BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 17 976781486 СББ Медия АД - Page 17 976781486 СББ Медия АД - Page 17 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 17 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 17 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, направих откритие. Със "Стори"-то има книжка - "Лицето на убиеца" - Дейвид Линдзи - кримка/трилър се води.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Здравейте, момичета!
Виждам, че отдавна не е писано в темата. Да не би да е затворена или вече има нова, а аз не съм разбрала?
Исках да попитам знаете ли тая седмица с журнала коя е книжката? Предният месец беше на Джоанката Нежен бунт, та се чудех тоя месец дали няма да ни зарадват с нещо ново.

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Книгата е Дивата хризантема на Джейн Фийдър. В сайта читанка я има.

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Следващите три месеца, към средата на месеца, с кулинарния журнал ще издават някаква поредица на Лайза

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Благодаря ви, момичета! Страхотни сте!
Хубаво е от време на време да се обменя такава информация, че те и от журнала вече се изхитриха и взеха да пазят в тайна следващите книги.
Чудя се какви ли са им съображенията?

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Най-вероятно в сроковете. Няма обещание - няма издънка. Така си го обяснявам поне аз. Иначе много ме радва, че отново почнаха да пускат трилъри. Остава им само нещо в паранормалния спектър да подхванат и ще запълнят всички ниши.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
mi666i написа:
В един форум попаднах на тази информация :

На 12 октомври от Историческите любовни романи "Една дама никога не се предава" - Сабрина Джефрис


А някъде дали може да се намерят 4тата и 5тата книга от тази поредица? Див, необуздан и твой и Една дама никога не се предава он лайн? Прочетох първите три, не мога да си намеря останалите, а ми хареса поредицата.

______________________________
Life isn't about waiting the storm to pass... it's about learning to dance in the rain...

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Alexia дай поща и ще ти ги пратя...

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
poli8009 написа:
Alexia дай поща и ще ти ги пратя...


Благодаря ти, успях да ги открия, даже вече съм на петата СББ Медия АД - Page 17 909357165

______________________________
Life isn't about waiting the storm to pass... it's about learning to dance in the rain...

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много се радвам.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, а дали се появи вече някъде електронна последната 6-та от Тайните на Мейдън Лейн?

______________________________
Life isn't about waiting the storm to pass... it's about learning to dance in the rain...

descriptionСББ Медия АД - Page 17 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply