BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 6 976781486 СББ Медия АД - Page 6 976781486 СББ Медия АД - Page 6 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 6 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 6 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Хич не съм видяла, че е същото СББ Медия АД - Page 6 2115147716 . Изтрий и него и този ми пост, че няма бутон за изтриване.

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Карай бе, да седи. Някой може да е недовидял.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Айдеее купихте ли си новата книга? Аз току що си я взех. Метнах оче и на книгата за юли. Катрин Смит да изкушиш мошеник. Книжката е 3,69 рейтинг в гудрийдс и изглежда обещаваща. Вярно трета книга от трилогия, ама съдба. Поне изглежда интересна по резюмето, и корицата е прилична. Ще се купува на 1000%

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 6 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ще погледна по-късно :)
Благодаря

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Купих я, но ще се чете довечера, че сега работа ме чака.

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 6 13483057_1104025322998634_5068780756602740467_o

Градусът на страстта и емоциите това лято ще е още по-висок със специалната лятна колекция на "Журнал за жената" и "Световни бестселъри" - "Страсти и куршуми".
В три поредни месеца очаквайте три изкусителни романа за изпепеляващо привличане, опасни тайни и хладнокръвни престъпници, които няма да се спрат пред нищо, за да грабнат вниманието ви от страница първа!
Откъс от "Райско гнездо" на Карън Роуз очаквайте на страницата ни следващата сряда вечер.
Повече информация за книгите търсете на страниците на любимия си "Журнал за жената"

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Оооо това ще се купува, харесва ми как пишат двете авторки.

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
И аз на двете авторки ще си ги взема. :) Корицата на "Райско гнездо" много ми харесва,добре,че не съм си я купила от другото издателство :) Взеха много да задобряват СББ Медия в оформянето на кориците,в последно време им са много красиви. :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
У ля ляяя! Искам, искам, всичко искам. СББ Медия АД - Page 6 3569552857

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Преди малко си взех "Къде си,Ромео?" на Александра Потър с Cosmopolitan,но видях,че я има и със списание ELLE. Уж беше за юли,но явно са решили по-рано да е :)
Ако някои има информация за заглавията на другите книги и колко броя ще са,ще бъда много благодарна,ако сподели. :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес при нас нямашеееее

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
stefani70 написа:
Днес при нас нямашеееее


Cosmopolitam едва в късния следобед в страницата си във Фейсбук я обявиха,че от днес е на пазара. Ако не беше това,едва ли щях да разбера и аз. Търси я утре сутрин рано,че те много бързо свършват :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Те космото така ги пускат - към 23-24 пускат броя за следващия месец. Съответно днес пускат за юли, юли пускат за август и т.н. Добре, че ме подсетихте,само утре да не забравя да мина да си го взема.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
О,Благодаря ти,Зах за инфото. СББ Медия АД - Page 6 1997570614 Аз това не го знаех,че пускат брой с един месец напред,сега като каза го погледнах,но аз и не обръщам внимание на мен книгата ми трябва СББ Медия АД - Page 6 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
То и аз заради книгите ги купувам. От миналата година съм ги захванала и тогава ми направи впечатление. Голямо чудене се чудих докато им схвана системата. СББ Медия АД - Page 6 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 6 Karen-Robards-Paradise-County-239601-300x0


Райско гнездо -  Карин Робърдс


Бъди нащрек дори в Рая – там опасностите са дори по-коварни и непредвидими…

Райско гнездо
След убийството на баща си  Алекс и Нийли се връщат в родния си дом, за да се отдадат на спомени и да го продадат.

Джо Уелч, привлекателният управител на имението, няма никакво желание да им помогне в нелеката задача. Посветил е години от живота си, за да го направи печелившо и не смята да пожертва труда си, заради дъщерите на вече разорен милионер.

Непредвидено, Ели - шестнадесетгодишният му син - се увлича по по-малката сестра Нийли, която е въплъщение на непокорния тийнейджър бунтар, а между Алекс и Джо пламва неутолима страст, която се разгаря с всеки изминал ден, дори след като Нийли и Ели изчезват.

В този труден момент те могат да разчитат единствено на себе си. Никой от тях няма представа, че децата са в смъртна опасност и не бива да губят нито миг, защото неуловимия убиец е набелязал Алекс за следващата си жертва.

Опасността дебне по-реална и неуловима от всякога. Пореден шедьовър от несравнимата Карин Робардс! - Newsweek

Класически романтичен съспенс – сблъсък на характери, неустоимо привличане, дебнеща опасност и непредвидими обрати. Карин Робардс няма да ви разочарова! – Booklist

Ще успеят да се изплъзнат от дебнещия Хищник и да съхранят рая, който сами създадоха? Динамичен, непредсказуем и неподозирано чувствен трилър. - Kirkus



„Райско гнездо“ от Карин Робърдс излиза с брой 26 на сп. „Журнал за жената“ на 30.06. Книгата е част от лятна колекция „Страсти и куршуми“ към поредица „Световни бестселъри“, цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ели, тоз Ромео за какво иде реч? Иначе тази на Карин ще се купува. И аз я харесвам като автор.
Хич не мога да хвана спатиите на другите списания кога пускат нови кога стари книги. Нови само в журнала ли има? Иначе даааа кориците им стават все по-добри, ама трудно ще преживея оная корица за книгата на Сюзън Джонсън СББ Медия АД - Page 6 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 6 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине,изобщо не го знам Ромео,стои на рафта и си чака реда СББ Медия АД - Page 6 2115147716 Чиклит е,те за лятото с Cosmopolitan такива пускат. На мен пък ми е много интересно как е истинското име на Карин Робърдс,защото съм я срещала Карън,Карен - обърквам се СББ Медия АД - Page 6 Upset една и съща ли е или са различни авторки?

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Тази "Райско гнездо" е втори издание. Първото е от поне преди 10 години от издателство Калпазанов.

Относно Ромео не съм я чела още и на мен ми стои на рафта, ама я поразгледах и нещо не ми допадна. Ама тя е чиклит, а аз не съм им голям фен и може и за това.

Другите две мисля, че не са издавани досега.

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 6 13528350_1110362442364922_6210148453169155274_o

„– Тук е много хубаво – пристъпи той, попивайки атмосферата. – Тук ли водиш любовниците си?
– Божичко, не. Не, разбира се. Никого не съм водила. Вече ти казах, че…
– Да, спомням си. Никога не си изневерявала. – Нарочно подчерта последната дума. Подиграваше ѝ се. Това я подразни.
– И какво лошо има в това?
– Нищо. Дори прави нещата още по-…
– Какво? – вбеси се тя. От самото начало я караше да се чувства като наивна ученичка. Стоеше с отпуснати ръце, без никаква представа какво да прави. Не искаше той да оглежда резултатите от безупречния ѝ вкус на дизайнер. Чакаше да я сграбчи. Да се увери, че не може да стои нито миг повече далеч от нея. Да я желае както тя него.
Да се вълнува и да не може да се владее.
[…]
– Чувствам се като лисица – тихичко се засмя Оливър, – в чиито лапи е малък изплашен заек.
– Наистина съм изплашена. Не съм го правила. Казах ти вече. Не знам правилата.
– Правилата са… – Той пое чашата вино от ръката ѝ и я остави до неговата. – Без правила. Правим какво ни харесва. Никой не знае, че сме тук. – Опря гърба ѝ в стената и я целуна.”

Докъде ще стигне аферата на Оливър и Сара, ще успее ли Джейн да запази семейното бунгало, ще се омъжат ли Кирсти и Дан и колко още съдби ще бъдат променени през това знойно „Лято на плажа?
Търсете едноименния роман на неповторимата Вероника Хенри с утрешния брой на любимия си „Журнал за жената”.

______________________________
СББ Медия АД - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 6 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply