни, ама те са и с други цели). За Prikachi и аз днес го видях, макар че го пише като съобщение на заглавната им страница.


Благодаря, Захарка. Пак ще пробвам, дано стане. Задай въпрос на екипа - Page 16 486223524

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Бих искала да попитам къде изчезна бутончето за харесване? На няколко пъти вече ми харесват постове и искам да ги харесам, но така и не го откривам. Задай въпрос на екипа - Page 16 613795249

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
fata_morgana написа:
Бих искала да попитам къде изчезна бутончето за харесване? На няколко пъти вече ми харесват постове и искам да ги харесам, но така и не го откривам. Задай въпрос на екипа - Page 16 613795249


Какво харесване? Какво бутонче? Чакай, че съм в шах с пешката.
Ако става въпрос за рейтинговата система, която излизаше в дясно на мнението с + и -, тя от доста време е спряна. Така или иначе няма особена полза от нея, понеже нито се разбира кой кого, какво и защо харесва и още по-малко пък се заформя читава дискусия, каквато си мисля, че е целта на един форум.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Да, май точно това имах предвид.
Не знам на кого би му било нужно да знае кой, какво и защо харесва, достатъчно е да се види, че постът се харесва или не. А и не винаги написаното, което ни харесва може да заформи някаква дискусия. Поне според мен, е излишно например да цитирам някой пост, само за да мога отдолу да напиша: да, прав/а си и аз мисля по същия начин, когато едно харесване или нехаресване би било достатъчно. Или пък ми е харесал клип на песен - би било напълно достатъчно да се натисне това бутонче, вместо да няма никаква реакция или след всяка втора песен да се повтаря, напр. Много гот/Много яка и т.н. песен. Въпрос на лично мнение и виждане.

Благодаря за отговора.

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте! Първо искам да Ви поздравя за добрите преводи и от доста дълго време насам ме мъчи любопитство относно това ще има ли преводи на останалите части на " Правата на милиардера "? Аз ги откривам само до част 4. Ще съм благодарна, ако ми отговорите и ако случайно има преводи и на другите части - къде мога да ги открия?

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
ladychar86 написа:
Здравейте! Първо искам да  Ви поздравя  за добрите преводи и от доста дълго време насам ме мъчи любопитство относно това ще има ли преводи на останалите части на " Правата на милиардера "? Аз ги откривам само до част 4. Ще съм благодарна, ако ми отговорите и ако случайно има преводи и на другите части - къде мога да ги открия?


Въпросите за преводите се задават към съответните преводачески екипи в конкретните раздели на преводите. Както съм казвала поне 1000 пъти само в тази тема.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте!
Като сваля някоя от готовите книжки срещам трудност при конвертирането им в epub формат. За съжаление ми дава грешка и не мога да я пригодя за формат за четене. Явно файловете са защитени. Мога ли да помоля да се качват и други формати, за да се насладим на четенето.
Благодаря!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
debilgates написа:
Здравейте!
Като сваля някоя от готовите книжки срещам трудност при конвертирането им в epub  формат. За съжаление ми дава грешка и не мога да я пригодя за формат за четене. Явно файловете са защитени. Мога ли да помоля да се качват и други формати, за да се насладим на четенето.
Благодаря!


Направи си труда да прочетеш горния коментар.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте, прекрасни момичета.Задай въпрос на екипа - Page 16 1997570614 Искам да попитам за кн 2 от поредицата,, Шпиони на короната"на Джули Гарууд. Спрян ли е превода? Задай въпрос на екипа - Page 16 3807526781

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Gergana Vasileva написа:
Здравейте, прекрасни момичета.Задай въпрос на екипа - Page 16 1997570614  Искам да попитам за кн 2 от поредицата,, Шпиони на короната"на Джули Гарууд. Спрян ли е превода? Задай въпрос на екипа - Page 16 3807526781


Ама на всеки поотделно ли трябва да казвам!? Два коментара по-нагоре пише! Има раздели с преводи, които си се обгрижват от конкретните преводачески екипи. Преводите се обсъждат там. Въпросите за преводите се задават там.


Повече на въпроси, свързани с преводи, няма да се отговаря в темата!!! Научете се да четете!!!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Здравейте, сладури,
Тъй като не знам къде да задам въпроса си - реших тук, за което предварително се извинявам, ако не му е тук мястото.
Тъй като намерих много новели, който са на английски език искам да попитам дали някой има желание да ги превежда? И към кого да се обърна, за да дам заглавията?
Ако разбира се може също така искам да попитам, дали бих могла и да се включа в превеждането...

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 7337223

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
night_girl написа:
Здравейте, сладури,
Тъй като не знам къде да задам въпроса си - реших тук, за което предварително се извинявам, ако не му е тук мястото.
Тъй като намерих много новели, който са на английски език искам да попитам дали някой има желание да ги превежда? И към кого да се обърна, за да дам заглавията?
Ако разбира се може също така искам да попитам, дали бих могла и да се включа в превеждането...


Мила имаш ЛС, да не спамим тука, че Зах ще ни лабути.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Задай въпрос на екипа - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
night_girl написа:
Здравейте, сладури,
Тъй като не знам къде да задам въпроса си - реших тук, за което предварително се извинявам, ако не му е тук мястото.
Тъй като намерих много новели, който са на английски език искам да попитам дали някой има желание да ги превежда? И към кого да се обърна, за да дам заглавията?
Ако разбира се може също така искам да попитам, дали бих могла и да се включа в превеждането...


Предложения за преводи (на общо основание) се дават в тематаПредложения За Превод. Там обаче не знам доколко е голяма вероятността някой да ги забележи и да реши, че му се превеждат.
Ако искаш да ги предложиш на конкретен преводачески екип, можеш да се свържеш с някой от членовете му на ЛС и там да обмените информация. Поне ще знаеш какво се случва в реално време.
Ако искаш ти еднолично да се заемеш с тях, може и такъв вариант да уредим. Там вече ще се разберем двете.
За всякакви по-нататъшни въпроси, коментари и от каквото имаш нужда, винаги можеш да ми пишеш на лично съобщение.


ПП: Споко, Ине. Зах е винаги яхнала метлата, ама чак за толкова не скача на никой. Задай въпрос на екипа - Page 16 2115147716 Малиии, много съм ви стреснала явно Задай въпрос на екипа - Page 16 675148475

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Zaharka написа:
night_girl написа:
Здравейте, сладури,
Тъй като не знам къде да задам въпроса си - реших тук, за което предварително се извинявам, ако не му е тук мястото.
Тъй като намерих много новели, който са на английски език искам да попитам дали някой има желание да ги превежда? И към кого да се обърна, за да дам заглавията?
Ако разбира се може също така искам да попитам, дали бих могла и да се включа в превеждането...


Предложения за преводи (на общо основание) се дават в тематаПредложения За Превод. Там обаче не знам доколко е голяма вероятността някой да ги забележи и да реши, че му се превеждат.
Ако искаш да ги предложиш на конкретен преводачески екип, можеш да се свържеш с някой от членовете му на ЛС и там да обмените информация. Поне ще знаеш какво се случва в реално време.
Ако искаш ти еднолично да се заемеш с тях, може и такъв вариант да уредим. Там вече ще се разберем двете.
За всякакви по-нататъшни въпроси, коментари и от каквото имаш нужда, винаги можеш да ми пишеш на лично съобщение.


ПП: Споко, Ине. Зах е винаги яхнала метлата, ама чак за толкова не скача на никой. Задай въпрос на екипа - Page 16 2115147716 Малиии, много съм ви стреснала явно Задай въпрос на екипа - Page 16 675148475


Зах гледам да те държа спокойна и в добро настроение, че си ми злато и нали все те тормозим с нещо, като си в добро настроение ще ни се връзваш на акъла :whistle:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Задай въпрос на екипа - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Ralna написа:


Зах гледам да те държа спокойна и в добро настроение, че си ми злато и нали все те тормозим с нещо, като си в добро настроение ще ни се връзваш на акъла :whistle:


Ти се стараеш, ама други не. Те там е проблема.
Айде изчезвам, че по изключение съм седнала да превеждам и Чарли ме чака.
Ако трябвам за нещо, свиркайте. Аз наглеждам положението.

Край на спама! :whiping: :1: 👅

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Искам да попитам има ли тема,където се представят книги на промоция от онлайн книжарници? Извинявам се предварително,ако на въпроса ми не му е мястото тук. :)

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
ves написа:
Искам да попитам има ли тема,където се представят книги на промоция от онлайн книжарници? Извинявам се предварително,ако на въпроса ми не му е мястото тук. :)


Той хубаво е тук въпроса, ама направо ме хвърли в размисъл.
Промоции обикновено се пускат в темите за новини в подразделите на издателствата. Понякога се пускат и като коментар в темата с чата.
Иначе има разни теми за книги със списания или сезонни намаления и т.н. (това последното е някъде към последните страници в Читателските интереси).
Можеш да се ориентираш към някои от тях според случая или пък можеш да направиш нова специализирана тема по този повод.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Благодаря ти! Засега ще я пусна в чата,защото не е към конкретно издателство,а и е само за събота и неделя по случай Деня на книгата,но не е за изтърване. Благодаря за инфото  Задай въпрос на екипа - Page 16 2115147716

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
Извинявам се, че се намесвам, но според мен тази тема е подходяща:
https://bgworld.forumotion.com/t6462-topic

______________________________
Задай въпрос на екипа - Page 16 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЗадай въпрос на екипа - Page 16 EmptyRe: Задай въпрос на екипа

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply