BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тийн вълк

power_settings_newLogin to reply
+33
EGeorgieva
RiderCrow
ShyReader
limpski
Thenarya
animiteva
kremcheto
desika83
bogomilov
wolfrigorn
peri meri
Libertas
garvana1308
EvaMars
SoulHunter
Lover.
Lena_lm
activecho
escapingthesun
yanitsa1
akeli
~ i.LLusion
Aleks
kami77
l1ng3rie
nilgyun
Zaharka
Christina.
Thea
MuryG
Ashlie
pri
Koen
37 posters

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyТийн вълк

more_horiz
First topic message reminder :

Тийн вълк

Тийн вълк - Page 4 IMG120181-1337670480

  • Световна премиера: 05.06.2011
  • Жанр: Комедия, Драма
  • Държава: САЩ,
  • Режисьор: Тим Андрюс, Тоби Уилкинс, Ръсел Мълкахей
  • Сценарист: Джеф Дейвис
  • Продуцент: Джоузеф П. Джиниър
  • В ролите: Тайлър Поси, Кристъл Рийд, Дилън О'Браян, Колтън Хайнс, Холънд Роудън, Джей Ар Борн, Мелиса Понцио
  • Разпространител: Music Television (MTV)
  • Резюме:

    Винаги аутсайдер и често незабелязван, Скот Макол копнее да бъде признат по някакъв дори и малък начин, който да го изведе от типичното му състояние на анонимност в училище. Когато Стайлс го убеждава да отиде в гората една нощ, за да се включи в полицейското издирване на мъртво тяло, Скот среща странно същество в тъмнината. Едва успял да избегне атаката, свирепо захапан отстрани, на следващия ден Скот получава странна изненада в училище и животът никога вече няма да бъде същият.
    - AXN-Bulgaria.com


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто Май 21, 2013 1:55 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
escapingthesun написа:
Ууууу второ епизодче.... Уууу няма субтитри.... Ууууу Пламене, спиш! Тийн вълк - Page 4 2115147716


Изпиииииит!


Уууууспех! Стискам палцииииииии! :bravo:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
вече има и субтитри и за 2 серия Тийн вълк - Page 4 909357165 :P

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
activecho написа:
вече има и субтитри и за 2 серия Тийн вълк - Page 4 909357165 :P


Хахах, Пламен явно се събуди :yep:

Браво :bravo:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тоя гущер дали е Лидия?

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
Тоя гущер дали е Лидия?


По-склонна съм да мисля, че е онзи галфон Джаксън. Просто не изгледа записа на камерата до край. Ама след като му течеше онова черното от всички дупки на тялото, предполагам, че нещо не му е наред и вместо в китеник се превръща в т'ва неопределеното. Не знам, ще видим

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Spoiler :

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Spoiler :



П.П Скривам ти коментара, защото е спойлер :p2:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
много ми хареса 2 епизод това неопределеното накрая какво беше като гущер ли нещо такова , а това нещо кои ли сте бъде кой от тях сте е , много ми е интересно да разбера.....

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Дали пък не е дъртия? Той пиеше някви хапчета от време на време.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Това е само още една причина да го искам разчленен.

И в такъв случай ще е **** лицемера.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
и аз мисля че е този дъртия защото наистина пие някви хапчета но пак може и да е онова момиче кдето беше голо кдето избяга от болницата

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Е, те хапчетата може да са за сърце, примерно. Дъртичък си е, може да ги пие, за да не се гътне. Макар че не изключвам възможността и той да е гущера. Но някакси да възпира трансформацията с хапчета, не ми е струва много правдоподобно

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
escapingthesun написа:
Е, те хапчетата може да са за сърце, примерно. Дъртичък си е, може да ги пие, за да не се гътне. Макар че не изключвам възможността и той да е гущера. Но някакси да възпира трансформацията с хапчета, не ми е струва много правдоподобно


Ако не е гущер, може и върколак да е. Според мен има някъв смисъл, че дадоха кутийката, а в нея имаше три прегради и той си сложи пръста на двете и взе от третата. Badass е тоя.
За Джаксън да ти стане жал... Горкичкият толкова много иска да стане върколак... Ама се изкефих как й натри носа на Лидия.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
явно първите 2 епизода са се харесали на много хора защото като гледам отвреме навреме се покачват свалянията много бързо,надявам се и при другите серии да е така както при тези 2-те Тийн вълк - Page 4 909357165

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
За Джаксън да ти стане жал... Горкичкият толкова много иска да стане върколак... Ама се изкефих как й натри носа на Лидия.


За какво да ти стане жал? Отвратителен е този мамин женчо. Направо като го видя и ми идва да си забия нещо в сънната артерия. Иска той да ми лапне маратонката 40-ти номер! Така хубаво ще му потъне до сливиците... На мен пък не ми хареса това с Лидия. Беше брутално, ненужно и направо... грррррр... много ги мразя такива пикльовци, ей!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
activecho написа:
явно първите 2 епизода са се харесали на много хора защото като гледам отвреме навреме се покачват свалянията много бързо,надявам се и при другите серии да е така както при тези 2-те Тийн вълк - Page 4 909357165


Ако съдим от първи сезон, горе-долу всеки епизод се сваля от около 10-15 хиляди човека.

escapingthesun написа:
За какво да ти стане жал? Отвратителен е този мамин женчо. Направо като го видя и ми идва да си забия нещо в сънната артерия. Иска той да ми лапне маратонката 40-ти номер! Така хубаво ще му потъне до сливиците... На мен пък не ми хареса това с Лидия. Беше брутално, ненужно и направо... грррррр... много ги мразя такива пикльовци, ей!


Лидия си го заслужава. Спомни си първи сезон.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
И какво първия сезон? Не е била чак пък толкова отвратителна, че да заслужи подобно отношение от т'ва жалко подобие на мъжко същество. Не знам, наречи го някакъв вид женска солидарност, но наистина ми стана кофти за нея. И се озлобих срещу него.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
escapingthesun написа:
И какво първия сезон? Не е била чак пък толкова отвратителна, че да заслужи подобно отношение от т'ва жалко подобие на мъжко същество. Не знам, наречи го някакъв вид женска солидарност, но наистина ми стана кофти за нея. И се озлобих срещу него.


Как ше не беше? Държеше се със Сталс като с парацал. После нарочно се натиска на Скот.
Заслужава си да я прави на г*з.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Джаксън ! :rock:

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тъкмо гледах първия епизод на новия сезон. Добро начало и определено много ми допадна оупънинга, одобрявам!
Стайлс, както винаги, къса! Тийн вълк - Page 4 2115147716
Изкефих се да видя отново Дерек, бях му се затъжила. И брада е пуснал, тъкмо като си кажеш, че вече е достатъчно секси и той става още по... :wasnotme:
От трейлъра на сезона ми стана ясно, че Лидия яко ще се разк*рвя (или поне ми се мярна нещо да се натиска на Скот отново) |-( ще има някаква нова опасност извън глутницата на Дерек и ще бъде доста интригуващо. Разбира се, ще има яко драма на фронта Алисън-Скот... |-(
Но пък ми грабна интереса да го следя, определено!
Дядката яко ме изнерви, по-ненормален и от щерка си. Още като се появи на гробищата и с бавния кадър, развятия шлифер... Такъв смях ме напуши и още първата ми мисъл беше "Тоя пък за к'ъв се е взел аджеба?" :lmao2:
И накрая, като си наваляше как ще ги трепят всичките... бе някак си просто не мога да го взема насериозно, супер смешен е. Бащата на Алисън определено ми се нрави много повече, като представител на Ловците. Поне има някакво чувство за справедливост... Докато т"ва деде... нещо проблеми ще прави... Тийн вълк - Page 4 2115147716

______________________________
Тийн вълк - Page 4 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 4 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply