BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Въпрос

power_settings_newLogin to reply
+7
bonbon4e
desizlateva
krasi
Valleisu
Zaharka
kriseto
diidko97
11 posters

descriptionВъпрос EmptyВъпрос

more_horiz
Може ли да попитам как пишете на главната страница..Как слагате бгтопа там....Моляви кажете

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
След като вече имам 10 мнения, къде трябва да вляза, за да мога да чета певодите?

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
kriseto написа:
След като вече имам 10 мнения, къде трябва да вляза, за да мога да чета певодите?


Отиваш на началната страница, скролваш смело надолу и ще откриеш разделите с преводи. Няма как да не ги видиш, това са онези с картинките. Всеки превод си има свой раздел. Влизаш в раздела и вътре ще намериш (в момент излизат отгоре, но ако се смени скина на форума може да минат отдолу; няма страшно, там са си) подраздели с преведените глави на съответните книги. Или друг вариант е, ако така не можеш да се ориентираш, че в повечето раздели за преводи има една темичка кръстена "Каталог", или нещо звучащо подобно, в която можеш да намериш линкове към всяка глава.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Много благодаря!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Искам да попитам, защо не мога да чета преведените ви книги? Отварям линка с книгата и ми изписва, че този форум не съществува.

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Valleisu написа:
Искам да попитам, защо не мога да чета преведените ви книги? Отварям линка с книгата и ми изписва, че този форум не съществува.


Защото досега нямаше направени 10-те задължителни мнения. Сега, след като вече си ги имаш, не би следвало да имаш проблем.

ПП: Ако се чудиш къде са ти изчезнали част от предишните коментари - бяха изтрити, защото не отговаряха на правилата. Не е зле да се запознаеш с тях.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Здравейте!Искам да ви попитам какъв е лимита от коментари за да мога да пращам лични съобщения?Благодаря!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
krasi написа:
Здравейте!Искам да ви попитам какъв е лимита от коментари за да мога да пращам лични съобщения?Благодаря!


25

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Здравейте имам няколко въпроса. Какво означава, че трябва да имам 10 мнения написани, при положение че не мога да ги напиша? Къде са ви преведените книги? Защото нямам това с 10те (извинете ме, но четох правилата и просто не го разбрах ) не мога да тегля ли ? Има отделни теми за книги ли?

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
desizlateva написа:
Здравейте имам няколко въпроса. Какво означава, че трябва да имам 10 мнения написани, при положение че не мога да ги напиша? Къде са ви преведените книги? Защото нямам това с 10те (извинете ме, но четох правилата и просто не го разбрах ) не мога да тегля ли ? Има отделни теми за книги ли?  


Очевидно можеш да пишеш мнения, след като си написала това тук. След като направиш заветните 10 ще получиш достъп до преводите, които преди това не са видими за теб и всички останали потребители с твоя ранг. Някои преводи имат опция за теглене, други са качени само за четене в момента. Всичко това ще стане достъпно след бъдат изпълнени условията.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Зах, имам въпрос. Зададох го на ЛС. Отговорът ми е много важен.

______________________________
Въпрос 413

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Отговорът ти е изпратен. Разрешението на проблема не ме касае ни на йота. Може да спрете 100 човека да ме занимавате с драмата на един дразнител. Благодаря!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Здравейте! Надявам се да пиша на правилното място. Какво мислите за Лий Ан Уолъс? Някой чел ли е нейните книги? Успях да намеря само две , а много ми харесаха. Ако някой ми помогне или има преведени други моля ви пишете ми. Благодаря предварително за вниманието!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Здравейте,моля за съдействие!Искам да променя настройките,така че да не ми изпращате мейли ,но нещо не се спрвих

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Saso написа:
Здравейте,моля за съдействие!Искам да променя настройките,така че да не ми изпращате мейли  ,но нещо не се спрвих

Здравейте,
Какви имейли ви изпращаме?

______________________________


 
         
       

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
По всяка тема ,която съм коментирала,всеки път когато някой пише нещо го получавам на мейл.Пише ,че мога да го прекратя от настройките ,но не намерих как

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Saso написа:
По всяка тема ,която съм коментирала,всеки път когато някой пише нещо го получавам на мейл.Пише ,че мога да го прекратя от настройките ,но не намерих как

Кликвате горе в дясно на профила си и избирате от менюто ""Променете профила си". В новопоявилото се меню от ляво отивате на "Notifications". Срещу "A new post in a watched topic" махнете отметката на "By Email".

Последната промяна е направена от Koen на Чет 22 Сеп - 20:35; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Благодаря!

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
Saso написа:
По всяка тема ,която съм коментирала,всеки път когато някой пише нещо го получавам на мейл.Пише ,че мога да го прекратя от настройките ,но не намерих как


Можете също да спрете да следите дадена тема, като кликнете на "звънчето" с текст: "Спрете да наблюдавате тази тема за отговори"
То се намира точно под полето за писане на отговори, и така няма да получавате имейли от тази тема.
Но е добре ако нещо Ви интересува от другите теми да получавате имейли, за това не забранявайте тази опция от настройките си.
Надявам се да съм била полезна.
Хубава вечер! Въпрос 1f60a

descriptionВъпрос EmptyRe: Въпрос

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply