BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга седма - Lover Avenged

power_settings_newLogin to reply
+29
rosali
asayva
liusi
Renesita
kremcheto
Christina.
Zaharka
Tania62
naFarela
Galifray
vlado
veskuuuuu
mi666i
Kasiopeq
beni1979
shivacheva78
krassy123
free_pr
~ЛиЛ~
Sefi
rosi66
Thea
Black_Cherry
mishle55
kaaamzzz
snejana_78
janeta7
vampires_fan
~ i.LLusion
33 posters

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyКнига седма - Lover Avenged

more_horiz
First topic message reminder :

Книга седма - Lover Avenged

Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Lover+Avenged

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Кадуел, Ню Йорк отдавна е бойното поле за вампирите и техните врагове, обществото на Лесърите. Това също така е мястото, където Ривендж е изградил имиджа си на наркобарон и собственик на нощен клуб, който доставя провизии на богатите и тежко въоръжените. Тъмната му репутация е именно мотивът, с който му се поставя задачата да убие Рот, Слепият крал, лидерът на Братството. Ривендж винаги е странял от Братството, макар сестра му да е омъжена за един от членовете му. Понеже той е емпат, самоличността му е смъртоносна тайна, чието разкритие ще го прокуди в колония на социопати. А когато интриги във и извън Братството осъществяват целта си срещу Ривендж, той се обръща към единствения източник на светлина в помръкващия свят – Елена, вампир, недокоснат от покварата, която го е обвила – и единствената преграда между него и вечното разрушение.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:33; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Значи днес я дочетох и направо хора да ви кажа това е адската книга невероятна е в тази са включени много повече екшън, интрига и разбира се Рот което много ме зарадва като се има предвид че ми е слабост де а що се отнася до Рив беше страхотен само дето малко Хекс ме ядоса на моменти обаче иначе общо взето и тя се справи блестящо а миличкия ми Джон се доказа вече че е истински мъж и той беше невероятен а като цяло тази книга мисля че води класацията според мен като по- добра от другите много повече действие и повече персонажи в историята като цяло..... :goodjob:
Сега ще чакам със затаен дъх следващата която мисля че може дори и да е още по-добра ще видим..........

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Люси аз спойлера съм го писала, за който иска да чете - ти като не искаш - недей, не те карам :goodjob:
Wayward daughter искам да ти кажа, че и аз бях на същото дередже - Рив не беше никак, ама никак напред в класацията на любимците от поредицата и като приключих с неговата книга, бях буквално като попарена, не само защото беше изключително динамична, но и поради факта, че неговия характер не беше осъкатен с разни големи мелодрами /а пък потенциал в тази насока имаше бол/ и съответно неадекватни решения и поведение .. та просто нямаше как да не ме спечели 😊 а пък проблема с 8ма книга и пред мен стои .. вече ми плаче сърцето, че ще чакаме я до септември, я до октомври /пази боже и по-нататък/ докато се появи и не знам кво ще правим дотогава Книга седма - Lover Avenged - Page 4 3382520118

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Сега четох коментарите Ви и забелязах на Нафарела подписа и се замислих .. Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.
Търпение е ще си е да чакаме 1 или 2 месеца ама 5 .. си е направо мазохизъм .. аз не съм мазохисттттт ;ддд

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
kaaamzzz виждаш ли как ме разбираш Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Според мен Ибис трябва на първо място да сложат като приоритет превода и издаването на Братството! Вярвам, че им е най-четената поредица! :wasnotme:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Напълно съм съгласна с Wayward daughter би трябвало тази поредица да им е приоритет като се има предвид огромния интерес към нея и да не я бавят чак толкова все пак има много фенове......... :wait:

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Да се похваля ето че и аз я приключих с :reading:. Искаше ми се по-бавно да я чета но как да стане това. Книгата беше много добра. Не мога да обясня защо но харесвах Рив и преди да излеза неговата книга, но сега вече направо.... ❤ Много ми хареса как се разви неговият персонаж. Елена както и другите шелани беше желязна... Другото, което и за мен издига тази книга в челните класации е, че Уорд не беше съсредоточила вниманието си само върху Рив и Елена, а обърна подобаващо внимание и на другите герои. Много ми е интересно как ще се развият събитията в 8 книга. Направо ме сърбят ръчичките да погледна английскта версия...Но е по-хубаво на български. Ще се чака ...

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Първо и аз да се похваля.. прочетох книгата :love: Дет се вика "си счупих краката" за да отида до съседния град да си я купя. Още не бях влязла в книжарницата и веднага я съзрях.. майко колко голяма ми се стори викам какви 615стр. това сигурно са към 800 Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Бахти тухлата е по добре за мене да чета повече Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Както и да е веднага отидох в едно кафе седнах и започнах да чета. Хората ме гледат като чели съм извънзено Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 5 часа киснах в заведението.. единствено отделях поглед от книгата само да запаля следващата цигара. Просто невероятна книга какво да Ви кажа най добрата досега според мен. И както винаги освен тъжни и потискащи сцени имаше и страшно забавни, на които съм ревала от смях Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 като например когато Елена обърка апартамента на Рив с на Ви.. викам от кога Рив си пада по садо мазо и после като разбрах за грешката и просто щях да пукна от смях..
И тей като любимците ми от цялата поредица са Джон и Хекс.. много навътре приех тяхната история.. стана ми страшно гадно отначало за Джон как Хекс се държа с него при положение, че той искаше да покаже нежност към нея.. след това ми стана мъчно за Хекс как гледаше на монитора как Джон целува и гали друга сърцето ми се късаше да не говорим за това на Хекс Книга седма - Lover Avenged - Page 4 3382520118 И тогава сърцето ми отново затуптя за живот когато прочетох... "Ето, как стоят нещата: Хекс беше неговата жена, независимо дали тя го искаше или не..." Просто с това изречение аз се разплаках и не знам, защо просто ми стана мъчно за тях двамата и за мъките, които трябва да преживее Хекс.. и за феновете на Джон и Хекс ще им кажа, че книгата ще са забави тей като след тази на Рив ще излезе "Инсайдърс Гайда" в която ще има сцени с Зи и Бела.. т.н и след това излиза "Единствена любов", в която книга ще има любовна сцена межди Блей и адвоката на Елена.. за което нямам търпение не знам за Вас Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Тоест книгата за Джон и Хекс би трябвало след около 4-5 месеца да я прочетем за.. жалост!!! Книга седма - Lover Avenged - Page 4 3382520118

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 4 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
mishle55 написа:
Първо и аз да се похваля.. прочетох книгата :love: Дет се вика "си счупих краката" за да отида до съседния град да си я купя. Още не бях влязла в книжарницата и веднага я съзрях.. майко колко голяма ми се стори викам какви 615стр. това сигурно са към 800 Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Бахти тухлата е по добре за мене да чета повече Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Както и да е веднага отидох в едно кафе седнах и започнах да чета. Хората ме гледат като чели съм извънзено Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 5 часа киснах в заведението.. единствено отделях поглед от книгата само да запаля следващата цигара. Просто невероятна книга какво да Ви кажа най добрата досега според мен. И както винаги освен тъжни и потискащи сцени имаше и страшно забавни, на които съм ревала от смях Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 като например когато Елена обърка апартамента на Рив с на Ви.. викам от кога Рив си пада по садо мазо и после като разбрах за грешката и просто щях да пукна от смях..
И тей като любимците ми от цялата поредица са Джон и Хекс.. много навътре приех тяхната история.. стана ми страшно гадно отначало за Джон как Хекс се държа с него при положение, че той искаше да покаже нежност към нея.. след това ми стана мъчно за Хекс как гледаше на монитора как Джон целува и гали друга сърцето ми се късаше да не говорим за това на Хекс Книга седма - Lover Avenged - Page 4 3382520118 И тогава сърцето ми отново затуптя за живот когато прочетох... "Ето, как стоят нещата: Хекс беше неговата жена, независимо дали тя го искаше или не..." Просто с това изречение аз се разплаках и не знам, защо просто ми стана мъчно за тях двамата и за мъките, които трябва да преживее Хекс.. и за феновете на Джон и Хекс ще им кажа, че книгата ще са забави тей като след тази на Рив ще излезе "Инсайдърс Гайда" в която ще има сцени с Зи и Бела.. т.н и след това излиза "Единствена любов", в която книга ще има любовна сцена межди Блей и адвоката на Елена.. за което нямам търпение не знам за Вас Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Тоест книгата за Джон и Хекс би трябвало след около 4-5 месеца да я прочетем за.. жалост!!! Книга седма - Lover Avenged - Page 4 3382520118



Боже,само си те представих в кафето цигара след цигара ревеш и се смееш. Щях да се разбия .. иначе аз си купих книжката!!! Изгониха ме от час защото четях и се смеех.. Но се тая!! Много е готина ;д;д;д

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Мише, таз сцена между Блей и адвокатчето, ако знайш как я чакаааам 😊 напълно споделям мнението ти за качеството на книгата - авторката е била яко вдъхновена .. на мен лично ми е мноо тъпо с тоя инсайдърс гайд и забавянето на следващата част, ама пък ако гледам положително с цялото това забавяне, поне ще имам какво да чета за лека нощ на дъщеря ми, която трябва да се роди през есента Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 разбира се, ще цензурирам, щото ако баща й ме чуе кво й чета, собственоръчно ще ми извие врата Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 той и без туй ме смята за чисто изпаткала, като почна да се смея, да рева или да псувам като моряк, докато чета някоя книга, та мога да си представя как ще реагира, ако ме засече да чета еротични сцени на бебе Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

p.s. аз най-много се смях на Ласитър и всичките простотии дето ги надрънка .. същинско вдъхновение беше Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
naFarela написа:
Мише, таз сцена между Блей и адвокатчето, ако знайш как я чакаааам 😊 напълно споделям мнението ти за качеството на книгата - авторката е била яко вдъхновена .. на мен лично ми е мноо тъпо с тоя инсайдърс гайд и забавянето на следващата част, ама пък ако гледам положително с цялото това забавяне, поне ще имам какво да чета за лека нощ на дъщеря ми, която трябва да се роди през есента Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 разбира се, ще цензурирам, щото ако баща й ме чуе кво й чета, собственоръчно ще ми извие врата Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 той и без туй ме смята за чисто изпаткала, като почна да се смея, да рева или да псувам като моряк, докато чета някоя книга, та мога да си представя как ще реагира, ако ме засече да чета еротични сцени на бебе Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

p.s. аз най-много се смях на Ласитър и всичките простотии дето ги надрънка .. същинско вдъхновение беше Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716


Нали и аз това викам Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Много бих искала да има книга само за Ласитър толкова ми е смешен и сладък :love: аз книгата за Джон я имам на английски започнах да я чета ама една глава я чета около 1-2часа Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 то с тези речници и т.н и се отказах ама като се знам каква съм няма да дочакам да излезе на български ами ще я почна пак на английски Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 Или пък може тайничко така да преведа сценката с Блей и адвоката защото Бога ми няма да ми останат нерви и коси на главата да чакам още 3 или 4 месеца за да я прочета Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 4 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Wayward daughter написа:
Оффф, моята още не е пристигнала! :(((

Аз си я получих сутринта, би трябвало и при теб да пристигне днес. :slynce:
След малко започвам да чета, дано наистина се окаже интересна! :bigsmile:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 7389738n


Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Badge1

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Мише, аз доколкото разбрах ще има самостоятелна книга за Ласитър, ама тя ще е след тази на Блей и Куин, което значи да я чакаме да излезе през 2014г.

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
naFarela написа:
Мише, аз доколкото разбрах ще има самостоятелна книга за Ласитър, ама тя ще е след тази на Блей и Куин, което значи да я чакаме да излезе през 2014г.


има книга за Блей и Куин... наистина ли?? не знаех.. коя? 9та ли ???

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
kaaamzzz написа:
naFarela написа:
Мише, аз доколкото разбрах ще има самостоятелна книга за Ласитър, ама тя ще е след тази на Блей и Куин, което значи да я чакаме да излезе през 2014г.


има книга за Блей и Куин... наистина ли?? не знаех.. коя? 9та ли ???


Ами не.. 9 книга е за Пейн, 10 за Тор и 11 за Куейн ❤ Дано да има и за Ласитър аз не съм чула такава новина ама ще се поровя да видя нещо по подробно дали ще излезе Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 А преди малко разбрах, че книгата "Insider's Guide" ще излезе Юли месец ама Ибис още не е потвърдила чакам да ми отговорят в facebook и да кажат дали слуховете са верни Книга седма - Lover Avenged - Page 4 909357165

"Писателката на бестселър поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ Дж. Р. Уорд е на турне по случай излизането на десетата книга от поредицата LOVER REBORN. На една от сбирките с фенове (на 31ви март в Кинкинати) Уорд сподели новини за следващата книга.

И така, фенове, книгата след тази на Тор ще бъде за Куин и Блейлок или познати сред читателите като Куей! В началото на годината се носеха слухове, че единадесетата книга няма да е за тях. Говореше се, че дори няма да е цяла книга, а новела.

Е, вече е ясно. Уорд казва, че книгата на Блей и Куин ще излезе през пролетта на 2013 с твърди корици! Още от сега twitter експлодира с въпроси относно книгата. Сега остава само да чакаме и да се надяваме, че светът няма да свърши през 2012."

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 4 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
уффф четох го в някакъв форум, ама кой бешеее :hmm:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
naFarela написа:
уффф четох го в някакъв форум, ама кой бешеее :hmm:


Кое, къде си чела ? Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 4 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
за Ласитър бе, моме, за Ласитър Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
naFarela написа:
за Ласитър бе, моме, за Ласитър Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716


Ааа.. Книга седма - Lover Avenged - Page 4 2115147716 ами ако се сетиш в кой форум си го видяла прати линк и аз да видя :bigsmile:

Айде да ви покажа първа корицата за Куейн ❤
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 533049_324313847647834_1821770485_n

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 4 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Най-после се добрах до Отмъстена любов!
Започнах я и правя всичко възможно да чета по-бавно, но за час или два снощи глътнах 100 страници... и си наложих с много зор да спра, че то така сън няма да спя, да не говорим за заканата ми да не я изчитам на един дъх... ❌
Не знам, но намирам, както и при книга 6, по-интересни сцените със специалното участие на Куин, Блей, Джон или Хекс. Все още чакам такава, при която ще има някой момент от Хекс и Джон! :love:

Елена ми допада, добра поява. Изглежда готина. Не знам просто как ще да се разберат с Рив, при все, че той олицетворява всичко, което тя би трябвало да презира... ❌

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 4 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply