BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга седма - Lover Avenged

power_settings_newLogin to reply
+29
rosali
asayva
liusi
Renesita
kremcheto
Christina.
Zaharka
Tania62
naFarela
Galifray
vlado
veskuuuuu
mi666i
Kasiopeq
beni1979
shivacheva78
krassy123
free_pr
~ЛиЛ~
Sefi
rosi66
Thea
Black_Cherry
mishle55
kaaamzzz
snejana_78
janeta7
vampires_fan
~ i.LLusion
33 posters

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyКнига седма - Lover Avenged

more_horiz
Книга седма - Lover Avenged

Книга седма - Lover Avenged Lover+Avenged

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Кадуел, Ню Йорк отдавна е бойното поле за вампирите и техните врагове, обществото на Лесърите. Това също така е мястото, където Ривендж е изградил имиджа си на наркобарон и собственик на нощен клуб, който доставя провизии на богатите и тежко въоръжените. Тъмната му репутация е именно мотивът, с който му се поставя задачата да убие Рот, Слепият крал, лидерът на Братството. Ривендж винаги е странял от Братството, макар сестра му да е омъжена за един от членовете му. Понеже той е емпат, самоличността му е смъртоносна тайна, чието разкритие ще го прокуди в колония на социопати. А когато интриги във и извън Братството осъществяват целта си срещу Ривендж, той се обръща към единствения източник на светлина в помръкващия свят – Елена, вампир, недокоснат от покварата, която го е обвила – и единствената преграда между него и вечното разрушение.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:33; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Книга седма - Lover Avenged Rehvenge-the-black-dagger-brotherhood-19257373-741-1077

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Книга седма - Lover Avenged Ehlena_by_anyae-d3ctxk2

Книга седма - Lover Avenged Rehvenge_and_ehlena_by_anyae-d3bmhp2


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Надявам се от издателството да запазят корицата.. яка е. Е, не ми се струва, че книгата ще е ВЕЛИКА, но щом е от поредицата.. :pardon:

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Не съм голяма привърженичка на Ривендж,той е от малкото герои ,което не можаха да ме грабнат още от самото начало.Но мислех така и за Бъч преди да прочета историята му.Надявам се да остана приятно изненадана и от Ривендж. Книга седма - Lover Avenged 909357165

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
очаквам с нетърпение книгата

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Страхотно,леле очаквам с нетърпение .... може ли някой да ми каже някаква информация за предишната... например така резюме,и кога излиза...мерси предварително!! Книга седма - Lover Avenged 909357165

______________________________
Книга седма - Lover Avenged Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
КОГАААА??????????????????? Леле,ще гръмна .. не знам що ма си мисля,че Елена ще е Избраница .. от де да знам,, луда съм ,но вие ще каете ;д;д;д

______________________________
Книга седма - Lover Avenged Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Нее според мен ще е онази принцеса дето го кара да прави секс с нея и да и дава пари всеки месец.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 (които е чел 6-та книга ще разбере за коя говоря.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 ) Аз лично не харесвам Ривендж.. единствено заради Джон И Хекс, Тор, Куин и Блей и Леш.. искам да излезе книгата за да видя какво ще стане.. :p2:

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
mishle55 написа:
Нее според мен ще е онази принцеса дето го кара да прави секс с нея и да и дава пари всеки месец.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 (които е чел 6-та книга ще разбере за коя говоря.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 ) Аз лично не харесвам Ривендж.. единствено заради Джон И Хекс, Тор, Куин и Блей и Леш.. искам да излезе книгата за да видя какво ще стане.. :p2:



Не,не може .. там в резюмето по горе пише,че тя е некфа нежна ли .. не знам ,, не ми се вярва да е тая Принцеса .. но ще видим

______________________________
Книга седма - Lover Avenged Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Почти ви гарантирам, че не е принцесата.. даже съм сигурна. Елена е нежна, а Рив мрази принцесата! Плюс това, Елена е вампир, а принцесата е "чистокръвен симпат". Олее кога излиза?? Кажете ми, че е скоро, моля виииииииии! Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Като човек прочел книгата потвърждавам,че Елена категорично не е принцесата.Аз лично не бях много добре настроена към книгата,но е хубава на мен ми хареса.А и тя коренно промени мнението ми за Ривендж.А бе толкоз ви стига Книга седма - Lover Avenged 2115147716 Само още няколко месеца и ще я прочетете Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Black_Cherry написа:
Като човек прочел книгата потвърждавам,че Елена категорично не е принцесата.Аз лично не бях много добре настроена към книгата,но е хубава на мен ми хареса.А и тя коренно промени мнението ми за Ривендж.А бе толкоз ви стига Книга седма - Lover Avenged 2115147716 Само още няколко месеца и ще я прочетете Книга седма - Lover Avenged 2115147716


Къде я прочети.. ама на български ли или на английски.. ???? моля те ако е на бг кажи от къде да я прочета.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 а ако не ми казвай Книга седма - Lover Avenged 2115147716 имали сценки с Джон и Хекс какво се случва между тях.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716 МОЛЯ ТЕЕЕЕ УМОЛЯВАМ ТЕЕЕ.. кажи ми какво става с Джон и Хекс щото те са ми любимци след Рейдж и Мери.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
На английски.Хмм не съм сигурна дали беше в тази книга или в шестата, но имаше една точно от тези които искаш :d .Иначе още от към средата се завързва историята за осмата книга.Която честно казано прочетох почти последна, защото пък на мен ми е някак много невзрачен, но книгата наистина много ми хареса и ми промени мнението за Джон и Хекс.

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Олее .. много ти благодаря.. :bigsmile: а да знае някой кога ще е готова книгата за Ривендж.. те по принцип след 3 месеца издават нова книга нали? Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Да,след 3 месеца горе долу.А бе за сега само може да гадаем или да питаме някоя врачка,туко виж тя може да знае. Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Ами кажи де.. коя ще е тая врачка.. да я питам.. Книга седма - Lover Avenged 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Аз пък Рив го харесах още от самата му поява, ще ми бъде много интересно да прочета книга за него!
:love:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Очаквам я с нетърпение :love:

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
С голямо нетърпение чакам книгата за Рив.

descriptionКнига седма - Lover Avenged EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply