BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 5 976781486 СББ Медия АД - Page 5 976781486 СББ Медия АД - Page 5 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 5 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Сладурки, днес някой взе ли си Дивия и Влюбения? Ако да, ще споделите ли, коя книга да очакваме следващия месец? Тъй като аз имам тази, сметнах за ненужно да си я купувам отново. Но нали в нея пишат коя ще е следващата от поредицата, та тръпна от нетърпение. СББ Медия АД - Page 5 1089017131

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ине, аз си я взех. На 9 юни се очаква пак със Журнал за жената на Каролайн Линдън - Изкушение в Бат.

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Благодаря,Иве  СББ Медия АД - Page 5 1997570614 Аз също щях да помоля това. Явно другата ще си я взема  СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Даааа, мерси Иве СББ Медия АД - Page 5 1997570614 ще се купува значи. Много имам мерак да си купувам всяка от книгите които пускат, но няма смисъл да правя дублажи и от книга да имам повече от една. Лакомията не е хубаво нещо. СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
сега откривам Каролина Линдън и започвам веднага да чета. Надявам се да ме очарова :)

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
DoTo написа:
сега откривам Каролина Линдън и започвам веднага да чета. Надявам се да ме очарова СББ Медия АД - Page 5 909357165


Аз признавам без бой, имам й всичките книги, но още не съм ги прочела. Обаче чувам добри отзиви, та съм си ги подготвила за лятото. СББ Медия АД - Page 5 1089017131

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
На мен ми допада как пише Каролайн Линдън. Леки и ненатоварващи истории.

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
мн разтоварващо, имам 3 книги и смятам да ги изям СББ Медия АД - Page 5 2115147716 , жалко, че утре е работен ден СББ Медия АД - Page 5 2326183677

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, а имали начин да си купиш книжките от минали броеве ?Често казано аз все изтървам списанието с желаната книжка.... СББ Медия АД - Page 5 613795249

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 335495c

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Evitta написа:
Момичета, а имали начин да си купиш книжките от минали броеве ?Често казано аз все изтървам списанието с желаната книжка.... СББ Медия АД - Page 5 613795249



Да,има СББ Медия АД - Page 5 909357165 Имат си електронен магазин,не знам дали мога да приложа линк,но напиши SBB Media AD в гугъл и ти излиза. Там където пише книга са всички заглавия. СББ Медия АД - Page 5 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Evitta написа:
Момичета, а имали начин да си купиш книжките от минали броеве ?Често казано аз все изтървам списанието с желаната книжка.... СББ Медия АД - Page 5 613795249


Обаче действай бързо, защото количеството се изчерпва за отрицателно време.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Намерих го!Много ти благодаря СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 335495c

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, тоя месец коя книга е била с кулинарния журнал? Нещо съм пропущила, и дано не е била нова.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Момичета, тоя месец коя книга е била с кулинарния журнал? Нещо съм пропущила, и дано не е била нова.


Нищо ново не е излизало през м. май с Кулинарния журнал. Сега очакваме:

СББ Медия АД - Page 5 06-Sophie-Kinsella---COVER---Twenties-Girl-236838-300x0

Във вихъра на двайсетте
Автор: Софи Кинсела

Приличат ли си наистина всички момичета на двайсет?

Лара винаги е била с развинтено въображение.

Сега обаче започва да се чуди дали не се побърква. На нормалните двайсет и няколко годишни момичета не им се явяват духове!

Но напълно необяснимо пред Лара в образа на нахакано, властно момиче се появява току-що починалата й пралеля Сейди. Тя отправя към нея последната си молба: Да намери изчезналата й огърлица, без която не може да си отиде!

Лара и без това си има достатъчно свои проблеми: новосъздадената й компания е на път да фалира, бизнеспартньорката й е избягала в Гоа, а самата тя е изоставена от любовта на живота си... Но колкото повече време прекарва със Сейди, толкова по-вълнуващ става животът на Лара... Възможно ли е призракът на леля й да й посочи решенията на нейните проблеми?

И могат ли две момичета от различни епохи да научат по нещо една от друга?

Колко щури могат да са момичетата на двайсетте? Много, ако има кой да ги насърчава и вдъхновява! Остроумно, чаровно и много зареждащо четиво за всички пораснали момичета, които още пазят дивото в себе си. – Publishers Weekly

Недвусмислен отговор на въпроса защо не трябва да вземаме живота твърде насериозно, преди да навършим поне трийсет години. Ще ви разсмее със сълзи и ще побързате да го споделите с най-добрите си приятелки! – Booklist

Има грешки, които всяко момиче на двайсет и няколко трябва да допусне. Пропускането на тази щура, забавна и вдъхновяваща книга те е от тях! - Heat


„Във вихъра на двайсетте“ от Софи Кинсела излиза с брой 22 на сп. „Журнал за жената“ на 02.06.2016 г. Книгата е част от поредицата „Световни бестселъри“, цена списание + книга = 3,99 лв.



СББ Медия АД - Page 5 06-Caroline-Linden---COVER---Blame-It-on-Bath-236839-300x0

Изкушение в Бат
Автор: Каролайн Линдън

Брак по сметка… или по ирония на съдбата?

Джерард де Лейси е решен на всяка цена да открие човека, който изнудва семейството му, но опасността да изгуби наследството и титлата си го подтиква да потърси резервен вариант. А какво по-добро от прибързан брак със заможна булка? Харизматичен и талантлив, Джерард знае, че може да спечели ръката на всяка дама, която си избере, ала дори той не очаква богата вдовица сама да го открие и да му предложи едничкото нещо, което той желае – брак по сметка.

Първият брак на Катрин Хау е по задължение и когато обществото я притиска да се омъжи повторно за наследника на съпруга си, тя отчаяно търси по-добра възможност. Скандален, греховно привлекателен и очарователно обаятелен, Джерард де Лейси й подхожда съвършено, а тайното й увлечение по него само улеснява нещата… или напротив? Защото Джерард ще се ожени за нея заради богатството й, но ще я обикне ли заради самата нея, както тя го обича?

Поредна доза духовито очарование и чувствена наслада от ненадминатата Каролайн Линдън. - Amazon

Всичко, което той искаше, бе удобен брак по сметка, но така и не пресметна правилно колко неустоимо и изкусително е очарованието на новата му булка. – Booklist

Ще се влюбите и в този брат от семейство де Лейси, а Катрин е неговата идеална половинка – ще ви прелъстят, изчервят и накарат да молите за още! – Romantic Times


„Изкушение в Бат“ от Каролайн Линдън излиза с брой 23 на сп. „Журнал за жената“на 09.06.2016 г. Книгата е част от поредицата „Исторически любовни романи“, цена списание + книга = 3,99 лв.



СББ Медия АД - Page 5 03-James-Grady---COVER---Six-Days-of-the-Condor-236840-300x0

Шестте дни на Кондора
Автор: Джеймс Грейди

Когато не можеш да се довериш на никого, се превръщаш в Кондор…

Тиха и незабележима къща в богат и скучен квартал. Тук, прикрита като статистическо бюро, е една от службите на ЦРУ. Както всяка сутрин един от младите служители отива за кафе. Когато се връща, той не може да повярва на очите си. Всички са зверски разстреляни… Служителят разбира, че е останал жив по чудо и тази грешка скоро ще бъде поправена… Кой и защо? Той има точно шест дни, за да избяга от невидимите убийци и да намери отговора на своите въпроси… или смъртта. И да се превърне в професионалния ас, наречен КОНДОРА.

Безмилостна надпревара с времето, където залогът е собственият ти живот. Ще преживеете книгата от първата до последната страница. – Booklist

Ще постави интелигентността и адреналина ви на изпитание, след което никога повече няма да бъдете същите. – Publishers Weekly


„Шестте дни на Кондора“ от Джеймс Грейди излиза с брой 24 на сп. “Story” на 14.06.2016 г. Книгата е част от поредицата „Майсторите на трилъра“, цена списание + книга = 3,99 лв.




СББ Медия АД - Page 5 01-Alexandra-Potter---COVER---Calling-Romeo-236841-300x0

Къде си, Ромео?
Автор: Александра Потър


Пътят към истинската любов никога не е бил гладък и безавариен…

Джулиет вече се чуди дали дългогодишният й приятел Уил не е изгубил желанието си за живот, а с него и чувствата си към нея, когато се случва немислимото – той й връзва тенекия на Свети Валентин. На всичко отгоре някакъв кретен в спортна кола я опръсква цялата с дъждовна вода, оглежда я едно хубаво и просто изчезва. А кретенът е от онзи тип разкошни мъже, за които си мечтаеш, че един ден ще подкосят краката ти и никога няма да забравят Свети Валентин или годишнина. За капак, в офиса се вихри люта битка за голяма рекламна кампания и Джулиет трябва да я спечели на всяка цена.

Дали един романтичен уикенд във Верона с най-върлия й конкурент за рекламната кампания ще се окаже разрешението на всичките й проблеми, или напротив, ще доведе живота й до пълна и окончателна катастрофа?

Класическа романтична комедия с неочакван финал, двойна доза хумор и невероятното очарование на Верона и Лондон! – Daily Mail

Привидно лековата и повърхностна, историята перфектно иронизира всички клишета за съвършената любов и идеалния мъж и показва, че истинската връзка се гради с доста изпитания, още повече смях и преди всичко – заедно. – Еlle

Прекрасен портрет на съвременната връзка и кризата, която настъпва при разминаването на наложените от развлекателната индустрия очаквания и далеч по-тихата, уютна и лична реалност. Препоръчително за всички млади дами, запленени от блясъка! - OK! Magazine


„Къде си, Ромео?“ от Александра Потър излиза с брой ЮЛИ на сп. “Cosmopolitan” и “ELLE”. Книгата е част от поредицата „LOVE bestsellers”, цена списание + книга = 3,99 лв.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Първите две и последната задължително ще се купуват. Благодаря за информацията :) Много е хубаво,че сп. Cosmopolitan и тази година ще ни зарадват със страхотни книжки. Препоръчвам ви ги момичета,много леки и забавни,точно за летния сезон и най-важното неиздавани са всички :)

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Всъщност Ели, на Софи Кинсела книгата е издавана, провери си да не би случайно да я имаш  СББ Медия АД - Page 5 2115147716
Аз ще се възползвам от Каролайн Линдън и Александра Потър.
Благодаря за инфото Захарче СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Иве,аз знам,че е издавана,но чиклитите специално само със списанията си ги купувам,с изключение на Джейн Костело. Всички други със списанието вървят,а и да не си развалям номерата в поредицата СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Моля, моля. Аз пък се възползвам от всичко. Само не става ясно кога точно ще се четат, че тези от две години плътно ги купувам и май само ги трупам (престъпление, знам, ама какво да се прави...).

А по повод на номерата в поредицата... Голям проблем ми е сега по номера ли да ги редя, по автор ли, по серия ли... Да ми имате проблемите СББ Медия АД - Page 5 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 5 13325520_1090810384320128_6301333245144416804_n



„– Значи не възнамерявате този брак да бъде стерилен и само по сметка?
Червенината на лицето ѝ стана още по-силна.
– Лично аз бих се задоволила с такъв. Но ако вие настоявате за повече, ще се съглася.
О, и тогава ще лежи като бездушна дървена кукла под него, помисли си той. Това трябва да беше знак докъде е готова да стигне само и само да го убеди. Очевидно не бе очарована от перспективата за полов живот, съдейки по вдървеното ѝ обидено държание и очевидната липса на интерес към правенето на любов. Той не виждаше никаква нужда да принуждава една жена да го приеме, когато лесно би намерил друга, която да се радва и наслаждава заедно с него. Освен това не искаше да се обвързва до живот със студена, непостижима жена. А кой знае дали с малко ухажване и ласки Катрин Хау нямаше да омекне и да се предаде? Някои мъже навярно щяха да видят предизвикателство в това да я разгорещят. За нещастие, Джерард беше един от тях.”

Продължение на сагата за семейство Де Лейси, новият роман от поредицата „Исторически любовни романи” – „Изкушение в Бат”, ще ви отведе още по-близо до безскрупулния изнудвач, а междувременно ще ви разкрие страстната и пакостлива природа на втория брат от семейството – Джерард. Затаете дъх и се пригответе да бъдете очаровани, съблазнени и тотално запленени с новия брой на любимия си „Журнал за жената”.

______________________________
СББ Медия АД - Page 5 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
СББ Медия АД - Page 5 13325520_1090810384320128_6301333245144416804_n



„– Значи не възнамерявате този брак да бъде стерилен и само по сметка?
Червенината на лицето ѝ стана още по-силна.
– Лично аз бих се задоволила с такъв. Но ако вие настоявате за повече, ще се съглася.
О, и тогава ще лежи като бездушна дървена кукла под него, помисли си той. Това трябва да беше знак докъде е готова да стигне само и само да го убеди. Очевидно не бе очарована от перспективата за полов живот, съдейки по вдървеното ѝ обидено държание и очевидната липса на интерес към правенето на любов. Той не виждаше никаква нужда да принуждава една жена да го приеме, когато лесно би намерил друга, която да се радва и наслаждава заедно с него. Освен това не искаше да се обвързва до живот със студена, непостижима жена. А кой знае дали с малко ухажване и ласки Катрин Хау нямаше да омекне и да се предаде? Някои мъже навярно щяха да видят предизвикателство в това да я разгорещят. За нещастие, Джерард беше един от тях.”

Продължение на сагата за семейство Де Лейси, новият роман от поредицата „Исторически любовни романи” – „Изкушение в Бат”, ще ви отведе още по-близо до безскрупулния изнудвач, а междувременно ще ви разкрие страстната и пакостлива природа на втория брат от семейството – Джерард. Затаете дъх и се пригответе да бъдете очаровани, съблазнени и тотално запленени с новия брой на любимия си „Журнал за жената”.


Е нали съм го пуснала отгоре :lmao:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 5 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply