BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 16 976781486 СББ Медия АД - Page 16 976781486 СББ Медия АД - Page 16 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 16 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
nmk_262 написа:
Днес си взех списание Story и в него беше поместена книгата, която ще излезе с Журнал на 5 октомври, казва се Жената, която чуваше цветовете от Кели Джоунс. Ето и линк към нея в Goodreads - https://www.goodreads.com/book/show/11296482-the-woman-who-heard-color?ac=1&from_search=true


Мммм, нещо от книгите от първата седмица на месеца не могат да ме грабнат. Благодаря за инфото. Дано историческата да е нова. СББ Медия АД - Page 16 1089017131

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
В един форум попаднах на тази информация :

На 5 октомври от поредицата Световни бестселъри "Жената която чуваше цветовете"- Кели Джоунс

На 12 октомври от Историческите любовни романи "Една дама никога не се предава" - Сабрина Джефрис

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Нещо не ме впечатли особено ще я пропусна..
А за историческите знае ли се?

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
mi666i написа:
В един форум попаднах на тази информация :

На 5 октомври  от поредицата Световни бестселъри  "Жената която чуваше цветовете"- Кели Джоунс

На 12 октомври от Историческите любовни романи "Една дама никога не се предава" - Сабрина Джефрис



Ooooooo чудесно. Сабрина Джефрис и е нова. Вярно, 5-та от поредицата ама все тая. Важното е че е нова. Ето я в Гудрийдс: https://www.goodreads.com/book/show/11280745-a-lady-never-surrenders СББ Медия АД - Page 16 976781486 СББ Медия АД - Page 16 976781486 СББ Медия АД - Page 16 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ооо аз съм си харесала тази поредичка отдавна, ама защо точно от пета книгаа  СББ Медия АД - Page 16 3382520118  Да се надяваме, че ще преведат и предните.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
Ооо аз съм си харесала тази поредичка отдавна, ама защо точно от пета книгаа  СББ Медия АД - Page 16 3382520118  Да се надяваме, че ще преведат и предните.


Ами мисля, че ще ги подкарат като хората. Виж с на Каролайн Линдън и там тръгнаха през просото ама пуснаха цялата поредица. Сега гледам и на Катрин Смит уж от зад започнаха, па се върнаха отпред... боже как прозвуча... та както и да е мисля, че ще си я пуснат цялата.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Дано, аз също се надявам така да стане. С тази надежда съм си отделила на Маделин Хънтър книжката, надявам се да преведат и при нея предишните три, за да си ги почна подред. 3а сега нищо, но пък са доста сериозни относно това и си ги издават, макар и на разбъркано. Та имам голяма надежда и за двете поредици. СББ Медия АД - Page 16 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
Дано, аз също се надявам така да стане. С тази надежда съм си отделила на Маделин Хънтър книжката, надявам се да преведат и при нея предишните три, за да си ги почна подред. 3а сега нищо, но пък са доста сериозни относно това и си ги издават, макар и на разбъркано. Та имам голяма надежда и за двете поредици. СББ Медия АД - Page 16 909357165


Ми то само те и Калпазанов ни греят за историческо тъй че не ни остава друго освен да се надяваме. Че напоследък всички са скочили на крайно еротични книги и старите девици и Жентълмени са ги изоставили. Да не казвам от кога не е излизало нещо със шотландци, пирати, шейхове, викинги или каубои. Срамота СББ Медия АД - Page 16 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ехаааа, Сабринка!!! СББ Медия АД - Page 16 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255 Тази поредица ми е особена слабост! Нямам търпение да й се насладя на БГ! СББ Медия за пореден път ме зарадваха и развълнуваха с поредната разкошна изненада!СББ Медия АД - Page 16 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a
Очаквам с огромно нетърпение каква красота ще бъде следващия път?!

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
За следващата седмица знаем ли какво ще излезе?

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Дали някоя мила дама има инфо кой роман от историческите ще издават СББ Медиа другия четвъртък? Дали ще е някоя благинка, новичка и неиздавана досега на БГ?  СББ Медия АД - Page 16 Ac28c59b1591fec4c93b5bc8aed39a60

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
На 9.11.2017 от Историческите любовни романи ще излезе "Кралицата Дева" - Джуд Деверо. Ако не се лъжа, това беше първата книга от Lanconia's Royal Family.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Уфф, явно не съм стискала достатъчно силно палци! СББ Медия АД - Page 16 509644de2e60712c2d66077359a62725 Не че романа на Джуд Деверо е лош - неее! Просто мнооого отдавна го има на БГ. Ще почакам (с грааамаданска надежда) до декември - дано предколедно да ни зарадват с чисто новичко, свежарско неиздавано досега бижу! СББ Медия АД - Page 16 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 16 3382520118 Жалко. И аз чаках нещо ново. СББ Медия АД - Page 16 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 16 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Здравейте мили дами!
Някоя от вас знае ли коя ще бъде историческата книжка тоя месец? Ако знаете, моля, споделете.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Чаровният прелъстител на Стефани Лоурънс ще е исторето този месец.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес излезе и сега я започвам.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Hera написа:
Чаровният прелъстител на Стефани Лоурънс ще е исторето този месец.


А би ли могъл някой да ми каже колко страници е и какъв формат, моля?

______________________________
СББ Медия АД - Page 16 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
300 страница , стандартен формат на книга.

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Толкова се бях заблеяла вчера, че забравих да проверя коя е книжката от поредицата "Исторически любовни романи" и днес отивам с трепет до Реп-а да проверя и каква беше радостта ми като видях роман на Стефани Лоурънс дето не е превеждан досега на БГ! СББ Медия АД - Page 16 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Само дето не се разрипках пред продавачката от кеф! "Чаровният прелъстител" трябва да е 2-ра книжка от грамаданската поредица "Синстър", от която имаме на БГ само 1-та - "Годеницата на дявола", която преди време СББ Медиа преиздадоха. И в този ред на мисли ме осени храбрата надежда, че може би издателството ще продължи да ни радва и с другите благинки от тази поредица?! СББ Медия АД - Page 16 7bd345e0b2c769084330c3d5b9399fb0

descriptionСББ Медия АД - Page 16 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply