BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тийн вълк

power_settings_newLogin to reply
+33
EGeorgieva
RiderCrow
ShyReader
limpski
Thenarya
animiteva
kremcheto
desika83
bogomilov
wolfrigorn
peri meri
Libertas
garvana1308
EvaMars
SoulHunter
Lover.
Lena_lm
activecho
escapingthesun
yanitsa1
akeli
~ i.LLusion
Aleks
kami77
l1ng3rie
nilgyun
Zaharka
Christina.
Thea
MuryG
Ashlie
pri
Koen
37 posters

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyТийн вълк

more_horiz
First topic message reminder :

Тийн вълк

Тийн вълк - Page 2 IMG120181-1337670480

  • Световна премиера: 05.06.2011
  • Жанр: Комедия, Драма
  • Държава: САЩ,
  • Режисьор: Тим Андрюс, Тоби Уилкинс, Ръсел Мълкахей
  • Сценарист: Джеф Дейвис
  • Продуцент: Джоузеф П. Джиниър
  • В ролите: Тайлър Поси, Кристъл Рийд, Дилън О'Браян, Колтън Хайнс, Холънд Роудън, Джей Ар Борн, Мелиса Понцио
  • Разпространител: Music Television (MTV)
  • Резюме:

    Винаги аутсайдер и често незабелязван, Скот Макол копнее да бъде признат по някакъв дори и малък начин, който да го изведе от типичното му състояние на анонимност в училище. Когато Стайлс го убеждава да отиде в гората една нощ, за да се включи в полицейското издирване на мъртво тяло, Скот среща странно същество в тъмнината. Едва успял да избегне атаката, свирепо захапан отстрани, на следващия ден Скот получава странна изненада в училище и животът никога вече няма да бъде същият.
    - AXN-Bulgaria.com


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто Май 21 2013, 01:55; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
nilgyun написа:
Не е лошо сериалчето.

''.... Самият върколак пък напомня на онези странни маймуни, на които не помня името, но като за такъв сериал - толкоз.'' :lmao:
дааа има нещо такова.
Аз си падам по Дерек :love:


Кой ли не си пада по Дерек!? Както казах, не си падам по върколаци, ама за него ще се прежаля. Даже няколко пъти. Тийн вълк - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Сериалчето никак не е лошо. Како винаги тъкмо започна да става итнересен и свърши. Сега отново голямо чакане ;-))

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Aко може някой да ми каже как еистинското име на Дерек. Благодаря предварително! :love:

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
kami77 написа:
Aко може някой да ми каже как еистинското име на Дерек. Благодаря предварително! :love:


Tyler Hoechlin

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
По тъп и предсказуем сериал не бях гледала,ако доглеждането само на първия епизод е изобщо гледане на сериал ...Разбира се това е мое мнение ,сигурно и той си има своите зрители ,но някак много детски ми дойде ,а и на фона на другите фентъзи сериали,с техните ефекти и прочие, този доста бледнее

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Предсказуем и определено доста познат като сюжет е целия сериал, но пък за сметка на това, стига да имаш свободно време, си струва да се изгледа.
Не че е нещо особено и нещо ново като идея, но има някакво очарование в него. Аз харесвам върколаци, макар че тези мязат по-скоро на генетично изменени маймуни, и трябва да бъдат 'поканени' за да влязат някъде. Май само това имам да кажа.. и че съм съгласна с мнението на Зах.
Ще изгледам и втори сезон ако има.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Аз го харесах. Можеше и по-добре, разбира се, но едно от нещата, които най ме спечелиха за зрител беше, че тийнейджърите си бяха тийнейджъри, а не както всеки път хора над 20 (че и над 30) да играят 16-17 годишни, хайде мерси, как да им повярваш, че са тийнове???!
Иначе сюжетът си беше заплетен и грабва вниманието още от втори епизод нататък. Заради Дерек и Стайлс, в тази последователност, сериала си заслужава да го изгледаш. Скот и Алис на моменти ми лазеха по нервите, но пък си го докарват както трябва спрямо ролите де... Завършека на сезона ми хареса. Лошото момиче (лелята на Алис) твърде много не ми харесваше, за разлика от друг път. Тийн вълк - Page 2 2115147716 Нито пък гадния алфа ми хареса, обаче пък новият алфа - със сигурност. :wasnotme:

______________________________
Тийн вълк - Page 2 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Teen Wolf сезон 2: Очаквайте повече романтика, повече върколаци и голяма семейна драма
Превод: Ваня

Тийн вълк - Page 2 Teen-wolf-cast-

Е, завърши първи сезон и завинаги се сбогувахме с Алфата (Ian Bohen) и лудата леля на Алисън: Кейт (Jill Wagner).

Премахването на двама големи злодеи беше задоволителен край на първи сезон, но определено не остана и без своите обрати. Дерек все мястото на Алфата, а Джаксън определено се намира в опасния край на зъбите на новата алфа.

Каста на сериала се завръща обратно на 15 ноември, за да започне снимки по сезон 2 и ще можете да очаквате всичко, когато филма се появи на вашите екрани през 2012.

Стайлс получава любовен живот! Въпреки че изпълнителният продуцент Джеф Дейвис винаги повтаряше, че Стайлс никога няма да получи момиче, явно 'никога' не е било толкова дълго, колкото звучеше. 'Очаквайте доза романтика в живота му през втори сезон.' - споделя той. - 'Що се отнася до това, дали това включва и Лидия, това е само нечие предположение!'

Ще има и женски върколак. Говорейки за Лидия, все още не знаем какво точно се случи с нея. Дейвис ни уверява, че ще видим преобразяване и на момиче през следващия сезон, но не е сигурно дали това ще е Лидия. Независимо от това, нейната история се очертава доста интересна. След като почни не загина в ръцете на Алфата, макар да все още да е човек, някой хора ще трябва да обяснят някой неща.

Тийн вълк - Page 2 Teen-wolf-wolf-crawl

Джаксън върколак ли е?Една от най-големите изненади беше това, че Дерек ухапа един от нашите фаворити, Джаксън, но все още не е сигурно дали той ще се превърне във върколак или ще умре. Предполагаме, че ще се преобрази, тъй като Дейвид казва, че все още не са разгърнали потенциала му. 'Става въпрос за млад мъж, който никога не е виждал родителите си и по-скоро баща си, това е огромен показател за личностното му занемаряване. - споделя Дейвид. - Става въпрос за това, да впечатли родители, които никога не са там, да накара хора, които не са там, да го обичат, които никога не си срещал. Ще се разровим повече в семейната история на Джаксън през следващия сезон.'

Тийн вълк - Page 2 Teen-wolf-alpha-fire

Повече драма с мама.Ние определено обичаме връзката на Скот с майка си и Мелиса, но нали е винаги така при писателите. 'Най-хубавото нещо, което разбираш от първи сезон е силата на героя, а тя определено е наистина забавна и наистина страхотна. - казва Дейвис. - Започнах да пиша все повече и повече за нея, докато сезона приключваше. Така че определено ще бъде голяма част от втория сезон. Искам да я видя в опасност, така че определено можете да очаквате малко повече предизвикателства да посетят живота й.'

Любовта е във въздуха. Колко сладък беше финала с Алисън и Скот на покрива? Връзката им определено няма да се размине лесно през 2ри сезон, особено след като нейното семейство от ловци следи приятеля й от близо, но определено ще можем да ги видим как се мъчат да накарат нещата да потръгнат, след като шансовете им са насочени срещу тях.

Тийн вълк - Page 2 Teen-wolf-romance-shot

Върколак срещу върколак. Както видяхме в края на сезона Скот и Дерек вече не са на една вълна, а разрива само ще се задълбочава. Сега Скот ще трябва да се справя сам с вълчите проблеми, което означава, че Стайлс ще се забърка още по-дълбоко, като включи и Дейвид. А това ще е особено тревожно за шерифа. 'Скот и Стайлс ще допуснат много грешки по пътя си. Много от тези грешки ще повлияят на живота на бащата на Стайлс. Ще му причинява (Стайлс) доста повече проблеми.

Тийн вълк - Page 2 Teen-wolf-jackson-stiles

Търсене на лек. Лека, който Скот предполагаше, че идва от Алфата, вече не важи, защото той е мъртъв, а новия шеф е Дерек. Те ще трябва да открият нов начин. 'Това определено ще бъде разгледано в сезон 2. Скот ще се опита да се отърве от проклятието.

Пригответе се да стоите удобно на ръба на мястото си. 'Докато поддържаме добър баланс между хумора и романтиката е добро, но наистина бих искал да увелича нивото на ужас през следващия сезон. - казва Дейвис. - Искам да го направя малко повече трилър, ужас, малко по-тъмен. Номера е в това, да го превърна в такова, така че ще е нужно време, докато се разгори напълно идеята ми.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

Пригответе се да стоите удобно на ръба на мястото си. 'Докато поддържаме добър баланс между хумора и романтиката е добро, но наистина бих искал да увелича нивото на ужас през следващия сезон. - казва Дейвис. - Искам да го направя малко повече трилър, ужас, малко по-тъмен. Номера е в това, да го превърна в такова, така че ще е нужно време, докато се разгори напълно идеята ми.


Точно така, натоварете това иначе леко и досега приятно сериалче с ненужна баластра. Гледайте и да стане екстра сълзлив, че да си отива с другите, които гледаме и да можем вече като седнем да си правим филмова вечер да се запасяваме с голям пакет носни кърпи... |-(
А колкото до трилъра, честно, сега ли им хрумна??? След като спечелиха определен тип аудитория смятат да се завъртат към 180 %? Умно. Не съм очарована от инфото, обаче благодаря на Ваня, че си е направила труда за него.

______________________________
Тийн вълк - Page 2 Dragon-Book

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Малко тайни за сезон 2

Тийн вълк - Page 2 Twbts

Снимките на сезон 2 официално започнаха и докато от MTV пазят сюжета в тайна, изпълнителният продуцент Джеф Дейвис не видя нищо лошо в това да сподели малко информация около сценария. Ето 5 интересни неща за следващият сезон:

1. Първият епизод ще се казва "Омега".

2. Ще научим какво означава татуировката във вид на Трискелион на гърба на Дерек.

3. Вторият епизод ще се отнася за новото пълнолуние.

4. Лидия повече няма да крие необикновения си интелект.

5.Тайлър Поси, Тайлър Хоакин, Колтън Хайнс, Холънд Родън и Кристъл Рийд прекраха седмици с лични фитнес инструктури, за да влязат в добра физическа форма за снимките на сезон 2. Дилан О'Брийн яде пица и незнайно по какъва причина все още е кльощав.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тийн вълк - Page 2 3569552857 Боже чакам с нетърпение да излезе втория сезон Тийн вълк - Page 2 3569552857

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Ако трябва да сме точни идва на 3ти Юни! ОООООО Чакам го! И дано видим малко повече от Дерек Тийн вълк - Page 2 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
yanitsa1 написа:
Ако трябва да сме точни идва на 3ти Юни! ОООООО Чакам го! И дано видим малко повече от Дерек Тийн вълк - Page 2 2115147716


Ами при нас ще е на 4-ти юни, а хубавото е, че ще си спазят традицията от миналата година и на 5-ти юни ще гледаме втори епизод. Тийн вълк - Page 2 1089017131

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
yanitsa1 написа:
Ако трябва да сме точни идва на 3ти Юни! ОООООО Чакам го! И дано видим малко повече от Дерек Тийн вълк - Page 2 2115147716


Ами при нас ще е на 4-ти юни, а хубавото е, че ще си спазят традицията от миналата година и на 5-ти юни ще гледаме втори епизод. Тийн вълк - Page 2 1089017131


Еми то защото тогава ми е рожденния ден и те да ме поздравят. Ама каква скромност проявявам не е истина направо Тийн вълк - Page 2 2115147716 :cvete:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Първите 10 минути


______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Уууу първо епизодче... Уууу хубави субтритри... :dance:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Тийн вълк - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Тийн вълк - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
escapingthesun написа:
Уууу първо епизодче... Уууу хубави субтритри... :dance:


Уууу мерси. :kyky:

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк - Page 2 EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply