BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тийн вълк

power_settings_newLogin to reply
+33
EGeorgieva
RiderCrow
ShyReader
limpski
Thenarya
animiteva
kremcheto
desika83
bogomilov
wolfrigorn
peri meri
Libertas
garvana1308
EvaMars
SoulHunter
Lover.
Lena_lm
activecho
escapingthesun
yanitsa1
akeli
~ i.LLusion
Aleks
kami77
l1ng3rie
nilgyun
Zaharka
Christina.
Thea
MuryG
Ashlie
pri
Koen
37 posters

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyТийн вълк

more_horiz
First topic message reminder :

Тийн вълк

Тийн вълк - Page 9 IMG120181-1337670480

  • Световна премиера: 05.06.2011
  • Жанр: Комедия, Драма
  • Държава: САЩ,
  • Режисьор: Тим Андрюс, Тоби Уилкинс, Ръсел Мълкахей
  • Сценарист: Джеф Дейвис
  • Продуцент: Джоузеф П. Джиниър
  • В ролите: Тайлър Поси, Кристъл Рийд, Дилън О'Браян, Колтън Хайнс, Холънд Роудън, Джей Ар Борн, Мелиса Понцио
  • Разпространител: Music Television (MTV)
  • Резюме:

    Винаги аутсайдер и често незабелязван, Скот Макол копнее да бъде признат по някакъв дори и малък начин, който да го изведе от типичното му състояние на анонимност в училище. Когато Стайлс го убеждава да отиде в гората една нощ, за да се включи в полицейското издирване на мъртво тяло, Скот среща странно същество в тъмнината. Едва успял да избегне атаката, свирепо захапан отстрани, на следващия ден Скот получава странна изненада в училище и животът никога вече няма да бъде същият.
    - AXN-Bulgaria.com


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 21 Май - 1:55; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Стана ми малко безинтересен този сериал сякаш .... не знам. 🇳🇴 

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Тийн вълк - Page 9 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Подновен е за сезон 4.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
мчи те 3 довършиха ли го изобщо!?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Zaharka написа:
мчи те 3 довършиха ли го изобщо!?

13 епизод - 6 януари.:slynce: 

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Януари? Ужас. Тъкмо си бях помислила, че ще мога да се насладя поне на началото, докато все още съм неангажирана с училището.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Трейлър за втората част на трети сезон


______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

Втората част се очертава да бъде дори по-интересна.

Скот и Алисън очевидно взаимно ще си изневеряват. Само не съм сигурна дали всичко не е плод на въображението им. Беше се пуснал един клип, в който тя сънуваше, че е с Исак и няма да се изненадам, ако пак се окаже така. Ще видим.

А, и няма да лошо, ако някой потвърди, че целувката на Стайлс е с Лидия, моля. Три сезона ги чакам да се съберат, време им е вече.

Никъде не видях чичо Питър, за жалост. Освен, ако не е това страшилище накрая, разбира се.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Добре де, защо никой не пише в тая тема? Да, към теб гледам толкова осъдително, Коен.
Май ще трябва да проведа поредния монолог относно това как отново не съм доволна от поредния нов женски персонаж, колко разочарована останах, след като се оказа, че сцената с Лидия и Стайлс беше просто сън, който в последствие се оказа кошмар, как Питър отново разцепва, въпреки краткото екранно време и как с удоволствие бих го взела за мъж, само че вероятно ще ми изневери на третата седмица, ако преди това не убие, разбира се.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Lover. написа:

Добре де, защо никой не пише в тая тема? Да, към теб гледам толкова осъдително, Коен.
Май ще трябва да проведа поредния монолог относно това как отново не съм доволна от поредния нов женски персонаж, колко разочарована останах, след като се оказа, че сцената с Лидия и Стайлс беше просто сън, който в последствие се оказа кошмар, как Питър отново разцепва, въпреки краткото екранно време и как с удоволствие бих го взела за мъж, само че вероятно ще ми изневери на третата седмица, ако преди това не убие, разбира се.

Пишемммм, просто се забих да превеждам Пожарникарите. Тийн вълк - Page 9 2115147716 
Иначе, сезонът не ми допада. Не съм фен на такива психо филмчета. Не гледам такива филми.
Не е грозна азиатката, мисля, че ще бъде лисичка (китсуне). Май Скот ще хлътне по нея, а пък като гледам Алисън се праска с оня, така че май проблеми няма. Интересно ми е кой ги е хванал Дерек и Питър. Дали не е някой ловец? Все още не сме видели и бащата на Алисън. Майката на Скот първо си мислех, че за Питър я гласяха, ама него го убиха в първи сезон. После реших, че е за бащата на Стайлс, ама май и за него не е. Не виждам някакво привличане или желание да има. Не ги срещат особено. Може да се върне при бащата на Скот, но се съмнявам, спомняйки си караницата. Чудя се дали няма да я шибнат точно при бащата на Алисън.
А пък може и дядото на Алисън да ги е хванал, не се знае. Нали се води още жив.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Не съм го гледала. Сега гледах трейлъра.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
Lover. написа:

Добре де, защо никой не пише в тая тема? Да, към теб гледам толкова осъдително, Коен.
Май ще трябва да проведа поредния монолог относно това как отново не съм доволна от поредния нов женски персонаж, колко разочарована останах, след като се оказа, че сцената с Лидия и Стайлс беше просто сън, който в последствие се оказа кошмар, как Питър отново разцепва, въпреки краткото екранно време и как с удоволствие бих го взела за мъж, само че вероятно ще ми изневери на третата седмица, ако преди това не убие, разбира се.

Пишемммм, просто се забих да превеждам Пожарникарите. Тийн вълк - Page 9 2115147716 
Иначе, сезонът не ми допада. Не съм фен на такива психо филмчета. Не гледам такива филми.
Не е грозна азиатката, мисля, че ще бъде лисичка (китсуне). Май Скот ще хлътне по нея, а пък като гледам Алисън се праска с оня, така че май проблеми няма. Интересно ми е кой ги е хванал Дерек и Питър. Дали не е някой ловец? Все още не сме видели и бащата на Алисън. Майката на Скот първо си мислех, че за Питър я гласяха, ама него го убиха в първи сезон. После реших, че е за бащата на Стайлс, ама май и за него не е. Не виждам някакво привличане или желание да има. Не ги срещат особено. Може да се върне при бащата на Скот, но се съмнявам, спомняйки си караницата. Чудя се дали няма да я шибнат точно при бащата на Алисън.
А пък може и дядото на Алисън да ги е хванал, не се знае. Нали се води още жив.


Аз да съм казвала, че е грозна? Просто не ми изглежда като мой тип герой. Иначе да, Скот дори вече е хлътнат по нея, а Алисън сто процента се очаква да му изневери с Исак, но драмата и в двата случая ще бъде налице. Просто не може без нея.
Да, и аз си помислих, че може да е дядото. Не знам, трябва да е някой сравнително опитен, Дерек и Питър не са за подценяване, особено в комбина, макар че Питър с неговата арогантност лесно може да прецака всичко, както се е и получило. Само не знам дали не го е направил нарочно. Предния епизод имаше наченки на желание да се върне в играта отново като големия лош вълк, но кой знае. Кога излиза новия епизод, впрочем?

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Утрее, всеки вторник. Мисля, че няма да го прекъсват докрая на сезона. Искам най-после да видим лошите. Тийн вълк - Page 9 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Добър вечер. Нов съм в форума и засега ми харесва  Тийн вълк - Page 9 909357165
По темата много ми харесва сериала въпреки някои клишета, поне върколаците са пресъздадени много точно(не приличат на проскубани топки козина и кости, както в някои филми) и са комбинирали различни легенди за тях(за моя радост има върколаци, които могат да се превръщат изцяло във вълци). Има любов, екшън и комични ситуации, което го прави идеален за разтоварване след тежък ден.
Любим герой ми е Скот заради волята и чувството му за правда. За героиня се колебая между Кира и Алисън. Кира е готина, тиха, мистериозна и по свой начин опасна. От друга страна Алисън стреля с лък(обожавам хладни и метателни оръжия) и е човек, на който можеш да се довериш безрезервно. Определено не мога да реша, коя от двете ми харесва повече, ако се абстрахирам от факта, че Алисън заряза Скот.
Колкото до развитието на действието нямам търпение да видя Скот в бой и дали ще използва по-различна животинска форма Тийн вълк - Page 9 909357165Определено искам двубой между него и Питър като алфа вълци, а и как иначе след като са любимите ми герой и злодей Тийн вълк - Page 9 909357165

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
От както взеха да се появяват какви ли не същества като че ли си загуби чар-а сериалчето.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
bogomilov написа:
От както взеха да се появяват какви ли не същества като че ли си загуби чар-а сериалчето.


За мен все още си има чар сериала . Надявам се да не го спрат сега като убиха Алисън. Все още си има от всичко + и за окото.

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Някаква идея кога ще продължи сезон 4

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Хареса ми! Чакам следващия сезон!

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
ау , 5 сезон е започнал :) има и нови психари

______________________________
😉    Тийн вълк - Page 9 Tumblr_mckgg6yHYp1rjizduo1_400    😉

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
desika83 написа:
ау , 5 сезон е започнал :) има и нови психари


Един от малкото сериали, които не разводняват с някакви любовни интриги и се придържат към ужасите.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 9 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply