BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга седма - Lover Avenged

power_settings_newLogin to reply
+29
rosali
asayva
liusi
Renesita
kremcheto
Christina.
Zaharka
Tania62
naFarela
Galifray
vlado
veskuuuuu
mi666i
Kasiopeq
beni1979
shivacheva78
krassy123
free_pr
~ЛиЛ~
Sefi
rosi66
Thea
Black_Cherry
mishle55
kaaamzzz
snejana_78
janeta7
vampires_fan
~ i.LLusion
33 posters

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyКнига седма - Lover Avenged

more_horiz
First topic message reminder :

Книга седма - Lover Avenged

Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Lover+Avenged

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Кадуел, Ню Йорк отдавна е бойното поле за вампирите и техните врагове, обществото на Лесърите. Това също така е мястото, където Ривендж е изградил имиджа си на наркобарон и собственик на нощен клуб, който доставя провизии на богатите и тежко въоръжените. Тъмната му репутация е именно мотивът, с който му се поставя задачата да убие Рот, Слепият крал, лидерът на Братството. Ривендж винаги е странял от Братството, макар сестра му да е омъжена за един от членовете му. Понеже той е емпат, самоличността му е смъртоносна тайна, чието разкритие ще го прокуди в колония на социопати. А когато интриги във и извън Братството осъществяват целта си срещу Ривендж, той се обръща към единствения източник на светлина в помръкващия свят – Елена, вампир, недокоснат от покварата, която го е обвила – и единствената преграда между него и вечното разрушение.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:33; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
доколкото разбрах я очакваме през април.... :wasnotme:

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Ох чак април, незнам дали ще я дочакам на български толкова много време....
На мен лично ми хареса 6 книга в нея се разказват много неща и то не само свърззани с историята на Кормия и Фюри. А както голяма част от братството и той си има лоша страна, но пък накрая постъпи както се очакваше- възможно най-правилно. Много ми хареса и с нетърпение очаквам и другите истори на Тор, на Джон.
И аз също мисля че Елена ще бъде от Избраниците, но ще видим като излезе

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Kasiopeq написа:
Ох чак април, незнам дали ще я дочакам на български толкова много време....
На мен лично ми хареса 6 книга в нея се разказват много неща и то не само свърззани с историята на Кормия и Фюри. А както голяма част от братството и той си има лоша страна, но пък накрая постъпи както се очакваше- възможно най-правилно. Много ми хареса и с нетърпение очаквам и другите истори на Тор, на Джон.
И аз също мисля че Елена ще бъде от Избраниците, но ще видим като излезе


Не, Елена не е Избранница.

Spoiler :

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
mi666i написа:


Не, Елена не е Избранница.

Spoiler :

Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Wayward daughter написа:
mi666i написа:


Не, Елена не е Избранница.

Spoiler :

Spoiler :


Spoiler :

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
а на мен много ми допадна шеста книга,може би затова че бяха замесени много от братята и Рив,а не само за фюри.1чакам с нетърпение седма

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
много ми хареса

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
При все, че мога да си чета книгите и на английски, с нетърпение чакам книгата да излезе на бг. Рив ми е много интересен персонаж и ще ми е много интересно да разбера как се развива неговата история.Той е страхотен герой. 😊

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Vishous9
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 2833116ee0_75548513_o2_large

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Wayward daughter написа:
Мен шеста книга не ме разочарова никак, само и единствено Фюри ме разочарова, но всичко друго беше супер! А и Кормия си я биваше, определено.
Колкото до Рив... е, или пак ще е сууупер интересно, или ще чета с нетърпение и интересн историите, които са странични на любовната история. Харесвам Ривендж, наистина. Обаче не понасям Принцесата и ми е супер отблъскваща цялата сюжетна линия с нея. Опасявам се, че ще стане сълзливо драматично, а ноара в Братството, колкото и прекрасно изпипан, прочувствен, въздействащ и добър да е, понякога ми идва в повече...
Във всеки случай ще се чете и дори вече горя от нетърпение! :love:
И сега малко рубрика "Знаете ли че..."
За онези от вас, които са фенове и на Братството, и на Среднощен ловец, сигурно ще е интересно да разберат, че симпатягата от тази корица:
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Lover+Avenged

и симпатягата от тази корица са един и същи?? :p2: Книга седма - Lover Avenged - Page 2 3569552857




Стига бе, наистина е така! Ммм :surprise: Пол някой-си е човекът и е модел. Четох го някъде. А за Рив - знае ли се точна дата за издаване в България? Евентуално април, ама това не стига... Книга седма - Lover Avenged - Page 2 2115147716


Бай дъ уей, втората корица не е ли новелата за Влад?

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Да, за Влад е. Този модел е позирал за много корици, обаче е неузнаваем просто... Един път с дълга коса, с брада... Не може човек да го различи. Книга седма - Lover Avenged - Page 2 2115147716
А за Рив, не знам... От Ибис само са казали, че работят по въпроса, като има новини ще пишем тук в темата. Книга седма - Lover Avenged - Page 2 909357165

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Обаче признайте си, мацки, тука е най-сексав! Книга седма - Lover Avenged - Page 2 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
А аз защо почвам да си мисля,че сега трябва да издадат Black Dagger Brotherhood Guide първо и след това да е книгата на Рив... :hmm: Преди време бях чела нещо такова,че първо ще е гайда и след това Ривендж..

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Vishous9
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 2833116ee0_75548513_o2_large

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
7. книга трябва да излезе най-късно средата на април /юхуууу!!/, преди това през март са обещали да пуснат на пазара и 2. книга от поредицата Мрачни ловци на Шерилин Кениън /нааай-накрая, че вече бяхме почнали да се сбабичосваме!/, Принц с часовников механизъм и още нещо интересно беше амааа кат не помня вече .. стара съм Книга седма - Lover Avenged - Page 2 3382520118 май Джорджина-та беше :hmm:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Принца с часовников механизъм ще излезе почти година след първата книга от поредицата... Дано и следващата не дойде чак 2013-та...
Колкото до седма на Братството, имам спомен, че от Ибис казаха, че първо си излиза седма, а Инсайдър гайда ще е преди книга осма. "Имам спомен" не означава 100 процента достоверност...

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
На мен книга шеста ми хареса защото в нея има много събития които претполагам ще се развият в следващите книги .Ривендж не ми е любимец но именно заради тези събития и за Джон и Хекс чакам книгата с нетърпение.Но Ибис нещо напоследък забавя издаването та не знам дали ще стане и през май.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 527690_377655245603852_100000781382088_954340_420922123_n

Очаквайте на 31 май "Отмъстена любов" - книга седма от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ от Дж. Р Уорд.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Уау, вече съм нетърпелива...

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Супер много ми харесва корицата чакам я с нетърпение отдавана! :slynce:

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Корицата е некфа невероятна .. бях решила да и купя една друга , но не ми пука заебвам я и си купувам тая ... ляляля,ще е суперска ;д;д нямам търпение

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Тази корица е най-добрата до момента! :love:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга седма - Lover Avenged - Page 2 7389738n


Книга седма - Lover Avenged - Page 2 Badge1

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 2 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply