BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 11 976781486 СББ Медия АД - Page 11 976781486 СББ Медия АД - Page 11 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 11 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
biliana_911 написа:
Страхотна новина, определено ще се четат книжките. Аз обаче имам едно въпросче... Поредицата на Каролайн от миналата година е от 4 книги, а с тези стават 6. Да не би да има друга поредица, която да е свързана с тази и аз не съм видяла? Или е нещо друго?


Наистина е страхотно.
Но може ли да ми припомните коя е № 4, защото аз имам само три скандални:
Скандална любов
Цената на един скандал
Любов по време на скандал.

А от другата й поредица издадоха:
Една нощ в Лондон
Изкушение в Бат;
за двамата братя Едуард и Джерард де Лейси , сега остава за третия и да се разбере кой е изнудвачът.

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
la gitana написа:
biliana_911 написа:
Страхотна новина, определено ще се четат книжките. Аз обаче имам едно въпросче... Поредицата на Каролайн от миналата година е от 4 книги, а с тези стават 6. Да не би да има друга поредица, която да е свързана с тази и аз не съм видяла? Или е нещо друго?


Наистина е страхотно.
Но може ли да ми припомните коя е № 4, защото аз имам само три скандални:
Скандална любов
Цената на един скандал
Любов по време на скандал.

А от другата й поредица издадоха:
Една нощ в Лондон
Изкушение в Бат;
за двамата братя Едуард и Джерард де Лейси , сега остава за третия и да се разбере кой е изнудвачът.


Ето това е цялата "Скандална" поредица:
https://www.goodreads.com/series/114934-scandalous
В предните коментари съм написала кои книги ще излязат тази година с "Кулинарен журнал" и съдейки по оригиналните заглавия, мисля че четвъртата книга ще е тази, която ще излезе април месец - "Още по-скандално"
3.5 ще е "Скандални уроци"
2.5 ще е "Скандален залог"

Относно другата й поредица, за нея няма инфо още дали ще издадат другите книги или поне третата. За нея ще следим от серията "Исторически любовни романи" на списанието "Журнал за жената" до края на 2017г СББ Медия АД - Page 11 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
la gitana написа:
biliana_911 написа:
Страхотна новина, определено ще се четат книжките. Аз обаче имам едно въпросче... Поредицата на Каролайн от миналата година е от 4 книги, а с тези стават 6. Да не би да има друга поредица, която да е свързана с тази и аз не съм видяла? Или е нещо друго?


Наистина е страхотно.
Но може ли да ми припомните коя е № 4, защото аз имам само три скандални:
Скандална любов
Цената на един скандал
Любов по време на скандал.

А от другата й поредица издадоха:
Една нощ в Лондон
Изкушение в Бат;
за двамата братя Едуард и Джерард де Лейси , сега остава за третия и да се разбере кой е изнудвачът.


Ето това е цялата "Скандална" поредица:
https://www.goodreads.com/series/114934-scandalous
В предните коментари съм написала кои книги ще излязат тази година с "Кулинарен журнал" и съдейки по оригиналните заглавия, мисля че четвъртата книга ще е тази, която ще излезе април месец - "Още по-скандално"
3.5 ще е "Скандални уроци"
2.5 ще е "Скандален залог"

Относно другата й поредица, за нея няма инфо още дали ще издадат другите книги или поне третата. За нея ще следим от серията "Исторически любовни романи" на списанието "Журнал за жената" до края на 2017г СББ Медия АД - Page 11 909357165


Ели и аз снощи проучвах коя книга коя подред е. Много съм щастлива, че ще издадат всичките, и направо умирам от нетърпение да разбера кои книги на Джулия Куин ще пуснат. Разчитам на някоя добра душа утре да сподели, февруари какво да чакаме от поредицата с "Исторически любовни романи", охххх Джулия Куиииин, дано да имаме нея за февруари защото вече ритам, фантазирам си какво ли не, и просто хайдееее хайдееееее. Да идва утре. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves, много благодаря за изчерпателната информация. :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
la gitana написа:
ves, много благодаря за изчерпателната информация.  :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165


Явно не, цял ден чакам някоя добра душа да сподели ама нцЪ СББ Медия АД - Page 11 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
la gitana написа:
ves, много благодаря за изчерпателната информация.  :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165


Явно не, цял ден чакам някоя добра душа да сподели ама нцЪ СББ Медия АД - Page 11 3382520118


Ине, не е била обявена книгата за февруари. СББ Медия АД - Page 11 2326183677

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Ralna написа:
la gitana написа:
ves, много благодаря за изчерпателната информация.  :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165


Явно не, цял ден чакам някоя добра душа да сподели ама нцЪ СББ Медия АД - Page 11 3382520118


Ине, не е била обявена книгата за февруари. СББ Медия АД - Page 11 2326183677


Пуууу язък СББ Медия АД - Page 11 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
ves написа:
Ralna написа:
la gitana написа:
ves, много благодаря за изчерпателната информация.  :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165


Явно не, цял ден чакам някоя добра душа да сподели ама нцЪ СББ Медия АД - Page 11 3382520118


Ине, не е била обявена книгата за февруари. СББ Медия АД - Page 11 2326183677


Пуууу язък СББ Медия АД - Page 11 3382520118

Не ме отразяват кака, нито на едното нито на другото място СББ Медия АД - Page 11 758663567 :whiping:

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
Ralna написа:
ves написа:
Ralna написа:
la gitana написа:
ves, много благодаря за изчерпателната информация.  :poklon:
А тези, които днес са си купили книгата с журнала, готови ли са да споделят какво да очакваме следващият четвъртък? СББ Медия АД - Page 11 909357165


Явно не, цял ден чакам някоя добра душа да сподели ама нцЪ СББ Медия АД - Page 11 3382520118


Ине, не е била обявена книгата за февруари. СББ Медия АД - Page 11 2326183677


Пуууу язък СББ Медия АД - Page 11 3382520118

Не ме отразяват кака, нито на едното нито на другото място СББ Медия АД - Page 11 758663567 :whiping:


Нещат да издават изненадата. Не мислят за нас нетърпеливите фенове. СББ Медия АД - Page 11 1449158602

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
СББ Медия АД - Page 11 COVER-Bestseller-2-272982-300x0

Съпруга, съпруг и любовници... Вие на чия страна сте?

Той, тя и другата
Никълъс Лайън, адвокат по бракоразводни дела, е на път да се сдобие с любовница. Но не смее. Едва когато случайно попада на терористична атака, решава, че животът е кратък и забравя за скрупулите.

Любовницата, Сара Каплан, също адвокат, му действа като сексуална ръчна граната. Сара, от своя страна, започва битка за сърцето на своя възлюблен с Мaл, съпругата на Никълъс и майка на трите им дъщери.

Оказва се, че и Мaл не е толкова невинна и се бори с изкушението.

“Книга за вечния любовен триъгълник, в който никой не иска да попада, но и не може да избяга от него…”
– Publishers Weekly

Един щастливо женен съпруг и две жени са на път да открият каква е разликата между задоволяването на най-смелите им желания и постигането на хармоничното щастие, за което копнеят. – New York Times

Страст, скрупули, адреналин и любопитство – взривоопасен коктейл от емоции и чувства, който заплашва да подмами въображението и сетивата ви. – Goodreads

„Той, тя и другата“ от Тес Стимсън излиза с брой 4 за 2017 г.  на сп.„Журнал за жената“ на 25 януари.
Книгата е част от поредица  „Световни бестселъри“.

Предполагам, че датата 25 януари е сгрешена, но ако някой я е видял днес по реповете да пише СББ Медия АД - Page 11 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Не съм я видяла днес, но със сигурност ще си я купя.

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Iv_dn написа:
Не съм я видяла днес, но със сигурност ще си я купя.


Благодаря, значи е февруарската СББ Медия АД - Page 11 909357165 И аз ще си я взема, въпреки че май за трети път я издават тази, но няма да си развалям колекцията сега СББ Медия АД - Page 11 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ще я пропусна тази нещо не е в моя стил с тези триъгълници и прочие падам си по моногамията такива книги нещо не ми допадат.....

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Дам, и аз съм пас. Чакам историческата да видим коя е.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета, по моите географски ширини (в Зарата) нЕма книжка тези дни. Има пуснати само стари издания с разни списания. Ако някой друг е намерил нещо, да си каже, че да си попритисна източниците. СББ Медия АД - Page 11 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес обиколих половин Пловдив по мои си задачи, но книгата я нямаше никъде по реповете, покрай които минах. Явно, че ще се чака.

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Днес си взех списанието с книга и е посочена "Излъжи ме нежно" на Аманда Куик като книга за другата седмица. За съжаление отново не са представени книгите за другия месец.

______________________________
СББ Медия АД - Page 11 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
ves написа:
Днес си взех списанието с книга и е посочена "Излъжи ме нежно" на Аманда Куик като книга за другата седмица. За съжаление отново не са представени книгите за другия месец.


Пуууу язък СББ Медия АД - Page 11 3382520118

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
А как се казва днешната книга?

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
beni1979 написа:
А как се казва днешната книга?


Ето това:

ves написа:
СББ Медия АД - Page 11 COVER-Bestseller-2-272982-300x0

Съпруга, съпруг и любовници... Вие на чия страна сте?

Той, тя и другата
Никълъс Лайън, адвокат по бракоразводни дела, е на път да се сдобие с любовница. Но не смее. Едва когато случайно попада на терористична атака, решава, че животът е кратък и забравя за скрупулите.

Любовницата, Сара Каплан, също адвокат, му действа като сексуална ръчна граната. Сара, от своя страна, започва битка за сърцето на своя възлюблен с Мaл, съпругата на Никълъс и майка на трите им дъщери.

Оказва се, че и Мaл не е толкова невинна и се бори с изкушението.

“Книга за вечния любовен триъгълник, в който никой не иска да попада, но и не може да избяга от него…”
– Publishers Weekly

Един щастливо женен съпруг и две жени са на път да открият каква е разликата между задоволяването на най-смелите им желания и постигането на хармоничното щастие, за което копнеят. – New York Times

Страст, скрупули, адреналин и любопитство – взривоопасен коктейл от емоции и чувства, който заплашва да подмами въображението и сетивата ви. – Goodreads

„Той, тя и другата“ от Тес Стимсън излиза с брой 4 за 2017 г. на сп.„Журнал за жената“ на 25 януари.
Книгата е част от поредица „Световни бестселъри“.

Предполагам, че датата 25 януари е сгрешена, но ако някой я е видял днес по реповете да пише СББ Медия АД - Page 11 909357165


А я сега кажете, в кой ден излиза кулинарния журнал и коя седмица да го търсим с книга?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 11 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 11 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply