BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любими цитати!

power_settings_newLogin to reply
+38
dianamaxima23848493
Дияна В.
Далия Уинчестър
daizy
str1987
АВА
batakchieva
rraina84
persia123
Yoni
melanimilanova
absent-minded
IVL
iv.ivaylova
ksenon
starryxdust
niya991
fata_morgana
misskiss
leidy_mimi
renesme_cullen
vegenceto
Koen
rosiss
beni1979
Dili
Butterfly without wings
Thea
Christina.
escapingthesun
октопод
~ЛиЛ~
MuryG
Zaharka
Gifted69
~ i.LLusion
milenaka
~ Mistery writer ~
42 posters

descriptionЛюбими цитати! EmptyЛюбими цитати!

more_horiz
Тук можe да напишете любимите си цитати от книги, също е желателно да напишете от коя книга и кой е авторът на цитатът ви!

______________________________
Любими цитати! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любими цитати! 4965902g

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Изглежда, гневът ми към Ричард намаляваше правопропорционално на дрехите му. Ако наистина искаше да спечели войната, всичко, което трябваше да направи, беше да се съблече. Щях да размахам бяло знаме и да ръкопляскам. Смущаващо, но почти вярно."

"... когато видя Ричард гол, губя около 40 точки от коефициента си на интелигентност, както и повечето от мисловните си способности."

"Никога не бихме пазарували заедно или не бихме разделили една торта, докато се оплакваме от мъжете. Никога не би ме поканил в дома си на вечеря или барбекю. Никога не бихме били любовници. Но имаше много голяма вероятност един от нас да е последния човек, когото другият ще види, преди да умрем. Това не беше приятелство по начина, по който го разбираха повечето хора, но беше приятелство. Имаше няколко човека, на които бих доверила живота си, но нямаше никой друг, на когото бих доверила смъртта си. Жан-Клод и дори Ричард биха се опитали да ме задържат жива от любов или от нещо, което минава за любов. Дори семейството и приятелите ми биха се борили, за да ме запазят жива. Ако исках смърт, Едуард би ми я дал. Защото и двамата разбирахме, че смъртта е не това, от което се страхуваме. А живота."

"Идва момент, в който просто обичаш някого. Не защото е добър или лош, или какъвто и да било. Просто го обичаш. Това не означава, че ще бъдете заедно завинаги. Не означава, че няма да се нараните взаимно. Значи само, че го обичаш. Понякога въпреки това, което е, а понякога заради това, което е. И знаеш, че и той те обича, понякога заради това, което си, а друг път въпреки него."

Всичките са от Анита Блейк




"How do you say good-bye to a friend?
How do you say sorry I wasn’t there for you, that I wasn’t strong enough, that I should have shot the bastard when I first had the chance? How can you say those things when he’s no longer around to hear the words?
And how can you get over the grief when his body is little more than memories on the wind and his soul long gone from this life?"


"Как се сбогуваш с приятел?
Как казваш "Съжалявам, че не бях до теб, че не бях достатъчно силна, че трябваше да застрелям копелето при първия удобен случай?" Как можеш да кажеш всичко това, когато той вече не е наоколо, за да те чуе?
Как преодоляваш мъката, когато от тялото му e останал само спомен, понесен от вятъра, а душата му е напуснала този свят отдавна?"


Последната книга от "Riley Jenson Guardian sesries" - "Moon Sworn", Keri Arthur

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"You can run, but not fast enough. You can even hide, but not forever. Eventually they catch you." - Anita Blake

______________________________
Любими цитати! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любими цитати! 4965902g

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Видях,че самотата е по-силна,когато се опитваме да се борим с нея,и отслабва,когато просто не и обръщаме внимание.
Вещицата от Портобело",П.Куелю

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz

My father had taught me to be nice first, because you can always be mean later, but once you've been mean to someone, they won't believe the nice anymore. So be nice, be nice, until it's time to stop being nice, then destroy them
He had this old southern idea of what a lady should be. A lady should not carry a gun and spend most of her time covered in blood and corpses. I had two words for that attitude. Yeah, those are the words.
You can't save everybody. In fact, there are days when I think you can't save anyone. Each person has to save himself first, then you can move in and help. I have found this philosophy does not work during a gun battle, or a knife fight either. Outside of that it works just fine
"Never argue when you're winning
Questions are great, but only if you know the answers. If you ask questions and the answers surprise you, you look silly
The rich and powerful always seem to perfer the tops of buildings. Hasn't anyone ever explained to them that higher just means you have farther to fall?
You are crazy."
So I've been told."
You look wonderful", Jason said.
No compliments, Jason. I'm unconfortable enough in the lingerie".
Then by all means take it off"-jason and Anita
Love sucks. Sometimes it feels good. Sometimes it's just another way to bleed.
When in doubt, ignore and be horribly unimpressed
I wondered if I had offended him. I wondered if I cared.
I hate to waste a really good threat.
"Jesus, are all vampires over two hundred perverts?"
"I am over two hundred," Jean-Claude said.
"I rest my case."-Anita after Yasmeen rubs her breasts over Anita's pointed gun
He thought I might say something to piss someone off. Who me?
Vampires were always either trying to kill me, or own me. God I hated being popular
I am the Executioner.Murder someone in my town, and I'm the one that you get to see. Once
No, life isn't fair, but I try to be."
И още доста...


______________________________
Когато Торбалан ляга да спи всяка нощ, проверява гардероба си за Дийн Уинчестър Dean: You're not going to kill me, are you? Sam: No. Dean: Good. 'Cause that would be awkward...
Любими цитати! 2zegz9x Любими цитати! 10qclf8Любими цитати! Winchesters157Любими цитати! DramaticChipmunkЛюбими цитати! ArtofZenЛюбими цитати! Cookies
Любими цитати! 2hyjkh5

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"But one of the good things about being a woman is that my level of testosterone poisoning is lower than most men's"

"Един от плюсовете на това да бъда жена е, че нивото ми на отравяне с тестостерон е по-ниско от това на повечето мъже."


Анита Блейк


"Отравяне с тестостерон" :lmao2: :lmao2:

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"- Приятна сграда - каза Бен, докато вървяха по коридора. - Няма нищо общо с гимназията, където учих преди години. Там повечето прозорци приличаха на амбразури.
- Грешка номер едно - поправи го Мат. - Не бива да говориш за сграда. Това е "учебно заведение". Черната дъска се нарича "нагледно пособие". А хлапетата са "хомогенен образователен колектив на юношеска възраст"."
/"Сейлъмс Лот" - Стивън Кинг/


"...
Господин Лун поднася почитанията си на професор Снейп и го моли да не си пъха ненормално дългия нос в работата на другите.
...
Господин Рог изразява съгласието си с господин Лун и би искал само да добави, че професор Снейп е грозилище.
...
Господин Лап би желал да изрази недоумението си, че такъв идиот изобщо е станал професор.
...
Господин Опаш желае приятен ден на професор Снейп и го съветва да си измие косата."
/"Хари Потър и затворникът от Азкабан" - Дж. К. Роулинг/


" - Недей да съжаляваш мъртвите, Хари. Съжалявай живите, и най-вече онези, които живеят без любов."
/"Хари Потър и Даровете на Смъртта" - Дж. К. Роулинг/


"If you run from me, I’ll chase you. And I’ll find you…"
/"Night Huntress - Halfway to grave" - Jeaniene Frost/


"In nature, nice equals weak, and weak equals danger. Women want to feel that they're protected and safe. Even if you're a powerful woman, you still want to be with someone who's got some halls."
/"The MANual" - Steve Santagati/


"Отмъщението е ястие, което има най-добър вкус, когато е студено."
/"Кръстникът" - Марио Пузо/


"- Естествено! Щото не се е случвало. Важното е, че би могло. Не можеш да кажеш: "Ако туй не се бе случило, щеше да се случи онуй", защото не знаеш всичко, което е можело да се случи. Ти си мислиш, че е щяло да бъде хубаво, а от къде знаеш, че е нямало да бъде ужасно? Не бива да дърдориш: "Ех, само ако бях..." - тъй е лесно да си пожелаеш каквото ще да е. Ама няма да знаеш. Останало е зад гърба ти. Няма смисъл да умуваш. Затуй не си блъскам главата."
/"Господари и господарки - Истории от Света на Диска" - Тери Пратчет/

Последната промяна е направена от Zaharka на Нед 26 Сеп - 12:40; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
— Във всяка приказка има зрънце истина — каза тихо вещерът. — Любовта и кръвта.
И в двете има могъща сила. Маговете и учените си блъскат главите над това вече дълги
години, но не са научили нищо, освен…
— Освен какво, Гералт?
— Че любовта трябва да е истинска.

Анджей Сапковски - "Вещерът",книга 1.Последното желание

Гералт Любими цитати! 1513021971

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
-Катрин?
-Да?
-Катрин?
-Да Деймън?
-Върви по дяволите


Дневниците на вампира - Яростта

______________________________
Любими цитати! Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"И вътре в душата на човека, който някога осъдил едно момче заради детските му сълзи, непознатият се смеел ли, смее."

"Ангелите може и да се спасят от вечните мъки, но хората са по-малко щастливи създания и за тях адът е винаги близо."

"Дали те всички живели щастливо след това? Не. Никой не би могъл да го направи, независимо какво се разправя в приказките. Те имали своите добри дни, както ги имате и вие, имали и своито лоши дни, за които вече знаете. Имали своите победи, както всеки от вас, но имали и поражения, които също са ви известни. Имало дни, когато се срамували, защото знаели, че не са дали най-доброто от себе си, но имало и дни, когато знаели, че са постъпили така, както боговете искат от тях. Опитвам се да ви кажа, че те живели толкова добре,
колкото могли, всеки от тях и всички те."

Очите на дракона, Стивън Кинг


______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Любими цитати! Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"В бъдеще ще разчитам само на онези черти от характера си, които съм изпитал. Кой би казал, че трябва да намирам удоволствие в проливането на сълзи? Че трябва да обичам човека, който ми доказва, че не съм нищо повече от глупак?"
"Аз живях достатъчно, за да видя, че различието ражда омразата."
Стендал "Червено и черно"

"Истинските неща се виждат със сърцето,а не с очите."
Антоан дьо Сент Екзюпери,"Малкия принц"

"На света няма нищо по- трудно от откровеността и по- лесно от ласкателството. Ако в откровеността има поне една стотна нотка фалш, веднага настъпва дисонанс, а след него скандал. А в ласкателството дори всичко, до последната нотка да е фалшиво, то и тогава е приятно и се слуша не без удоволствие; макар и с грубо удоволствие, но все пак с удоволствие. И колкото и да е грубо ласкателството, в него винаги поне половината изглежда истина."
Достоевски "Престъпление и наказание"

"Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които искаш да бъдеш, не може да не бъдеш. Хора, които изграждат своя дом в сърцето ти!"
Стивън Кинг "То"

"Не те обвинявам, че си ме изкушавала.
Друг е виновен - Господ, който те е създал толкова красива,
или дяволът, който ме накара да те погледна."
Майн Рид "Конникът без глава"

"Винаги!... Това е ужасна дума! Най-много обичат да я употребяват жените. Те развалят всеки роман, опитвайки се да го направят вечен. Освен всичко друго, тази дума нищо не означава. Единствената разлика между "прищявката" и "вечната любов" е, че... Прищявката трае малко по-дълго."
Оскар Уайлд "Портретът на Дориан Грей"

"The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart."
Хелън Келър

"Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment."
Буда


Последната промяна е направена от escapingthesun на Нед 9 Окт - 11:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Любими цитати! 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Любими цитати! Animated_gif_024_hippo

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
".. оставам с впечатлението, че единствената вечна любов е несподелената."
- Из "Какво общо има любовта?"

______________________________
Любими цитати! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любими цитати! 4965902g

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Няма такова нещо като "печелене" или "губене". Има спечелил и загубил; има победа и загуба. Има крайности. Всичко между тях може да бъде или наше, или тяхно. Серпин ще е спечелил, само ако срещу него не е останал никой. Докато не се случи това, съществува единствено борбата, защото теченията са затова - да се обръщат."
/"Скълдъгъри Плезънт" - Дерек Ланди/


"Животът ти ще е добър и сигурен, когато да си жив означава повече за теб от сигурността; любовта - повече от парите; твоята свобода - повече от партийната линия или общественото мнение; когато мисленето ти е в хармония с твоите чувства; когато учителите на децата ти са по-добре платени от политиците; когато имаш по-голямо уважение към любовта между мъж и жена, отколкото към брачното свидетелство."
/Вилхелм Райх/


"Има хора, които живеят цял живот честно, готвейки се за голямо предателство."
/"Омерта" - Марио Пузо/


"Работникът сви вляво, като продължаваше да натиска клаксона, и профуча покрай движещата се в пиянски зиг-заг лимузина. Отправи няколко цветисти пожелания към шофьора й да упражни незаконен секс върху себе си и изрази искрена надежда за местонахождението на душата му в отвъдния живот. Добави предложение всички от негърската раса да се върнат в континента, от който са произлезли. Като заключение отсече, че е срещал майката на шофьора в негърски бардак в Ню Орлиънс.
Сетне даде газ, за да остави опасността зад себе си, и внезапно забеляза, че се е подмокрил."
/"Сияние" - Стивън Кинг/

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
'' Съдбата повдигна вежди.
- И без измами, Госпожо - каза той.
- Но кой може да измами Съдбата? - попита тя.
Той сви рамене:
- Никой. И все пак всички се опитват. ''
Тери Пратчет, '' Цветът на Магията ''


Небето не за нас.На нас не ни е дадено да летим.И всичко, което можем да направим, е да се постараем да не падаме-Сергей Лукяненко,Сумрачен патрул

Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!
"Мечо Пух", Алън Милн


Животът не се ръководи от волята или намеренията. Животът е нерви, фибри и бавно изграждани клетки, в които зреят мисли и се раждат поривите на страстта. Чувстваш се сигурен в себе си. Мислиш се за силен. Но цветът на един предмет в някоя стая или утринното небе; обичан някога парфюм, който събужда смътни спомени; стих от забравена поема, която отново прочиташ; фраза от пиеса, която отдавна си престанал да свириш - това са нещата, от които зависи животът ни, уверявам те, Дориан. Браунинг го е написал някъде. Ние не владеем чувствата си. Има мигове, когато внезапно облъхналият ме аромат на бял люляк ме кара да изживявам отново някой от трепетните месеци в моя живот.Оскар Уайлд, "Портретът на Дориан Грей"

Идва момент, в който просто обичаш някого. Не защото е добър или лош, или какъвто и да било. Просто го обичаш.
Това не означава, че ще бъдете заедно завинаги. Не означава, че няма да се нараните взаимно. Значи само, че го обичаш. Понякога въпреки това, което е, а понякога заради това, което е. И знаеш, че и той те обича, понякога заради това, което си, а друг път въпреки него. [Анита Блейк]

Понякога да изгубиш
баланса си от любов, е част от това да живееш балансиран живот.
В крайна сметка повярвах в нещо, което наричам физика на търсенето.Природна сила, управлявана от закони,
реални като закона за гравитацията.Правилото гласи нещо такова:Ако си достатъчно смел да изоставиш всичко познато и удобно,което може да е всичко -
от дома ти до старите угризения,и тръгнеш на път
в търсене на истината,бил той външен или вътрешен,и ако искрено приемеш всичко,
случващо ти се по пътя, като знак, и ако приемеш всеки,
срещнат по пътя, като учител,и ако си готов да приемеш и простиш
някои трудни истини за себе си,тогава истината няма да бъде
скрита от теб. [Яж, моили се и обичай]

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Любими цитати! 7389738n


Любими цитати! Badge1

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Някой винаги очаква някого, който пък никога не се прибира. Винаги някой обича нещо повече, отколкото нещото обича него. И накрая ти се иска да унищожиш нещото, каквото и да е то, само и само да не те наранява повече.
~ Сирената, Рей Бредбъри

Да, помисли си Клариса, време е денят да свършва. Даваме приеми, правим тържества, напускаме семействата си, за да живеем сам-сами в Канада, мъчим се да пишем книги, които обаче не променят света независимо от нашия талант, неспирни усилия и големи надежди. Живеем живота си, занимаваме се - всеки с нещо, - после заспиваме. Всичко е толкова просто и обикновено. Някои скачат от прозорците или влизат да се удавят, или взимат хапчета. Повечето умират случайно, при нещастни случаи, а още повече - голямато мнозинство, биват поглъщани от някоя болест или, ако са късметлии, от самото време. Едно е само утешението: отделен час тук или там, когато, противно на всякакви зли сили и очаквания, животът ни като че се разтваря и ни дава всичко, за което някога сме мечтали, макар че всички освен децата (а може би дори и те) знаят, че тези часове ще бъдат неизменно последвани от други, мрачни и много по-трудни. Въпреки това ние обожаваме града, утрото, надяваме се на нещо повече.
Един Бог знае защо го правим.
~ Часовете, Майкъл Кънингам

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Любими цитати! Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Из "Скълдъгъри Плезънт", Дерек Ланди

Скълдъгъри: Честно казано, това дори не е моята глава.
Стефани: Какво?
Скълдъгъри: Наистина. Моя череп го откраднаха. Този го спечелих в игра на покер.
Стефани: Това не е твое? Какво е усещането?
Скълдъгъри: Върши работа. Докато си върна главата... Изглеждаш леко отвратена.
Стефани: Просто... Не ти ли е странно? Все едно носиш нечии чужди чорапи...

* * *

- Не можеш да ме оставиш сама! - възпротиви се тя, докато вървеше след него към фоайето.
- Да! Мога! Ще си в пълна безопасност.
- Входната врата е откъртена!
- Е, да. Ще си в пълна безопасност, стига да не влязат през входната врата.

* * *


- Я по-ведро - подхвърли той. - Така и така ще умрем по ужасен начин, какво толкова сте се вкиснали?


______________________________
Любими цитати! Dragon-Book

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Ммм, в един друг форум бях пуснала коментара си относно любимите цитати:

Много са... Но първият, който ми прави впечатление е сонет на Шекспир, който го помня наизуст. Правех някаква тема за "Хамлет", а споменаването на сонета бе просто препратка към основната идея, която исках да изкажа. Ако има някаква грешка се извинявам, но го цитирам по памет:

"Зова смъртта. На този свят съм сит.
Достойнства - родено лицемерие,
нищожества, придаващи си вид
и гаврата с човешкото доверие,
и с чест удостоени подлеци,
и с девственост търгуваща нечестност,
и силата в ръцете на скопци,
и съвършенство в мрак и неизвестност,
и с вид на вещ, на сведущ глупостта,
и в глупост, обвинена прямотата,
и творчеството с вързана уста,
и истината в служба на лъжата...
Отдавна бих напуснал тази кал,
но, друже мой, за тебе ми е жал..."


Споменавам, че превода е на Валери Петров, понеже различните автори го превеждат различно. Друг цитат е на Тери Пратчет.

Цитат:
— Тъй, тъй. Таквиз са хората. Но пък ако аз го бях видяла наистина да е там, на живо, все едно да съм пламнала от треска. Ако аз знаех, че има някой бог, дето поне мъничко му пука за хората, наглежда ги бащински и се грижи за тях майчински… От мене нямаше да чуеш приказки като „Всяко нещо си има две страни“ и „Длъжни сме да зачитаме вярванията на другите“. И нямаше да ме видиш да се държа кротичко с надеждата, че всичко ще се подреди добре накрая. Не и ако у мен пламтеше такъв огън като безмилостен меч. А щеше да пламти, господин Овес, повярвай. Казваш, че вие вече не горите хора и не ги принасяте в жертва, ама тъкмо туй означава истинската вяра, увря ли ти главата? Да жертваш своя живот ден след ден, да храниш с него пламъка, за да разнасяш истината, да работиш, да дишаш за нея. Ето какво е религията. Всичко останало е… добри обноски. И начин да се срещаш със съседите.
— Тя се поукроти и продължи по-тихо:
— Както и да е, но аз щях да бъда такваз, ако вярвах от душа. А туй май вече не е на мода, щото като видите зло, почвате да кършите ръце и да се вайкате: „Ох, ами сега, трябва да го обсъдим.“ Ей туй мисля, господин Овес. Бъди доволен, че нещата са, каквито са. И недей да тичаш след вярата, що-то нивгаш няма да я догониш.


Книгата е "Захапи за врата" wink

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Любими цитати! 17
Любими цитати! 4205876W

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
It begins whit absence and desire .
It begins whit blood and fear .
It begins whit discovery of witces .
От Аз вещицата

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"- Бих ти напомнила как благодарение на факта, че през годините някак пропусна възможностите да се държиш като нормален родител, си загубила властта си на такъв."
/"Тръпка" – Маги Стийвотър/


"- Before I begin, may I ask how old you are?
- You may ask.
- How old are you?
- It's none of your business."
/"Thirst – The last vampire" – Christopher Pike/


"- Имам свидетели. С Ал Капоне цяла нощ играхме на блек Джак за шапката му. Попитай когото щеш… шефче. Нашите отношения с Адолф не те засягат. Аз не обичам много такива изроди, но ако имах възможност да изгоря някого, със сигурност нямаше да започна с него. Ако набарам някаква такава гадорийка, първо щях да я изпробвам на Хрушчов. Много си тъп."
/"Еликсир в Ада" – Zотов/


"…- Интересно, за какъв дявол винаги става така? Защо е тази закономерност? Защо, когато в някоя най-обикновена кримка се появи някакъв клепоух маниак средна ръка, задължително си поставя за задача най-малкото да унищожи целия свят? Направо не може да се живее от тези глобални злодейски гении. Ако я караме по този начин, скоро няма да има кой да краде портмонета."
/"Еликсир в Ада" – Zотов/

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Zaharka написа:


"- Before I begin, may I ask how old you are?
- You may ask.
- How old are you?
- It's none of your business."
/"Thirst – The last vampire" – Christopher Pike/


:lmao2: :lmao2: :lmao2:

descriptionЛюбими цитати! EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply