BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyПоредица: Elemental Witches

more_horiz
Поредица: Elemental Witches Witchfire

Witch Fire (Магьоснически огън)
Elemental Witches 1



Мира Хоскинс не знае, че е родена естествена магьосница, която притежава редкия - и могъщ - елемент въздух. Също така никога не е очаквала да се озове завързана за махагоновата рамка на легло, пленена от мъж, който копнее да изпълни всяко нейно желание и да освободи магията, живееща в нея...
Горещина се излъчва от магьосникът Джак МакАлистър, който притежава елемента огън. Сборището, управляващите магьосници, са го изпратили да предпази Мира от група вещери, които пресушават магьосническата сила... и живот. Много отдавна, той е видял как родителите на Мира са убити от същите тъмни магьосници. Той иска да изкупи вината си и й предлага всичко, което тя заслужава. Но тя е отдавна загубената братовчедка на шефът му - обявяващ съблазняването за табу.
С твърдото ръководство на Джак, Мира развива своята вътрешна магия. Но неговото чувство за дълг бързо се превръща в неутолим глад. Предупреждават го за естественото привличане между въздух и огън. Сега той рискува да бъде унищожен от жената, която не бива да иска - но от която не може да стои на страна...


Последната промяна е направена от Zaharka на Нед 3 Апр - 17:01; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Поредица: Elemental Witches Witchblood

Witch Blood (Магьосническа кръв)
Elemental Witches 2


Водната магьосница, Исабел Новак, винаги води хаотично, номадско съществуване. Но животът й излиза от контрол, когато сестра й - нейна единствена приятелка и емоционална опора - е убита от демон. Подтиквана от скръб и желание за мъст, тя обръща гръб на Сборището и на свещения им закон: Не вреди на никого...
Когато Исабел среща за пръв път Томас Монахан, тя е движена от чиста ярост и скръб, насочващи болката й в сила - и опитвайки се да смрази живота на вещерът, когото държи отговорен за смъртта на сестра й. Заедно, те формират несигурен съюз да наранят и унищожат демона със страшната сила. Като глава на Сборището, земният магьосник Томас трябва да попречи на тъмните инстинкти на Исабел, но присъствието му поражда по-дълбоки желания, които никога не е знаела, че притежава...


Последната промяна е направена от Zaharka на Нед 3 Апр - 17:02; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Поредица: Elemental Witches Witchheart

Witch Heart (Магьосническо сърце)
Elemental Witches 3



С необятната сила на земна магьосница, Клеър не е предопределена да бъде демонска прислужница. За сега това е била съдбата й откакто е станала на шест, когато нейната майка магьосница я води при Юда. Сега, като възрастна, тя е на път да разкрие истинската си сила - и колко далеч биха стигнали останалите, за да й я отнемат...
Отчасти заради мисията със Сборището, Адам Тайрел спасява Клеър от робството й - и моментално е запленен от красивата магьосница. Но скоро този чаровен плейбой разбира, че е по-лесно да откраднеш Клеър от демоните, отколкото да спечелиш сърцето й, заради живота й като слугиня, опустошил духът й. Но с Адам, решен да я защитава от вещерите, които искат да впрегнат магията за зли цели, съпротивата на Клеър започва да отслабва - и те се оказват в опасно преследване, предавайки се на съблазанта на най-дъблоките си желания...


Последната промяна е направена от Zaharka на Нед 3 Апр - 17:03; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Поредица: Elemental Witches Witchfury

Witch Fury (Магьосническа ярост)
Elemental Witches 4



Сарафина Конъл има най-ужасната седмица в живота си. Става дори още по-зле, когато скандален плейбой я отвлича и й разкрива свят, който не е знаела, че съществува...
Това е свят, където магията е реалност и където на Сарафина й е дадена възможността да се включи в тайна общност, която има за цел придобиването на абсолютната сила. Те могат да използват жена като нея - магьосница с неизползвана сила за създаване на огън. Но тя не е на път да се съюзи с дявола.
Спасена от тези, които я държат в плен, Сарафина е представена на сборище, чието задължение е да се бори със силите на мрака. Тя е очарована, че нейният спасител е внушително съблазнителният Тео - докато доверието помежду им не прераства в пламъци. Докато войната между доброто и злото се води, Сарафина и Тео осъзнават, че единственият им избор е да се обединят в борбата за надмощие, която става все по-напрегната с всяка минута.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Откъс от първа книга можете да прочетете Тук!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
На мен ми изглежда интересна поредица.Доста любов предполагам и мистика.Определено е нещо по-различно.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Книжката е много интересна и определено си заслужава отделеното време. :slynce: Има от всичко - любов, мистерии и екшън. :love: А секс сцените.. :1: те най-много ми харесаха :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Elemental Witches 7389738n


Поредица: Elemental Witches Badge1

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Много благодаря за позитивните коментари. А няма да казвам как съм се червила като ученичка, докато превеждах първата глава. Поредица: Elemental Witches 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
е защо,Зах! Поредица: Elemental Witches 2115147716 Няма нищо срамно/поне за мене Поредица: Elemental Witches 909357165 /.Само дето са по-горещи сцените.Ама ако се избере за превод може би наистина трябва да се сложи червена точка.Не че някой ще се съобрази с нея...Мисля,че по-нататък ще свикнеш :love:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Хм, избере ли се книга от "еротичния жанр" червената точка не й мърда. Поредица: Elemental Witches 2115147716 Благодаря на момичетата, които се погрижиха да преведат първите глави от книгите, предложени за превод, за да можем всички да се запознаем с тях. Все още не съм успяла да прочета, но ще го направя при първа възможност. Още веднъж, браво за хубавия превод, отделеното време и положения труд! :bighug:

______________________________
Поредица: Elemental Witches Dragon-Book

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
То срамно няма, ама като тръгнеш да се чудиш кое как да напишеш... голям смях беше Поредица: Elemental Witches 2115147716 А ако се избере, което зависи изцяло от вас, ще има една гояяяма и много червена точка Поредица: Elemental Witches 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Кориците бяха първото което ме плени. После резюметата. Тази поредица непременно ще я прочета. Има ли я в интернет за сваляне?

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
retribution написа:
Кориците бяха първото което ме плени. После резюметата. Тази поредица непременно ще я прочета. Има ли я в интернет за сваляне?


Има си раздел във форума, в който тече превод на поредицата - Тук! Първа книга вече е завършена, редактирана и предоставена в pdf формат. Скоро се очаква да започнем превода и на втора книга.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Харесаха ми книжките. Благодаря, че сте ги превели. Сега чета 4-тата не знам дали е завършен превода. Първата засега най- много ми хареса защото ни въведе в света на една интересна магия. Няма вампири, вещици и върколаци, с които ни заливаха от доста време. А колкото до еротиката, мисля че тази авторка пише в този жанр и има и други интересни поредички, които се надявам също да видя на роден език мен не ме смущава. Дори и в американските филми напоследък има доста горещи сцени, така че съм свикнала, но интересното беше за мен, че в други подобни книги когато има горещи сцени тук там има само началото и авторката ги оставя в леглото без много подробности, а в тези книги всички сцени са подробно описани. Може би само в 3-та книга остави за малко героите сами в банята "да се пипат". Не съжалявам, че съм ги прочела, но който има проблем със секса в книгите ще трябва да има предвид, че е попаднал на една много HOT HOT поредица.

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
ей, наи- сетне нещо различно, харесвам вампирите , ама се предозирах много ме заинтригуваха резюметата

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
поредицата е супер :Д

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
Здравейте, ще почна
поредицата Поредица: Elemental Witches 909357165 намерих онлайн 2 от книгите. Благодаря за неуморния труд, желание и търпение Поредица: Elemental Witches 909357165)

descriptionПоредица: Elemental Witches EmptyRe: Поредица: Elemental Witches

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply