BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга седма - Lover Avenged

power_settings_newLogin to reply
+29
rosali
asayva
liusi
Renesita
kremcheto
Christina.
Zaharka
Tania62
naFarela
Galifray
vlado
veskuuuuu
mi666i
Kasiopeq
beni1979
shivacheva78
krassy123
free_pr
~ЛиЛ~
Sefi
rosi66
Thea
Black_Cherry
mishle55
kaaamzzz
snejana_78
janeta7
vampires_fan
~ i.LLusion
33 posters

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyКнига седма - Lover Avenged

more_horiz
First topic message reminder :

Книга седма - Lover Avenged

Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Lover+Avenged

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Кадуел, Ню Йорк отдавна е бойното поле за вампирите и техните врагове, обществото на Лесърите. Това също така е мястото, където Ривендж е изградил имиджа си на наркобарон и собственик на нощен клуб, който доставя провизии на богатите и тежко въоръжените. Тъмната му репутация е именно мотивът, с който му се поставя задачата да убие Рот, Слепият крал, лидерът на Братството. Ривендж винаги е странял от Братството, макар сестра му да е омъжена за един от членовете му. Понеже той е емпат, самоличността му е смъртоносна тайна, чието разкритие ще го прокуди в колония на социопати. А когато интриги във и извън Братството осъществяват целта си срещу Ривендж, той се обръща към единствения източник на светлина в помръкващия свят – Елена, вампир, недокоснат от покварата, която го е обвила – и единствената преграда между него и вечното разрушение.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 19:33; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 527690_377655245603852_100000781382088_954340_420922123_n

Очаквайте на 31 май "Отмъстена любов" - книга седма от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ от Дж. Р Уорд.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Уау, вече съм нетърпелива...

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Супер много ми харесва корицата чакам я с нетърпение отдавана! :slynce:

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Корицата е некфа невероятна .. бях решила да и купя една друга , но не ми пука заебвам я и си купувам тая ... ляляля,ще е суперска ;д;д нямам търпение

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Тази корица е най-добрата до момента! :love:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 7389738n


Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Badge1

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
разбих си касичката и отивам да сия купя Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
уникална книга във всичките си 615 страници .. нямаше момент, в който да не изпитвам напрежение от случващото се ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Аз нямам търпение да си я получа вече! :slynce: Живот и здраве ще я изгриза с кориците съвсем скоро! :love:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
аз днес минах през книжарницата да си поръчам да ми звъннат като излезе /те не, че не знаят Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716 / и мацката ми се нахилва и ми мота тухлата пред очите, само дет не скочих до тавана .. обаче си викам на Перник не ми трябва още едно земетресение и се въздържах Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Да ви се похваля днес се сдобих с дълго очакваната книга, наистина корицата е много хубава. Нямам търпение да я започна. След това ще коментирам.
П.С. Книгата в момента е с 20% отстъпка в НДК на пролетния базар на книгата.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
и на мен днес ми пристигна и тази вечер я захващам малей началото на книгата е жестокооо....... :love:

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
За началото не знам, но корицата е breathtaking.

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Днеска я видях. 615 страници като тухла. в неделя ще си я купя :love:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
тя е 615 страници, но толкова леко се чете и така увлича сючета, че като я приключих онзи ден, чак ми беше тъжно Книга седма - Lover Avenged - Page 3 3382520118

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Е, браво бе, вие вече я прочетохте аз още дори и не съм я докоснала Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716 а и какъвто е моя късмет чак на 11-12 ще си я купя.. то в тази България нищо като хората не правят |-( Така че да питам тези, които вече са я прочели дали ще могат да ми кажат нещо за Тор.. как е.. добре ли се справя след като толкова месеци го е нямало? Ами Джон помага ли му? Днес ми стана мъчно за тях и викам да Ви питам какво ще стане, че умирам от любопитство Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 3 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
дано да успея да задоволя любопитството ти Книга седма - Lover Avenged - Page 3 909357165

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
naFarela написа:
дано да успея да задоволя любопитството ти Книга седма - Lover Avenged - Page 3 909357165

Spoiler :


О, не не!!! Ужас.. просто не знам какво да кажа.. от това, което разбрах ми изглежда, че книгата е адски интересна.. мале нямам търпение да я прочета. Ама не мога да си представя Джон по курви Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716 не знам защо изглежда ми прекалено добър, както Фюри не можех да си го представя докато не стана това в WC!! Интересно ми е защо Хекс го е "предпазвала" пак в някакви филми се вкарват. Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716 Иначе мерси за спойлерчето сега всеки ден ще съм в книжарницата да им нахалствам Книга седма - Lover Avenged - Page 3 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга седма - Lover Avenged - Page 3 4205875R

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
оооо тази част е 2-3 нива по-добра в сравнение примерно с 5та книга .. а иначе за Джон:
Spoiler :

тоз път като че ли се увлякох със спойлера .. ма нямаше друг начин 😊

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
:p2: :love: Днес ми пристигна книгата. Нафарелче доста си се увлякла :lmao: аз само го отворих и затворих :lmao:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 20799210

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Оффф, моята още не е пристигнала! :(((
Проблемът е следния: аз съм малко по-нетърпелива за книгата за Джон и Хекс, честно казано Рив не ми е чак такъв голям любимец (което няма да направи четенето на неговата история по-малко интересна де!), обаче като я приключа, какво аджеба ще правя до излизането на книга 8!? ❌
Ще се опитам като се докопам до книжлето да го чета колкото мога по-бавно! :wasnotme:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 3 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 3 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply