BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 15 976781486 СББ Медия АД - Page 15 976781486 СББ Медия АД - Page 15 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 15 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Еееех не мислех, че ще е тази поредица, тъй като книгите още се подмятат по книжарниците СББ Медия АД - Page 15 3382520118 СББ Медия АД - Page 15 3382520118 СББ Медия АД - Page 15 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
О, радост!!! На 10 август ще излезе със списание Журнал за жената нов исторически роман на Каролайн Линдън - Да покориш херцог. Последната трета книга за братята де Лейси след "Една нощ в Лондон" и "Изкушение в Бат".
Потривам доволно ръце и се зареждам с търпение. СББ Медия АД - Page 15 486223524

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Благодаря за инфото. И аз ще чакам с нетърпение.

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Hera написа:
О, радост!!! На 10 август ще излезе със списание Журнал за жената нов исторически роман на Каролайн Линдън - Да покориш херцог. Последната трета книга за братята де Лейси след "Една нощ в Лондон" и "Изкушение в Бат".
Потривам доволно ръце и се зареждам с търпение. СББ Медия АД - Page 15 486223524


Супеееер, и аз чакам с нетърпение СББ Медия АД - Page 15 976781486 СББ Медия АД - Page 15 976781486 СББ Медия АД - Page 15 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Още от ранна заран ще изтърча до някоя лафка СББ Медия АД - Page 15 909357165 СББ Медия АД - Page 15 909357165 СББ Медия АД - Page 15 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ехаааа, каква прекрасна радост!!! Точно се прибирам от Гърция и хоп - нова Каролайн Линдън ще има утре!!! Направо невероятно!!! Много, много благодаря за прекрасната новина! СББ Медия АД - Page 15 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Корицата е страхотна!

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз вече си я взеееех СББ Медия АД - Page 15 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Следващата книга със списание ще е на Лайза Клейпас - Синеокият дявол.

______________________________
СББ Медия АД - Page 15 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Тъй като Ивето е голяма любопитка и се ровила в Националния регистър за издаваните книги в България, имаме три страхотни заглавия от СББ, за които нямам търпение. На първо място най-много се вълнувам на книгата на Стефани Лорънс:

http://www.booksinprint.bg/Publication/Details/9720bdec-e1b2-47d9-87e2-1a6f11d61f3f
https://www.goodreads.com/book/show/823580.A_Rake_s_Vow

У нас имаме издадена само 1ва книга от поредицата и факта, че СББ са се заели с нея, значи, че ще получим цялата поредица, защото поне в това отношение доказаха, че са сериозни, както личи от книгите на Каролайн Линдън, където издадоха дори новелите, строго пренебрегвани от всички БГ издателства с много малки изключения. Първа книга от поредицата беше страхотна и помня,ч е феновете на историческото коментирахме, че май се задават новите Малъри, тъй че хайде да я издаваааат.

Номер 2 пак с вълнение... Сабрина Джефрис...

http://www.booksinprint.bg/Publication/Details/f6e95ab8-a8fc-4969-9349-183d7a67fc23
https://www.goodreads.com/book/show/11280745-a-lady-never-surrenders

Макар и чак пета книга от поредицата, много се радвам на Сабрина и съм сигурна, че ако решат да издадат поредицата, дори да я карат отзад напред пак ще съм супер доволна.

И третата книга за която много се радвам е на Катрин Смит.

http://www.booksinprint.bg/Publication/Details/0a763b8d-4aa9-46a6-99f1-8886d7d7bc63
https://www.goodreads.com/book/show/6458584-when-seducing-a-duke

Макар да започнаха отзад напред, като издадоха първо трета книга от поредицата, издателството явно ще се върне към началото и ще ни представи книга 1ва, или поне така се надявам, защото заглавието е същото като на книгата на Каролайн Линдън и дано не е станало обърквация при авторите.

Та така. Предполагам, че щом книгите ги има в този регистър е поне на 50% сигурно, че ще ги получим и ни остава само да почакаме потривайки нетърпеливо ръце.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много интересни заглавия ще следя редовно лафките...

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Инчееее, мнооого, мнооого благодаря за прекрасните новини!!!СББ Медия АД - Page 15 C4993e31cf749afb121e1f1728c48255
Обожавам Стефани Лорънс, но направо съм в потрес от вълнение за Сабрина Джефрис!СББ Медия АД - Page 15 D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Божичко, прекрасна авторка, изключително завладяващи романи! Поредицата й Hellions of Halstead Hall (пета книга, от която ще издават "СББ Медия") е невероятно великолепна и страхотно увлекателна! Поредицата започва с ултиматума, който дава на собствените си внуци изключително богатата баба: ако до една година не се оженят всичките й внуци, ще ги лиши от наследство. Всеки роман е отделна история за различните внуци на ексцентричната баба. А петия роман е за най-малката сестра. Докато излизаха на руски, с какво огрооомно нетърпение очаквах всеки следващ роман от поредицата!!! Дано да имаме прекрасната възможност да им се насладим и на БГ! А другите й също разкошни поредици The Royal Brotherhood (втория роман от тази поредица To Pleasure a Prince е невероятно затрогващ, един от нааааай-любимите ми ИЛР въобще) и The School for Heiresses? Дали има шанс някога също да ги зърнем на БГ? Мечтиии, мечтиии ... СББ Медия АД - Page 15 D137c514db3aa074bba5eea16cc61342

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Боби, като гледам какво издават другите издателства надеждите ми са в СББ и в Калпазанов. Стискам им палци.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Историческата книжка другата седмица е на Катрин Смит- "Невинна съблазън"

Съжалявам, че не успях да кача снимка... снимах анотацията и корицата с телефона си и макар да не прави хубави снимки, можеше да се види за какво иде реч. Просто от един час се мъча и не можах да кача снимката, не намерих сайт за хостинг, на който да успея да го направя. СББ Медия АД - Page 15 2115147716 Някой друг може да попълни пропуска ми. СББ Медия АД - Page 15 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
Историческата книжка другата седмица е на Катрин Смит- "Невинна съблазън"

Съжалявам, че не успях да кача снимка... снимах анотацията и корицата с телефона си и макар да не прави хубави снимки, можеше да се види за какво иде реч. Просто от един час се мъча и не можах да кача снимката, не намерих сайт за хостинг, на който да успея да го направя. СББ Медия АД - Page 15 2115147716 Някой друг може да попълни пропуска ми. СББ Медия АД - Page 15 909357165



Ау ау, качи я тук: picbg.net ама ти трябва регистрация. СББ Медия АД - Page 15 909357165

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 15 82fb95e8f3c0d73a


А, а, успяяяях. Най-накрая СББ Медия АД - Page 15 2115147716 Благодаря ти, Ralna. Дано само да може да се прочете добре резюмето СББ Медия АД - Page 15 2115147716

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
СББ Медия АД - Page 15 82fb95e8f3c0d73a


А, а, успяяяях. Най-накрая СББ Медия АД - Page 15 2115147716 Благодаря ти, Ralna. Дано само да може да се прочете добре резюмето СББ Медия АД - Page 15 2115147716

Йей супер, благодаря, че сподели снимката :yess: . Улучила съм книгата с линка горе. Първа книга от поредицата. Корицата е много хубава, макар че оригинала по-ми допада. Иначе резюмето е супер интригуващо. В четвъртък ще съм първа на лафката СББ Медия АД - Page 15 976781486 СББ Медия АД - Page 15 1513021971

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 15 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И на мен ми хареса корицата, както и резюмето. Предусещам, че ще е сладка книжката и май след седмица по това време вече ще съм я прочела... Няма да издържа много без да я почна СББ Медия АД - Page 15 2115147716

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Знае ли се какво предстои този месец? 👼

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес си взех списание Story и в него беше поместена книгата, която ще излезе с Журнал на 5 октомври, казва се Жената, която чуваше цветовете от Кели Джоунс. Ето и линк към нея в Goodreads - https://www.goodreads.com/book/show/11296482-the-woman-who-heard-color?ac=1&from_search=true

descriptionСББ Медия АД - Page 15 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply