BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 10 976781486 СББ Медия АД - Page 10 976781486 СББ Медия АД - Page 10 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 10 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Оле Оле Оле, ей  ме на любопитка петка писах на издателството да питам какво да очакваме и както винаги те бяха невероятно любезни. Вижтеееее. Приритвам от кеф.:

Здравейте Севдалина,

Благодаря за искрения интерес към нашите книги и за хубавите пожелания.

И през 2017 г. ще продължим да предлагаме на нашите читатели книги от любими автори, да представяме нови автори и заглавия.

Със списание „Кулинарен журнал“ от февруари до април ще излязат последните три книги от „скандалната“ поредица „Любов и страст“: „Скандален залог“, „Скандални уроци“ и „Още по-скандално“. СББ Медия АД - Page 10 1513021971 СББ Медия АД - Page 10 1513021971 СББ Медия АД - Page 10 1513021971

Поредица „Световни бестселъри“ със списание “Журнал за жената“ ще представи за новите книги на Вероника Хенри, Санта Монтефиоре, Дороти Кумсън и Кели Джоунс, познати вече на нашите читатели, както и нови автори с най-добрите си романи.

Поредица „Исторически любовни романи“ ще продължи да издава книги от познати автори, но ще представи и много нови автори като Сабрина Джефрис, Вирджиния Хенли и Джулия Куин. :yess: :yess: :yess:

Ще ви изненадаме през пролетта и с една нова поредица, която ще върви със „Журнал за жената“.

С пожелания за много здраве и благоденствие през Новата година!

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
О да, определено ме зарадва Ине, мерси. СББ Медия АД - Page 10 1997570614

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
viki12 написа:
О да, определено ме зарадва Ине, мерси. СББ Медия АД - Page 10 1997570614


Като видях Джулия Куин и чак се разтреперих СББ Медия АД - Page 10 909357165 Единствените издавани нейни книги у нас са тези на Тиара, които все още са по книжарниците тъй че едва ли ще им пуснат второ издание, което значи, честитооо нииии СББ Медия АД - Page 10 1513021971 Също и Вирджиния Хенли и Сабрина Джефрис вероятно ще са с нови книги съдейки от горенаписаното, тъй че мале мале, СББ Медия АД - Page 10 3569552857 СББ Медия АД - Page 10 3569552857 СББ Медия АД - Page 10 3569552857

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине, много ти благодаря за инфото СББ Медия АД - Page 10 1997570614  изпревари ме хахаха Наистина много добре ще започне 2017 г още от февруари месец. Дано наистина на Джулия Куин са нови заглавия, а не издаваните до момента, Сабрина Джефрис също много я харесвам, радвам се, че ще продължат поредицата от историческите романи.  Още веднъж ти благодаря за информацията, зарадва ме СББ Медия АД - Page 10 1997570614

______________________________
СББ Медия АД - Page 10 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз също много благодаря и мен ме зарадва.

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Еха голям кеф Вирджиния Хенли и Сабрина Джефрис също и Джулия са ми любимки най гореспоменатите не ги познавам но ще се запознаем страхотна новина! :yess: :yess: :yess:

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ч.Н.Г. мили дами! Пожелавам много красиви и вълнуващи изживявания и през Новата 2017г с любимите романи и герои!

Инчееее, направо ми иде да заприпкам кат' конче-вихрогонче от прекрасните новини!!! Благодаря ти от сърце, че ги сподели!!! На Каролайн Линдън "скандалните" романи май започнаха да ги издават миналата година около 14.02.? Може би и тази година трябва да станем вдъхновени кулинарки дето ще ексериментират с нови кулинарни рецепти от списанието "Кулинарен журнал" около заветната дата 14.02.? Много моля ако някой научи точната дата на издаването на трите "скандални" романа, да сподели тук!
Ужасно много се радвам, че ще издават Джулка, Вирджиния и Сабрина! Дано тази година да издават повече романи, които до сега не са издавани на БГ! Страшно много се надявам да ни зарадват и с авторки, които са напълно непознати на БГ!

Всъщност влязох тук, за да видя дали има инфо коя ще е следващата от Историческата поредица. Последно на 08.12. трябва да е излязла "Като пепел във вихъра" - прекрасен роман, но за съжаление отдавна го имам и просто трябваше да бъда пас. Сега на 05.01.2017г ще излезе ли нещичко ново за изгладнели душици?

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
bobych написа:
Ч.Н.Г. мили дами! Пожелавам много красиви и вълнуващи изживявания и през Новата 2017г с любимите романи и герои!

Инчееее, направо ми иде да заприпкам кат' конче-вихрогонче от прекрасните новини!!! Благодаря ти от сърце, че ги сподели!!! На Каролайн Линдън "скандалните" романи май започнаха да ги издават миналата година около 14.02.? Може би и тази година трябва да станем вдъхновени кулинарки дето ще ексериментират с нови кулинарни рецепти от списанието "Кулинарен журнал" около заветната дата 14.02.? Много моля ако някой научи точната дата на издаването на трите "скандални" романа, да сподели тук!
Ужасно много се радвам, че ще издават Джулка, Вирджиния и Сабрина! Дано тази година да издават повече романи, които до сега не са издавани на БГ! Страшно много се надявам да ни зарадват и с авторки, които са напълно непознати на БГ!

Всъщност влязох тук, за да видя дали има инфо коя ще е следващата от Историческата поредица. Последно на 08.12. трябва да е излязла "Като пепел във вихъра" - прекрасен роман, но за съжаление отдавна го имам и просто трябваше да бъда пас. Сега на 05.01.2017г ще излезе ли нещичко ново за изгладнели душици?



Боби доколкото помня кулинарните излизаха втората седмица от месец, и ще излизат февруари, март и април. Клкото до другите не знам, ама на 12-ти този месец ще съм първа кипра на лафката за вестници, за да видя какво са ни подготвили, тъй като в предишния брой не бяха опоменали. Мен главно ме вълнуват историческите им, но тъй като готвят нова поредица, се надявам да пуснат и нещо от паранормалните любовни романи.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Мен главно ме вълнуват историческите им, но тъй като готвят нова поредица, се надявам да пуснат и нещо от паранормалните любовни романи.


Аз и трилърските им харесвах, ама пусто ги спряха. Обаче за паранормални не се бях замисляла. Тая идея силно ме надъхва, макар и малко да ме съмнява.


И ИМАМ НОВИНИ!!!


СББ Медия АД - Page 10 Lubovnikut-268602-300x0

Любовникът


Автор: Сюзън Джонсън


Дори в най-смелите си мечти той не вярваше, че ще срещне истинска Венера от плът и кръв…
Любовникът

„Скъпи читатели,

Дочух клюката. И кой ли в Лондон не я е чул? Но мен не ме интересуваше дали неуловимата Венера Дюрас ще предпочете някой от многобройните си ухажори. Все пак аз имах предостатъчно любовници, изпълнени с желание да ми доставят удоволствие.
И тогава се сблъсках с нея. Буквално. Тя беше очарователна, най-прелестното същество, което съм виждал. Разбрах, че трябва да бъде моя. Но тя бе чувала за моята репутация и ме смяташе за развратник. Когато я поканих да отиде с мен на едно парти, тя ме отряза, без да се церемони…

Ваш Джак Фицджеймс, маркиз Редвърс“

Интригуваща игра на любов и съблазняване – хипнотизиращ спектакъл – провокативен, непредсказуем и порочно вдъхновяващ. – Goodreades

За танц и страст са нужни двама, а пламенният танц на страстта между Венера и Джак ще накара кръвта ви да закипи и сърцето ви да забие в лудешки ритъм. – Romance Reader

Дори в най-смелите си мечти те не предполагаха,че могат да срещнат някой толкова вещ и умел в изкуството на любовта, колкото другия от двамата. Съревнованието им е опасно, страстно и порочно пленително. – Romance Junkies



„Любовникът“ от Сюзън Джонсън излиза с брой 2 за 2017 г. на сп. „Журнал за жената“ на 12 януари.
Книгата е част от поредица „Исторически любовни романи“,
цена списание + книга = 3,99 лв




СББ Медия АД - Page 10 Journal-Bestseller-serif-268601-300x0

Вкусът на мечтите


Автор: Сара Адисън Алън


Няма по-неустоим десерт от обещанието за сбъдването на всяка твоя мечта...
Вкусът на мечтите

За Джоузи купищата сладкиши и любовни романи са единственото спасение от живота в тираничната сянка на майка й. Но след като открива в дрешника си жена, промъкнала се там през нощта, нищо вече няма да е като преди.

Неканената гостенка е Дела Лий – жена с груб език и златно сърце. Какво я е отвело в къщата на Джоузи? Защо я насърчава да се запознае с Клоуи – момичето, чиито най-добри приятели са книгите, идващи при нея без покана? Ще се осмели ли Джоузи да признае любовта си към Адам, заради когото винаги облича червената си жилетка? А ще прости ли Клоуи на любимия си, завинаги откраднал сърцето й?

Сара Адисън Алън възбужда апетита за следващата порция вълшебства с тази пленителна история за семейни тайни и тайни страсти. Изтъкан от искрици магия, „Вкусът на мечтите” е омаен разказ за свят, в който червеното носи щастие, а любовта може да разцъфти дори и през зимата...

Изпълнена с топлина, остроумие и щипка магия, това е вълшебна история за приятелството, любовта и пленителните възможности на всеки нов ден. – Goodreads

Красива кутия за бонбони... само че не пълна с шоколад, а с вълшебни мигове. Кой не би посегнал към нея? И отново... и отново... – Entertainment Weekly

По-пристрастяващо изкусителна и прелестна от фин белгийски шоколад… Купете я, прочетете я и я препоръчайте! – Library Journal



„Вкусът на мечтите“ от Сара Адисън Алън излиза с брой 1 за 2017 г. на сп. „Журнал за жената“ на 05 януари.
Книгата е част от поредица „Световни бестселъри“,
цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Пуууу тая на Сюзън Джонсън я имам СББ Медия АД - Page 10 613795249 А другата книга макар и с не лоша корица, хич не ме грабва. Ех, чакаме си февруари.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Иха, много готини корици СББ Медия АД - Page 10 909357165 Зах, благодаря за инфото СББ Медия АД - Page 10 1997570614  Аз на Сара Адисън Алън ще си я взема, защото си ги събирам бестселърите / само ги събирам СББ Медия АД - Page 10 Haha /, но "Любовникът" и аз ще я пропусна, защото я имам. Да видим Февруари какво ще е СББ Медия АД - Page 10 1089017131

______________________________
СББ Медия АД - Page 10 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз всичко събирам. И тея дето ми се повтарят даже и тях събирам. Засега съм на частта със събирането, следващия живот може и да мина на етапа с четенето, че не мога да смогвам. СББ Медия АД - Page 10 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И за се насочвам към февруари...

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ето заглавията на книгите, които ще излязат с "Кулинарен журнал", като може да се изменят малко СББ Медия АД - Page 10 909357165
Февруари - Скандален залог
Март - Скандални уроци
Април - Още по-скандално
И трите книги са на Каролайн Линдън, като предполагам, че са от поредицата, която миналата година представиха пак с "Кулинарен журнал" т.е. цялата "Скандална" поредица на авторката СББ Медия АД - Page 10 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 10 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Много скандали - много нещо СББ Медия АД - Page 10 909357165 . Ама ще се купува де.
Благодаря за инфото Ели СББ Медия АД - Page 10 1997570614

______________________________
СББ Медия АД - Page 10 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз благодаря много.

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз мерси Елиии ще се четат уиииииииии. Не че съм прочела първите амааа.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 10 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Страхотна новина, определено ще се четат книжките. Аз обаче имам едно въпросче... Поредицата на Каролайн от миналата година е от 4 книги, а с тези стават 6. Да не би да има друга поредица, която да е свързана с тази и аз не съм видяла? Или е нещо друго?

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Билянче има 2 новели към тях, както и 4-тата книга от поредицата. Освен новелите да са решили да пуснат.

______________________________
СББ Медия АД - Page 10 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аа, ясно. Благодаря ти, Иве. Дори не бях се надявала, че има шанс за новелките, та затова се зачудих. Но пък е страхотно, че ще издадат и тях.

descriptionСББ Медия АД - Page 10 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply